TARNOBRZEG i reszta świata

Dział o spotkaniach regionalnych - planowane spotkania, relacje z minionych spotów.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
tomasz01
Donator
Donator
Posty: 3520
Rejestracja: 16 cze 2015, 21:43
Model: NB
Wersja: Magic
Lokalizacja: Warszawa Usrynów

26 sie 2017, 21:28

Ja tam nic na temat nieoficjalnego konkursu nie wiem ;)
Awatar użytkownika
Donislaw
Donator
Donator
Posty: 239
Rejestracja: 12 sie 2016, 16:12
Model: NA
Wersja: 1.6
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Kontakt:

26 sie 2017, 21:48

W oczekiwaniu na ekipe :)
Obrazek
przed wyjazdem na zlot
Obrazek
w trasie
Obrazek
Prezentacja autek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Grill nad jeziorem Tarnobrzeskim
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Torino
Posty: 195
Rejestracja: 03 lip 2016, 9:27
Model: Inny
Lokalizacja: Łódź

26 sie 2017, 21:55

To i my się odmeldowujemy - dojechaliśmy cali, zdrowi i przeszczęśliwi :) Jeszcze raz dziękujemy Jackowi za świetną organizację i ściągnięcie tylu niesamowitych i fantastycznych ludzi - coś wspaniałego :) Chciałoby się rzec - oby częściej. Do następnego, trzymajcie się wszyscy :)
NBFL 1.6 Silver Blues 2003
NA+ Miata 1.8 BRG 1996

NC 1.8 Galaxy Grey 2006
NBFL 1.6 2001 Brillant black
Awatar użytkownika
virage
Posty: 39
Rejestracja: 10 kwie 2017, 22:41
Model: NB
Lokalizacja: Kraków

26 sie 2017, 22:46

@Donisław, mogłeś mi zrobić zdjęcie z bardziej reprezentatywnej strony ;)
Awatar użytkownika
BlueManInJungle
Posty: 24
Rejestracja: 21 sie 2016, 20:35
Model: NA
Wersja: 1.6/90/1996 abs
Lokalizacja: Łódź

26 sie 2017, 23:31

Dzięki wielkie wszystkim i każdemu z osobna. Za wspaniały dzień.
Szczególne podziękowania dla Almiego :senkju:
I magiczny puchar dla dzieciaków :winner:
Moj lodzki zadek dopiero teraz trafił na miejsce.
Słonecznej udanej niedzieli i do następnego.
Awatar użytkownika
Domel
Donator
Donator
Posty: 358
Rejestracja: 26 gru 2013, 10:41
Model: NC FL
Wersja: bordo z hameryki
Lokalizacja: Kraków

27 sie 2017, 15:08

Dziękujemy za spotkanie i miłe towarzystwo - a szczególnie Jackowi za organizację.
Dotarliśmy do domu w całości, choć trochę późno - winna jest miata - nie chciała wracać do domu, więc pozwoliliśmy jej jeszcze poswawolić po okolicy :)
Rzoo
Posty: 76
Rejestracja: 08 mar 2016, 21:52
Model: NA
Lokalizacja: Wolica Piaskowa

27 sie 2017, 20:49

PK. pisze:- Też w domu i w całości :)
- Dzięki i Almiemu, i ekipie :D
- To proszę o domyślnie wpisanie mnie na listę kolejnego zlotu :D..
- To może na początek parę fotek (kurcze - nie wiem co się stało, ale jakoś bardzo mało ich zrobiłem - a w bagażniku przewalał się aparat ze statywem i ładowaną przez całą noc baterią..)...
Obrazek


Kolor od przełączników świateł i awaryjnych mi zmieniłeś ;) ale nawet ciekawie to wygląda

Dzięki wielkie za udany zlot, almiemu za organizację i za towarzystwo
Awatar użytkownika
almi69
Donator
Donator
Posty: 267
Rejestracja: 19 mar 2017, 16:51
Model: NB FL
Lokalizacja: Tarnobrzeg

28 sie 2017, 12:59

KOCHANI bardzo Wam dziękuję za udział w naszym spotkaniu. Jestem bardzo szczęśliwy, że tak wyszło, brak mi słów by opisać co czuję.

Po dzisiejszej wizycie u Prezydenta Miasta ,jeśli bozia da, tzn. jeśli zostanie wybrany na następną kadencję. Pokusimy się na zrobienie czegoś jeszcze większego. Nieoficjalnie się dowiedziałem, że jest zaszokowany tym co się wydarzyło w Tarnobrzegu.

Formalnie chcę się rozliczyć z wydatków. Wpisowe - zebrałem 720zł.

Wydałem :
Koszulki szt 4----200zł. Nagrody szt 2. prezenty szt 2.
Naklejki zlotowe----40zł
Kubki szt 10----150zł. Nagrody i pamiątki dla "sponsorów".
Taśma ostrzegawcza----45zł.
Napoje---120zł. Co zostało przekazałem dla Domu Dziecka.
Musztarda itp ----25 zł.
Tacki widelce----30zł.
Kiełbasa----80zł.
Art. papiernicze----40zł.Podkładki A-5 szt4 i A-4 szt 1 zostaną na następne spotkania.
Wydałem razem 730zł.
Jest super.

Zostały mi 2 szt. koszulek rozmiar XL po 50zł. Zamówiłem na wszelki wypadek, gdyby w konkursach wygrał ktoś z większym rozmiarem niż L. Jakie były zamówione na nagrody. Nie były liczone do zbiórki, to moja rezerwa.
Jeśli ktoś ma ochotę na XL , pisać wyślę na adres.

JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ WAM ZA PRZYJAZD DO. TARNOBRZEG i reszta świata. TARNOBRZEG wy MIATA.

http://www.echodnia.eu/podkarpackie/wia ... ,12424056/

http://www.tarnobrzeg.pl/aktualnosci/ii ... y,743.html

http://supernowosci24.pl/kabriolety-dla-dzieci-zdjecia/
Awatar użytkownika
Donislaw
Donator
Donator
Posty: 239
Rejestracja: 12 sie 2016, 16:12
Model: NA
Wersja: 1.6
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Kontakt:

28 sie 2017, 19:23

Ostatni link redaktor pisze: Mazda X5 :D
Awatar użytkownika
Mariusz K.
Donator
Donator
Posty: 427
Rejestracja: 06 mar 2013, 12:29
Model: NA
Lokalizacja: Parczówek/Opoczno i RŚw

28 sie 2017, 20:33

Donislaw pisze:Ostatni link redaktor pisze: Mazda X5 :D


To już chyba tradycja, :lol:, w Opocznie było przecież to samo.
Mariusz K.
Awatar użytkownika
almi69
Donator
Donator
Posty: 267
Rejestracja: 19 mar 2017, 16:51
Model: NB FL
Lokalizacja: Tarnobrzeg

29 sie 2017, 16:01

Awatar użytkownika
tomasz01
Donator
Donator
Posty: 3520
Rejestracja: 16 cze 2015, 21:43
Model: NB
Wersja: Magic
Lokalizacja: Warszawa Usrynów

29 sie 2017, 21:03

Almi - brawo Ty! :winner: :winner: :winner:
Awatar użytkownika
PK.
Posty: 268
Rejestracja: 23 mar 2017, 23:23
Model: NA
Wersja: + NB
Lokalizacja: Chwałowice koło Stalowej Woli
Kontakt:

30 sie 2017, 2:39

tomasz01 pisze:Ja tam nic na temat nieoficjalnego konkursu nie wiem ;)

- Kurcze.. - a to może go jednak nie było... ..Ale pucharka nie muszę oddawać ??.....
Obrazek
- A to kamerka do antenki, o której wspominałem:
Obrazek
- Tylko muszę odpowiednią rurkę znaleźć..

- Donislaw - szacun, że zrobiłeś każdej Miatce fotkę .. :poklony:

virage pisze:@Donisław, mogłeś mi zrobić zdjęcie z bardziej reprezentatywnej strony ;)

- Virage - a twoją Miatę to już chyba gdzieś widziałem.. - czy nie stała parę miesięcy temu u Empitness'a ??
- Można wirtualnie wyklepać :D..
Obrazek

Domel pisze:..więc pozwoliliśmy jej jeszcze poswawolić po okolicy :)

- Domel - masz zupełną rację - Miatka musi sobie czasem poswawolić :D..

Rzoo pisze:Kolor od przełączników świateł i awaryjnych mi zmieniłeś ;) ale nawet ciekawie to wygląda

- No właśnie też zauważyłem, że inny jest, niż powinien, ale to nie ja - po obczajeniu powiększenia, wychodzi na to, że to po prostu odbicie w lustrzanym panelu kogoś, kto stał z drugiej strony Miatki w czerwonej koszulce, lub miał coś czerwonego - w kierownicy tez się troszkę odbija.. :)

almi69 pisze:..Formalnie chcę się rozliczyć z wydatków. ..

- Almi - nie musisz się rozliczać - przecież wszyscy wiedzą, że takie imprezy kosztują - a i tak wyszło sporo taniej, niż na innych podobnych imprezach, a kosztów myślę, że wyszło Ci więcej, tylko to przeważnie się tak liczy - to, co bardziej "widoczne" tylko..
almi69 pisze:..JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ WAM ZA PRZYJAZD..

- :D - możesz na mnie liczyć kolejnym razem :D.. :senkju:
- Almi - nie zostało Ci tych naklejek zlotowych czasem ??
- Bo gdy jadąc do tego Domu Dziecka - na zlocie - włączyłem wycieraczki, to naklejona wcześniej na szybie naklejka zrobiła mi "bye, bye.."... :/

- Piter003 - Dzięki wielkie za pomocną dłoń z kubkiem wody :) :poklony: - akcja była "the best" :D :kciuk:

- Tomaszu z Łodzi - dzięki za spray do opon :) - mam nadzieję, że zgarnąłeś go i nie został gdzieś na postoju - bo jakiś zamotany byłem z rana..

- Przysłali mi z Domu Dziecka filmik jak moja Miatka sobie baraszkuje po łączce :D
- Eno - nie śmiejcie się, że bardziej cieszyłem niż dzieci - jak można nie mieć banana na gębie, gdy się siedzi za sterami Miaty :D
http://patrz.pl/embed,video,160109.html
Awatar użytkownika
virage
Posty: 39
Rejestracja: 10 kwie 2017, 22:41
Model: NB
Lokalizacja: Kraków

30 sie 2017, 7:41

PK. pisze:- Virage - a twoją Miatę to już chyba gdzieś widziałem.. - czy nie stała parę miesięcy temu u Empitness'a ??
- Można wirtualnie wyklepać :D..


- Tak, to ta sama :)
- Dzięki za fix'a prezentuje się znacznie lepiej :lol:
Awatar użytkownika
almi69
Donator
Donator
Posty: 267
Rejestracja: 19 mar 2017, 16:51
Model: NB FL
Lokalizacja: Tarnobrzeg

31 sie 2017, 13:16

Jest jedna koszulka XL, oraz kilka naklejek. Kto co i jak????
Awatar użytkownika
PK.
Posty: 268
Rejestracja: 23 mar 2017, 23:23
Model: NA
Wersja: + NB
Lokalizacja: Chwałowice koło Stalowej Woli
Kontakt:

01 wrz 2017, 21:01

almi69 pisze:Jest jedna koszulka XL, oraz kilka naklejek. Kto co i jak????

- To ja poproszę o jedną naklejkę (tą z II zlotu) - jak nie masz nic przeciwko, to odebrał bym jak się będziemy widzieć np. gdzieś na jakimś kolejnym zlocie.. (jak pisałem - wycieraczka mi ją załatwiła - w złym miejscu przykleiłem..)..
- A tak poza tym - w końcu znalazłem ubezpieczyciela, który za OC zawołał jakies "przyzwoite" pieniądze, bo ponad 400 zł płacić rocznie, to strasznie drogo.. - Dzięki wszystkim, którzy mi w tym pomogli :senkju:
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Filipbug
Donator
Donator
Posty: 331
Rejestracja: 10 maja 2017, 21:15
Model: NB FL
Wersja: Silver blues
Lokalizacja: Będzin

01 wrz 2017, 22:27

Jestem chętny na naklejke, poszło PW.
Awatar użytkownika
almi69
Donator
Donator
Posty: 267
Rejestracja: 19 mar 2017, 16:51
Model: NB FL
Lokalizacja: Tarnobrzeg

02 wrz 2017, 4:25

PK. pisze:
almi69 pisze:Jest jedna koszulka XL, oraz kilka naklejek. Kto co i jak????

- To ja poproszę o jedną naklejkę (tą z II zlotu) - jak nie masz nic przeciwko, to odebrał bym jak się będziemy widzieć np. gdzieś na jakimś kolejnym zlocie.. (jak pisałem - wycieraczka mi ją załatwiła - w złym miejscu przykleiłem..)..
- A tak poza tym - w końcu znalazłem ubezpieczyciela, który za OC zawołał jakies "przyzwoite" pieniądze, bo ponad 400 zł płacić rocznie, to strasznie drogo.. - Dzięki wszystkim, którzy mi w tym pomogli :senkju:
Obrazek Obrazek


Jeśli będziesz 23-go września w Ostrowcu to Ci dam.
Awatar użytkownika
PK.
Posty: 268
Rejestracja: 23 mar 2017, 23:23
Model: NA
Wersja: + NB
Lokalizacja: Chwałowice koło Stalowej Woli
Kontakt:

06 wrz 2017, 1:51

almi69 pisze:Jeśli będziesz 23-go września w Ostrowcu to Ci dam.

- A co jest 23-go w Ostrowcu ??

- Dzięki za propozycje dolania oleju - faktycznie trzeba było dolać - muszę jednak wymienić reszę uszczelek chyba..
- Od razu po dolaniu widać było, że już jest tyle co trzeba :D
Obrazek
- Oczywiście na "bagnecie" od sprawdzania poziomu oleju :D - obrazek powyżej to nie sprawa oleju oczywiście :)..

- Kurcze - na prawdę nikt z Was się nie złakusi na ten wyjazd, na Węgry ?? - Nie jest daleko, a kto wie, czy kiedyś jeszcze taka okazja będzie - ja już kiedyś odkładałem różne rzeczy - i potem już okazji nie było.. ..Z ostanich mail'i wynika, że można będzie normalnie po torze pojeździć - nie ścigając się i bez kasków (tylko powoli..)..
- No i pomyślcie - to doda waszej Miatce prestiżu :D - że jeździła po torze F1 - nie każdy samochód może się tym pochwalić i nie każdy tam wpuszczą pewnie :)..

Obrazek
Awatar użytkownika
Donislaw
Donator
Donator
Posty: 239
Rejestracja: 12 sie 2016, 16:12
Model: NA
Wersja: 1.6
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Kontakt:

06 wrz 2017, 7:58

W ostrowcu bedzie zlot - dzis wieczorem wszytko opisze :)
ree
Posty: 2576
Rejestracja: 05 paź 2009, 22:51
Model: NA
Lokalizacja: Szczecin

06 wrz 2017, 20:18

PK. pisze:
almi69 pisze:Jest jedna koszulka XL, oraz kilka naklejek. Kto co i jak????

- To ja poproszę o jedną naklejkę (tą z II zlotu) - jak nie masz nic przeciwko, to odebrał bym jak się będziemy widzieć np. gdzieś na jakimś kolejnym zlocie.. (jak pisałem - wycieraczka mi ją załatwiła - w złym miejscu przykleiłem..)..
- A tak poza tym - w końcu znalazłem ubezpieczyciela, który za OC zawołał jakies "przyzwoite" pieniądze, bo ponad 400 zł płacić rocznie, to strasznie drogo.. - Dzięki wszystkim, którzy mi w tym pomogli :senkju:
Obrazek Obrazek
W jakiej firmie masz tak tanio?
Awatar użytkownika
PK.
Posty: 268
Rejestracja: 23 mar 2017, 23:23
Model: NA
Wersja: + NB
Lokalizacja: Chwałowice koło Stalowej Woli
Kontakt:

06 wrz 2017, 21:38

ree pisze:W jakiej firmie masz tak tanio?

- Wiem, że trudno w to uwierzyć, ale chyba w jednej z nadroższych :) - bo w PZU :D..
- Jeśli twoja Miatka ma już 25 lat lub więcej, to idziesz do PZU i mówisz, żeby Ci wyliczyli składkę dla samochodu powyżej 24-letniego.. Możesz im powiedzieć, że mają taką specjalną ofertę dla starych samochodów - gdyby nie wiedzieli (słyszałem, że czasem nie wiedzą i trzeba im tłumaczyć, itd.. - możesz spytać o składki dla zabytkowych - jak by nie wiedzieli o co chodzi).. Słyszałem, że da się bez karty Automobilklubu, jednak ja musiałem pokazać..
- Generalnie jak poprosiłem o wyliczenie składki dla Miatki 25+ - to pani powiedziała, że muszę mieć żółte tablice, ja odpowiedziałem, że nie muszę - przechodził wtedy inny pracownik i potwierdził moją wersję, z dodaniem, że wystarczy, że pokażę legitymację z Automobilklubu - takową posiadałem, więc nie dopytywałem się, czy bez niej się nie da.. ..Legitymacja automobilklubu to niewielki koszt, tylko trzeba z miesiąc wcześniej wyrobić, więc jeśli Ci kończyło by się ubezpieczenie - to lepiej jak najwcześniej poproś o wyliczenie składki - jak będzie fajna - to szybko się możesz zapisać do Automobilklub'u i załatwić sprawę.. ..Z tego co wiem, to sprawdzają też historię kierowcy czy coś takiego - także nie wiem czy każdy dostanie 200zł, czy mogą być większe lub mniejsze składki..
- Jeśli twoja Miatka nie ma jeszcze 25 lat - możesz spytać w AXA (obsluga@axaubezpieczenia.pl) - tam miałem ostatnio - na ten okres co na fotce, wyliczyli mi coś niewiele ponad 400 zł - to też nie jest tak źle - bo większość liczy teraz 800 lub więcej.. Brali głównie pod uwagę do wyceny - ile lat posiadam prawko - także jeśli płacisz więcej - warto u nich spytać.. :)
Powodzenia Obrazek
Rzoo
Posty: 76
Rejestracja: 08 mar 2016, 21:52
Model: NA
Lokalizacja: Wolica Piaskowa

06 wrz 2017, 22:29

Ja też sobie ostatnio załatwiłem kartę PZM, kosztowała 78zł na cały rok. Od zapłacenia do otrzymania karty minęło nieco ponad tydzień, także nie ma tragedii. Jak byłem w PZU to mi wyliczyli ponad 2500zł za oc, ale z zniżką wychodzi 806zł i babka jeszcze mówiła, że coś może przyciąć.

Jeszcze nie byłem ubezpieczać, ale z tego co mi mówili to wystarczy mieć ważną legitymację automobilklubu ( z tym, że PZU ma listę automobilklubów którym honoruje te zniżki, więc już u nich trzeba się dopytać gdzie się zapisać, z legitymacją PZM napewno się to dostanie) i normalnie ubezpieczą z tą 70% zniżką.
Awatar użytkownika
PK.
Posty: 268
Rejestracja: 23 mar 2017, 23:23
Model: NA
Wersja: + NB
Lokalizacja: Chwałowice koło Stalowej Woli
Kontakt:

07 wrz 2017, 1:38

Rzoo pisze:..Jeszcze nie byłem ubezpieczać..

- Kurcze - nie wiem jak oni to liczą - może 2 razy dają zniżkę (raz normalne zniżki i potem od tego co wyjdzie jeszcze 70%..) ?? - Bo skąd by mi wyliczyli 205 zł.. Ale nawet jak by od 2500 zł dać 2 razy zniżkę 70% - to wychodzi 225 zł - to i tak więcej niż mi wyliczyli... ..Kurcze - strasznie drogo od Ciebie wołają - może spróbuj jeszcze w tym AXA - przy takiej kwocie warto poszukać - wiesz - zawsze to lepiej w części do Miatki lub paliwo na zlot włożyć kaskę..
- Grzebnąłem w necie - faktycznie - jest to podwójna zniżka - pierw liczą podstawowe zniżki, a potem od tego jeszcze 70% odejmują.. ..Jak widzę są też spore różnice w zależności od lokalizacji..
- Legitymacja Automobilklub'u z tego co pamiętam - wychodzi taniej - nie chce głupot pisać, ale chyba coś koło 30 zł mnie kosztowała..
- Kiedyś można było też wziąć kogoś do spółki, czy jakoś tak - jak taka osoba, która miała wysokie zniżki była współwłaścicielem auta, to właściciel płacił OC z tymi zniżkami już - czy jakoś tak - może dalej tak jest - jak nie szalejesz - to może w takie coś byś się pobawił ..??
Rzoo
Posty: 76
Rejestracja: 08 mar 2016, 21:52
Model: NA
Lokalizacja: Wolica Piaskowa

07 wrz 2017, 7:24

Ja mam w PZU 30 % zniżek także cena wynika jeszcze z tego. Co do legitymacji to zależy pewnie w jakim automobilklubie, ja brałem z PZM i tam mam jeszcze różne inne assistance w dodatku. Dla mnie okolice 800 zł to i tak lepiej, bo najniższe ubezpieczenie jakie mi na ten moment dają to 1100 zł. Nie chciałbym też mieszać do tego obcych osób do spółki, bo o ile nie szaleję na drogach, to jednak zawsze jest to ryzyko, że coś się stanie i narobię komuś problemów, także na ten moment chyba zostawię to tak jak jest. Zniżki w PZU będą mi się odkładać, więc z każdym rokiem będzie tylko lepiej.
Awatar użytkownika
Mariusz K.
Donator
Donator
Posty: 427
Rejestracja: 06 mar 2013, 12:29
Model: NA
Lokalizacja: Parczówek/Opoczno i RŚw

17 wrz 2017, 15:48

CZEŚĆ WSZYSTKIM
Od Tomka i Kasi z Drzewicy czyli naszego fotografa i jego małżonki przesyłam link do zdjęć ze zlotu na otarcie łez z powodu końca sezonu (a może nie).
https://photos.app.goo.gl/2LKCpvctA0LLBT6h2
Mariusz K.
Awatar użytkownika
piter003
Donator
Donator
Posty: 166
Rejestracja: 25 wrz 2015, 19:00
Model: NB
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

18 wrz 2017, 5:42

Mariusz K. pisze:CZEŚĆ WSZYSTKIM
Od Tomka i Kasi z Drzewicy czyli naszego fotografa i jego małżonki przesyłam link do zdjęć ze zlotu na otarcie łez z powodu końca sezonu (a może nie).
https://photos.app.goo.gl/2LKCpvctA0LLBT6h2

Oooo jak miło powspominać
Awatar użytkownika
PK.
Posty: 268
Rejestracja: 23 mar 2017, 23:23
Model: NA
Wersja: + NB
Lokalizacja: Chwałowice koło Stalowej Woli
Kontakt:

21 wrz 2017, 0:52

Hej - co tak mało ludzi się wpisało na listę zlotu w Ostrowcu ??
- Kurczę - to już za parę dni...
- No i wygląda na to, że klub Merdecesa będzie miał liczniejszą ekipę niż "nasz" klub MX-5 Obrazek - lipka by była.. :(

- Dzięki Tomku, Kasiu i Mariuszu za kolejne zdjęcia :D - super :)

- Rzoo - polecam Ci sprawdzać za każdym razem, gdy masz odnowić polisę - gdzie dadzą najrozsadniejszą ofertę - to zmienia się co roku ostatnio - mi też już przysłali rok temu coś koło 800 zl - poszukałem w kalkulatorach internetowych (parenaście minut..) i znalazłem za 400 zł, a teraz - dzięki ludziom z forum, oraz innym znajomym dopadłem za te 200 zł.. - czyli łącznie koło 1000 zł zostało w kieszeni na 2 polisach i właśnie Miatka się za tą kaskę "regeneruje" :)..

- Almi - wybieram się do Ostrowca - nie zapomnij naklejki :D..

- Aha - co do tego pucharka ze zdjęcia, które wstawiłem gdzieś tam wyżej - no - oczywiście to ściema, gdyby ktoś się nie domyślił - po prostu wcześniej robiłem projekt pucharka, bo myślałem o organizacji zlotu w mojej okolicy też - ale, że w tym roku już sporo zlotów, to odpuściłem - i tylko napiski zmieniłem na pucharku :D hehe..

- No - a to już nie ściema:
Obrazek
- Na Węgrzech było fajnie i też super ekipa z Polski, choć mała niestety..
- "Teren sprawdzony" - polecam jak za rok będą tam coś takiego organizować :)
- Ludzie się bali trochę - jedni, że nie da się poszaleć, bo będą "lamerzy z dziećmi się plątać", a inni, że to będą ostre wyścigi i nie ma co tam się wciskać - w sumie było tak, że z dziećmi był tylko jeden przejazd, a ekipy były różne - skoro ja swoją Miatką nie byłem na końcu i jeszcze innych mijałem, to przejazd był dla każdego :) (moja Miatka była wydarta w połowie roboty od mechanika (jak zwykle..) - jedno łożysko miała padnięte mocno, klocki przyszły nie takie jak trzeba i na starych resztkach musiałem jechać, i oponki miałem najgorsze chyba jakie mogły być (z tyłu) - więc trzeba było jechać ostrożnie - ale każda wolniejsza Miatka zjeżdżała z drogi szybszym - była pełna kulturka, (widać na filmiku powyżej - widok z mojej Miatki..) a potem można było ustawiać sobie - kto z kim ma jechać..
- Każdy chyba zadowolony był :)
- Koszty też nie wyszły takie wielkie :)..
- Parę fotek - jak by ktoś chciał zobaczyć - http://skynet.pk.internetdsl.pl/spoko/hunga/index.html - więcej jest w wątku o tej wyprawie..

Obrazek
Awatar użytkownika
Torino
Posty: 195
Rejestracja: 03 lip 2016, 9:27
Model: Inny
Lokalizacja: Łódź

24 wrz 2017, 8:33

Cześć Wszystkim!

Lepiej późno, niż jeszcze później... ;) A więc link do foto poniżej:

https://drive.google.com/open?id=0BwbMm ... 2VUWDd6bEE


Uśmiechy na buziach dzieci bezcenne... Z resztą, po nas też widać, że bawiliśmy się nie gorzej niż dzieciaki :) Jacku - a to wszystko dzięki Tobie!



ps. jeśli ktoś chce jakąś fotkę bez logo, to dajcie znać bezpośrednio do mnie.
NBFL 1.6 Silver Blues 2003
NA+ Miata 1.8 BRG 1996

NC 1.8 Galaxy Grey 2006
NBFL 1.6 2001 Brillant black
ODPOWIEDZ