Poznańskie Pożegnanie Lata 2014

Dział o spotkaniach regionalnych - planowane spotkania, relacje z minionych spotów.

Moderator: Moderatorzy

Sebof01
Posty: 305
Rejestracja: 24 kwie 2013, 5:54
Lokalizacja: Konin

09 lis 2014, 16:27

Hantkus pisze:Mój jedyny komentarz:
Poznańskie imprezy są bez precedensu :twisted: dzięki Wam wszystkim :kciuk:
Uapka hit sezonu :)


Normalnie nie mam słów na to co się u "Nas" wyprawia...
Niestety jak to zwykle bywa musieliśmy się szybko zmywać, ale zabawa z WAMI jest zawsze pierwszorzędna :kciuk:

Było wszytko na każdy gust, seksowne zakonnice, pokojówki, wiedźmy, kobiety w skórach/szlafrokach, ale jak to mówiłem przy śniadaniu, nie wiem co mnie bardziej zszokowało Kal Drogo tańczący makarenę, czy Dexter.... :ryjezesmiechu: :ryjezesmiechu: :ryjezesmiechu: :ryjezesmiechu: :ryjezesmiechu: :ryjezesmiechu: :ryjezesmiechu: :ryjezesmiechu: :ryjezesmiechu: :ryjezesmiechu: :ryjezesmiechu: :ryjezesmiechu: :ryjezesmiechu: :ryjezesmiechu:

Po tym wszystkim już zaczynam się zastawiać jak uprzyjemnić Wam rozpoczęcie sezonu własną osobą...
Do[Man]
Donator
Donator
Posty: 830
Rejestracja: 03 lut 2013, 11:44
Model: NA
Lokalizacja: Gdańsk/Kutno

09 lis 2014, 18:03

Sory, że tak po buracku bez pożegnania ale wyskoczyło w ostatniej chwili jak się rozdzielaliśmy, że jedziemy do domu :facepalm:
Wielkie dzięki dla ORGANIZATORÓW, że zechciało kolejny raz poświęcić czas na zorganizowanie najlepszej imprezy w Klubie MX-5 Polska :winner: Jak zwykle bomba i czapki z głów :poklony: Pomysł z przebierankami genialny :mrgreen:
A reszcie uczestników podziękowania za wspaniałą zabawę i gratulacje pomysłów na przebrania :P
Mam nadzieję, że spotkamy się na wiosnę ;)
POZNAń rozpierdala system :mrgreen: :winner: :poklony:
PS: szacun dla Peecer'a 8-) Król parkietu i wulkan energii :kciuk:
Pozdro K.
Awatar użytkownika
Tomai
Donator
Donator
Posty: 3864
Rejestracja: 14 wrz 2008, 9:11
Model: NC
Wersja: 2.0 Power by Five
Lokalizacja: Poznań / Kaźmierz

09 lis 2014, 18:42

Monia i Rafał :winner: Dziękujemy za super impreze :!:
Była NA BRG 1.8 118 Km 146 Nm
Była NBFL Phoenix 1.8 138KM 156Nm
Była NBFL Garnet Red Mica 1.8
Jest NC 2.0 174KM 199Nm
Malinowy Król
Posty: 454
Rejestracja: 23 cze 2008, 19:19
Model: ND
Wersja: 2.0
Lokalizacja: Koszalin/Poznań

09 lis 2014, 20:13

trudno mi powiedzieć czy sama impreza, czy after był lepszy - obie były super :D
dzięki za super zakończenie sezonu 8-)
Pozdrawiam!

była: NA 1.6 1990, NB 1.8 2000, NC 2.0 2008, NA 1.8 1997, NCfl 2.0 2010.
jest: ND 2.0 2018.
caponarc
Posty: 34
Rejestracja: 20 mar 2011, 16:13
Model: NB FL
Lokalizacja: Poznań

09 lis 2014, 21:32

novy pisze:trudno mi powiedzieć czy sama impreza, czy after był lepszy - obie były super :D
dzięki za super zakończenie sezonu 8-)



Nie no, najlepsza była wycieczka regionoznawcza z Twoim przewodnictwem! :D Dymaczewska przyroda okazuje się być zaskakująca! :D

A organizatorom - no cóż - pozostaje powiedzieć: JESTEŚCIE 100%, MACIE 1000 KM MOCY W SOBIE I TURBINY W SERCACH!! :D Dziękiii Wielkie.

I może tak zapomnimy o incydencie z przelewem za zlot? :P

Narcyz i Martusia
sleven
Posty: 465
Rejestracja: 17 kwie 2009, 12:46
Lokalizacja: POZnan*

09 lis 2014, 23:43

Wieeelkie podziękowania dla Organizatorów, jesteście niesamowici :winner:

ale największe ukłony za to, że cały czas Wam się po prostu chce tworzyć, działać i być z nami;)
tak po prostu…i że patrząc na Was widzimy taaaka radochę;) :kciuk:

Ogromne podziękowania także dla wszystkich współtowarzyszy niedoli;) za przebrania… :grraauu: i za genialną zabawę, wyglądaliście zabójczo, wspomnienia całego towarzystwa bezcenne :geeejj:

Fajnie że zostało z tego parę ujęć(…oczywiście nie wszystkich :shock: ) …udanej zabawy przy oglądaniu :mrgreen:

velocity i sleven

http://www.ciesielscy.eu/pozegnanielata2014


P.S. Jutro wrzucę linka do zipa!

EDIT: ZIP: http://www.ciesielscy.eu/pozegnanielata2014zip
Załączniki
IMG_2892.jpg
Dr.Marian Tasiemiec
IMG_2892.jpg (77.31 KiB) Przejrzano 2038 razy
IMG_3230.jpg
IMG_3230.jpg (94.27 KiB) Przejrzano 2266 razy
IMG_3094.jpg
IMG_3094.jpg (92.17 KiB) Przejrzano 2266 razy
IMG_2940.jpg
IMG_2940.jpg (113.97 KiB) Przejrzano 2266 razy
IMG_2925.jpg
IMG_2925.jpg (84.71 KiB) Przejrzano 2266 razy
IMG_2882.jpg
IMG_2882.jpg (111.44 KiB) Przejrzano 2266 razy
IMG_2764.jpg
IMG_2764.jpg (93.78 KiB) Przejrzano 2266 razy
Ostatnio zmieniony 10 lis 2014, 22:49 przez sleven, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Peecer
Donator
Donator
Posty: 2641
Rejestracja: 23 lut 2014, 23:23
Model: ND
Wersja: 100th Anniversary
Lokalizacja: Kętrzyn - Toruń

10 lis 2014, 10:12

Chciałem bardzo gorąco podziękować za ukrycie pacjenta - zbiega z Gniezna i ofiarowanie mu schronienia z "paszą, chłodziwem, paliwem nocnego gibania" przede wszystkim organizatorom o jakich trudno w najlepszych instytucjach tego kraju i poza jego granicami.
lassana - :kciuk: :winner:
Smock - :kciuk: :winner:
Uapka - :kciuk: :winner: (tu nie ukrywam - lekko zaskoczony jestem nowym mianem, jednak życie bywa zaskakujące)

Również wszystkie osoby, które zmuszone były do wspólnych harców w mojej bezpośredniej bliskości - najmocniej przepraszam za brak poszanowania Waszego obuwia jak i suwerenności - z powodów mojego bardzo skromnego krycia kopytka, dobrze trzymającego się parkietu jednak nie moich stóp i chwytaków blokowanych przez białą onucę uniemożliwiającą w miarę swobodny ruch stopy w takt wygrywanej nuty - najmocniejsze SORRY ;)

Ponadto ogromne podziękowania za współtowarzyszy stolika przy którym, nie spędziłem jednak zbyt wiele czasu :o co spowodowane było dość częstym przebywaniem u wodopoju by zasilić elektrolity wylewane gdzieś tam.....

Kończąc ten króciutki, podsumowujący wywód na temat tego niezapomnianego wieczornego spotkania przedłużonego z porannym zwiedzaniem wspaniałych Dyma.....ch widoków z krasomówczym przewodnikiem i prezenterem w jednej osobie - Można zawsze polegać na Poznańskiej Ekipie za co ogromne podziękowania za wieczór i życzenia by kolejny raz był w jak najszybszym możliwym czasie......
Peecer

PS. Jakość zdjęć typowego telefonu więc proszę z przymrużeniem oka spojrzeć....
Załączniki
IMG_0176.JPG
IMG_0173.JPG
IMG_0172.JPG
IMG_0171.JPG
IMG_0167.JPG
IMG_0158.JPG
IMG_0156.JPG
IMG_0147.JPG
Pacjent z Gniezna z jego skromnym NFZ-towskim wyposażeniem kopytka super trzymającego w kontakcie z płaską powierzchnią podłogą potocznie zwaną.....
IMG_0145.JPG
Awatar użytkownika
nick.es
Moderator podróży
Moderator podróży
Posty: 7684
Rejestracja: 11 mar 2014, 10:13
Model: NB FL
Lokalizacja: Costa Blanca

10 lis 2014, 10:51

Jedno wiem na pewno: choćby nie wiem co, lato już w tym roku nie wróci! Wykopaliśmy je na księżyc!

Serio, dawno już się tak nie wybawiłem. Pierwsze zaskoczenie już przy wjeździe pod stadion: "O kurde, ile ich jest!". Przejażdżka dwupasmową kolumną - ekstra! Fajna trasa, czarujące jesienne widoki o zachodzie słońca, trochę szybko, trochę kręto - ogólnie rewelacja. No i te Miaty :) Mina żula leżącego w trawie na poboczu - bezcenna :)

O imprezie mógłbym napisać książkę i byłaby to epopeja. Jednak streszczając to w kilku zdaniach, chylę czoła przed organizatorami: miejsce na imprezę było idealne, beczka piwa zimna i pyszna, katering all-night-long to strzał w dziesiątkę, DJ przyjazny i "uległy", obsługa lokalu wesoła i cierpliwa, a klimat... Oj, klimat można opisać jako zmiażdżenie mózgu plasterkiem cytryny owiniętym wokół wielkiej cegły ze złota*. Zdjęcia Slevena obrazują to dość wiernie, szczegółowo i dobitnie (co IMHO jest rzadkością w takich przypadkach). Jak teraz na nie patrzę, dochodzę do wniosku, że Hantkus - sierściuch zasłużył na jakieś dodatkowe wyróżnienie, choć zgodnie z werdyktem jury, ja i Ewelka od początku typowaliśmy do zwycięstwa Five'ów - jeszcze raz gratulujemy :) Wrrraaaahrrr! Dodam też, że na szczęście, jak niektórzy słusznie zauważyli, dopiero rano dowiedziałem się, że jezioro jest tak blisko hotelu :>

Nie wiem nawet kiedy i którędy zmyliśmy się do pokoju. Odzyskaliśmy świadomość wczesnym porankiem - był dla nas tragiczny. Na szczęście już od świtu towarzystwo opalało się na balkonach i poratowano nas łykiem wody. Dopiero trzygodzinne śniadanie i Novy, w roli lektora "niedzielnego poranka edukacyjnego", pozwoliły dojść do siebie. Dymaczewski kac odszedł w zapomnienie, jak tylko usłyszałem za sobą wściekłe sapanie turbiny czerwonego 2,5-litrowego potwora.

W Puszczykowie wyszedłem na chwilę z auta, żeby dogadać się z Peecerem w sprawie powrotu i... Nie zauważyłem, że wszyscy nagle się zmyli. Nie zdążyłem się pożegnać, za co teraz przepraszam - to przez gapiostwo i czystą pomyłkę. Po paru kilometrach zauważyłem jeszcze końcówkę kolumny przed którymś ze skrzyżowań, ale tam już odbijaliśmy na trasę powrotną.

Pięknie dziękujemy wszystkim za odjechany weekend i do zobaczenia na wiosnę :)
matusz
Donator
Donator
Posty: 1246
Rejestracja: 21 maja 2012, 22:06
Model: NB
Wersja: 1.8
Lokalizacja: Poznań

10 lis 2014, 13:34

Hej ho!!!

Ciężko już tak na szybko zliczyć, który to już raz... I przemknęła taka myśl, jak to będzie, w tym samym miejscu, czy konwencja się nie wyczerpała i w ogóle... Jednak okazało się po raz kolejny, że myślenie mi szkodzi i powinienem z tym skończyć raz na zawsze!

Dzięki temu, że mamy wśród nas Monikę i Rafała - dwoje wspaniałych i kreatywnych ludzi, żadna rutyna nam nie straszna!

Po pierwsze pomysł na przebrania okazał się strzałem w dziesiątkę, szczególnie w kontekście naszym WSPANIAŁYCH dziewczyn :mrgreen:
Po drugie Piekiełko okazało się miejsce IDEALNYM na taką imprezę, które sprawiło, że jeszcze bardziej niż dotychczas mogliśmy być razem :)
Szczególne wyrazy uznania dla Agi i Michała, którzy tylko w sobie znany sposób potrafili odnaleźć nową, bardzo fajną trasą w to samo miejsce :kciuk: Jednak obsesyjne mapowanie tras ma głęboki sens :D

Bawiłem się świetnie! I tylko tak patrząc na zdjęcia gdzie siedzibie sobie wdając się za pewne w przezabawne pogaduchy zastanawiam się gdzie ja byłem w tym czasie.... a może właśnie wtedy przemierzałem klimatyczne korytarze kołyszącego się w rytm tej niezapomnianej imprezy hotelu i po raz trzeci przeskakując przez leżące w poprzek holu łózko niespodziewanie zobaczyłem ten znak....

Przepełnia mnie duma, że było mi dane dorzucić swój kamyczek do tej wspaniałej budowli, której zawsze najważniejszą części są ludzie, czyli WY WSZYSCY !!!!

Do następnego!
Matusz

P.S.
Uprasza się administrację o zmianę mojego nicka, bo dopiero po dwóch dniach oświeciło mnie dlaczego nie mogę się zalogować na forum...
była czerwona NA 1.6 -> II wice mistrz MMC West 2014 w klasie 1.6
Bukos
Posty: 319
Rejestracja: 28 sie 2013, 21:56
Lokalizacja: Września

10 lis 2014, 13:47

Piękna impreza! Razem z moja druga połówka zazdrościmy tej zabawy w takim przesympatycznym gronie! Miło było was spotkać i teraz juz jesteśmy pewni ze następnym razem nie może nas to ominąć ;) Bedziemy sie meldować na kolejnych spotkaniach ;)
Bukos
szymek
Posty: 1491
Rejestracja: 06 cze 2013, 14:55
Lokalizacja: Poznań

10 lis 2014, 14:04

Jesteście wszyscy pozytywnie poj...i :D Uwielbiam Was... daaawno mi się tak morda nie uśmiała :mrgreen:
Awatar użytkownika
Fiveopac
Administrator
Administrator
Posty: 5460
Rejestracja: 06 mar 2006, 13:56
Model: NC
Wersja: 2,5 Turbo
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

10 lis 2014, 22:21

Grrraauuu graaauuuu arrggghhhh!
Drogie rumaki przemierzające świat! to była to naprawde niezapomniana impreza i po raz kolejny niezastąpione duo+1 w postaci lassana & Smock plus Uapka (To Ty miales kiedys jakies inna xywe? :P ) zawojowało nam system i podniosło swoją własną poprzeczke jeszcze wyżej :kciuk: Wszystko bylo perfekcyjne, genialna trasa, identyfikatory, naklejki, sala, dj, muzyka (kto zamawiał freddiego? :P przynac sie?), darmowe piwo ;) i pląsy na densflorze :D
Do tego widok Peecera siedzacego w mcdonladzie w Gnieznie i jak jest omijany przez stado ludzi w obawie przed zarażeniem sie jakas ebolą było po prostu bezcennne :ryjezesmiechu: a to był dopiero poczatek początków imprezy....

Strasznie mocno spodobała mi sie idea wprowadzenia przebrań na imprezie i postanowlem sie troche do tego przyłożyć i ciut popłynąć, cieszę się ogromnie że spodobało wam się przebrania moje i mojej Szanownej towarzyszki. Nie wszyscy kumali inspiracje a niektore skojrzenia bylo po prosto epickie hehehe taki juz ze mnie prymityw :P wyszło szydło z worka.
Dziękuje za piękną nagrode, wykorzystam ją ku chwale klubu i moze uda sie pojawic na waszym spocie z prezentem ;)

Wytrwalismy jako jedni z 5 osob do konca imprezy i moge powiedziec, ze wycisnelismy z niej ostatnie soki i wciaz bylo mało wiec w zwiazku z tym juz nie moge doczekac sie rozpoczęcia sezonu (czyli juz za tydzien? ;) ).
Bardzo epicko było bawić się z wami :) do zobaczenia oby jak najszybciej :)
Less roof, more fun!
Obrazek
blow-off.pl Najlepsze zawory blow-off i dv w sieci :mrgreen:
Awatar użytkownika
dmk
Posty: 4572
Rejestracja: 16 sie 2009, 22:19
Model: ND RF
Wersja: SkyFreedom, Recaro
Lokalizacja: Komorniki

11 lis 2014, 20:43

My również chcielibyśmy bardzo podziękować - obiecałem sobie, że napiszę to dopiero po przebraniu zdjęć, ale chwilowo opanowałem wyłącznie parking (więc na przebieranki musicie jeszcze chwilę poczekać).

Żeby nie przynudzać, galeria jest tutaj:

https://www.icloud.com/photostream/pl-p ... N9t3G7qYEb

Szczerze nie sądziłem, że rzucony przez Rafała pomysł "przebieranki" podczas jednego ze spotów (nota bene z finałem w knajpie, gdzie Rafałowi zrodziła się idea pierwszego zakończenia sezonu w roku 2012) tak dobrze chwyci. Mam nadzieję, że to na stałe zdefiniuje kolejne imprezy.

Jeżeli chodzi o miejsce - sporo lepsze niż wigwam, który ma swój niepowtarzalny charakter, ale pod warunkiem 20'C+ na dworze. Na rozpoczęciu było mi zwyczajnie zimno, tym razem - wręcz przeciwnie (podziękowania dla mojego sztucznego wdzianka).

Jak koledzy wyżej - przepraszam wszystkie panie, które zawiodłem swoim totalnym brakiem umiejętności podrygiwania w rytm świetnych pląsów w parach, wszystkich podeptanych itd.
Jest: MX-5 NDRF 2.0 - viewtopic.php?f=22&t=26399
Była: MX-5 NB 1.8T - viewtopic.php?f=22&t=2932
Była: RX-8 HP - http://forum.rxklub.pl/index.php?/topic ... x-hp-aka-wóz-rodzinny/
Awatar użytkownika
lassana
Donator
Donator
Posty: 320
Rejestracja: 27 lip 2012, 9:17
Lokalizacja: POZNAŃ

12 lis 2014, 8:12

Chciałoby się napisać coś mądrego, innego itd., ale już wszystko zostało powiedziane......

Jak zobaczyłam na parkingu nadjeżdżającego Peecera w swoim klubowym stroju :lol: a później nasza cudną parę Cam i Adam_B ;), to już wtedy wiedziałam, że ten wieczór będzie wyjątkowy.

Dziękuję, że tyle osób przyjechało, że przyjechali z daleka, niektórzy tylko na chwilę, niektórzy nawet częściowo śmigłowcem lecieli :winner: !!!!!!!, byle zdążyć na Poznańskie Pożegnanie Lata :winner: .

Przebyliśmy fajną trasę, za którą jeszcze raz dziękuję Velocity i Slevenowi . Była taka "akurat" a do tego można było widokami......... nacieszyć oko :winner: .

No i wieczór...........przebieranki, danc, nalewki-tak pamiętam je dokładnie........... albo i nie, już nie jestem pewna ;).

Kiedy przychodziliście do piekiełka w swoich strojach, to dech zapierało............później rozmowy z których wynikało, że większość wykonała je sama, że przygotowywaliście się kilka, kilkanaście dni, że poświęciliście swoje ubrania, żeby móc coś z nich zrobić na ten jeden wieczór..............WSZYSCY BYLIŚCIE CUDNI!!!!!!!!!!!!!!!!

Dziękuję Matuszowi za to, że jest.........i godnie pełni swoją funkcję.

Dziękuję Smockowi , że współtworzył ten fajny plan i znosił (różnie z tym bywało :lol: ) moje czasami apodyktyczne zdanie.

DZIĘKUJĘ WAM WSZYSTKIM ZA ATMOSFERĘ, PRZYJAZNE SERCA I UŚMIECHNIĘTE TWARZE :winner:.
lassana
Awatar użytkownika
Smock
Donator
Donator
Posty: 776
Rejestracja: 28 kwie 2012, 20:34
Model: NC FL
Lokalizacja: Poznań

13 lis 2014, 22:02

Witam Wszystkich nowym klubowym pozdrowieniem:

Łapka :ryjezesmiechu: :ryjezesmiechu: :ryjezesmiechu:

Subiektywnie stwierdzając była to najlepsza impreza z cyklu "rozpoczęcie - zakończenie sezonu"

Jestem pełen podziwu za zaangażowanie, które musieliście włożyć w Wasze stroje:

- Adam - rewelacja, wrażenie, dbałość o szczegóły (mimo, iż wiem ze to raczej zasługa Kamili...byłeś bliski wygrania)...Kamila byłaś tak "Złą Królową", że nikomu nie przyszłoby na myśl, że możesz być przebrana za wróżkę ;)
- Peecer - humor, odwaga, od soboty Gniezno nie jest już tym samym miastem
- Ewelina - pomysł ze "Śpiochem" ...w życiu czegoś takiego nie widziałem :kciuk: nikesh mógł się spokojnie opalać
- dmk - za trud i poświęcenie (wiem ile litrów potu wylałeś), Milena...ten latex...nie oddawaj stroju!!!
- sleven i velocity - sacrum i profanum w jedym :evil: wyglądaliście zajebiście
- Dexter - kilt piękny, a co pod kiltem.... brawo za odwagę! :kciuk: Agata żywcem wyjeta z filmu "Wielki Gatsby"!
- Sebof01 z Martą, Tomai z Danką, Mayk z Martyną - silna ekipa z Transywanii...mrocznie i przerażająco!
- lassanna - ...dałbym się zaaresztować, ale nie zdążyłem :poklony:
- do[man] - jak na gangstera przystało nie pytałeś, tylko brałeś :lol: ale wybaczam, bo w znacznym stopniu pomogłeś wygrać Siostrze Basen matuszową nagrodę
-Matusz -....no ładnie....jak na człowieka pierwotnego.... :ryjezesmiechu: :ryjezesmiechu: :ryjezesmiechu:
- pozdrawiam koty, budowlańców,wojskowych, pokojówki, Gregora, który się ubrał w temblak i wszystkich innych niewymienionych
- niestety muszę wspomnieć o rodzinie...choć ponoć szwagier to nie rodzina :ryjezesmiechu: kaczmar&asik...byliście fantastyczni (Levisy 501 Aśki, maski sciagnięte z Czech itp) było super, ale wygrać mógł tylko jeden
- Fiveopac...no cóż...a za kogo Ty w ogóle byłeś przebrany? Jakiś król, czy coś?...mniejsza o to...ale macarenę tańczyłeś przepięknie! :poklony:

Dzięki lassannie, Matuszowi i Kasi "novakowej" za poprowadzenie macareny i piękny dekolt :winner:

Cudowną kontynuacją cudownej imprezy była niedziela. Kto był, to wie.
Za wszystko dziękuje i przepraszam. Ewentualne krzywdy były niezamierzone.
Dr Marian Tasiemiec

PS Kto wyjebał łóżko na korytarz???
Do[Man]
Donator
Donator
Posty: 830
Rejestracja: 03 lut 2013, 11:44
Model: NA
Lokalizacja: Gdańsk/Kutno

13 lis 2014, 22:34

Smock pisze:ale wybaczam, bo w znacznym stopniu pomogłeś wygrać Siostrze Basen matuszową nagrodę

A najlepsze, że nikt się nie skapnął jak taka niepozorna niewiasta pokonała stare "ochlajmordy" :mrgreen:
piotr k.
Donator
Donator
Posty: 325
Rejestracja: 13 wrz 2006, 21:51
Model: NA
Lokalizacja: Poznań

14 lis 2014, 8:28

Gratulacje za pomysł i organizację. Fajne relacje. Samo oglądanie zdjęć, to już zabawa- uśmiałem się mocno. Wyobrażam sobie jaki ubaw był na żywo. Ciągle mi mało, może macie jeszcze jakieś zdjęcia?
piotr k.
matusz
Donator
Donator
Posty: 1246
Rejestracja: 21 maja 2012, 22:06
Model: NB
Wersja: 1.8
Lokalizacja: Poznań

26 lis 2014, 7:51

Dawid, a kiedy reszta fotek z imprezy?? Nie upiecze Ci się :twisted:
była czerwona NA 1.6 -> II wice mistrz MMC West 2014 w klasie 1.6
Awatar użytkownika
Smock
Donator
Donator
Posty: 776
Rejestracja: 28 kwie 2012, 20:34
Model: NC FL
Lokalizacja: Poznań

28 lis 2014, 8:15

Matusz pisze:Dawid, a kiedy reszta fotek z imprezy?? Nie upiecze Ci się :twisted:


Dawid nie jest taki zły ;) udostępnił mi jedno zdjęcie
Załączniki
IMG_2373.jpg.jpg
IMG_2373.jpg.jpg (16.9 KiB) Przejrzano 1621 razy
Awatar użytkownika
dmk
Posty: 4572
Rejestracja: 16 sie 2009, 22:19
Model: ND RF
Wersja: SkyFreedom, Recaro
Lokalizacja: Komorniki

28 lis 2014, 8:54

Smock pisze:Dawid nie jest taki zły


Ej ej, był deal - miałeś brać 300 konną NCfl za foty :D :lol:

PS W weekend się poprawię, przpraszam ziooomki!
Jest: MX-5 NDRF 2.0 - viewtopic.php?f=22&t=26399
Była: MX-5 NB 1.8T - viewtopic.php?f=22&t=2932
Była: RX-8 HP - http://forum.rxklub.pl/index.php?/topic ... x-hp-aka-wóz-rodzinny/
Awatar użytkownika
Fiveopac
Administrator
Administrator
Posty: 5460
Rejestracja: 06 mar 2006, 13:56
Model: NC
Wersja: 2,5 Turbo
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

28 lis 2014, 23:46

Panie i Panowie organizatorzy : melduje odbiór nagrody głównej :winner:
Gdyby Khal Drogo żył w naszych czasach na bank zamienił by swego rumaka na M6 ;) Jest przeepicka i cieszy niezmiernie mocno :kciuk: jutro turne po Polsce :)
Dziękuje za genialny pomysł i wybranie mojej skromnej kreacji wieczorowej. ARrrgghhhhh!!!

Obrazek

:poslizg:
Less roof, more fun!
Obrazek
blow-off.pl Najlepsze zawory blow-off i dv w sieci :mrgreen:
DEXTER
Posty: 4974
Rejestracja: 24 wrz 2011, 13:17
Model: NA
Lokalizacja: Poznań

30 lis 2014, 11:50

Fiveopac pisze:
Obrazek

:poslizg:


Zeszłoroczny CX-5:
Obrazek
Awatar użytkownika
lassana
Donator
Donator
Posty: 320
Rejestracja: 27 lip 2012, 9:17
Lokalizacja: POZNAŃ

02 gru 2014, 13:27

Fiveopac pisze:Panie i Panowie organizatorzy : melduje odbiór nagrody głównej :winner:
Gdyby Khal Drogo żył w naszych czasach na bank zamienił by swego rumaka na M6 ;) Jest przeepicka i cieszy niezmiernie mocno :kciuk: jutro turne po Polsce :)
Dziękuje za genialny pomysł i wybranie mojej skromnej kreacji wieczorowej. ARrrgghhhhh!!!

Obrazek

:poslizg:




Cieszę się, że nagroda sprawiła Tobie.............przyjemność!!!!!!!!!! :kciuk:

Niedawno jeździłam taką roczną i przyznam, że rzeczywiście miło się ją prowadzi ;) .


pozdrawiam
lassana
Awatar użytkownika
lassana
Donator
Donator
Posty: 320
Rejestracja: 27 lip 2012, 9:17
Lokalizacja: POZNAŃ

04 sty 2015, 19:22

Przygotowywałam ostatnio mazdę do zimy i znalazłam pozostałości z zakończenia sezonu :) .

Mam "welcome packs" dla: JUNY, MALEJ, REMIKA I MAYKA i zostało mi kilka naklejek. Jeśli ktoś zechce to ode mnie odebrać i rozdać, to byłoby super.

pozdrawiam
lassana
Awatar użytkownika
lassana
Donator
Donator
Posty: 320
Rejestracja: 27 lip 2012, 9:17
Lokalizacja: POZNAŃ

07 sty 2015, 20:30

W związku z brakiem jakiegokolwiek zainteresowania odnośnie powyższego, wszystko utylizuję.
lassana
remik
Posty: 2477
Rejestracja: 09 lut 2012, 21:12
Model: Inny
Wersja: DC2R K20 inside
Lokalizacja: PZ

07 sty 2015, 21:28

Ja Ci dam utylizuje :P Chętnie podjadę - jak będziesz w okolicach, Ty wiesz jakich ;)
matusz
Donator
Donator
Posty: 1246
Rejestracja: 21 maja 2012, 22:06
Model: NB
Wersja: 1.8
Lokalizacja: Poznań

08 sty 2015, 15:45

Jak też chętnie przygarnę! Mogę nawet podjechać do pracy jakoś next week :)
była czerwona NA 1.6 -> II wice mistrz MMC West 2014 w klasie 1.6
matusz
Donator
Donator
Posty: 1246
Rejestracja: 21 maja 2012, 22:06
Model: NB
Wersja: 1.8
Lokalizacja: Poznań

08 sty 2015, 15:47

jak już temat jest odkopanych to chyba dmk obiecał foty z imprezy.... 8-)
była czerwona NA 1.6 -> II wice mistrz MMC West 2014 w klasie 1.6
Juna
Posty: 113
Rejestracja: 07 mar 2009, 12:13
Lokalizacja: POZnan*

08 sty 2015, 16:03

lassana pisze:Przygotowywałam ostatnio mazdę do zimy i znalazłam pozostałości z zakończenia sezonu :) .

Mam "welcome packs" dla: JUNY, MALEJ, REMIKA I MAYKA i zostało mi kilka naklejek. Jeśli ktoś zechce to ode mnie odebrać i rozdać, to byłoby super.

pozdrawiam


Nie spodziewałam się, że coś dla mnie czeka! Niespodzianka! :)
Nie czytam forum regularnie, mea culpa, oczywiście że odbiorę, odezwę się na priv, nie utylizuj.
Mogę odebrać dla wszystkich, hihi, wtedy będzie leżeć u mnie, a nie u Lassany :> Mazdy w odwiedzinach u nas zawsze chętnie widziane!
ODPOWIEDZ