[Bydgoszcz/Toruń] mini spotkania regionalne

Dział o spotkaniach regionalnych - planowane spotkania, relacje z minionych spotów.

Moderator: Moderatorzy

B4rtek
Posty: 387
Rejestracja: 16 paź 2012, 13:16
Model: NB
Lokalizacja: Kujawy / CIN
Kontakt:

18 kwie 2014, 10:01

A i o stosunkowo zdrowe 1.6 znacznie łatwiej ;)
Awatar użytkownika
Peecer
Donator
Donator
Posty: 2655
Rejestracja: 23 lut 2014, 23:23
Model: ND
Wersja: 100th Anniversary
Lokalizacja: Kętrzyn - Toruń

18 kwie 2014, 19:30

Obrazek

Dla wszystkich i nowo poznanych i tych już znanych - Wszystkiego Najlepszego z okazji Świąt - krótko bez żadnego wiersza tak prosto od siebie ze szczerego i całego serca - Robert vel Peecer
Awatar użytkownika
Peecer
Donator
Donator
Posty: 2655
Rejestracja: 23 lut 2014, 23:23
Model: ND
Wersja: 100th Anniversary
Lokalizacja: Kętrzyn - Toruń

20 kwie 2014, 8:35

http://m.youtube.com/watch?v=-Yfej3-OkVc&feature=player_embedded

Taka ciekawostka z jednego z poprzednich zlotów. "Fiveopac" - zostajesz Rzecznikiem Prasowym Regionu...... :kciuk: :kciuk: :kciuk: Od 0:40 sek. :winner:
Szacun 8-)
B4rtek
Posty: 387
Rejestracja: 16 paź 2012, 13:16
Model: NB
Lokalizacja: Kujawy / CIN
Kontakt:

22 kwie 2014, 21:58

Nastała cisza... Co powiecie na 30 kwietnia w okolicach 17/18?
Z racji większości po stronie Bydgoszczan spotkanie w Bydgoszczy (wstępnie).

Do czerwca już niedaleko, więc "mamy do pogadania" :)
Awatar użytkownika
Peecer
Donator
Donator
Posty: 2655
Rejestracja: 23 lut 2014, 23:23
Model: ND
Wersja: 100th Anniversary
Lokalizacja: Kętrzyn - Toruń

22 kwie 2014, 22:47

Nie wiem czy "LASKI" z sanatorium mnie puszczą na taką imprę ale gdyby co to się zamelduje :ryjezesmiechu: :ryjezesmiechu: :ryjezesmiechu:
B4rtek
Posty: 387
Rejestracja: 16 paź 2012, 13:16
Model: NB
Lokalizacja: Kujawy / CIN
Kontakt:

25 kwie 2014, 19:49

Panowie - jeszcze świętujecie? :)
Awatar użytkownika
Peecer
Donator
Donator
Posty: 2655
Rejestracja: 23 lut 2014, 23:23
Model: ND
Wersja: 100th Anniversary
Lokalizacja: Kętrzyn - Toruń

26 kwie 2014, 8:51

Pewnie są tacy co świętują, inni się bawią w Bieszczadach na IV Zlocie Bieszczadzkim i tylko im pozazdrościć.... (Patrz co robi Five :mrgreen: :kciuk: , jeszcze inni się kurują ( jam Ci Solanki podziwiam) a reszta coś jakby przycichła i nawet nikt nic nie wspomni czy na XXV-lecie się wybiera a czasu zostaje coraz mniej....
kojlak
Posty: 25
Rejestracja: 12 cze 2013, 19:22
Lokalizacja: Wyrzysk
Kontakt:

28 kwie 2014, 2:20

Peecer pisze:... i nawet nikt nic nie wspomni czy na XXV-lecie się wybiera a czasu zostaje coraz mniej....


Ja mogę jedynie przypomnieć, że chętnie się zabiorę gdyby ktoś miał wolne miejsce. :poklony: :mrgreen:
Cheers! Koylak. :>
Awatar użytkownika
Peecer
Donator
Donator
Posty: 2655
Rejestracja: 23 lut 2014, 23:23
Model: ND
Wersja: 100th Anniversary
Lokalizacja: Kętrzyn - Toruń

28 kwie 2014, 6:09

Ja mogę jedynie przypomnieć, że chętnie się zabiorę gdyby ktoś miał wolne miejsce.


Zostaw swój numer to może jeśli komuś w ostatniej chwili pilot wypadnie to będzie miał jak Cię powiadomić. Na chwilę obecną mam ponad komplet a życie weryfikuje bardzo szybko. Do czerwca troszke zostało i zawsze rożne sprawy wynikają..... :kciuk:
Awatar użytkownika
lukasjogabonito
Posty: 132
Rejestracja: 08 wrz 2012, 11:37
Model: NB FL
Lokalizacja: Pel/Bdg

28 kwie 2014, 9:34

Peecer pisze:Pewnie są tacy co świętują
Chciałbym 8-)

Mi niestety termin nie odpowiada, zapewne do zobaczenia w innym terminie;)
www.vizdesign.pl - wizualizacje wnętrz
Awatar użytkownika
Peecer
Donator
Donator
Posty: 2655
Rejestracja: 23 lut 2014, 23:23
Model: ND
Wersja: 100th Anniversary
Lokalizacja: Kętrzyn - Toruń

28 kwie 2014, 10:09

Chciałbym 8-)

Mi niestety termin nie odpowiada, zapewne do zobaczenia w innym terminie;)


Piszesz o XXV-leciu czy o jakimś najbliższym spocie..... :?:
Awatar użytkownika
lukasjogabonito
Posty: 132
Rejestracja: 08 wrz 2012, 11:37
Model: NB FL
Lokalizacja: Pel/Bdg

28 kwie 2014, 10:38

O spotkaniu o którym pisał B4rtek. Aczkolwiek na XXV-lecie też się nie wybieram raczej.
www.vizdesign.pl - wizualizacje wnętrz
Awatar użytkownika
Peecer
Donator
Donator
Posty: 2655
Rejestracja: 23 lut 2014, 23:23
Model: ND
Wersja: 100th Anniversary
Lokalizacja: Kętrzyn - Toruń

28 kwie 2014, 12:19

B4rtek pisze:Nastała cisza... Co powiecie na 30 kwietnia w okolicach 17/18?
Z racji większości po stronie Bydgoszczan spotkanie w Bydgoszczy (wstępnie).

Do czerwca już niedaleko, więc "mamy do pogadania" :)


No powiem tak jak wcześniej zaznaczyłem - z siostrzyczkami jestem w stanie się dogadać...... Gorzej z przełożeniem zabiegów a ostatni mam o 19.40 :cry: Jesli tylko zdołam się lepiej zorganizować i połapać by wcześniej coś zakończyć to Zaprawdę Powiadam Wam - Pojawić się Pragnę i Zamierzam :kciuk:
Awatar użytkownika
Fiveopac
Administrator
Administrator
Posty: 5473
Rejestracja: 06 mar 2006, 13:56
Model: NC
Wersja: 2,5 Turbo
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

28 kwie 2014, 16:31

B4rtek pisze:Nastała cisza... Co powiecie na 30 kwietnia w okolicach 17/18?
Z racji większości po stronie Bydgoszczan spotkanie w Bydgoszczy (wstępnie).

Do czerwca już niedaleko, więc "mamy do pogadania" :)

Mnie niestety nei pasuje, ale 1 i 2 maja jak najbardziej ;)
Less roof, more fun!
Obrazek
blow-off.pl Najlepsze zawory blow-off i dv w sieci :mrgreen:
B4rtek
Posty: 387
Rejestracja: 16 paź 2012, 13:16
Model: NB
Lokalizacja: Kujawy / CIN
Kontakt:

28 kwie 2014, 20:27

Skoro termin nie pasuję to jestem elastyczny i dostosuję się do ogółu :)
Co powiecie na pierwszego maja - 01.05.14r. - 17/18 - Bydgoszcz + trasa.
Awatar użytkownika
Peecer
Donator
Donator
Posty: 2655
Rejestracja: 23 lut 2014, 23:23
Model: ND
Wersja: 100th Anniversary
Lokalizacja: Kętrzyn - Toruń

28 kwie 2014, 21:34

B4rtku - dam znać co i jak i najprawdopodobniej telefonicznie lub bardziej oficjal tu na forum. Na obecna chwilę nic nie jestem w stanie powiedzieć a nie chce rzucać słów na wiatr. Tego nie nauczony jestem i wystrzegam się jak mogę takich sytuacji. Ale postaram się choćby na moment pojawić. Jesli się uda....
kojlak
Posty: 25
Rejestracja: 12 cze 2013, 19:22
Lokalizacja: Wyrzysk
Kontakt:

29 kwie 2014, 1:56

Peecer pisze:
Ja mogę jedynie przypomnieć, że chętnie się zabiorę gdyby ktoś miał wolne miejsce.


Zostaw swój numer to może jeśli komuś w ostatniej chwili pilot wypadnie to będzie miał jak Cię powiadomić. Na chwilę obecną mam ponad komplet a życie weryfikuje bardzo szybko. Do czerwca troszke zostało i zawsze rożne sprawy wynikają..... :kciuk:


Dobrze :D A zatem bierzcie i zapiszcie go wszyscy.. 669 757 004 :D
Cheers! Koylak. :>
B4rtek
Posty: 387
Rejestracja: 16 paź 2012, 13:16
Model: NB
Lokalizacja: Kujawy / CIN
Kontakt:

30 kwie 2014, 14:02

Czyżbyśmy nie dali rady się spotkać? :(

PS: kojlak zapraszamy na spot (kiedyś w końcu się odbędzie ;))
Awatar użytkownika
Peecer
Donator
Donator
Posty: 2655
Rejestracja: 23 lut 2014, 23:23
Model: ND
Wersja: 100th Anniversary
Lokalizacja: Kętrzyn - Toruń

30 kwie 2014, 14:51

Dali nie dali......., czasem tak bywa, że wszystkich gdzieś "wywali" :lol: Ja tak jak pisałem wcześniej - postaram się dotrzeć. Choć jeśli nie będzie żadnego konkretnego spota to może na telefon coś skręcimy.... Chwilowo jestem i tak w czarnej d...e :kciukdol:
Awatar użytkownika
Peecer
Donator
Donator
Posty: 2655
Rejestracja: 23 lut 2014, 23:23
Model: ND
Wersja: 100th Anniversary
Lokalizacja: Kętrzyn - Toruń

25 maja 2014, 19:19

Jaki tu spokój.....
Jaki tu spokój, na na na
Nic sie nie dzieje, na na na na
Nikt sie nie bawi, na na na
Wszyscy sie nudza, na na na na

http://m.youtube.com/watch?v=YxNqcbEzGlw

Co tak wszystkich wyciszyło..... Czyżby wszyscy szykowali się do zlotu XXV-lecia :o
A na marginesie: Może określimy się kto i kiedy jedzie na ten wyśmienity Event
Proponuje małą listę:
1). Peecer - wyjazd piątek godzina do ustalenia?
2). ........
3). ........
Z tego co się już orientuje jedzie i B4rtek i Fiveopac
Może jeśli nie kolumnę to małą kolumienkę stworzymy. Co o tym reszta sądzi......?
Awatar użytkownika
Peecer
Donator
Donator
Posty: 2655
Rejestracja: 23 lut 2014, 23:23
Model: ND
Wersja: 100th Anniversary
Lokalizacja: Kętrzyn - Toruń

26 maja 2014, 9:36

Peecer pisze:Witajcie pozdrawiając z miasta ojca "bereta" pytanie ślę - ile to "owieczek" w piątek udać się zamierza w kierunku "Najświętszego Toru Jastrzębia" a dokładniej miejsca spoczynku i wyszynku zwanego już na forum Paradisco?? Być może udało by się połączyć siły i wspólnym tempem nawiedzić ów przybytek godnie zajeżdżając :ryjezesmiechu: :kciuk:
Pozdrawiam z grodu Kopernika i R/Mar.... :ryjezesmiechu:

Peecer pisze:
Doxyll pisze:Doxyll mają również nocleg od piątku, więc jak najbardziej na tak na wspòlną kolumnę.

U siebie rzuciłem już zapytanie i na chwile obecną wiem, że prócz mnie jedzie jeszcze B4rtek i Fiveopac. Pytanie tylko jaką godzinę zaproponują ale miło byłoby połączyć siły.... :kciuk: :kciuk: :kciuk:

Z całym szacunkiem pozwoliłem sobie zapytać brać z Łódzkiego Okręgu Miatowego o możliwość wspólnego dojazdu do źródeł uciech i zabaw nadchodzącej wieczerzy. Panowie Fiveopac, B4rtek i ewentualni chętni na taki
"melanż" :?: :?: :?:
Wiadomo, że zależy to od naszych możliwości przede czasowych ale i od chęci przejazdu większą grupą. Sądzę, że będziemy jechali przez Łódź lub jej pobliże - Stryków - i można (to tylko taki mały pomysł) połączyć siły i wizerunek zmierzających w godnym kierunku. Proszę o wypowiedź w tej kwestii chętnych i wybierających się na
"Obchody Uroczystości związane z Naszymi Małymi..... MX-5-ami"
B4rtek
Posty: 387
Rejestracja: 16 paź 2012, 13:16
Model: NB
Lokalizacja: Kujawy / CIN
Kontakt:

26 maja 2014, 21:44

Chętnie się podłączę, wyjeżdżam w piątek, nie mam jeszcze pojęcia o której godzinie :)
Awatar użytkownika
Peecer
Donator
Donator
Posty: 2655
Rejestracja: 23 lut 2014, 23:23
Model: ND
Wersja: 100th Anniversary
Lokalizacja: Kętrzyn - Toruń

26 maja 2014, 21:53

B4rtek pisze:Chętnie się podłączę, wyjeżdżam w piątek, nie mam jeszcze pojęcia o której godzinie :)

No to pozostało poczekać na Fiveopac'a i ewentualnie pozostałych, którzy jeszcze nie potwierdzili wyjazdu.....
Awatar użytkownika
Fiveopac
Administrator
Administrator
Posty: 5473
Rejestracja: 06 mar 2006, 13:56
Model: NC
Wersja: 2,5 Turbo
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

27 maja 2014, 7:16

Jasne rzecz, ze moja druzyna wyrusza w piatek :) Godzina dowolna, dostosujemy sie do reszty :winner:
Less roof, more fun!
Obrazek
blow-off.pl Najlepsze zawory blow-off i dv w sieci :mrgreen:
Awatar użytkownika
Peecer
Donator
Donator
Posty: 2655
Rejestracja: 23 lut 2014, 23:23
Model: ND
Wersja: 100th Anniversary
Lokalizacja: Kętrzyn - Toruń

27 maja 2014, 8:17

Fiveopac pisze:Jasne rzecz, ze moja druzyna wyrusza w piatek :) Godzina dowolna, dostosujemy sie do reszty :winner:

Niom - to teraz tylko szczegóły dograć i może faktycznie z Ekipą Łódzką wężykiem, wężykiem się posunąć...... :?: :lol:
Awatar użytkownika
Peecer
Donator
Donator
Posty: 2655
Rejestracja: 23 lut 2014, 23:23
Model: ND
Wersja: 100th Anniversary
Lokalizacja: Kętrzyn - Toruń

27 maja 2014, 8:30

Peecer pisze:Witajcie pozdrawiając z miasta ojca "bereta" pytanie ślę - ile to "owieczek" w piątek udać się zamierza w kierunku "Najświętszego Toru Jastrzębia" a dokładniej miejsca spoczynku i wyszynku zwanego już na forum Paradisco?? Być może udało by się połączyć siły i wspólnym tempem nawiedzić ów przybytek godnie zajeżdżając :ryjezesmiechu: :kciuk:
Pozdrawiam z grodu Kopernika i R/Mar.... :ryjezesmiechu:

Doxyll pisze:Doxyll mają również nocleg od piątku, więc jak najbardziej na tak na wspòlną kolumnę.

Z całym szacunkiem pozwoliłem sobie zapytać brać z Łódzkiego Okręgu Miatowego o możliwość wspólnego dojazdu do źródeł uciech i zabaw nadchodzącej wieczerzy. Panowie Fiveopac, B4rtek i ewentualni chętni na taki
"melanż" :?: :?: :?:
Sądzę, że będziemy jechali przez Łódź lub jej pobliże - Stryków - i można (to tylko taki mały pomysł) połączyć siły i wizerunek zmierzających w godnym kierunku. Proszę o wypowiedź w tej kwestii chętnych i wybierających się na
"Obchody Uroczystości związane z Naszymi Małymi..... MX-5-ami"
marcinmaciek pisze:no ja myślę, że wspólnie pojedziemy w pt wieczorem.

Doxyll pisze:Doxyll mają również nocleg od piątku, więc jak najbardziej na tak na wspòlną kolumnę.

Kurak pisze:Ja na przykład nie mam noclegu więc jest mi bez różnicy kiedy jadę :p Chętnie się dołączę, tylko się boję że jak przybalujemy dzień wcześniej to z tym XXVleciem będę miał tak jak z jeziorem ostatnio. :D

B4rtek pisze:Chętnie się podłączę, wyjeżdżam w piątek, nie mam jeszcze pojęcia o której godzinie :)

Fiveopac pisze:Jasne rzecz, ze moja druzyna wyrusza w piatek :) Godzina dowolna, dostosujemy sie do reszty :winner:

Kurak - jeśli u mnie się nic nie pozmienia - to będę miał wolne miejsce w noclegowni Paradisco więc mógłbyś też w piątek uderzyć..... :kciuk: Ale to mogę później poinformować....
A teraz Brać Łódzkiego Kręgu niech się wypowie co sądzi i o jakich godzinach planuje wyruszyć a może połączyć się uda się i wspólną wieczerzę wigilijną począć przed XXV-leciem
Awatar użytkownika
Peecer
Donator
Donator
Posty: 2655
Rejestracja: 23 lut 2014, 23:23
Model: ND
Wersja: 100th Anniversary
Lokalizacja: Kętrzyn - Toruń

27 maja 2014, 11:24

Doxyll pisze:Moja propozycja dla piątkowe ekipy jest taka, aby połczyć siły gdzieś w okolicach Łodzi okoľp 17. Wszystkim by pasowało?

Myślę, że wszystko możemy dograć i miejsce i czas. W sumie 17 ok. Łodzi jest dobrym czasem. Fiveopac, B4rtek - co sądzicie?
Awatar użytkownika
Peecer
Donator
Donator
Posty: 2655
Rejestracja: 23 lut 2014, 23:23
Model: ND
Wersja: 100th Anniversary
Lokalizacja: Kętrzyn - Toruń

27 maja 2014, 12:13

Z forum Braci Łódzkiej:
Kurak pisze:
Doxyll pisze:Moja propozycja dla piątkowe ekipy jest taka, aby połczyć siły gdzieś w okolicach Łodzi okoľp 17. Wszystkim by pasowało?


Da! Zależy też jak będziemy jechać dalej. Możęmy nawet nie w okolicach (tylko w centrum) i porobić trochę zmaieszania na mieście, trzeba tylko rozważnie żeby ominąć korki.

No to już Waszej Waszmości Głowa by i prezentacje i wozy tak przeprowadzić i by wesoło i hucznie się odbyło. Zaprawdę powiadam godnie plan wyglądać poczyna :ryjezesmiechu: :ryjezesmiechu: :kciuk:
Kurak
Posty: 3915
Rejestracja: 16 sie 2011, 1:39
Model: NA
Lokalizacja: P-ce
Kontakt:

27 maja 2014, 12:17

Peecer pisze:Kurak - jeśli u mnie się nic nie pozmienia - to będę miał wolne miejsce w noclegowni Paradisco więc mógłbyś też w piątek uderzyć..... Ale to mogę później poinformować....


Taaaak! Chciałbym!

Preferują Państo jazdę z Łodzi do miejsca spoczynku autobahnem czy drogami lokalnymi?
Awatar użytkownika
Peecer
Donator
Donator
Posty: 2655
Rejestracja: 23 lut 2014, 23:23
Model: ND
Wersja: 100th Anniversary
Lokalizacja: Kętrzyn - Toruń

27 maja 2014, 12:20

Kurak pisze:
Peecer pisze:Kurak - jeśli u mnie się nic nie pozmienia - to będę miał wolne miejsce w noclegowni Paradisco więc mógłbyś też w piątek uderzyć..... Ale to mogę później poinformować....


Taaaak! Chciałbym!

Preferują Państo jazdę z Łodzi do miejsca spoczynku autobahnem czy drogami lokalnymi?

Kwestii porozumienia Szanowny Panie - wychylić szkiełka wcześniej czy podróży przyjemnej dłużej rozkoszować. Choć "Motorwej" równie ciekawym i wygodnym rozwiązaniem być może.... Na myśli rozumiem Stryków i Sochaczew podboje :?: :?: :?:
ODPOWIEDZ