TARNOBRZEG i reszta świata

Dział o spotkaniach regionalnych - planowane spotkania, relacje z minionych spotów.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
piter003
Donator
Donator
Posty: 165
Rejestracja: 25 wrz 2015, 19:00
Model: NB
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

10 gru 2017, 18:32

almi69 pisze:Ale tu CISZA wszyscy już pod kocykiem?
Pochwalcie się planami na zimę.
Ja dałem jeszcze elementy wnętrza do obskórowania. Wymiana hamulców , klocki wszystkie i tylne tarcze. Może pomaluję zaciski. Nowe używane felgi z polerowanym rantem juz mam i , iii sam nie wiem co jeszcze. Bagażnik na klapę będę obniżał o 2,5 cm. Taki jak Pitera.



To ja też się pochwalę: klamki chrom, stylebar, chromowane ramki nawiewów, radyjka, nagrzewnicy i biegów. Została mi jeszcze rączka hamulca ręcznego i daszek :lol:
Awatar użytkownika
almi69
Donator
Donator
Posty: 267
Rejestracja: 19 mar 2017, 16:51
Model: NB FL
Lokalizacja: Tarnobrzeg

11 gru 2017, 17:21

Ramki nawiewów też już mam. Czekam na ramki pokręteł nawiewów.
Awatar użytkownika
PK.
Posty: 267
Rejestracja: 23 mar 2017, 23:23
Model: NA
Wersja: + NB
Lokalizacja: Chwałowice koło Stalowej Woli
Kontakt:

23 gru 2017, 14:30

Wesołych Świąt !! :D Obrazek
Obrazek
- No i oczywiście Udanego Nowego Roku !! - Oby Miatki dawały radochę i obyśmy się spotykali nie raz na różnych zlotach, i innych takich - najlepiej w jeszcze więkjszym składzie :D
Obrazek
Awatar użytkownika
almi69
Donator
Donator
Posty: 267
Rejestracja: 19 mar 2017, 16:51
Model: NB FL
Lokalizacja: Tarnobrzeg

18 sty 2018, 14:27

Co sądzicie o zlocie w Tebegu. Top down, cabrio. Czyli zlot cabrio wszelkiej maści?
30-go idę do PM Tarnobrzega na rozmowy.
Proszę o komentarze, za i przeciw.
Szukam pomysłu na coś fajnego z noclegiem, trzeba się zintegrować. Nie tylko balasty mają luz.
Awatar użytkownika
PK.
Posty: 267
Rejestracja: 23 mar 2017, 23:23
Model: NA
Wersja: + NB
Lokalizacja: Chwałowice koło Stalowej Woli
Kontakt:

18 sty 2018, 17:09

- W styczniu :shock: ??
- Hehe - żartuję :roll:
- Hmmmm - ja sądzę.. ..,że oczywiście łapię się na to i jestem jak najbardziej za :D..
(Niech ludzie zobaczą, że Miatki są najfajniejszymi "kabrioletami" :D hy hy hyy..)
- Tylko co by termin był dla wszystkich fajny i nie kolidował z innymmi imprezami :).. (np. chyba gdzieś we wrześniu znów będzie impreza w Nisku, na którą byliśmy zaproszeni w ubiegłym roku, aby zaprezentować ludziom nasze Miatki, i na którą nie pojechaliśmy :(.. )..
- Jaki termin wstępnie bierzesz pod uwagę 8-) ??
Awatar użytkownika
PK.
Posty: 267
Rejestracja: 23 mar 2017, 23:23
Model: NA
Wersja: + NB
Lokalizacja: Chwałowice koło Stalowej Woli
Kontakt:

22 sty 2018, 18:43

- Ej - chyba mało kto zagląda na forum - myśląc, że to okres "snu zimowego" i nie ma co zaglądać, bo Miatki pod kołderką..
- Trzeba będzie chyba telefonicznie rozruszać temat..
- Więc tak wstępnie - może jakaś lista ??..

1. Almi69 + ?
2. PK. + ?
3. - kto się łapie ??:D

A jak poinformujemy użytkowników innych kabrioletopodobnych pojazdów (znaczy kabriolety, targa, roadster'y...)? - Pewnie nie wielu zagląda na nasze forum, a jeszcze mniej jest zarejestrowanych.. Przydało by się podać temat na inne fora i kluby - np. z linkiem do tego tematu (wyświetlić mogą chyba wszyscy..) z jakimś kontaktem, żeby zgłaszać się, a np. Almi - wpisywał byś ich do listy.. Czy jakoś tak..
- Mogę podać temat do Automobilklubu ze Stalowej - tylko muszę wiedzieć, czy impreza będzie - chyba jakieś tam kabriolety by się znalazły..
- W akcie desperacji mogę też wydrukować parę ulotek i jak spotkam jakieś kabrio - to mogę za wycieraczkę mu wsadzić karteczkę z linkiem :D hehe..
- A w "Singlu" są kabriolety, czy te na zlotach, to były przejazdem tylko..? (nie licząc Miatek..)
- Ok - co do terminów - ja odpadał bym 10-13 maja - bo mam "u siebie" mistrzostwa Polski - pojazdów zabytkowych, na którę myślę się załapać (pewny nie jestem - ale raczej nie trzeba mieć zarejestrowanej Miatki jako zabytkowej..) - na które oczywiście wszystkich też zapraszam :D hehe.. 24 czerwca też odpadam - są "u nas" mistrzostwa KJS - zapraszam - hmm - parę fotek może wsadzę :)..
Obrazek
Obrazek
Obrazek
25 sierpnia mam "u siebie" zlot pojazdów zabytkowych i rajd (w tamtym roku byliśmy zaproszeni na tą imprezę - wszystkie Miaty - te zabytkowe i nie zabytkowe - tylko daty się nie zgrały - myślę, że w tym pójdzie lepiej :D..).. Koniec września i początek października też odpadam, a reszta terminów jak na razie wolna :D - ale też myślę nad wyjazdem na F1 - Węgry jak w ostatnim roku i jakiś wyjazd na Rumunię lub Bułgarię - tylko jeszcze dat nie znam....
- Chyba fajnie było by ustalić już teraz jakiś termin, który spasuje większości chętnym..
Awatar użytkownika
Donislaw
Donator
Donator
Posty: 239
Rejestracja: 12 sie 2016, 16:12
Model: NA
Wersja: 1.6
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Kontakt:

23 sty 2018, 5:44

Tylko 3 "Singli" ma kabriolety , właściwie to roadstery i wszyscy są dziwnym trafem na tym forum a Jeszce dziwniejszym wszyscy maja Miatki :) Jestem za każdym zlotem :) do tego w Nisku zapewne dołączy się reszta klub Pojazdów dawnych Singiel :) Najprawdopodobniej w czerwcu będzie zlot Karburator, wszytko omówione będzie na walnym w pierwszej połowie lutego :) tak wiec kolejna okazja do spotkania sie :)
Awatar użytkownika
PK.
Posty: 267
Rejestracja: 23 mar 2017, 23:23
Model: NA
Wersja: + NB
Lokalizacja: Chwałowice koło Stalowej Woli
Kontakt:

26 sty 2018, 1:47

Donislaw pisze:Tylko 3 "Singli" ma kabriolety , właściwie to roadstery i wszyscy są dziwnym trafem na tym forum a Jeszcze dziwniejszym wszyscy maja Miatki :) ..

- Hehe - jeszcze tylko brakowało by, żeby wszyscy trzej byli na liście zainteresowanych imprezą Almiego :lol: ..
- Ok - rozumiem, że zgadzasz się na dopisanie do listy..

1. Almi69 + ?
2. PK. + ?
3. Donislaw + ?
4 - jeszcze wolne ..

- No to czekamy na reszę ekipy i nie tylko..

- Almi - daj jakieś info - na ile pewny jest ten zlot i pod jaką datą by zakotwiczył .. - Bo wczoraj miałem okazję wcisnąć info 2 kabrioletom w Stalowej, a chwilę wcześniej BM'ce Z3 w Gorzycach (załoga przyjaźnie machała jak mijaliśmy się na drodze, a potem stały kilka samochodów dalej od mojej Miatki pod Biedronką..), także koło mojego domu prawie codziennie biega jakiś zielony kabriolet - mogę dognać i poinformować, że musi się zjawić na zlocie w TBG :D ..

- No - to widzimy się za jakieś pół miesiąca, chyba, że coś się pozmienia Obrazek
- Kurcze - musze kupić drugą Miatkę, bo wstyd - wszystkie samochody miałem po 2 zawsze (nie licząc Peugoeta, który nie zasłużył..), a Miatkę już 7 lat jedną tylko.. :(..
Obrazek
Awatar użytkownika
almi69
Donator
Donator
Posty: 267
Rejestracja: 19 mar 2017, 16:51
Model: NB FL
Lokalizacja: Tarnobrzeg

28 sty 2018, 1:35

Właśnie wróciłem ze Szkocji. We wtorek mam wizytę u Prezydenta Tarnobrzega. Po rozmowie będę wiedział coś więcej. Teraz jestem w czarnej d-.
Awatar użytkownika
PK.
Posty: 267
Rejestracja: 23 mar 2017, 23:23
Model: NA
Wersja: + NB
Lokalizacja: Chwałowice koło Stalowej Woli
Kontakt:

31 sty 2018, 2:29

- No - dogoniłem :D..
- To aktualizuje listę..:

1. Almi69 + ?
2. PK. + ?
3. Donislaw + ?
4. Maciek z zielonego Opla kabrio + dziewczyna
5. - jeszcze wolne ..

- Almi - "damy radę" - nie "tak", to "inaczej" :)
Obrazek
Awatar użytkownika
almi69
Donator
Donator
Posty: 267
Rejestracja: 19 mar 2017, 16:51
Model: NB FL
Lokalizacja: Tarnobrzeg

31 sty 2018, 10:25

Zapisać w kalendarzach, ustawiać urlopy itp.
9-go czerwca Dni Tarnobrzega i Zlot Cabrio . TOP DOWN. Od Land Rovera do 126p.
1-go września III Zlot MX5 w Tarnobrzegu.
Szczegóły w późniejszym czasie.
Awatar użytkownika
Mariusz K.
Donator
Donator
Posty: 425
Rejestracja: 06 mar 2013, 12:29
Model: NA
Lokalizacja: Parczówek/Opoczno i RŚw

31 sty 2018, 20:03

Jestem tzn jesteśmy :D
Mariusz K.
Awatar użytkownika
tomasz01
Donator
Donator
Posty: 3513
Rejestracja: 16 cze 2015, 21:43
Model: NB
Wersja: Magic
Lokalizacja: Warszawa Usrynów

31 sty 2018, 20:35

We wrześniu się melduje u Was! :)
Awatar użytkownika
piter003
Donator
Donator
Posty: 165
Rejestracja: 25 wrz 2015, 19:00
Model: NB
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

01 lut 2018, 5:45

Też będę tzn będziemy :D
Awatar użytkownika
Filipbug
Donator
Donator
Posty: 331
Rejestracja: 10 maja 2017, 21:15
Model: NB FL
Wersja: Silver blues
Lokalizacja: Będzin

01 lut 2018, 21:57

1 wrzesień zaklepany!:)
Awatar użytkownika
Chezus
Donator
Donator
Posty: 1167
Rejestracja: 07 lip 2016, 20:45
Model: NB FL
Wersja: Impuls
Lokalizacja: SZA

02 lut 2018, 5:37

Standardowe daty, w których zawsze mi coś wypada, ale może się uda zorganizować jednak wolne.
The answer is always Miata.
Rzoo
Posty: 76
Rejestracja: 08 mar 2016, 21:52
Model: NA
Lokalizacja: Wolica Piaskowa

21 lut 2018, 16:54

To jak tam ze zlotem? Bo ponoć pana prezydenta CBA zwinęło
Awatar użytkownika
PK.
Posty: 267
Rejestracja: 23 mar 2017, 23:23
Model: NA
Wersja: + NB
Lokalizacja: Chwałowice koło Stalowej Woli
Kontakt:

22 lut 2018, 3:07

Rzoo pisze:To jak tam ze zlotem? Bo ponoć pana prezydenta CBA zwinęło

- Jak przyjedziemy, to zlot będzie i żadne CBA nas nie pows3ma 8-) ..

- Oo - 2 zloty - to 2 listy potrzeba będzie..
- To może pierw listę do tego pierwszego by stworzył, a po pierwszym zlocie, zrobimy do drugiego..?
- Fajnie jakbyście się dopisywali do listy, bo wtedy wiadomo "na ile osób zakupy zrobić" i inne takie.. ..Bo potem będzie:
- "..Jakie zarąbiste koszulki ludzie mają... :slinotok: "
- " :? ..A czemu ja nie dostałem koszulki ze zlotu, a inni dostali takie fajne ... :cry: "
- "..A dlatemu, że nie było Cię na liście, na podstawie której zamawialiśmy koszulki ..... :bicz: "
.. Czy inne takie..
- No - w sumie to nie mam pojęcia czy będą jakieś koszulki, czy inne rzeczy - może Almi zrobi osobną "koszulkową" listę, ale zawsze to byście sami widzieli, kto na imprezę może przyjechać i przez to by Wam chęci przyjazdu wzbierały ;) ..
Awatar użytkownika
almi69
Donator
Donator
Posty: 267
Rejestracja: 19 mar 2017, 16:51
Model: NB FL
Lokalizacja: Tarnobrzeg

03 sie 2018, 10:53

Jak już z pewnością wiecie, że z powodów politycznych nie organizuję III Zlotu Mx-5 w Tarnobrzegu.
Ale, ale, ale ??? co sądzicie o spontan spocie 9-go września niedziela? Lub 8-mego września sobota?
Awatar użytkownika
piter003
Donator
Donator
Posty: 165
Rejestracja: 25 wrz 2015, 19:00
Model: NB
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

04 sie 2018, 11:33

Termin wstepnie rezerwuje
ODPOWIEDZ