WSTYD ŚLĄZAKOM

Dział o spotkaniach regionalnych - planowane spotkania, relacje z minionych spotów.

Moderator: Moderatorzy

AGENt
Posty: 2019
Rejestracja: 10 lis 2006, 18:52
Model: NA
Wersja: oryginalna
Lokalizacja: Bayern

03 cze 2007, 13:46

Wstyd i hańba, :oops: kilka aut na śląsku i to tyle?? nie wierzę. Jestem ja, R.E.D., Marthen, jeszcze jedna z Piekar śląskich, i to tyle?? dobrze. My się już znamy i co jakiś czas spotykamy. jakby ktoś chciał nas chciał poznać i się kiedyś umówić na spontonik to zapraszam. Już nie czekam na odzew. Wasz wybór. :oops: Ale mi jest wstyd. :!: Jesteśmy gorsi od Warszawy, Poznania, Trójmiasta. :sad:
perver
Posty: 321
Rejestracja: 12 kwie 2007, 10:09
Lokalizacja: Olsztyn

03 cze 2007, 14:06

Mielismy sie wybrac,ale niestety miata stoi w serwisie i nic z tego nie wyszlo... :(
Po co jezdzic skoro mozna latac...
Awatar użytkownika
R.E.D.
Donator
Donator
Posty: 2364
Rejestracja: 22 mar 2007, 12:27
Model: NB FL
Lokalizacja: silesia

03 cze 2007, 17:48

sa trzy opcje:

- reszta jest tak zadufana, ze nie ma zamiaru tracic czasu dla innych
- nie maja internetu
- nie ma wiecej osob bo jak ktos ma duze pieniadze to kupuje bmw lub porsche, a jak ktos ma male pieniadze to kupuje golfa lub jakis rodzinny samochod :razz:

pozostaje nam tylko oczekiwac na kolejny zlot na wysokim poziomie zorganizowany przez klubowiczow spoza slaska :roll:
AGENt
Posty: 2019
Rejestracja: 10 lis 2006, 18:52
Model: NA
Wersja: oryginalna
Lokalizacja: Bayern

03 cze 2007, 19:25

Perver, aj znać jak wykuruje się madzia. wtedy coś będziemy kombinować, już piąta. Co prawda idzie to jak krew z nosa, ale jak tak dalej będzie to zbierzemy całkiem pokaźną ilość miat:) jeszcze by pasowało zwołać Zieminoka, Donalda, i jeszcze kogoś z Zabrza, Rudy i okolic:)
ODPOWIEDZ