Oficjalny zlot MX5 by Mazda Polska

Forum o zlotach ogólnopolskich - tych które już były oraz wszystkich planowanych.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Alex
Donator
Donator
Posty: 4566
Rejestracja: 29 cze 2013, 20:25
Model: NC
Wersja: Niseko
Lokalizacja: łódź
Kontakt:

13 lip 2019, 13:43

No już się nie nakrecajcie. Kto chce niech się zapisuje i jedzie, kto nie chce niech nie jedzie. Przymusu niejakiego nie ma.
pozdrawiam
Alex :-)
były: czarna NC L5 , czerwona NAfL 1.6/90+
jest: Niseko L5/RomDrop 8-)
A forum post should be like a skirt. Long enough to cover the subject material, but short enough to keep things interesting
Awatar użytkownika
Dziubas
Posty: 1701
Rejestracja: 11 sie 2007, 18:08
Model: NB
Wersja: miatasm.com
Lokalizacja: Warszawa

14 lip 2019, 1:09

pistenbully pisze:
10 lip 2019, 17:05
pepeg pisze:
10 lip 2019, 15:17
Mnie non stop ktoś pyta czy mam 4x4. Ciekawe czemu
Nom... Jakbyś przykręcił budę emixa do ramy Vitary, to byłby Lifted V6 4x4 :o

Edit: meanwhile in Hamamtsu: https://ogloszenia.trojmiasto.pl/motory ... 74037.html
Jak ja żałuję, że podczas pierwszego dalszego tripu Liftem nie zgadałem się z gościem w takim Suzuki, którego wyprzedziłem w okolicach Góry Kalwarii...

Gonił mnie deszcz - jedyne wytłumaczenie.
Były: NA 1992 1.6, NA 1996 1.8 NB 2000 1.8 Dzik
Są: Dzik V2 - NB/2000/1.8VVT/ITB/EMU oraz Lifted Kameleon NB/2000/1.8/
http://miatasm.com/kameleon-siodmy-kole ... -w-polsce/
https://www.facebook.com/miatasmcom/
Awatar użytkownika
Mattia
Donator
Donator
Posty: 439
Rejestracja: 29 lis 2016, 21:56
Model: NA
Wersja: 1.8, daily, salon
Lokalizacja: Warszawa Bemowo

20 lip 2019, 11:19

Ułęż był wspaniały i pierwotnie chciałem tez do Łodzi się wybrać, w domyśle wokół Toru Łódź. Program nie trafia jednak w moje zainteresowania i odpuściłem, ale teraz zastanawiam się, czy jednak nie pojechać. „Może być srogi numer” z tą paradą przez miasto :lol:
Awatar użytkownika
Arvi
Junior Admin
Junior Admin
Posty: 2909
Rejestracja: 25 lip 2013, 11:01
Model: NA
Wersja: Tiny Tina Edition
Lokalizacja: Warszawa - Stare Włochy

20 lip 2019, 17:50

Wierszyki, puzzle czy rowerki i nie moja bajka, ale ludzie... wbijemy się na leżaczki, posiedzimy i pogadamy o duperelach ... nie widzę jak można lepiej spędzić sobotę, niż w towarzystwie klubowym.

A w niedzielę będziemy terroryzować Łódź ... i do domu :).

Dzisiaj zrobiłem trasę Łódź - Warszawa w niecałą godzinę, a ruch był spory. Moim zdaniem warto w sobotę tam wpaść dla ludzi, a w niedzielę dla parady :)

A cholera wie ... może będę w nastroju na jakąś aktywność? :)
Obrazek
Awatar użytkownika
pirul
Moderator techniczny
Moderator techniczny
Posty: 2308
Rejestracja: 30 cze 2017, 12:11
Model: Inny
Wersja: RX-7 FB2 '83
Lokalizacja: Kraków

20 lip 2019, 20:35

Arvi pisze:
20 lip 2019, 17:50
Wierszyki, puzzle czy rowerki i nie moja bajka, ale ludzie... wbijemy się na leżaczki, posiedzimy i pogadamy o duperelach ... nie widzę jak można lepiej spędzić sobotę, niż w towarzystwie klubowym.

A w niedzielę będziemy terroryzować Łódź ... i do domu :)
O to, to :)
Awatar użytkownika
_domino
Donator
Donator
Posty: 257
Rejestracja: 07 kwie 2012, 16:14
Model: NA
Wersja: Miata US Spec
Lokalizacja: Poznan

24 lip 2019, 16:35

Przekroczono 100 rejestracji, bo wyłączyła się opcja gry miejskiej.
--
była mx-5 NBFL 1.6 '01
jest Miata NA 1.6 '90
Awatar użytkownika
pirul
Moderator techniczny
Moderator techniczny
Posty: 2308
Rejestracja: 30 cze 2017, 12:11
Model: Inny
Wersja: RX-7 FB2 '83
Lokalizacja: Kraków

24 lip 2019, 17:41

Myślę, że 100 rejestracji przekroczono już dawno, po prostu niekażdy zaznaczył grę miejską.
Awatar użytkownika
arpi
Donator
Donator
Posty: 65
Rejestracja: 09 maja 2019, 20:46
Model: ND RF
Wersja: SkyPassion
Lokalizacja: sitmon

24 lip 2019, 17:49

Czy wiadomo jak to ma się do liczby mx-5 w Polsce? Czy ktoś w ogóle wie ile ich jest?
Zastanawiam się, bo właśnie dostałem mailem zaproszenie.
I nie wiem, czy to tempo rejestracji za niskie? Czy może po prostu zwykłe, organizacyjne opóźnienie.
Bo strona wystartowała już dosyć dawno.
A przecież sezon urlopowy, początek roku szkolnego, jakoś trzeba to zaplanować z wyprzedzeniem.
ND2 2019 Ma~
Awatar użytkownika
Arvi
Junior Admin
Junior Admin
Posty: 2909
Rejestracja: 25 lip 2013, 11:01
Model: NA
Wersja: Tiny Tina Edition
Lokalizacja: Warszawa - Stare Włochy

24 lip 2019, 18:14

Limit, wg. regulaminu, jest 200 MX-5...

I tu można gdybać...

Czy dlatego, że wiedzą, iż niewiele więcej będzie...
Czy dlatego, że nie znaleźli hoteli, które by pomieściły więcej niż 400 osób...
Czy dlatego, że nie byliby w stanie poradzić sobie z większą ilością...

Tego raczej się nie dowiemy.
Oczywiście, bo co do tego nie mam żadnych wątpliwości, że znajdą się tacy, którzy będą mieli gotowe odpowiedzi, ale prawda jest taka, że to pozostanie tajemnicą.

Dodatkowo szanse, by Mazda Polska zorganizowała lepszy zlot niż społeczność (doliczyłem się bodajże 4 imprez urodzinowych oddolnych - jeżeli kogoś pominąłem, przepraszam) są - moim prywatnym zdaniem - małe.
Ale w dużej mierze to nasza wina. Robimy - wybacz KyRy - naprawdę zajebiste imprezy.
Obstawiam, że na palcach jednej ręki można policzyć agencja eventowe w PL, które by zrobiły równie fajne urodziny jak nasze :).
Nasza grupa / forum / klub od zawsze była znana (także na zewnątrz) jako świetnie dogadana zgraja ludzi. Więc kto inny, jak nie my sami będziemy wiedzieć jak się bawić...
Mazda prócz fajnej imprezy dla nas, musi zrobić taką, która będzie dobrze wyglądać dla:
Prezesostwa / Centrali w Europie / Centrali-Centrali i ... mediów.
... i dodatkowo ma to iść zgodnie z wizerunkiem, jaki sobie zaplanowała.
Kto tego nie rozumie, nie siedział w moto-korpo na tyle długo, by zrozumieć, że tak to działa i kropka.
Oczywiście, są takie, które bardziej czują swych klientów (BMW - szczególnie sekcja motocyklowa - z tego co słyszałem, bardzo swoich rozumie) i są takie, które mniej...

Dlatego by Ci odpowiedzieć na pytanie, czy jest sens?
Moim zdaniem - jest.
Czy będzie tak fajnie jak na dotychczasowych i nadchodzących.
Trudno powiedzieć.
Więc po cholerę jechać?
Dla nas ;).

A czy to ma znaczenie ile procentowo będzie nas?
Dla mnie - nie ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
MMRS
Donator
Donator
Posty: 1768
Rejestracja: 25 lip 2016, 0:16
Model: ND
Wersja: SkyFreedom
Lokalizacja: Warszawa

24 lip 2019, 21:56

Jak jest limit...trudno, najwyżej nie kupię wjazdu i mnie tam nie będzie. De facto nie wiem o co poszło w tym konflikcie i średnio mnie interesuje kto zawinił. Wiem jedno, I napiszę jaki jest mój stosunek do tematu. Himber i jego wspólpracownicy organizują zajebiste eventy pt. "Miata Challenge" i w zasadzie dla niego i całej społeczności mx5klubpolska postanowiłem wesprzeć obecnością 30 lecie Mazdy MX5 na Ułężu. Byłem krótko, zaledwie kilka godzin, ale swoimi odzwiedzinami chciałem poszerzyć to zaszczytne grono uczestników eventu. A czy mam parcie aby być na imprezie Mazdy? Szczerze to faktycznie ewentualnie dla ludzi takich jak Arvi, Himber i tym podobnym...nie dla samej Mazdy...która do życia nic mi nie wnosi i pewnie wnosić nie będzie. Dlatego całym sercem za Himberem, który zawsze stara się być do naszej dyspozycji!
Awatar użytkownika
Arvi
Junior Admin
Junior Admin
Posty: 2909
Rejestracja: 25 lip 2013, 11:01
Model: NA
Wersja: Tiny Tina Edition
Lokalizacja: Warszawa - Stare Włochy

25 lip 2019, 4:53

Czekaj, czekaj...
Nie tak się umawialiśmy !!!
Terror na ulicach Łodzi w niedzielę mieliśmy siać...
Zawały u purystów serii wywoływać i kiecki niewiast unosić...
No nie bądź taki... nie daj się prosić...
Obrazek
Awatar użytkownika
MMRS
Donator
Donator
Posty: 1768
Rejestracja: 25 lip 2016, 0:16
Model: ND
Wersja: SkyFreedom
Lokalizacja: Warszawa

25 lip 2019, 5:39

Haha, dzisiaj sprawdzę co i jak z tym limitem :lol:
Awatar użytkownika
Liliputek
Donator
Donator
Posty: 973
Rejestracja: 19 cze 2016, 22:14
Model: ND
Wersja: Freedom plus
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

25 lip 2019, 19:59

Dziś do mnie dzwonili z Mazdy tzn z firmy organizującej urodziny i pytali czy będę.
Zapisałem się poprzez ich stronę do hotelu 500 (dwa tygodnie temu) ale z różnych przyczyn nie opłaciłem i stąd telefon z pytaniem i prośbą o zapłatę tudzież ewentualne potwierdzenie czy będę.
A to znaczy, że nawet tańszy hotel nie jest jeszcze zapełniony więc chyba z frekwencją nie najlepiej jest.
Jakoś sceptycznie podchodzę do tych puzli, zagadek i innych zabaw i mimo, że na paradzie chciałbym być to nie wiem czy te 500 km które muszę zrobić zrekompensują mi odstane godziny w korkach w Częstochowie i następnych 40 km.
LILIPUTEK - z miłości do jazdy :winner:
Awatar użytkownika
Dziubas
Posty: 1701
Rejestracja: 11 sie 2007, 18:08
Model: NB
Wersja: miatasm.com
Lokalizacja: Warszawa

27 lip 2019, 23:57

Liliputek pisze:
25 lip 2019, 19:59
Dziś do mnie dzwonili z Mazdy tzn z firmy organizującej urodziny i pytali czy będę.
Zapisałem się poprzez ich stronę do hotelu 500 (dwa tygodnie temu) ale z różnych przyczyn nie opłaciłem i stąd telefon z pytaniem i prośbą o zapłatę tudzież ewentualne potwierdzenie czy będę.
A to znaczy, że nawet tańszy hotel nie jest jeszcze zapełniony więc chyba z frekwencją nie najlepiej jest.
Jakoś sceptycznie podchodzę do tych puzli, zagadek i innych zabaw i mimo, że na paradzie chciałbym być to nie wiem czy te 500 km które muszę zrobić zrekompensują mi odstane godziny w korkach w Częstochowie i następnych 40 km.
Zjedź na 91 za MacDonaldem w Częstochowie i poleć przez Radomsko do Piotrkowa, albo trochę wcześniej pewnie wróć na trasę. Dzisiaj jechałem tamtędy wieczorem i winklów nie ma, ale się jedzie i parę widoków było. Nie wiem, czy szybciej od głównej trasy, ale stania nie było.
Były: NA 1992 1.6, NA 1996 1.8 NB 2000 1.8 Dzik
Są: Dzik V2 - NB/2000/1.8VVT/ITB/EMU oraz Lifted Kameleon NB/2000/1.8/
http://miatasm.com/kameleon-siodmy-kole ... -w-polsce/
https://www.facebook.com/miatasmcom/
Awatar użytkownika
arpi
Donator
Donator
Posty: 65
Rejestracja: 09 maja 2019, 20:46
Model: ND RF
Wersja: SkyPassion
Lokalizacja: sitmon

28 lip 2019, 5:09

Mazda ma się ponoć całkiem dobrze w Polsce a sprzedaż MX5 jest owszem najmniejszą ale jednak istotną częścią sprzedaży. Rocznie ponad 250 nowych miat? Kasa na imprezę powinna być:

https://www.samar.pl/__/3/3.a/104259/Wy ... cale=pl_PL

1. Mazda CX-3: 2195 rejestracji (+78,5%)
2. Mazda CX-5: 1710 (-7,3%)
3. Mazda6: 1611 (+81,2%)
4. Mazda3: 478 (-67,5%)
5. Mazda2: 408 (+86,3%)
6. Mazda MX-5: 132 (-0,7%)
ND2 2019 Ma~
Awatar użytkownika
andred
Donator
Donator
Posty: 216
Rejestracja: 18 paź 2016, 20:01
Model: NB FL
Wersja: Memories
Lokalizacja: Łódź

29 lip 2019, 21:19

Miejsca chyba jeszcze są. Ja się zapisałem tylko na wieczorne spotkanie w sobotę i imprezy niedzielne, bez noclegu. Rejestrowałem się w sobotę 27.07.2019 i dziś dostałem potwierdzenie zgłoszenia. W grach ulicznych nie miałem zamiaru brać udziału, a zresztą nie ma już miejsc.

Myślę, że mimo wszystko warto się zapisać i przyjechać.....chociażby dla spotkania się z innymi uczestnikami. A czy będzie fajnie? W jakimś stopniu zależy to od zorganizowanych imprez ale w największym stopniu zależy to od nas uczestników. Im nas będzie więcej tym większe szanse na udaną imprezę.
Zachęcam i na wszelki wypadek napiszę, że nie jestem organizatorem, nie znam żadnego z organizatorów, żaden z organizatorów nie jest moją rodziną, nie mam z organizatorem podpisanej żadnej umowy cywilno-prawnej (poza zgłoszeniem mojego uczestnictwa) ;-) .........jestem po prostu z Łodzi i zależy mi przy okazji takiej imprezy na promocji miasta, pozytywnego spojrzenia na Łódź......może się uda :-)
Awatar użytkownika
Arvi
Junior Admin
Junior Admin
Posty: 2909
Rejestracja: 25 lip 2013, 11:01
Model: NA
Wersja: Tiny Tina Edition
Lokalizacja: Warszawa - Stare Włochy

30 lip 2019, 4:27

Dziwnych czasów dożyliśmy w klubie, że musimy zaznaczać, iż nic wspólnego z Mazdą ani Eskadrą nie mamy, gdy nawet minimalnie przychylne zdanie mamy o któryś z nich (lub co gorsza obu)...
To, że mnie oskarżają o zdradę społeczności na kilka miesięcy przed eventem przywdziewając czerwone barwy to jedno, ale niedobrze, że udziela się to innym... (by nie było - doskonale rozumiem, że człowiek woli się z góry określić, niż później się tłumaczyć).

Moim zdaniem sprawa jednak jest dość banalna - krzykacze (i paranoicy w tym przypadku) są zawsze najgłośniejsi. Krzyczą często za dwóch, może trzech, ale finalnie to garstka osób.
Tych, którzy wchodzą tutaj (lub przyjeżdzają na spoty/zloty) by na chwil kilka oderwać się od wszechobecnej polityki, podziałów czy mniejszych lub większych międzyludzkich wojenek jest grubo powyżej 90%, więc nie ma co ... bo krzykacze głównie atencji chcą i przejmując się takimi akcjami tylko ją dostają...

Termin Mazda wybrała niefortunny.
Niedobrze też się stało, że nie skonsultowała ze społecznością choćby minimalnego zarysu urodzin (byśmy z przyjemnością zasypali ich pomysłami całkowicie za darmo !!!).
Miejsce ciekawe, ale dziwne, że omijamy Tor Łódź.
Atrakcje ... takie bardziej ‚dla każdego coś miłego’, a wystarczyło spytać ... patrz wyżej :).
Ale nic nie poradzimy - napewno będzie fajnie, bo będziemy my... a że mogło być lepiej - zawsze mogło być lepiej ;).

(... i nie, profilaktycznie napiszę - dla tych z Was, którym się trochę mogło udzielić: nie mam nic z tego, że bronię tego eventu. Po prostu uważam, że ta akurat wojenka nie ma zupełnie sensu.)

Ściskam ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
andred
Donator
Donator
Posty: 216
Rejestracja: 18 paź 2016, 20:01
Model: NB FL
Wersja: Memories
Lokalizacja: Łódź

30 lip 2019, 7:34

Arvi pisze:
30 lip 2019, 4:27
Dziwnych czasów dożyliśmy w klubie, że musimy zaznaczać, iż nic wspólnego z Mazdą ani Eskadrą nie mamy, gdy nawet minimalnie przychylne zdanie mamy o któryś z nich (lub co gorsza obu)...
To, że mnie oskarżają o zdradę społeczności na kilka miesięcy przed eventem przywdziewając czerwone barwy to jedno, ale niedobrze, że udziela się to innym... (by nie było - doskonale rozumiem, że człowiek woli się z góry określić, niż później się tłumaczyć).


Ściskam ;)
Arvi, ta info, że nie mam nic wspólnego z organizatorem to na wszelki wypadek dla tych przewrażliwionych userów, a jest tu kilku :ryjezesmiechu:
Ja mam jak najbardziej przychylne zdanie dla inicjatywy i na pewno nie będę nikogo i niczego krytykował przed faktem tylko dlatego, że inni mają nieprzychylne zdanie ;-)
Do wszystkich: Czy impreza w Łodzi będzie lepsza czy gorsza od zlotu w Ułężu? Tego nie wiemy ale nawet jeżeli będzie gorsza to jakie to ma znaczenie? Po co porównywać? Jeżeli będzie fajnie to trzeba się cieszyć z kolejnego spotkania i tyle. Na wszelki wypadek przytoczę słowa Desyderaty " Porównując się z innymi możesz stać się próżny i zgorzkniały, bowiem zawsze znajdziesz lepszych i gorszych od siebie". ;)

Pozdr
andred
Awatar użytkownika
Hookie
Donator
Donator
Posty: 3401
Rejestracja: 01 gru 2011, 19:22
Model: NB FL
Wersja: 1.8 Memories 2
Lokalizacja: Sosnowiec

27 sie 2019, 13:49

Jeśli ktoś czekał z rejestracją na ostatnią chwilę, to ma problem. ;)

dd.png
dd.png (681.63 KiB) Przejrzano 3008 razy
2011-12: NB 1.8 '98 10th Anni 2260 - Miatulka
2013: NA 1.6 '90 - Babcia
2015 - 2017: NBfl 1.6 '04 - Furia
2019: NBfl 1.8 '01 - Hejka 2.0
2018 - 2022: ND 2.0 '16 Club - Kocur
Maj 2022: - obecnie: NBfl 1.8 '03 - Żaba
Awatar użytkownika
pistenbully
Donator
Donator
Posty: 2092
Rejestracja: 01 sie 2017, 13:49
Model: NB
Wersja: 10th Anniversary
Lokalizacja: Gdańsk

27 sie 2019, 17:28

Hookie pisze:
27 sie 2019, 13:49
Jeśli ktoś czekał z rejestracją na ostatnią chwilę, to ma problem. ;)


dd.png
To o mnie mowa.
Dzięki MP!
Mydelniczka 10th Anniversary Edition
Rabarbar….....'15 ND Soft Top
Awatar użytkownika
Sachim
Donator
Donator
Posty: 548
Rejestracja: 11 paź 2017, 12:42
Model: Inny
Wersja: NA - NBFL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

28 sie 2019, 8:37

pistenbully pisze:
27 sie 2019, 17:28
To o mnie mowa.
Dzięki MP!
Serio ?! MP nie sprawdziła czy się zapisałeś i zamknęła zapisy ? Za karę zerwij emblematy mazdy z auta !
Ja na znak protestu przeciw takim procedurom, na koszt MP wypiję za Ciebie na afterparty :D
Awatar użytkownika
pistenbully
Donator
Donator
Posty: 2092
Rejestracja: 01 sie 2017, 13:49
Model: NB
Wersja: 10th Anniversary
Lokalizacja: Gdańsk

28 sie 2019, 12:29

Sachim pisze:
28 sie 2019, 8:37
wypiję za Ciebie na afterparty :D
Na Zdrowie! :ojtam:
Mydelniczka 10th Anniversary Edition
Rabarbar….....'15 ND Soft Top
Awatar użytkownika
maniekott
Donator
Donator
Posty: 517
Rejestracja: 07 sie 2008, 20:46
Model: NB FL
Lokalizacja: Klucze

28 sie 2019, 19:47

Oj qrcze to i ja się napiję jak taka okazja.🥂
Awatar użytkownika
Mariusz K.
Donator
Donator
Posty: 425
Rejestracja: 06 mar 2013, 12:29
Model: NA
Lokalizacja: Parczówek/Opoczno i RŚw

01 wrz 2019, 18:06

No i po zlocie, było tak jak trzeba dziękuję za świetną imprezę i towarzystwo do zobaczenia na następnych zlotach
Mariusz i Marta

Wysłane z mojego H8324 przy użyciu Tapatalka

Mariusz K.
Awatar użytkownika
Konrad
Posty: 516
Rejestracja: 23 mar 2006, 10:39
Model: NA
Wersja: BRG TAN
Lokalizacja: Boat City
Kontakt:

01 wrz 2019, 18:19

Zaprosiłem na nasz zlot kolegę, który jest dość mocno zakręcony motoryzacyjnie i nie tylko. Obejrzał, sfocił i opublikował:
https://motodinoza.blogspot.com/2019/09 ... ie-mx.html
Podziwiajcie!
BTW - zdjęcia wykonane aparatami tylko trochę młodszymi od większości zlotowych miatek, bowiem prócz motoryzacji - nazwijmy ją klasyczną - kolega pasjonuje się techniką fotograficzną trącącą myszką. Vide inny jego blog https://fotodinoza.blogspot.com
Mam nadzieję, że się będzie podobało.
ALWAYS BLUE SKY !!!
2004-2019 1.6 NB '99 Bandit
2019- NA'92 BRG TAN
Awatar użytkownika
WORCIK
Posty: 230
Rejestracja: 12 wrz 2016, 15:51
Model: NC
Wersja: Limited Edition
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

01 wrz 2019, 21:13

Super fotki
Awatar użytkownika
pirul
Moderator techniczny
Moderator techniczny
Posty: 2308
Rejestracja: 30 cze 2017, 12:11
Model: Inny
Wersja: RX-7 FB2 '83
Lokalizacja: Kraków

01 wrz 2019, 21:16

Dzięki za imprezę :senkju: Wszystko profesjonalnie dopięte, jedynie nieznośny upał trochę przeszkadzał piknikowej formie zlotu, do domu dojechaliśmy wykończeni ale mimo wszystko warto było.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
sebapoz
Donator
Donator
Posty: 327
Rejestracja: 23 lip 2014, 20:36
Model: NC
Lokalizacja: Wielkopolska

01 wrz 2019, 21:43

jak było z frekwencją?
NB, 1/2NBFL, NC
kml
Posty: 6
Rejestracja: 10 cze 2018, 12:00
Model: ND

01 wrz 2019, 22:23

Nasza ND (tablice FGW) bezpiecznie wróciła do domu (mimo ulewy po drodze). Pół A2 pokonaliśmy w parze z NCFL z Poznania.

Dziękujemy wszystkim, których poznaliśmy (i których poznamy następnym razem).

Konrad
Awatar użytkownika
mike_d
Donator
Donator
Posty: 1170
Rejestracja: 06 cze 2015, 21:18
Model: ND
Wersja: SkyFreedom Karai
Lokalizacja: Poznań

02 wrz 2019, 7:25

Również dziękuję wszystkim za rozmowy i spędzony wspólnie czas - i nowo poznanym i starym znajomym. Miło było usłyszeć wiele ciepłych słów na temat koloru żaby :)
ODPOWIEDZ