Dyno Day - Kraków

Poznaj swoją moc!

Dział o spotkaniach regionalnych - planowane spotkania, relacje z minionych spotów.

Moderator: Moderatorzy

Skyluker
Donator
Donator
Posty: 848
Rejestracja: 15 maja 2009, 15:31
Model: NB
Wersja: Miracle
Lokalizacja: Kraków

01 wrz 2009, 9:34

Witam.


Czy są chętni do poznania odwiecznej tajemnicy swojego silnika w sekcji małopolskiej?

Dzwoniłem właśnie do firmy ProjectX w Krakowie i jeśli uda się zebrać 10 samochodów koszt wyniesie po 50zł (mniej aut - 90zł)

TERMINY:

10.09. godzina 15:00
1. Kocioł
2. DieSpinnePL
3. kulkas

10.09. godzina 16:00
1. Skyluker
2. Kondi
3.


15.09 godzina 15:00
1.
2.
3.
Ostatnio zmieniony 02 sty 2011, 0:57 przez majkel, łącznie zmieniany 8 razy.
Awatar użytkownika
kociol
Donator
Donator
Posty: 995
Rejestracja: 06 maja 2008, 14:49
Model: NC FL2
Wersja: Sport Recaro
Lokalizacja: Krakow

01 wrz 2009, 10:53

Skyluker, chetnie. Tylko z tym terminem to nie wiem jak bedzie... Niestety jestem dostepny tylko miedzy 9 i 11 wrzesnia i pozniej jeszcze przed zlotem okolo 25-27 wrzesnia...
MAD fabworx specjalne części dla Twojej Miaty https://www.instagram.com/mad_fabworx/ Life is too short to drive a boring car.
DieSpinnePL
Posty: 1982
Rejestracja: 05 paź 2007, 18:03
Model: NA
Lokalizacja: Skawina/Kraków

01 wrz 2009, 13:43

Skyluker, właśnie w tej sprawie przed momentem napisałem na forum mazdaspeed. Oni co jakiś czas takie robili dawniej. Nie wiem jak teraz, bo mnie tam dawno nie było ;)

Im więcej samochodów tym zawsze taniej. Zobaczymy, może się uda zebrać więcej ;)
Skyluker
Donator
Donator
Posty: 848
Rejestracja: 15 maja 2009, 15:31
Model: NB
Wersja: Miracle
Lokalizacja: Kraków

01 wrz 2009, 15:30

Ano, w mazdziespeed napewno się trafią chętni. A jak znajdę chwilę w niedzielę to podjadę na ich spota, zapytam osobiście.


Jeszcze druga sprawa - piszę tu bo chodzi o kogoś z rejonu.

Właśnie umyłem wozidełko i lakier mógłby być żywszy. Dlatego myślę o jakimś odświeżaczu - czy ktoś pisałby się na współzakup czegoś w tym celu? Powiedzmy 2/3 osoby (powierzchni dużo nie ma) - można się wtedy szarpnąć na Meguiar'a typu ScratchX, Swirl.
Awatar użytkownika
kociol
Donator
Donator
Posty: 995
Rejestracja: 06 maja 2008, 14:49
Model: NC FL2
Wersja: Sport Recaro
Lokalizacja: Krakow

01 wrz 2009, 15:34

Offtopujac dalej... potrzebuje zakupic glinke (clay) - najlepiej caly kit z ww. firmy - wazne!! na rachunek/fakture. Jeszcze cos do odswiezenia skory by sie przydalo ;)
MAD fabworx specjalne części dla Twojej Miaty https://www.instagram.com/mad_fabworx/ Life is too short to drive a boring car.
Skyluker
Donator
Donator
Posty: 848
Rejestracja: 15 maja 2009, 15:31
Model: NB
Wersja: Miracle
Lokalizacja: Kraków

01 wrz 2009, 23:41

Do skóry mam to:
http://www.autokosmetyki.pl/platinum_essential_leather_cleaner_conditioner_czysci_i_pielegnuje_wszelkie_wykonczenia_skorzane,p153.html?sid=b4b5bd77419642b488f8897c9f449f73

Jak jesteś chętny to mogę użyczyć na zlocie (którymś).
AGENt
Posty: 2019
Rejestracja: 10 lis 2006, 18:52
Model: NA
Wersja: oryginalna
Lokalizacja: Bayern

02 wrz 2009, 10:26

na hamownie się chętnie wybiorę:)
andi68
Posty: 107
Rejestracja: 03 wrz 2008, 19:12
Lokalizacja: Kraków, Kwaczała

02 wrz 2009, 14:46

kociol pisze:Jeszcze cos do odswiezenia skory by sie przydalo


Ja używam tego
http://forum.mazdaspeed.pl/viewtopic.php?t=57605

pierwszy produkt na liście, jest ok.
Kondi
Posty: 288
Rejestracja: 18 sty 2009, 16:23
Lokalizacja: KRAKÓW

02 wrz 2009, 17:32

Ja na hamownie też się wybiorę :)
Gdyby Bóg popierał przedni napęd chodzilibyśmy na rękach.
kulkas
Posty: 253
Rejestracja: 05 sie 2009, 11:30
Lokalizacja: Rabka-Zdrój

02 wrz 2009, 19:13

Witam!

Ja również chętnie wybiorę się na hamownię.
Jeśli chodzi o termin, to teoretycznie wszystkie weekendy mam zajęte, ale tylko do południa, więc jakoś po południu mógł bym się wybrać do Krakowa.

Mam pytanie, czy ta hamownia znajduje się w firmie ProjectX, czy Project Xs?

Różnica jest taka że o firmie ProjectX z Krakowa pierwszy raz słyszę, zaś w firmie Project Xs pracuje mój dobry kumpel, i może udał by się urwać coś z ceny.
Skyluker
Donator
Donator
Posty: 848
Rejestracja: 15 maja 2009, 15:31
Model: NB
Wersja: Miracle
Lokalizacja: Kraków

02 wrz 2009, 20:07

kulkas pisze:Witam!

Mam pytanie, czy ta hamownia znajduje się w firmie ProjectX, czy Project Xs?

Różnica jest taka że o firmie ProjectX z Krakowa pierwszy raz słyszę, zaś w firmie Project Xs pracuje mój dobry kumpel, i może udał by się urwać coś z ceny.


Chodzi o Project Xs. Dowiedz się co możesz bo 10 osób ciężko będzie zebrać :)
Awatar użytkownika
kociol
Donator
Donator
Posty: 995
Rejestracja: 06 maja 2008, 14:49
Model: NC FL2
Wersja: Sport Recaro
Lokalizacja: Krakow

02 wrz 2009, 21:08

Skyluker, jak to ciezko bedzie 10 zebrac jak ja juz widze 7. Poza tym jeszcze niektorzy tutaj obecni maja braci z mx-5 ;) Damy rade :D
MAD fabworx specjalne części dla Twojej Miaty https://www.instagram.com/mad_fabworx/ Life is too short to drive a boring car.
Skyluker
Donator
Donator
Posty: 848
Rejestracja: 15 maja 2009, 15:31
Model: NB
Wersja: Miracle
Lokalizacja: Kraków

02 wrz 2009, 22:49

Kocioł - jako, że masz najfajniejszą miatkę umówimy się pod Ciebie:

Plac pod Makro, 10.09. - no nie wiem, 13:00?
Awatar użytkownika
kociol
Donator
Donator
Posty: 995
Rejestracja: 06 maja 2008, 14:49
Model: NC FL2
Wersja: Sport Recaro
Lokalizacja: Krakow

03 wrz 2009, 5:25

Skyluker, nie przesadzajmy z ta fajnoscia... :oops:
Pytanie ile nam to zajmie? Okolo 14-15 jestem umowiony z DieSpinnePL na pucowanie miatek, ale mysle, ze jak cos to pozniej tez moze damy rade ;) Dodatkowo wolalbym aby wszyscy sie wypowiedzieli jak im taki termin pasuje.
Pozdrawiam
MAD fabworx specjalne części dla Twojej Miaty https://www.instagram.com/mad_fabworx/ Life is too short to drive a boring car.
kulkas
Posty: 253
Rejestracja: 05 sie 2009, 11:30
Lokalizacja: Rabka-Zdrój

03 wrz 2009, 10:02

Witam

Rozmawiałem z kumplem, który pracuje w Project Xs.

Powiedział mi, że jeśli chodzi o cenę to musi z szefem pogadać.
Za to powiedział, że nie będzie problemu żeby zrobić ten wypad na raty.

Przykładowo 5 miatek w czwartek, a kolejne 5 powiedzmy we wtorek. Potraktują to jak jedną grupę, tylko musimy się wcześniej zdeklarować, co, kto, kiedy i w jakiej ilości.

Powiedział mi również, że wszystkie weekendy do końca września odpadają, bo mają teraz dużo zawodów, a jedyny wolny weekend we wrześniu zarezerwował dla siebie klub Hondy, (jeśli dobrze pamiętam).
W tygodniu nie żadnego problemu z dostępem do hamowni.

Mnie osobiście odpowiada 10 września.

Pozdrawiam
kulkas
DieSpinnePL
Posty: 1982
Rejestracja: 05 paź 2007, 18:03
Model: NA
Lokalizacja: Skawina/Kraków

03 wrz 2009, 10:13

kociol, to chyba że byśmy załatwili hamownie we czwartek tak, żebym mógł pojechać do pracy na 13-tą? Potem od 14-tej jestem wolny ;)

A skoro można na raty, to może dogadamy się tak, że my niby jesteśmy z klubem Hondy i zyskają na tym i oni i my :) Jak by co, to mogę pogadać z nimi, bo znam kilku posiadaczy Del Solek i wrazie czego powinno udać się podpiąć do nich ;) Powiemy, że jesteśmy jako pierwsza rata ;)
Awatar użytkownika
kociol
Donator
Donator
Posty: 995
Rejestracja: 06 maja 2008, 14:49
Model: NC FL2
Wersja: Sport Recaro
Lokalizacja: Krakow

03 wrz 2009, 11:15

DieSpinnePL, ja sie dostosuje do Ciebie. Generalnie moze to byc czwartek przer Twoja praca lub piatek (byle do powiedzmy 16-17).
Co kto i po co? Ja chce zrobic ze trzy pomiary i zobaczyc co tam u mnie pod maska siedzi ;) Dodatkowo chcialbym zarezerwowac kilka minut na rozmowe z kims z frimy, zeby mi powiedzieli czy beda w stanie EBC podpiac tak jak instrukcja mowi (ja niestety jestem du..a a nie elektronik-elektryk i jak mam cos takiego ruszac to mi sie lapy trzesa...).
To tyle ode mnie w temacie.

Pozdrawiam
MAD fabworx specjalne części dla Twojej Miaty https://www.instagram.com/mad_fabworx/ Life is too short to drive a boring car.
Skyluker
Donator
Donator
Posty: 848
Rejestracja: 15 maja 2009, 15:31
Model: NB
Wersja: Miracle
Lokalizacja: Kraków

03 wrz 2009, 11:48

z planu jaki widziałem na mazdaspeed umawiano się po 4 auta na godzinę.
kulkas
Posty: 253
Rejestracja: 05 sie 2009, 11:30
Lokalizacja: Rabka-Zdrój

03 wrz 2009, 12:00

Nie jestem pewien czy jest sens kombinować z podłączaniem się pod hondę.

Prościej chyba będzie uzbierać tyle miatek ile się da, a do tego podzwonić po znajomych i zorganizować jeszcze brakujące osoby z jakimiś innymi maszynami.

W tej chwili jest 6 chętnych, może udało by się znaleźć jeszcze kilka osób powiedzmy z forum mazdaspeed i powiedzieć że jest sytuacja taka że będą dwa terminy, i będzie można przyjechać na ten który bardziej odpowiada pod warunkiem wcześniejszej deklaracji.

Tak czy inaczej, ja tutaj jestem nowy i się dostosuje, pod warunkiem że hamownia będzie w czwartek 10 września (bo to jest mój jedyny wolny dzień w przyszłym tygodniu) :P

@kociol „Co kto i po co” – miałem na myśli żeby zrobić już jakąś w miarę dokładną listę chętnych, z terminami które najbardziej odpowiadają, żebym mógł już konkretnie porozmawiać z kumplem i jakoś pomóc w organizacji wypadu.
Skyluker
Donator
Donator
Posty: 848
Rejestracja: 15 maja 2009, 15:31
Model: NB
Wersja: Miracle
Lokalizacja: Kraków

03 wrz 2009, 12:46

Wstępnie rozpisałem terminy, bo lubię konkret. Część wpisałem samowolnie więc proszę się ustosunkować i ew.pw.

PS. pucowanie miatek? to jakaś zorganizowana imprezka? Można wam podrzucić jeszcze jedną? :)
AGENt
Posty: 2019
Rejestracja: 10 lis 2006, 18:52
Model: NA
Wersja: oryginalna
Lokalizacja: Bayern

03 wrz 2009, 13:49

JA W TYGODNIU ODPADAM, ZE WZGLĘDU NA PRACĘ:(
kulkas
Posty: 253
Rejestracja: 05 sie 2009, 11:30
Lokalizacja: Rabka-Zdrój

03 wrz 2009, 15:08

@AGENt: Zawsze jest opcja żeby podłączyć Cię pod Hondę :P
Ostatecznie nikt nie mówił że koniecznie musimy jechać na 2 raty, możemy przecież na 3 :wink:

A teraz na serio.

Sprawa wygląda tak:
4 auta na godzinę to wariant bardzo optymistyczny, w praktyce 2,5-3 auta w ciągu godziny powinno udać się obsłużyć.
Kumple powiedział mi że 10 aut to tak minimum 4 godziny, wiec gdybyśmy zaczęli o tej 15, to koniec był by dopiero w okolicach 19 (lub nawet później) wiec myślę że jest dość duży przedział czasowy i można by było poustawiać się godzinami po 3-4 auta i tak przyjeżdżać, żeby wszyscy zainteresowani zdążyli, a za razem żeby nie tworzyć sztucznego tłumu.

Jeśli chodzi o terminy, to z czwartkiem nie ma problemu. Chłopaki w projekcie są generalnie elastyczni i da się z nimi dogadać. Jeśli odpowiednio wcześniej wszystko ustalimy (czytać do poniedziałku wszyscy chętni zdeklarują się oraz ustalimy godziny przyjazdów), to nie będzie problemu żeby ustawić wszystko tak żeby było dobrze.

Chłopaki z projektu postawili tylko jeden istotny warunek, nie możemy zrobić bydła.
Co przez to mamy rozumieć?
Umawiamy się ładnymi grupkami po 3-4 samochody na daną godzinę i dzień, i o tej (wcześniej ustalonej porze) stawiamy się w projekcie na hamowni.
Chodzi o to żeby nie było sytuacji, że będzie umówiona wizyta grupy, chłopaki zarezerwują hamownię, a tu nikt nie przyjedzie, albo zamiast 4 aut pojawi się jedno, a potem zaraz przed zamknięciem hamowni nagle pojawi się tuzin miat.

Oprócz tego jednego zastrzeżenia, myślę że resztę spraw związanych z terminem uda się dograć tak żeby wszyscy byli zadowoleni.

Pozdrawiam
kulkas

edit:
AGENt, czy mógł byś napisać jaki termin tobie odpowiada?
DieSpinnePL
Posty: 1982
Rejestracja: 05 paź 2007, 18:03
Model: NA
Lokalizacja: Skawina/Kraków

03 wrz 2009, 17:36

Ja we czwartek musze być pare minut po 13-tej w Skawinie.
Poza tym, jestem umówiony z Kociołem. Tylko Kocioł - jak wolisz, do 13-tej czy od 14-tej zająć się pucowaniem? Bo mi to obojętne. Jak Tobie pasuje. Najchętniej bym zobaczył Twoją Miatkę na rolkach (ciekawe które koła na nich posadzą a które przypną pasami :mrgreen: ), ale jak na przykład nie dasz rady do południa, to mogę ja shamować moją a Ty swoją po czyszczeniu. Mi to jest obojętne. Ale jak by miało padać to i tak chyba nici z czyszczenia :P

Na forum mazdaspeed jedna Mazda 626 Cronos 2.0 16V '95 by się chyba chciała podpiąć.

zibi626 napisał:"W zasadzie też bym się na hamownie pisał "
kulkas
Posty: 253
Rejestracja: 05 sie 2009, 11:30
Lokalizacja: Rabka-Zdrój

03 wrz 2009, 19:31

Witam

Mam taką propozycję:
Nich ktoś zajmie się organizacja uczestników (np. Skyluker) i w poniedziałek przedstawi na forum listę chętnych, wraz z dokładnymi terminami i godzinami.
A ja we wtorek dogadam szczegóły z chłopakami z projektu, tak żeby było dobrze.

Gdyby się okazało że jednak nie uzbiera się 10 chętnych (tylko np. 7), to jakoś ponudzę chłopaków z projektu, żeby wpuścili nas po 50zł, może się uda. :wink:
Skyluker
Donator
Donator
Posty: 848
Rejestracja: 15 maja 2009, 15:31
Model: NB
Wersja: Miracle
Lokalizacja: Kraków

03 wrz 2009, 19:57

postaram się na bieżąco analizować i dopisywać ludzi.

Spine, może daj 626 namiar na wątek, żeby się nie zgubił i dotarł kiedy trzeba.
Awatar użytkownika
kociol
Donator
Donator
Posty: 995
Rejestracja: 06 maja 2008, 14:49
Model: NC FL2
Wersja: Sport Recaro
Lokalizacja: Krakow

03 wrz 2009, 21:03

DieSpinnePL, mozemy zrobic tak ze np. do poludnia pojedziemy sie poslizgac na rolkach, pozniej skoczysz do pracy, a reszte dnia przeznaczymy na picowanie.
Co do pucowania to Skyluker musisz zapytac DieSpinne jak on sie zapatruje na takie dlugo, dlugo przed before party ;)
MAD fabworx specjalne części dla Twojej Miaty https://www.instagram.com/mad_fabworx/ Life is too short to drive a boring car.
Skyluker
Donator
Donator
Posty: 848
Rejestracja: 15 maja 2009, 15:31
Model: NB
Wersja: Miracle
Lokalizacja: Kraków

03 wrz 2009, 22:34

To wy je będziecie picować czy pucować? :)
Awatar użytkownika
kociol
Donator
Donator
Posty: 995
Rejestracja: 06 maja 2008, 14:49
Model: NC FL2
Wersja: Sport Recaro
Lokalizacja: Krakow

04 wrz 2009, 5:27

Skyluker, i to i to :D
MAD fabworx specjalne części dla Twojej Miaty https://www.instagram.com/mad_fabworx/ Life is too short to drive a boring car.
DieSpinnePL
Posty: 1982
Rejestracja: 05 paź 2007, 18:03
Model: NA
Lokalizacja: Skawina/Kraków

04 wrz 2009, 11:30

Mi pasuje :) Wszystko to co wyżej napisane ;)

Link na mazdaspeed podałem.

Edit: Jaki jest adres hamowni? Niestety ich stronka nie bangla :(
kulkas
Posty: 253
Rejestracja: 05 sie 2009, 11:30
Lokalizacja: Rabka-Zdrój

04 wrz 2009, 14:13

Witam

Ulica to Radzikowskiego 182, z tym że wjazd jest od strony ulicy Ojcowskiej (w GPS trzeba wpisać Ojcowską 2a, bo jeśli wpisze się Radzikowskiego to wyjdą jakieś dziwne trasy).

Jak ruszymy z pod Makro w stronę Katowic, to na 2 albo 3 światłach za rondem (nie pamiętam dokładnie które to były) zaraz przed kościołem trzeba będzie skręcić w prawo.

Z resztą jest tam ich reklama, więc damy sobie radę :cool:

edit:
Jeszcze jedna sprawa, gdyby się okazało że nie uzbiera się nas 10, tylko np 8 to zapłacimy 500zł/8(ilość uczestników) = 60zł (w zaokrągleniu) od łebka.

Edit2:
Zarezerwowałem wstępnie hamownię na czwartek na 15.

Teraz pozostaje jedno dość istotne pytanie, ilu właściwie nas jedzie?

Na liście jest 5 miatek + 1 chętny z forum mazdaspeed. Czy to absolutnie wszyscy chętni?

Proszę spróbujcie podzwonić po znajomych, może jeszcze uzbierają się chociaż 2 osoby (nie ważne w jakich autach), tak żeby nas było przynajmniej z ośmiu.
ODPOWIEDZ