30-LECIE MX-5 - II MEGA ZLOT 6 lipca Moto Park Ułęż

6 lipca 2019 Moto Park Ułęż

Forum o zlotach ogólnopolskich - tych które już były oraz wszystkich planowanych.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
PK.
Posty: 267
Rejestracja: 23 mar 2017, 23:23
Model: NA
Wersja: + NB
Lokalizacja: Chwałowice koło Stalowej Woli
Kontakt:

08 lip 2019, 23:05

pirul pisze:
08 lip 2019, 9:05
...
Obrazek
..
- Pirul - co ten kociak wciąga, że ma takie obłędne spojrzenie ..?

- Ok - takie pytanie - jak już prawie wyjeżdżaliśmy z Kazimierza po "paradzie" - widziałem jak jakaś policja ostro dyskutowała z jakąś załogą Miaty na tej niby zamknietej uliczce.. Czyżby mieli jakieś wąty, czy tylko podziwiali Miatę ..?? (..pierw obiecywali, że nam pomogą, potem obiecywali, że ich nie będzie.. - strasznie nie zdecydowani jacyś..)

- Co do braku kradziejstwa kilka razy wspominanego - Miata jak wiadomo - to nieprzeciętny samochód, a nieprzeciętne samochody kupują przeważnie nieprzeciętni ludzie : , a jeszcze do tego jeśli ktoś decyduje się na udział w takich zlotach - tym bardziej jest "wyjątkowym" człowiekiem - nie żebym słodził - ale tak to już jest.. "Kradzieje", to jednak powiedział bym, że taki bardziej prymitywny gatunek człowieka, więc zapewne trudno znaleźć coś takiego wśród "pozytywnych ludzi" .. :) ..
- Zapewne gdyby to był "otwarty zlot" - przez który każdy mógł by się przewinąć, to nie jedna kamerka by zniknęła - niestety w Polsce jakoś naplęgło się skądś różnych prymitywów..
- Tym bardziej więc cieszy przebywanie pośród społeczności, w której prędzej ktoś komuś da trochę paliwa, użyczy samochód lub jakąś jego część, czy nawet odda właśnie wygranego nowiuśkiego rollbar'a :P , niż coś ukradnie, lub zrobi na złość (jak to ma miejsce wśród prymitywnych osobników..)..

- Nie gniewajcie się też na tych, którzy "zmieniali grupy" - może ktoś po prostu nie zdążył się na coś załapać - czy pozbawilibyście taką osobę którejś z atrakcji..?? Także wielu znajomych miało różne grupy, a chciało w pewnych wydarzeniach brać razem udział..

Obrazek
Ostatnio zmieniony 08 lip 2019, 23:10 przez PK., łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Krzych
Donator
Donator
Posty: 492
Rejestracja: 25 sty 2016, 14:38
Model: NC
Wersja: NC 2.5 + NA 1.8vvt
Lokalizacja: Gorlice/Małopolska

08 lip 2019, 23:07

MMRS pisze:
Krzych pisze:
08 lip 2019, 17:05
Dziękuję organizatorom za stworzenie okazji do spotkania się w tak licznym gronie miato- maniaków, uczestnikom za niepowtarzalną gdzie indziej atmosferę. Dzień zleciał jak z bicza strzelił, podobnie after!
Kilka fotek zrzucionych na szybko z aparatu, w trakcie przepakowywania walizek (wakacje)...

Link do galerii:
https://photos.app.goo.gl/wAcECV6yMxotGjzN7

To pisałem ja, czyli Krzych, znany także jako "Ewela" (2 miaty w teamie były) - przepraszam Nicesh za zamieszanie z tym związane :oops:
Dzięki za foto :)
Eee, bo jakoś te Twoja ND ma mega parcie na szkło, co ją widzę, to ma więcej "skrzydeł" :)
Awatar użytkownika
MMRS
Donator
Donator
Posty: 1768
Rejestracja: 25 lip 2016, 0:16
Model: ND
Wersja: SkyFreedom
Lokalizacja: Warszawa

08 lip 2019, 23:10

Krzych pisze:
08 lip 2019, 23:07
MMRS pisze:
Krzych pisze:
08 lip 2019, 17:05
Dziękuję organizatorom za stworzenie okazji do spotkania się w tak licznym gronie miato- maniaków, uczestnikom za niepowtarzalną gdzie indziej atmosferę. Dzień zleciał jak z bicza strzelił, podobnie after!
Kilka fotek zrzucionych na szybko z aparatu, w trakcie przepakowywania walizek (wakacje)...

Link do galerii:
https://photos.app.goo.gl/wAcECV6yMxotGjzN7

To pisałem ja, czyli Krzych, znany także jako "Ewela" (2 miaty w teamie były) - przepraszam Nicesh za zamieszanie z tym związane :oops:
Dzięki za foto :)
Eee, bo jakoś te Twoja ND ma mega parcie na szkło, co ją widzę, to ma więcej "skrzydeł" :)
Najgorsze w tym wszystkim jest to, że to nie koniec :strach:
Miatoza postępuje :lol:
Awatar użytkownika
nick.es
Moderator podróży
Moderator podróży
Posty: 7684
Rejestracja: 11 mar 2014, 10:13
Model: NB FL
Lokalizacja: Costa Blanca

09 lip 2019, 5:05

mr_cheester pisze:- jak już ktoś wspomniał nieraz było trochę zamieszania z grupami i często załogi na poszczególnych atrakcjach były pomieszane i nieraz wydłużało czas oczekiwania (chociaż wiem że ciężko to ogarnąć przy takiej liczbie aut)
- osobiście uważam, że jeśli chodzi o kjs tam możnaby wpuszczać na tor nie tyle co ustalonymi grupami a klasami plus dodatkowy podział na amatorów i zawodników MC ( w swojej grupie trafiłem na kilku zawodników MC w wyższych klasach, ja pierwszy raz w życiu jechałem na jakimkolwiek torze i po prostu mimo iż się starałem kilka razy zanim przepuściłem szybszych ode mnie zapewne przyblokowałem kogoś w zakręcie czy dwóch i mogłem im nieco "popsuć" czasy)
Opóźnienia nie wynikały tylko ze skali imprezy.

Normalnie na Miata Challenge znamy większość zawodników i ich możliwości. Zwykle dzielimy ich na grupy tak trafnie, że prawie się nie spotykają na torze, mimo że sesje trwają 15 - 20 minut. Sami zawodnicy też się znają i układają odpowiednio kolejność w ramach grupy.

Zazwyczaj trasa jest o wiele dłuższa, wjeżdża na nią więcej samochodów jednocześnie, ale rozciągają się na całej długości i nie przeszkadzają sobie. Jest też więcej miejsc przygotowanych do wyprzedzania bez wpływu na czas okrążenia. Na Ułężu okrążenie obejmuje niemal cały obiekt - kilkukilometrowa trasa, na której w tę sobotę jednocześnie było rozstawione kilka różnych atrakcji + przejazdy między nimi.

Harmonogram wyjazdów na tor jest z góry ustalony. Zawsze wiesz, o której godzinie startujesz, więc nie istnieje coś takiego jak kolejka. Po prostu wiesz, że masz być na starcie np. o każdej pełnej godzinie, albo o każdej "kwadrans po" itd.

Poza tym jest dużo drobnejszych usprawnień, np. każdy ma swój kask, używamy niebieskich flag (nakaz przepuszczenia szybszego kierowcy), start jest bliżej pitstopów i zaplecza, zaczynamy wcześniej, kończymy później itd... Ogólnie wszystko idzie o wiele sprawniej.

Poskładaj sobie to wszystko do kupy i wyjdzie Ci, że w ciągu jednej rundy MC możesz się zajeździć do upadłego, jeśli tylko chcesz. Jak się uprzesz, zrobisz po torze 100 - 200 km i spalidz dwa baki paliwa :)

Jeśli do tej pory jeszcze się zastanawiałeś nad udziałem, to chyba już nie musisz, nie? ;)
Awatar użytkownika
nick.es
Moderator podróży
Moderator podróży
Posty: 7684
Rejestracja: 11 mar 2014, 10:13
Model: NB FL
Lokalizacja: Costa Blanca

09 lip 2019, 5:14

Jeśli chodzi o kierowców MC, siedzących Ci na ogonie w sobotę, to się nimi nie przejmuj. A już na pewno nie ma za co przepraszać. Wątpię, żeby któryś miał jakiekolwiek pretensje. Po prostu trzymali się grzecznie za Tobą, czekając na okazję do czystego, bezpiecznego wyprzedzenia. Kółko było krótkie, bez prostej do wyprzedzania i bez niebieskich flag. Zawodnicy wiedzieli, że na torze są osoby o mniejszym doświadczeniu wyścigowym. Jeśli miałeś szansę zauważyć, że są za Tobą, to znaczy, że byli cierpliwi i ostrożni - wiedzieli, że mają przed sobą jeszcze kilka następnych okrążeń, żeby wykręcić swój czas :)
Awatar użytkownika
pistenbully
Donator
Donator
Posty: 2092
Rejestracja: 01 sie 2017, 13:49
Model: NB
Wersja: 10th Anniversary
Lokalizacja: Gdańsk

09 lip 2019, 5:14

nickesh v2.0 pisze:
09 lip 2019, 5:05
mr_cheester pisze:- jak już ktoś wspomniał nieraz było trochę zamieszania z grupami i często załogi na poszczególnych atrakcjach były pomieszane i nieraz wydłużało czas oczekiwania (chociaż wiem że ciężko to ogarnąć przy takiej liczbie aut)
- osobiście uważam, że jeśli chodzi o kjs tam możnaby wpuszczać na tor nie tyle co ustalonymi grupami a klasami plus dodatkowy podział na amatorów i zawodników MC ( w swojej grupie trafiłem na kilku zawodników MC w wyższych klasach, ja pierwszy raz w życiu jechałem na jakimkolwiek torze i po prostu mimo iż się starałem kilka razy zanim przepuściłem szybszych ode mnie zapewne przyblokowałem kogoś w zakręcie czy dwóch i mogłem im nieco "popsuć" czasy)
Opóźnienia nie wynikały tylko ze skali imprezy.

Normalnie na Miata Challenge znamy większość zawodników i ich możliwości. Zwykle dzielimy ich na grupy tak trafnie, że prawie się nie spotykają na torze, mimo że sesje trwają 15 - 20 minut. Sami zawodnicy też się znają i układają odpowiednio kolejność w ramach grupy.

Zazwyczaj trasa jest o wiele dłuższa, wjeżdża na nią więcej samochodów jednocześnie, ale rozciągają się na całej długości i nie przeszkadzają sobie. Jest też więcej miejsc przygotowanych do wyprzedzania bez wpływu na czas okrążenia. Na Ułężu okrążenie obejmuje niemal cały obiekt - kilkukilometrowa trasa, na której w tę sobotę jednocześnie było rozstawione kilka różnych atrakcji + przejazdy między nimi.

Harmonogram wyjazdów na tor jest z góry ustalony. Zawsze wiesz, o której godzinie startujesz, więc nie istnieje coś takiego jak kolejka. Po prostu wiesz, że masz być na starcie np. o każdej pełnej godzinie, albo o każdej "kwadrans po" itd.

Poza tym jest dużo drobnejszych usprawnień, np. każdy ma swój kask, używamy niebieskich flag (nakaz przepuszczenia szybszego kierowcy), start jest bliżej pitstopów i zaplecza, zaczynamy wcześniej, kończymy później itd... Ogólnie wszystko idzie o wiele sprawniej.

Poskładaj sobie to wszystko do kupy i wyjdzie Ci, że w ciągu jednej rundy MC możesz się zajeździć do upadłego, jeśli tylko chcesz. Jak się uprzesz, zrobisz po torze 100 - 200 km i spalidz dwa baki paliwa :)

Jeśli do tej pory jeszcze się zastanawiałeś nad udziałem, to chyba już nie musisz, nie? ;)
Ależ ta próba KJS była doskonale ustawiona, tj. uniwersalnie, pozwalając na zabawę autom z różnych "klas" jednocześnie. Na długim torze, w wypadku aut o zbliżonych osiągach, jak ten z przodu nie zechce Cię przepuścić, to też jest mogiła. Tu nie było problemu z trasą. A czarne owce miatafamilii w końcu też ustępowały.
Doskonała robota! No i ten pomiar online :D
Mydelniczka 10th Anniversary Edition
Rabarbar….....'15 ND Soft Top
Awatar użytkownika
nick.es
Moderator podróży
Moderator podróży
Posty: 7684
Rejestracja: 11 mar 2014, 10:13
Model: NB FL
Lokalizacja: Costa Blanca

09 lip 2019, 5:17

A jeśli chodzi o after... Cóż... Tutaj to już musisz być tygrysem - nie ma żartów :D
Awatar użytkownika
nick.es
Moderator podróży
Moderator podróży
Posty: 7684
Rejestracja: 11 mar 2014, 10:13
Model: NB FL
Lokalizacja: Costa Blanca

09 lip 2019, 5:22

pistenbully pisze:
nickesh v2.0 pisze:
09 lip 2019, 5:05
mr_cheester pisze:- jak już ktoś wspomniał nieraz było trochę zamieszania z grupami i często załogi na poszczególnych atrakcjach były pomieszane i nieraz wydłużało czas oczekiwania (chociaż wiem że ciężko to ogarnąć przy takiej liczbie aut)
- osobiście uważam, że jeśli chodzi o kjs tam możnaby wpuszczać na tor nie tyle co ustalonymi grupami a klasami plus dodatkowy podział na amatorów i zawodników MC ( w swojej grupie trafiłem na kilku zawodników MC w wyższych klasach, ja pierwszy raz w życiu jechałem na jakimkolwiek torze i po prostu mimo iż się starałem kilka razy zanim przepuściłem szybszych ode mnie zapewne przyblokowałem kogoś w zakręcie czy dwóch i mogłem im nieco "popsuć" czasy)
Opóźnienia nie wynikały tylko ze skali imprezy.

Normalnie na Miata Challenge znamy większość zawodników i ich możliwości. Zwykle dzielimy ich na grupy tak trafnie, że prawie się nie spotykają na torze, mimo że sesje trwają 15 - 20 minut. Sami zawodnicy też się znają i układają odpowiednio kolejność w ramach grupy.

Zazwyczaj trasa jest o wiele dłuższa, wjeżdża na nią więcej samochodów jednocześnie, ale rozciągają się na całej długości i nie przeszkadzają sobie. Jest też więcej miejsc przygotowanych do wyprzedzania bez wpływu na czas okrążenia. Na Ułężu okrążenie obejmuje niemal cały obiekt - kilkukilometrowa trasa, na której w tę sobotę jednocześnie było rozstawione kilka różnych atrakcji + przejazdy między nimi.

Harmonogram wyjazdów na tor jest z góry ustalony. Zawsze wiesz, o której godzinie startujesz, więc nie istnieje coś takiego jak kolejka. Po prostu wiesz, że masz być na starcie np. o każdej pełnej godzinie, albo o każdej "kwadrans po" itd.

Poza tym jest dużo drobnejszych usprawnień, np. każdy ma swój kask, używamy niebieskich flag (nakaz przepuszczenia szybszego kierowcy), start jest bliżej pitstopów i zaplecza, zaczynamy wcześniej, kończymy później itd... Ogólnie wszystko idzie o wiele sprawniej.

Poskładaj sobie to wszystko do kupy i wyjdzie Ci, że w ciągu jednej rundy MC możesz się zajeździć do upadłego, jeśli tylko chcesz. Jak się uprzesz, zrobisz po torze 100 - 200 km i spalidz dwa baki paliwa :)

Jeśli do tej pory jeszcze się zastanawiałeś nad udziałem, to chyba już nie musisz, nie? ;)
Ależ ta próba KJS była doskonale ustawiona, tj. uniwersalnie, pozwalając na zabawę autom z różnych "klas" jednocześnie. Na długim torze, w wypadku aut o zbliżonych osiągach, jak ten z przodu nie zechce Cię przepuścić, to też jest mogiła. Tu nie było problemu z trasą. A czarne owce miatafamilii w końcu też ustępowały.
Doskonała robota! No i ten pomiar online :D
Mnie też się podobało to krótkie kółko :)

Dodam jeszcze, że mniej więcej od godziny 16:00 na parkingu próby KJS zostało tylko kilka aut. Kolejka się wyzerowała. Kaski leżały nieużywane. Można było jeździć praktycznie non-stop przez półtorej godziny. Były momenty, że tor był pusty, bo trzeba było dać Miacie odpocząć. Zawsze tak jest ;)
Awatar użytkownika
pistenbully
Donator
Donator
Posty: 2092
Rejestracja: 01 sie 2017, 13:49
Model: NB
Wersja: 10th Anniversary
Lokalizacja: Gdańsk

09 lip 2019, 5:34

nickesh v2.0 pisze:
09 lip 2019, 5:22
Mnie też się podobało to krótkie kółko :)

Dodam jeszcze, że mniej więcej od godziny 16:00 na parkingu próby KJS zostało tylko kilka aut. Kolejka się wyzerowała. Kaski leżały nieużywane. Można było jeździć praktycznie non-stop przez półtorej godziny. Były momenty, że tor był pusty, bo trzeba było dać Miacie odpocząć. Zawsze tak jest ;)
Dokładnie.
I wówczas dopiero, jak rozprostowała się ta szykana przed pierwszym zakrętem trasa zrobiła się zbyt szybka dla stockowych miat. Ale, że było już pustawo to i błędy uchodziły płazem :kciuk: :bang: :oops:
Mydelniczka 10th Anniversary Edition
Rabarbar….....'15 ND Soft Top
Awatar użytkownika
nick.es
Moderator podróży
Moderator podróży
Posty: 7684
Rejestracja: 11 mar 2014, 10:13
Model: NB FL
Lokalizacja: Costa Blanca

09 lip 2019, 5:53

Zrobiła się WYSTARCZAJĄCO szybka dla stockowych Miat :D

Awatar użytkownika
dosior
Posty: 53
Rejestracja: 23 maja 2007, 0:10
Model: NB
Lokalizacja: Wawa Mokotów

09 lip 2019, 7:38

mr_cheester pisze:
08 lip 2019, 13:26

- osobiście uważam, że jeśli chodzi o kjs tam możnaby wpuszczać na tor nie tyle co ustalonymi grupami a klasami plus dodatkowy podział na amatorów i zawodników MC ( w swojej grupie trafiłem na kilku zawodników MC w wyższych klasach, ja pierwszy raz w życiu jechałem na jakimkolwiek torze i po prostu mimo iż się starałem kilka razy zanim przepuściłem szybszych ode mnie zapewne przyblokowałem kogoś w zakręcie czy dwóch i mogłem im nieco "popsuć" czasy)
Idea była jasno powiedziana: „bez spiny”
I nie powinieneś się spinać o takie drobnostki ;)

Przyjechałem zgarnąć pierwsze miejsce - nie udało się tym razem uda się następnym.
Jak mnie ktoś przyblokował to mogę mieć pretensje tylko do siebie ze nie zrobiłem sobie tyle miejsca na poprzednim kołku aby mieć luz.

Sam pamiętam jak pierwszy raz wjechałem w życiu na tor i to już był sukces ze jadę ;)

Podziwiam organizatorów za ogarnięcie tak dużej liczby samochodów o różnych parametrach, umiejętnościach, nawykach itp gdzie w rfekcie wszystko było w pełni bezpieczne.

A pomiar czasu - bajka!!
...i never sleep cause sleep is the cousin of death...
Była NB 1.8 low and nice
Była NB 1.8 Turbo
Jest NB 1.8 Full Stock
Awatar użytkownika
AaaA
Donator
Donator
Posty: 611
Rejestracja: 24 sie 2014, 20:56
Model: Inny
Wersja: ND2 2.0 Recaro
Lokalizacja: Mladá Boleslav - tak mam też Škode w garażu

09 lip 2019, 7:59

pomiar czasu swietny! a wlasnie gdzies online sa wyniki z 1/4? nie widze ich jeszcze na stronie amazingevents.pl
<strike>miata is always the answer</strike>
hadrák is always the answer
bylo NA 1.6 prawie M Edition, potem NBFL 1.8 Phoenix, jest ND2 2.0 SkyFREEDOM Recaro Sport Obrazek zastępczo Toyobaru Obrazek
guardian
Posty: 395
Rejestracja: 02 wrz 2012, 13:01
Model: NC
Lokalizacja: KrK

09 lip 2019, 9:12

Podziękowania dla organizatorów i uczestników. Widać było spory postęp organizacyjny i urozmaicenie vs. 2018.
Dla mnie szczególnie interesujące były próby w których wziąłem czynny udział poraz pierwszy w życiu, czyli KJS z indywidualnym pomiarem czasu oraz 1/4 (w tym ekscytujący przejazd na prawym w V8 5.0).
Generalnie super adrenalina towarzysząca mini-rywalizacji.
Do zobaczenia w 2020...może tym razem Kielce bądź Silesia?

p.s. może ktoś dysponuje zdjęciami badź filmem z udziałem mojej NC?
RajdyWódaDupy
Awatar użytkownika
pavlacos
Donator
Donator
Posty: 681
Rejestracja: 12 lut 2018, 9:30
Model: NC
Wersja: Koksed by Five
Lokalizacja: Wrocław

09 lip 2019, 9:16

hm, no to ja dołożę trzy grosze w obronie cheestera ... ;)

pierwszy raz byłem na takim obiekcie, jeździłem z młodym zatem ustępowałem ile się dało, ale widziałem, że to nie o pietruszkę był bój
ja byłem bez spiny, ale co do reszty to miałem inne wrażenie, także tego ...
po 16 już nie skorzystałem, bo były inne atrakcje, równie fajne, a też średnio mi się uśmiechało, żeby ktoś mi siedział na dupie i trąbił :?

pomiar czasu? no faktycznie ktoś coś wspomniał ... zapomniłem zupełnie :o , zresztą na tym zupełnie mi nie zależało, a blaszkę zostawiam, na +1 do lansu :ryjezesmiechu:

btw. mam nadzieję, że zdjęcia trochę poleżą, bo w weekend zamierzam sobie pościągać (sam nie robiłem, bo komórką to szkoda pary, a widziałem że macie fajne sprzęty)

kto tam kręcił mojego młodego na elektro driftowozie? wojtas pozawala na wrzucenie fimilku na yt (ah te dzieciaki) ;)
aha no ja nie fejsbukowy, taka stara szkoła forumowania

... nawet do głowy mi nie przyszło, że ktoś coś może ukraść, widać za bardzo się wyluzowałem :lol:
Motór jest bogiem, Prędkość nałogiem, Tuning zabawą, Freestyle podstawą
Obrazek
Awatar użytkownika
himber
Donator
Donator
Posty: 2223
Rejestracja: 07 cze 2011, 20:26
Model: NB FL
Lokalizacja: LBN
Kontakt:

09 lip 2019, 9:39

WYNIKI 1/4 MILI OPUBLIKOWANE SĄ W WYDARZENIU NA FACEBOOK:
https://www.facebook.com/events/1482467 ... 293745209/

WYNIKI KJS SĄ W SYSTEMIE NICKESHA:
http://megazlot.nickesh.pl
MazDRUnia NC 2.0 - viewtopic.php?f=22&t=30297
DorotkaMonster NB 1.6T - viewtopic.php?f=22&t=6665
Ozonowanie Lublin
Awatar użytkownika
Hookie
Donator
Donator
Posty: 3401
Rejestracja: 01 gru 2011, 19:22
Model: NB FL
Wersja: 1.8 Memories 2
Lokalizacja: Sosnowiec

09 lip 2019, 10:29

Z lekkim poślizgiem, ale chciałbym wszystkim zaangażowanym podziękować za organizację tak wspaniałego wydarzenia, a w szczególności Karolowi, który w całym zamieszaniu musiał uporać się jeszcze z moimi grymasami w zakresie obecności współpasażera. :D

Rozmach z jakim tak małe grono osób zorganizowało tak fajny event jest zdumiewający. Myślę, że na miejscu nikt nie powinien narzekać na nudę, jeśli tylko angażował się w którekolwiek z aktywności. Mi nawet nie starczyło czasu na wszystkie, bo postanowiłem uprzeć się na refleksomierz, na którym ostatecznie skończyłem z czwartym wynikiem (pozdro dla o klasę lepszych Grzesia, Bozexxxx i jeszcze jednego Kolegi, którzy toczyli zażarty bój o pierwsze miejsce).

Przy tak dużej grupie nie sposób było uniknąć zamieszania. Byłem w grupie A i przyznam, że jak udało nam się dotrzeć z "łosia" i slalomu na płytę, to było... nerwowo. Niektórzy uczestnicy zlotu zupełnie nie potrzebnie spinali się w kwestii kolejności - obsuwy się zdarzają. Nerwy zupełnie zbyteczne, przez które wcześniej opuściłem płytę, bo nie chciałem, żeby udzielała się niefajna atmosfera. ;)

Nie ukrywam, że świetnie bawiłem się z IrekJ na 1/4 mili - nie sądziliśmy obaj, że to będzie taka ekstra zabawa. Niestety, 1/4 mili nie przesunięto, co skutkowało tylko naszymi trzema przejazdami (podjechaliśmy na 14 + 40 minut obsuwy, a o 15:00 kończyła się zabawa). Patrząc na to, że był to nasz debiut, a wyniki mieliśmy... niezłe, to być może przy szansie na dłuższą jazdę udałoby nam się je poprawić. Oczywiście nikt do nikogo pretensji nie ma, choć jak spojrzałem na wyniki i na to jak niewiele mi brakowało do dłubniętych ND to... niedosyt pozostaje. :D

Do poprawy: gastronomia. Na gofra czekało się 1.5 godziny. To nawet nie było zabawne. No może trochę. :P

Nagrody ze sceny dostała chyba połowa zlotowiczów. :D

Ogólnie poziom organizacyjny ekstra i trudno mi sobie wyobrazić, żeby Mazda Polska była w stanie zrobić końcem sierpnia choćby w połowie tak fajny, pozytywny, ciepły i RODZINNY event.

Parada MX-5 w Kazimierzu... na minus. Nie było chyba tej policji, widziałem dużo nerwowości u kierowców, umiarkowanie pozytywne reakcje mieszkańców. Zwinęliśmy się w połowie przejazdu, bo czuliśmy się nieswojo. Natomiast na trasie Ułęż -> Kazimierz było tak pozytywnie, że można na tym napisać książkę i nakręcić osobny film. Reakcje mieszkańców miejscowości, przez które GRZECZNIE sunęliśmy - bezcenne. Był ponoć jeden przykry incydent, ale nie byłem jego świadkiem.

Pozdrawiam wszystkich pozytywnie nastawionych zlotowiczów i jeszcze raz dziękuję za okazję do spędzenia fantastycznego weekendu z mega ludźmi.
2011-12: NB 1.8 '98 10th Anni 2260 - Miatulka
2013: NA 1.6 '90 - Babcia
2015 - 2017: NBfl 1.6 '04 - Furia
2019: NBfl 1.8 '01 - Hejka 2.0
2018 - 2022: ND 2.0 '16 Club - Kocur
Maj 2022: - obecnie: NBfl 1.8 '03 - Żaba
Awatar użytkownika
Verteru
Posty: 310
Rejestracja: 27 sie 2010, 19:48
Model: NA
Wersja: 1.6
Lokalizacja: Warszawa/Sosnowiec
Kontakt:

09 lip 2019, 10:38

Hookie pisze:
09 lip 2019, 10:29
Parada MX-5 w Kazimierzu... na minus. Nie było chyba tej policji, widziałem dużo nerwowości u kierowców, umiarkowanie pozytywne reakcje mieszkańców. Zwinęliśmy się w połowie przejazdu, bo czuliśmy się nieswojo. Natomiast na trasie Ułęż -> Kazimierz było tak pozytywnie, że można na tym napisać książkę i nakręcić osobny film. Reakcje mieszkańców miejscowości, przez które GRZECZNIE sunęliśmy - bezcenne. Był ponoć jeden przykry incydent, ale nie byłem jego świadkiem.
Niestety, ale mieszkańcy Kazimierza w ogóle nie są zbyt przyjaźni chyba. Tacy lubelscy górale kasujące "Warszawfkę" jak to jedna pani sprzedająca na rynku powiedziała :D Przynajmniej takie też mam doświadczenia jak byłem tam kilka razy. Miasteczko i ludzie zepsuci turystyką.

W mieścinach po drodze bardzo miło :)
Awatar użytkownika
3cky
Posty: 5
Rejestracja: 13 maja 2018, 21:59
Model: ND RF
Lokalizacja: Warszawa

09 lip 2019, 11:07

Nic do dodania. Wielkie dzięki!

Edit: tapatalk za trudny, sorry za spam ;)
Ostatnio zmieniony 09 lip 2019, 11:46 przez 3cky, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
sebapoz
Donator
Donator
Posty: 327
Rejestracja: 23 lip 2014, 20:36
Model: NC
Lokalizacja: Wielkopolska

09 lip 2019, 11:39

himber pisze:
09 lip 2019, 9:39
WYNIKI 1/4 MILI OPUBLIKOWANE SĄ W WYDARZENIU NA FACEBOOK:
https://www.facebook.com/events/1482467 ... 293745209/



Karol a czy jest możliwość abyś wrzucił to w jakiejś formie na forum. Myślę, że nie tylko ja będę Ci za to wdzięczny...
NB, 1/2NBFL, NC
Awatar użytkownika
Donislaw
Donator
Donator
Posty: 239
Rejestracja: 12 sie 2016, 16:12
Model: NA
Wersja: 1.6
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Kontakt:

09 lip 2019, 12:30

Verteru pisze:
09 lip 2019, 10:38
/ciach/
Niestety, ale mieszkańcy Kazimierza w ogóle nie są zbyt przyjaźni chyba. Tacy lubelscy górale kasujące "Warszawfkę" jak to jedna pani sprzedająca na rynku powiedziała :D Przynajmniej takie też mam doświadczenia jak byłem tam kilka razy. Miasteczko i ludzie zepsuci turystyką.

W mieścinach po drodze bardzo miło :)
Mam kilku znajomych w Kazimierzu - artystów :) im się podobało :) bo pisali do mnie i zachwycali sie :)
Awatar użytkownika
andred
Donator
Donator
Posty: 216
Rejestracja: 18 paź 2016, 20:01
Model: NB FL
Wersja: Memories
Lokalizacja: Łódź

09 lip 2019, 13:02

Verteru pisze:
09 lip 2019, 10:38
Hookie pisze:
09 lip 2019, 10:29
Parada MX-5 w Kazimierzu... na minus. Nie było chyba tej policji, widziałem dużo nerwowości u kierowców, umiarkowanie pozytywne reakcje mieszkańców. Zwinęliśmy się w połowie przejazdu, bo czuliśmy się nieswojo. Natomiast na trasie Ułęż -> Kazimierz było tak pozytywnie, że można na tym napisać książkę i nakręcić osobny film. Reakcje mieszkańców miejscowości, przez które GRZECZNIE sunęliśmy - bezcenne. Był ponoć jeden przykry incydent, ale nie byłem jego świadkiem.
Niestety, ale mieszkańcy Kazimierza w ogóle nie są zbyt przyjaźni chyba. Tacy lubelscy górale kasujące "Warszawfkę" jak to jedna pani sprzedająca na rynku powiedziała :D Przynajmniej takie też mam doświadczenia jak byłem tam kilka razy. Miasteczko i ludzie zepsuci turystyką.

W mieścinach po drodze bardzo miło :)
Ja w sobotę zrobiłem paradę po Kazimierzu w dwie Miaty. Przejechaliśmy przez rynek 2 razy. Zgarnęliśmy dużo zazdrosnych ale nie zawistnych spojrzeń. Ale dwie Miaty to nie 250 :shock: Miałem nawet zamiar zaparkować przy starej studni na rynku :lol:......żeby nikogo nie drażnić zrezygnowałem ;)
Później zrobiliśmy jeszcze Miatami przeprawę promową w Nasiłowie.....fajna sprawa ale max wchodzi chyba 8 samochodów.
Awatar użytkownika
Verteru
Posty: 310
Rejestracja: 27 sie 2010, 19:48
Model: NA
Wersja: 1.6
Lokalizacja: Warszawa/Sosnowiec
Kontakt:

09 lip 2019, 13:06

Donislaw pisze:
09 lip 2019, 12:30
Verteru pisze:
09 lip 2019, 10:38
/ciach/
Niestety, ale mieszkańcy Kazimierza w ogóle nie są zbyt przyjaźni chyba. Tacy lubelscy górale kasujące "Warszawfkę" jak to jedna pani sprzedająca na rynku powiedziała :D Przynajmniej takie też mam doświadczenia jak byłem tam kilka razy. Miasteczko i ludzie zepsuci turystyką.

W mieścinach po drodze bardzo miło :)
Mam kilku znajomych w Kazimierzu - artystów :) im się podobało :) bo pisali do mnie i zachwycali sie :)
No wiadomo, że to nie tak, że wszyscy negatywni :) Ale wracając super impreza i mam nadzieję, że będzie co roku :P
Awatar użytkownika
Verteru
Posty: 310
Rejestracja: 27 sie 2010, 19:48
Model: NA
Wersja: 1.6
Lokalizacja: Warszawa/Sosnowiec
Kontakt:

09 lip 2019, 13:19

himber pisze:
09 lip 2019, 9:39
WYNIKI 1/4 MILI OPUBLIKOWANE SĄ W WYDARZENIU NA FACEBOOK:
https://www.facebook.com/events/1482467 ... 293745209/

WYNIKI KJS SĄ W SYSTEMIE NICKESHA:
http://megazlot.nickesh.pl
Dzięki! :) Dwa zaskoczenia dla mnie KJS to średnia trzech najlepszych okrążeń, a nie najlepsze i 1/4 to tylko ET, a nie RT+ET.
Awatar użytkownika
tomasz01
Donator
Donator
Posty: 3513
Rejestracja: 16 cze 2015, 21:43
Model: NB
Wersja: Magic
Lokalizacja: Warszawa Usrynów

09 lip 2019, 13:22

Na 1/4 to ET było w przejazdach zwykłych a w finałach już RT+ET...
Awatar użytkownika
pavlacos
Donator
Donator
Posty: 681
Rejestracja: 12 lut 2018, 9:30
Model: NC
Wersja: Koksed by Five
Lokalizacja: Wrocław

09 lip 2019, 13:24

@hookie a ja z kolei na 1/4 trafiłem na mega puchy, tylko moje sprzęgło wolało nie, a do kielc i wrocka kawał drogi :ryjezesmiechu:

a propo kazimierza, trochę świadomie trochę przez ceny noclegów zrezygnowałem z tej miejscówki
to już nie to samo miasto, ojciec mi mówił że bardzo źle tam jest z organizacją ruchu i klimat też jakby klapsł

no i o.:
https://wiadomosci.wp.pl/zadeptana-dusz ... 622176897a
Motór jest bogiem, Prędkość nałogiem, Tuning zabawą, Freestyle podstawą
Obrazek
Awatar użytkownika
Donislaw
Donator
Donator
Posty: 239
Rejestracja: 12 sie 2016, 16:12
Model: NA
Wersja: 1.6
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Kontakt:

09 lip 2019, 14:02

Awatar użytkownika
PK.
Posty: 267
Rejestracja: 23 mar 2017, 23:23
Model: NA
Wersja: + NB
Lokalizacja: Chwałowice koło Stalowej Woli
Kontakt:

09 lip 2019, 17:03

sebapoz pisze:
09 lip 2019, 11:39
Karol a czy jest możliwość abyś wrzucił to w jakiejś formie na forum. Myślę, że nie tylko ja będę Ci za to wdzięczny...
- ..Ja też się pod tym podpisuję - przecie nie każdy ma FB - tak więc gdy wstawiacie coś na FB, to część Miatowej społeczności (w tym także ja..), jak i innych ludzi w jakimś stopniu zainteresowanych Miatową tematyką - nie ma do tego dostepu, lub dostęp ma ograniczony - to taka jak gdyby mała "dyskryminacja" .. ;) ..

- Cieszmy się tymi pozytywnymi reakcjami Kazimierzan - takie też były :D , a tych pozostałych "łosiów", to walić........
Kaszub
Posty: 38
Rejestracja: 18 sty 2019, 21:10
Model: NB FL
Wersja: 1.6
Lokalizacja: Pomorskie

09 lip 2019, 17:50

też Mili się podpisuję, że nie każdy ma FB, to za trudne.....dla mnie aby tam być. :)
Kaszub
Posty: 38
Rejestracja: 18 sty 2019, 21:10
Model: NB FL
Wersja: 1.6
Lokalizacja: Pomorskie

09 lip 2019, 17:52

A zlot był całkiem udany, nie szukajmy minusów. Zawsze pewno da się coś poprawić.
Awatar użytkownika
MMRS
Donator
Donator
Posty: 1768
Rejestracja: 25 lip 2016, 0:16
Model: ND
Wersja: SkyFreedom
Lokalizacja: Warszawa

09 lip 2019, 19:44

Nie mam facebooka, czasami na hot-dogi wyskoczę :)
ODPOWIEDZ