Zlot Drawski 2011

13-14.08.2011

Forum o zlotach ogólnopolskich - tych które już były oraz wszystkich planowanych.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
pmcomp
Posty: 2563
Rejestracja: 12 sty 2009, 21:23
Model: Inny
Wersja: BMW Z4 35is
Lokalizacja: wieś pod Warsiawą

12 sie 2011, 20:45

OK ... 2 ...... naście ??? :poklony: :ryjezesmiechu:

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/855/imagephm.jpg/]Obrazek[/URL]

Pozdro

[ Dodano: 13-08-2011, 10:26 ]
Rano ... było 0,17 promila :shock: . Wreszcie wiem, że mój alkomat działa :winner: .

A tu już na wycieczce, Miatki w pokrzywach.

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/99/imagenwr.jpg/]Obrazek[/url]

Pozdro

[ Dodano: 13-08-2011, 18:16 ]
Jeździliśmy Ziłem z silnikiem V8, skrzynia, 6WD. Po poligonowych wertepach.
Było hardcorowo :mrgreen:

Pozdro
pmcomp

(BMW Z4 E89 35is)
Awatar użytkownika
niemampojeciaa
Posty: 1430
Rejestracja: 14 lut 2010, 19:34
Model: Inny
Lokalizacja: East Lansing

13 sie 2011, 17:29

czad K***a był :mrgreen: :winner: i kierowca był dobry :kciuk:
:)
Awatar użytkownika
pmcomp
Posty: 2563
Rejestracja: 12 sty 2009, 21:23
Model: Inny
Wersja: BMW Z4 35is
Lokalizacja: wieś pod Warsiawą

14 sie 2011, 17:33

Ponieważ zapewne jako pierwsi dotarliśmy do naszego dzisiejszego celu podróży, czyli do zespołu Pałacowego w Runowie Krajeńskim (dzięki fajf i ravestation za wspólne krótkie śmiganko), po drodze odwiedziwszy Dworek w Sypniewie, jako pierwsi oficjalnie chcemy podziękowac organizatorom. DZIĘKUJEMY !!!

Było zajefajnie. Dla mnie przejażdzka Ziłem i dzisiejsze popierdziawki na torze były debeściaki. A i było miło wygrać na Uchu. Ciekawe czy dużo brakuje Kucharowi do mojego czasu (1min52,10) :mrgreen: :ryjezesmiechu: :turla: . Ogólny wniosek, ze Yokohama Advan Neova AD08 rules.

Pozdro
Ostatnio zmieniony 14 sie 2011, 19:33 przez pmcomp, łącznie zmieniany 3 razy.
pmcomp

(BMW Z4 E89 35is)
ravestation
Posty: 1563
Rejestracja: 09 paź 2007, 11:31
Model: Inny
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

14 sie 2011, 19:25

ja dotarłem jakąś godzinkę temu do domu :)

wczorajszy dzień pełen zakrętów, nawet w ścianie wody, gdzie wycieraczki nie dawały rady... nie mniej kierowca ziła dał radę (facet ma pozytywną zajawkę :mrgreen: :lol: ) :!:

dzisiaj się można było najeździć, ucho było świetnym miejscem do potrenowania :poklony:

pmcomp pisze:dzięki fajf i ravestation za wspólne krótkie śmiganko

przyznam, że tempo było szybkie :poslizg:
bezdaszniki: Audi 80 Cabriotel 2.0 '94 - sold | Audi TT Roadster 1.8T '02 - sold | Porsche Boxster 2.7 '02 - sold | Mazda MX-5 1.8T '91 - sold | MSM '04 - sold
inne czasoumilacze: Mini JCW '03 - sold | Evo 9 '08 - sold | S3 '16 - in | Cayman S '06 - in
Awatar użytkownika
Fiveopac
Administrator
Administrator
Posty: 5456
Rejestracja: 06 mar 2006, 13:56
Model: NC
Wersja: 2,5 Turbo
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

14 sie 2011, 20:02

Dziekuje slicznie za ten piekny (niestety tylko jeden) dzien w tak doborowym towarzystwie i za niezapomniane emocje na torze :) WIELKIE fenksy dla organizatorow i pomagierów, ograniecie calej imprezy w waszym wykonaniu to po prostu czysta poezja :)
Gratki dla pmcompa za wykrecenie najlepszego czasu na "uchu", nastepnym razem postaram sie ciebie dogonic :razz: advany powiadasz? :mrgreen:

Ponadto dziekuje za tak epicki pokój noclegowy :

Obrazek

Dżakuzi ol najt :mrgreen: ...a po drugiej stronie pokoju sauna :kciuk: <3

Kilka fotek z niedzieli :arrow: https://picasaweb.google.com/Fiv3opac/20110814ZlotMX5DrawskoPomorskieRallyland#
Less roof, more fun!
Obrazek
blow-off.pl Najlepsze zawory blow-off i dv w sieci :mrgreen:
Misza
Posty: 551
Rejestracja: 02 paź 2007, 18:59
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

14 sie 2011, 20:28

Home sweet home :)

Ogarniemy się z jakimikolwiek myślami i Waszymi opiniami pewnie dopiero jutro, ale teraz bardzo ważne podziękowania, o których zapomniałem przy speechu końcowym :oops:

- dla Oli, kierowcy wozu technicznego, który przytargał do Rallylandu wszystkie nagrody zlotowe oraz magiczny rowerek (czy można powiedzieć, że to istna rowerowa Miata? no dobra, z przednim napędem...)!

A także oczywiście dla Piotra K. za użyczenie rowerka na zlot oraz dla Anrasza, który w przeddzień zlotu zakupił w jakimś Selgrosie czy innym Makro wspaniałe łokietniki (w zestawie z nakolannikami i nanadgarstnikami ;) ) za jedyne 9,99 + VAT :)

Wrzucajcie proszę Wasze wrażenia i fotki, bo te pierwsze nie zawsze są nam znane (a opinie mogą zarówno motywować do lepszej pracy, jak i czasem łechtać próżność ;) ), a drugich sami nie mamy, bo postanowiliśmy nie rozdrabniać się z robieniem zlotu i zdjęć jednocześnie.
Awatar użytkownika
Fiveopac
Administrator
Administrator
Posty: 5456
Rejestracja: 06 mar 2006, 13:56
Model: NC
Wersja: 2,5 Turbo
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

14 sie 2011, 20:36

Misza- dzięęęęę-kuuu-jeeee-myyyy! Kiedy powtórka?
Wrzucisz wyniki poszczegolnych koknurencji ? :smile:
Less roof, more fun!
Obrazek
blow-off.pl Najlepsze zawory blow-off i dv w sieci :mrgreen:
przemasi
Posty: 1610
Rejestracja: 20 lip 2008, 21:37
Model: Inny

14 sie 2011, 20:49

Załoga pomorska (w połowie) melduje się z domu ;)

Zlot rewelacja! Tor po prostu bajka. Można było się najeździć praktycznie do woli ;) Niektórym wyjąć jakiś wężyk, innym zabrać kierownicę, ale pmcomp za bardzo pilnował samochodu, żeby mu powietrze z tych genialnych opon wypuścić i przez to nie mieliśmy szans :twisted:

Dziękujemy organizatorom za przygotowanie wszystkiego nawet w najmniejszym drobiazgu i panowanie nad tym :winner:

D Z I Ę K U J E M Y ! :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 16 sie 2011, 15:00 przez przemasi, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Konrad
Posty: 516
Rejestracja: 23 mar 2006, 10:39
Model: NA
Wersja: BRG TAN
Lokalizacja: Boat City
Kontakt:

14 sie 2011, 22:03

Ku chwale trytytki i duct-tape'a!
Jestem w domu, zderzak na miejscu. Nie będę tego naprawiał, jest fajnie;)
Serdeczne dzięki za wspaniały weekend i pomoc przy łataniu Czarnuli.
ALWAYS BLUE SKY !!!
2004-2019 1.6 NB '99 Bandit
2019- NA'92 BRG TAN
Juna
Posty: 113
Rejestracja: 07 mar 2009, 12:13
Lokalizacja: POZnan*

14 sie 2011, 22:05

Fiveopac pisze:Misza- dzięęęęę-kuuu-jeeee-myyyy! Kiedy powtórka?
Wrzucisz wyniki poszczegolnych koknurencji ? :smile:

Uśmiech sam się na twarz ciśnie, słysząc takie słowa. :jupi:
A od xls to akurat ja! :twisted:
W załączniku pdf z wynikami całości oraz rozpisane (zapewne o to zapytacie) czasy na Uchu.
Reszta (moje małe resume) jutro. Podobało mi się!
Załączniki

[Rozszerzenie pdf zostało wyłączone i nie będzie dłużej wyświetlane.]

sleven
Posty: 465
Rejestracja: 17 kwie 2009, 12:46
Lokalizacja: POZnan*

14 sie 2011, 22:27

My również się meldujemy - dotarliśmy bezpiecznie do domu- prawie do samego końca w towarzystwie Leszna ;-)

Wielkie dzięki, byliście świetną grupą, tak zdyscyplinowaną że głowa boli!

Szalenie miło było nam Was wszystkich poznać i dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Fotek mnóstwo mamy zrobionych, będą wrzucone na www- ale trzeba chwili aby to ogarnąć.

P.S. Czy wszyscy są tak spaleni jak my? ;) Słońce dopisało dziś zdecydowanie! Ale jazda w deszczu też był klimatyczna! A ulewa na poligonie i przy Zile musiał być aby dodać pikanterii...

Pozdrawiamy!
Sek
Posty: 479
Rejestracja: 06 kwie 2009, 21:01
Model: NA
Lokalizacja: Leszno

14 sie 2011, 22:40

grupa leszczyńska melduje bezpieczny powrót do domów. teraz idziemy spać, a dziękować będziemy w terminie późniejszym :mrgreen:

pozdr
Awatar użytkownika
niemampojeciaa
Posty: 1430
Rejestracja: 14 lut 2010, 19:34
Model: Inny
Lokalizacja: East Lansing

14 sie 2011, 23:07

teraz pora na mnie :mrgreen:
ekipa w składzie "Me Myself And I" już w domu od 20.20. Pierwsza moja taka impreza i meeeeeeeeeeeeeeeega udana :kciuk:
organizatorom składam wielkie podziękowania i mega pokłony za takie trasy , że mam jeszcze ciary :poklony: hehe jak wracałem i widziałem znaki zliczane na konkursie to się banan pojawiał na mordce :mrgreen: też tak mieliście? jedzenie pierwsza klasa(Karkówka była świetna).sleven oddawaj długopis :mrgreen: slalom na rowerku był mega świetny. jak się coś przypomni będę pisał. Co do wyników na torze to zaznaczam, że to był mój dziewiczy rejs :grraauu: Będe nad tym pracował. Kiedy zapisy na Zlot Drawski II ? :kciuk:

Pozdrawiam wszystkich uczestników :mrgreen:
:)
Awatar użytkownika
pmcomp
Posty: 2563
Rejestracja: 12 sty 2009, 21:23
Model: Inny
Wersja: BMW Z4 35is
Lokalizacja: wieś pod Warsiawą

15 sie 2011, 8:01

He, he, he, mam nadzieję, że fajf nie wpadnie w kompleksy bo i na Uchu i na slalomie-kręciole był ... drugi ... za mną :winner:. Miło jest wygrywać z fajfem ... legendą miatowania w Polsce :grin: . Tym bardziej, że przejechałem się z nim jak pilot ... mówię Wam ... to "wariat" jadący na maxa. Co najprzyjemniejsze w kręciole moje doładowanie i kucyki były bez znaczenia bo to był krótki przejazd techniczny. Tutaj zadziałały opony i jadący na nich kierowca. Tym bardziej mi miło. Za tydzień Ułęż a za dwa impreza Abarthów na Torze Poznań. Zastanawiam się jakie buty tam ubrać: Parady czy Advany AD08.

Pozdro
pmcomp

(BMW Z4 E89 35is)
Awatar użytkownika
Błaszczykowski
Posty: 1013
Rejestracja: 11 sie 2010, 12:02
Model: NB FL
Wersja: Memories III
Lokalizacja: Pruszków

15 sie 2011, 11:40

Super zlot :kciuk:

Chyba jeden z nielicznych w tym roku gdzie pogoda była całkiem GIT :mrgreen:
Wielkie podziękowania dla organizatorów, czekamy na kolejne edycje :winner:
Dizajer
Posty: 1101
Rejestracja: 16 kwie 2007, 9:04
Lokalizacja: Poznań / Kujawy
Kontakt:

15 sie 2011, 14:43

na początek kilka fotek, tym razem za wiele nie robiłem

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Zlot oczywiście mega udany. Super organizacja. Wszystko dopięte na ostatni guzik.
Najfajniejsza chyba przejażdżka Ziłem, no i oczywiście rowerek na lotnisku :mrgreen:
Zakrętasy i widoki na trasie bardzo sympatyczne.
Ucho kozak. Miatka już od dawna się prosiła żeby ją przegonić na torze. :twisted:

Miło było poznać nowe twarze.
Do następnego
Awatar użytkownika
pmcomp
Posty: 2563
Rejestracja: 12 sty 2009, 21:23
Model: Inny
Wersja: BMW Z4 35is
Lokalizacja: wieś pod Warsiawą

15 sie 2011, 18:36

Dizajer pisze:na początek kilka fotek, tym razem za wiele nie robiłem



Znaczy uczyłem głupią kozę jak się siedzi w Miacie :ryjezesmiechu: .

Pozdro
pmcomp

(BMW Z4 E89 35is)
Misza
Posty: 551
Rejestracja: 02 paź 2007, 18:59
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

15 sie 2011, 19:58

pmcomp pisze:

Znaczy uczyłem głupią kozę jak się siedzi w Miacie :ryjezesmiechu: .

Pozdro


Coś wysokie fotele masz w tej swojej Miacie :mrgreen:
Awatar użytkownika
pmcomp
Posty: 2563
Rejestracja: 12 sty 2009, 21:23
Model: Inny
Wersja: BMW Z4 35is
Lokalizacja: wieś pod Warsiawą

15 sie 2011, 20:00

Misza pisze:
pmcomp pisze:

Znaczy uczyłem głupią kozę jak się siedzi w Miacie :ryjezesmiechu: .

Pozdro


Coś wysokie fotele masz w tej swojej Miacie :mrgreen:


Bo są do H.... :grraauu: .

Pozdro
pmcomp

(BMW Z4 E89 35is)
Awatar użytkownika
niemampojeciaa
Posty: 1430
Rejestracja: 14 lut 2010, 19:34
Model: Inny
Lokalizacja: East Lansing

15 sie 2011, 20:21

pmcomp pisze:
Misza pisze:
pmcomp pisze:

Znaczy uczyłem głupią kozę jak się siedzi w Miacie :ryjezesmiechu: .

Pozdro


Coś wysokie fotele masz w tej swojej Miacie :mrgreen:


Bo są do H.... :grraauu: .

Pozdro


H....yundaia :razz:
:)
Sek
Posty: 479
Rejestracja: 06 kwie 2009, 21:01
Model: NA
Lokalizacja: Leszno

15 sie 2011, 20:54

dobra to zaczynam...
Misza, Juna, Sleven, Agnieszka - wielkie dzięki za dostarczenie niezapomnianych chwil i wrażeń. zlot zorganizowany i przeprowadzony wręcz wzorcowo. :winner: podziękowania również dla zacnych "piesków" oraz dla uczestników za atmosferę jak panowała przez cały czas trwania zlotu, nawet w tak trudnych dla bezdaszników chwilach jak sobotni popołudniowy deszcz.
Misza chciałeś uczciwych opinii, to proszę bardzo : znalazłem jeden duży minus w całym zlocie - trwał za krótko!!!! :mrgreen:

ps1. pmcomp czas na uchu swoją drogą, opony swoją drogą, ale przyznaj się, że dzień prędzej robiłeś za turbo diesela :mrgreen:

ps2. dziś pojawiła się u mnie pamiątka po zile w postaci siniaków :twisted:

ps3. Michał i Agnieszka oraz Agnieszka :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: powrót w waszym towarzystwie był idealnym dopełnieniem zlotu

ps4. fotki wrzucę jak trochę je ogarnę

pozdr
Juna
Posty: 113
Rejestracja: 07 mar 2009, 12:13
Lokalizacja: POZnan*

15 sie 2011, 20:59

Cieszymy się, że się podobało. Z naszej strony patrząc logistyka przedsięwzięcia była spora, ale że chęci wielkie, negocjacje twarde a i wsparcie zacne dostaliśmy - efekt "macie". :mrgreen:

Przede wszystkim - przekazuję wielką pochwalę dla całej ekipy od Rallylandu za sprawną i zorganizowaną grupę. Również my byliśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni, że tak sprawnie wszystko w pensjonacie, kolumnach, na Zamku i torze szło. Ze zlotu na zlot jesteśmy wszyscy coraz bardziej zdyscyplinowani, bardzo fajnie się z taką grupą jeździ!
No chyba, że to moja obietnica "będzie faszystowsko" profilaktycznie zadziałała! :twisted:

Wszystkich wymienić nie mogę, ale paru z Was podziękować chcę za:
- Miszy - pomysł, wykonanie, pomocne ramię i nie tylko ... :mrgreen:
- Slevenowi i Adze - nasze noclegi przedzlotowe, pomysły, uśmiechy, długie tras wielokrotne objazdy, knucie, rozmowy wszelakie top-down odbyte oraz oczywiście organizatorskie konszachty i zagarnianie kolumny. Gdyby nie wy, to by nie było to samo!
- Mazda MOTORS Polska - nagrody rzeczowe i przekazane gadżety
- Karolinie (nieobecna, ale wspomagająca) - przesyłki pocztowe odmazdowe różne, serię pytań z serii "a jak tam, co tam" :)
- Lilu - logo zlotowe, przygotowanie naklejki do druku, dostarczenie PMRek, krzykaczki, pomoc w zagarnianiu kolumny, ustawiczne wyciąganie do wody, ratunkową akcję podmiany CB, niesłabnący entuzjazm
- Spilnerowi - pomoc w zagarnianiu kolumny, na torze, monochromatyczność i łobuzerski wzrok
- Przemasiemu - zamiatanie końca kolumny w sposób iście profesjonalny
- Piotrowi K. - zaangażowanie, gadżety, rady, ogarnianie prób sprawnościowych na torze
- Oli - logistykę i transport do Debrzna tego, co w miacie się zmieścić nie chciało, wóz techniczny z rowerkiem rządzi! No i za troskę o mnie.
- Bartelcowi i Karolinie - za cierpliwość w kwestii noclegu, no i wieeelką radość podczas przejażdżki ZIŁem, z Wami i Konradem (Leszno) na pace to nawet w deszczu i na poligonie przez szalone dziury jadąc człowiek się czuje jak dzieciak pozytywnie nakręcony :)
- Konradowi - sprawne naprawienie aparatu w krytycznym momencie
- Anraszowi - reżyserię zdjęć nocnych jeziornych, na które przypominam czekamy!! (raz jeszcze gratulacje z okazji pierwszego miejsca na Zlocie!)
- Lidce - wszystkie ciepłe słowa i zagarnianie ekipy do snu w sobotę
- Leszkowi - dawanie przykładu w walce z ziemniakiem!
- Dizajerowi - nieschodzący z paszczy banan, Twoja mina przy poszukiwaniu sprawcy bociana nr 3 - bezcenna!
- wszystkim starym i nowym znajomym - uczestnictwo, wzorowe ogarnianie się i ciepłe słowa.

Dobrze było Was widzieć z tymi bananami. Szczególnie jak po podróży przez sobotnią szaloną burzę, mimo padającego nadal uporczywie deszczu - na tankodromie wysiedliście i do militarnej niespodzianki się namówić daliście. Już krucho było z dobrym humorem wtedy, a teraz wspomnienia dobre!
Tak, też oglądam teraz znaki drogowe bardziej wesoło niż dotychczas :)
Bociany postaramy się jakoś wskanować, sami zobaczycie, że nie było lekko wybrać!

To co, do następnego? :twisted:
Ostatnio zmieniony 15 sie 2011, 21:42 przez Juna, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
LeszekMX5
Moderator
Moderator
Posty: 799
Rejestracja: 04 sie 2006, 22:27
Model: NC
Wersja: 3RD
Lokalizacja: Leszno

15 sie 2011, 21:02

Pragniemy dołączyć się do listy podziękowań.
Kochani organizatorzy, stokrotne dzięki za przeuroczy weekend, który minął zbyt szybko. Było rewelacyjnie. Świetna rodzinno - miatowska atmosfera, wyśmienite trasy, piękne widoki i dróżki przystosowane do naszych miat - poezja.
Przejazd sowieckim ziłem - bomba. Niedzielne wariacje na torze zaspokoiły wszystkich spragnionych.
Podsumowując w dwóch słowach - ZLOT WYŚMIENITY!
Korzystając z okazji dziękujemy wszystkim za stworzenie świetnego klimatu.
Do zobaczenia na kolejnym, oby równie wspaniałym zlocie.
Lidka i Leszek
"Z wiatrem w zawody" - pozdrawiamy - Leszek i Lidka
NA & NC
archiwum foto: https://picasaweb.google.com/112926031581487386687?noredirect=1
foto z kolejnych zlotów tylko w indywidualnych linkach
Awatar użytkownika
pmcomp
Posty: 2563
Rejestracja: 12 sty 2009, 21:23
Model: Inny
Wersja: BMW Z4 35is
Lokalizacja: wieś pod Warsiawą

15 sie 2011, 21:12

Tym nas przewieziono:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Zi%C5%81-131

Pozdro
pmcomp

(BMW Z4 E89 35is)
Lilu
Posty: 343
Rejestracja: 26 sty 2009, 12:33
Lokalizacja: Warszawa

16 sie 2011, 9:31

Ekipa w składzie Lilu i Spilner melduje się z Warszawy. Do domu dotarliśmy wczoraj po 22:00 i zwiedzeniu sporego kawałka Województwa Mazowieckiego (drogami bardzo bocznymi mijaliśmy 25km korka na trasie :wink: ).

Zlot uważamy za bardzo bardzo udany -dziękujemy organizatorom i uczestnikom. Było wspaniale! I siniaki mi nie wyszły, chociaż mięśnie nadal czuję :mrgreen:

Juna pisze:To co, do następnego?


Nie możemy się doczekać :jupi:
Appearances may be deceiving. :cool:
agga7775
Posty: 231
Rejestracja: 08 mar 2009, 22:11
Lokalizacja: Świebodzin, Lubuskie

16 sie 2011, 9:46

ja też bardzo bardzo dziękuję za SUPER FAJNY ZLOT :)
okolice piękne, pogoda (z małymi wyjątkami) epicka, towarzystwo zacne :)

cieszę się, że mogłam po raz pierwszy pojeździć po torze i w końcu przekonać się, że moje autko potrafi jeździć bokiem :D

za organizację perfekcyjną wręcz - RESPECT :)

za całokształt wielkie dzięki!!!

i za powrót w silnej grupie niebiesko-czerwonej - było super :)

i na koniec: jeszcze! jeszcze! jeszcze!!!
przemasi
Posty: 1610
Rejestracja: 20 lip 2008, 21:37
Model: Inny

16 sie 2011, 15:01

Konrad pisze:Ku chwale trytytki i duct-tape'a!
Jestem w domu, zderzak na miejscu. Nie będę tego naprawiał, jest fajnie;)


A badlooki też zostawiłeś? :mrgreen:
Misza
Posty: 551
Rejestracja: 02 paź 2007, 18:59
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

16 sie 2011, 16:11

A ja chciałbym jeszcze pochwalić kolektywnie całą grupę za to, że ani razu nie musieliśmy jeździć na trasę ustawiać poprzewracanych pachołków :)

Stawialiśmy je rano z myślą o bezpieczeństwie Waszym i Waszych MX5-ek - dlatego też zacieśniliśmy pierwszą szykanę (żeby nie przerysować sobie progów oponami, a co najwyżej przewrócić pachołki), pierwszy zakręt na wyjściu (żeby łąka za bardzo nie kusiła ;) ), a także wszystkie wyjścia z zakrętów przy metalowych barierkach. Szykana przed metą miała na celu głównie spowolnienie przed zbyt szybkim wylotem po próbie na "strefę serwisowo-relaksacyjną".

Wszystkie słupki po zakończeniu jazd stały identycznie, jak postawione rano - brawo :)

(tu nie wymienię 3 załóg, po których trzeba było ustawiać opony ;) ).
Awatar użytkownika
Konrad
Posty: 516
Rejestracja: 23 mar 2006, 10:39
Model: NA
Wersja: BRG TAN
Lokalizacja: Boat City
Kontakt:

16 sie 2011, 16:42

przemasi pisze:
Konrad pisze:Ku chwale trytytki i duct-tape'a!
Jestem w domu, zderzak na miejscu. Nie będę tego naprawiał, jest fajnie;)


A badlooki też zostawiłeś? :mrgreen:

Niee, i bez nich wyglądam very bad;)

[ Dodano: 16-08-2011, 17:51 ]
Misza pisze:Stawialiśmy je rano z myślą o bezpieczeństwie Waszym i Waszych MX5-ek - dlatego też zacieśniliśmy pierwszą szykanę (żeby nie przerysować sobie progów oponami, a co najwyżej przewrócić pachołki), pierwszy zakręt na wyjściu (żeby łąka za bardzo nie kusiła ;) ), a także wszystkie wyjścia z zakrętów przy metalowych barierkach.
...
(tu nie wymienię 3 załóg, po których trzeba było ustawiać opony ;) ).

Zanim przesunąłem opony to za niebezpieczne (czyli takie, gdzie błąd kosztuje więcej niż w moim przypadku) uznałem właśnie wyjścia z zakrętów na których jest łąka. Myślę, że wylot bokiem w trawę może być dość groźny i proszę przekażcie tę uwagę rallylandowi. Warto tam zostawić chociaż metr czarnego i postawić opony. ZTCW barierki znikną i zostaną zastąpione oponami - jak na torze jest tylko jedno auto mijanie się trasy nie stanowi ani problemu, ani zagrożenia.
ALWAYS BLUE SKY !!!
2004-2019 1.6 NB '99 Bandit
2019- NA'92 BRG TAN
przemasi
Posty: 1610
Rejestracja: 20 lip 2008, 21:37
Model: Inny

16 sie 2011, 16:54

Misza pisze:Wszystkie słupki po zakończeniu jazd stały identycznie, jak postawione rano - brawo :)

Podczas testowego przejazdu z pmcompem, ustawiłem jeden pachołek na miejsce, który ktoś wcześniej przewrócił ;)
Zablokowany