Spontaniczne spotkanie w Poznaniu

Dział o spotkaniach regionalnych - planowane spotkania, relacje z minionych spotów.

Moderator: Moderatorzy

piotr k.
Donator
Donator
Posty: 325
Rejestracja: 13 wrz 2006, 21:51
Model: NA
Lokalizacja: Poznań

19 kwie 2008, 13:48

Przy okazji przyjazdu do Poznania naszego kolegi klubowego z Łodzi- Konrada, organizujemy spontaniczne spotkanie (dosłownie spontaniczne a nie "sponton" zapowiadany kilka dni wcześniej) w Poznaniu o godzinie 17,00 przed wjazdem na Tor Poznań. Po kilku rozmowach telefoniczych już wiadomo, że będzie przynajmniej 5 Miatek.
W planie jest przejechanie ok. 50 kilometrowej pętli bocznymi drogami (trasą przez Kaźmierz z zeszłorocznego otwarcia sezonu w Wlkp ).
W tym roku wyjątkowo mała jest delegacja poznańska na Zlot Wiosenny i niestety potwierdziło się, że prawie wszyscy są zajęci, ale brakuje mi kilku telefonów, więc w ostatniej chwili zamieszczam ten post. Zapraszamy.
Mój tel. 0-602 682 602
piotr k.
Michał M
Posty: 4
Rejestracja: 20 mar 2008, 21:30
Lokalizacja: Poznań

19 kwie 2008, 19:01

Hej, no szkoda, że tak późno tę informację przesyłasz. Jestem nowym miatowiczem i mieszkam w Poznaniu. Chętnie bym sobie z Wami, oczywiście za pozwoleniem, pośmigał gdybym wcześniej wiedział.
Pozdrawiam!
piotr k.
Donator
Donator
Posty: 325
Rejestracja: 13 wrz 2006, 21:51
Model: NA
Lokalizacja: Poznań

19 kwie 2008, 19:33

Michał decyzja o spotkaniu zapadła faktycznie dzisiaj po południu. Podaj mi swój nr telefonu, lub (i) adres e-mailowy, to na pewno powiadomię Ciebie osobiście o zlocie, który prawdopodobnie jeszcze przed latem zorganizujemy gdzieś w okolicach Poznania.
Mój adres: piotr@hako.poznan.pl
piotr k.
ar2
Posty: 9
Rejestracja: 11 kwie 2008, 10:12

19 kwie 2008, 22:12

No ja niestety o 18 zajrzałem na forum a to już po ptakach.
Czy to już?
ODPOWIEDZ