RAJD Z PRZYMRUŻENIEM OKA 2019

27/28.04.2019 Hermanów "Powrót do 1989 roku"

Forum o zlotach ogólnopolskich - tych które już były oraz wszystkich planowanych.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
GR3G0R
Donator
Donator
Posty: 696
Rejestracja: 27 lip 2013, 16:56
Model: NA
Lokalizacja: Warszawa

27 kwie 2019, 13:18

Back to the future :juhuuu: :poslizg:
Załączniki
1989.jpg
1989.jpg (74.41 KiB) Przejrzano 2254 razy
Malinowy Król
Posty: 452
Rejestracja: 23 cze 2008, 19:19
Model: ND
Wersja: 2.0
Lokalizacja: Koszalin/Poznań

27 kwie 2019, 14:29

Tego jeszcze nie było! Zlot mazdowy autokarem i %ooo :)
Jest super!!!
Załączniki
20190427_151515.jpg
20190427_151515.jpg (2.83 MiB) Przejrzano 2241 razy
IMG-20190427-WA0021.jpg
IMG-20190427-WA0021.jpg (159.13 KiB) Przejrzano 2241 razy
Pozdrawiam!

była: NA 1.6 1990, NB 1.8 2000, NC 2.0 2008, NA 1.8 1997, NCfl 2.0 2010.
jest: ND 2.0 2018.
Awatar użytkownika
Mariusz K.
Donator
Donator
Posty: 425
Rejestracja: 06 mar 2013, 12:29
Model: NA
Lokalizacja: Parczówek/Opoczno i RŚw

28 kwie 2019, 15:54

Chcielibyśmy serdecznie podziękować organizatorom tego niesamowitego Rajdu , przeżyliśmy z wami niezapomniane chwile. Doborowe towarzystwo i wspaniała organizacja sprawiły, że nie możemy się doczekać następnego spotkania z Wami. To była tytaniczna robota ,BRAWO i jeszcze raz BRAWO :poklony: :senkju: :git:
Mariusz K.
Malinowy Król
Posty: 452
Rejestracja: 23 cze 2008, 19:19
Model: ND
Wersja: 2.0
Lokalizacja: Koszalin/Poznań

28 kwie 2019, 17:17

Novy i Kacha już w domu! :lol:

Było wyśmienicie - jaka to była odpowiedź w kahoot? :winner:
Pozdrawiam!

była: NA 1.6 1990, NB 1.8 2000, NC 2.0 2008, NA 1.8 1997, NCfl 2.0 2010.
jest: ND 2.0 2018.
Awatar użytkownika
Smock
Donator
Donator
Posty: 776
Rejestracja: 28 kwie 2012, 20:34
Model: NC FL
Lokalizacja: Poznań

28 kwie 2019, 18:47

To był naprawdę fantastyczny weekend :) Dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Bardzo prosimy o pozdrowienie i ponowne podziękowanie korespondentom, którzy przez kilka miesięcy musieli dochować tajemnicy.
Pozdrawiamy :)
Danuta Kłamecka i Krzysztof Dupetrujec
Załączniki
kłamecka i dupotrujec.png
kłamecka i dupotrujec.png (714.73 KiB) Przejrzano 2102 razy
Awatar użytkownika
GR3G0R
Donator
Donator
Posty: 696
Rejestracja: 27 lip 2013, 16:56
Model: NA
Lokalizacja: Warszawa

28 kwie 2019, 18:54

Smock pisze:
28 kwie 2019, 18:47
To był naprawdę fantastyczny weekend :) Dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Bardzo prosimy o pozdrowienie i ponowne podziękowanie korespondentom, którzy przez kilka miesięcy musieli dochować tajemnicy.
Pozdrawiamy :)
Danuta Kłamecka i Krzysztof Dupetrujec
Korespondentka pozdrowiona :D, czeka na link :D
Awatar użytkownika
Dziadek
Donator
Donator
Posty: 83
Rejestracja: 10 sty 2013, 18:29
Lokalizacja: Warszawa

28 kwie 2019, 19:04

Raz jeszcze SZACUN , było cudownie.
Dziękujemy WSZYSTKIM za mile spędzony czas !!!!!!
Awatar użytkownika
LeszekMX5
Moderator
Moderator
Posty: 796
Rejestracja: 04 sie 2006, 22:27
Model: NC
Wersja: 3RD
Lokalizacja: Leszno

28 kwie 2019, 20:01

Kochani - Moniko, Rafale ( drodzy redaktorzy ), cała familio, od najstarszego do najmłodszego: brawo, brawo, brawo, brawo, brawo, brawo, brawo... brawo i można by tak bez końca. Mistrzostwo świata. Przenieśliście nas w inny wymiar. To był powrót do przeszłości w iście mistrzowskim stylu. Dla nas staruszków, powrót do lat młodzieńczych. Dla młodzieży lekcja historii podana w pięknej formule edukacyjnej ( pani Zalewska mogła by się sporo od Was nauczyć, a prezes Kurski już zaciera rączki za ogromny wzrost oglądalności Dziennika Telewizyjnego ).
Cudowny weekend.
Tak na marginesie - Rafał, nie wierzę, że nie było telefonicznego kontaktu z Władimirem
( przez trzy dni nie spadła ani jedna kropla deszczu - PRZYPADEK ??? )
Wróćmy jednak do sedna sprawy. Nie udało Wam się ( przepraszam, ku..a ) nic spieprzyć.
Jak to robicie???
Nie ma to tamto, przyjeżdżam na szkolenie.
Chylimy czoła za ogrom pracy, kreatywności i poświęcenia, włożony w ten projekt.
Sprawiliście nam wszystkim olbrzymią frajdę. Może to banalne, ale muszę to powiedzieć. Dla tych chwil warto żyć. 
Wisienką na torcie i dopełnieniem całości byli "zwariowani" uczestnicy tego rajdu.
Byliście bezbłędni. Wszystkim, bez wyjątku dziękujemy za wspaniałe towarzystwo.
Pozdrawiamy gorąco.
Lidka i Leszek
Załączniki
MX5 rajd z p o.jpg
MX5 rajd z p o.jpg (118.45 KiB) Przejrzano 2062 razy
"Z wiatrem w zawody" - pozdrawiamy - Leszek i Lidka
NA & NC
archiwum foto: https://picasaweb.google.com/112926031581487386687?noredirect=1
foto z kolejnych zlotów tylko w indywidualnych linkach
Awatar użytkownika
Morfi
Donator
Donator
Posty: 1697
Rejestracja: 11 lut 2012, 16:56
Model: NA
Wersja: 1.8 vvt
Lokalizacja: Wrocław

28 kwie 2019, 20:26

Było super. Smoki mają niewyczerpane pokłady kreatywności. Za każdym razem jesteśmy ciekawi czym nowym nas zaskoczą. Sposób wyłonienia zwyciężców rajdu był strzałem w "10". Udało nam się nie spóźnić na zbiórkę co zostało zauważone i docenione więc imprezę uznajemy za udaną ;-) Tak na serio to było za...e :-) Wizyta w Jarocinie - epicka. Każdy Polak powinien mieć to muzeum jako "must see". Wieczorna integracja ... pogaduchy ze wspaniałą ekipą rajdową, zawsze ładują nas pozytywną energią.
montego blue ze "świnką w środku", wersja kanadyjska
NAFL 1,8L
piotr k.
Donator
Donator
Posty: 324
Rejestracja: 13 wrz 2006, 21:51
Model: NA
Lokalizacja: Poznań

28 kwie 2019, 22:04

Zazdrościłem Leszkowi. Lepiej się przygotował, bo "zrobił" sobie prawdziwe wąsy. Moje, przyklejone musiałem przeciąć na połowy, bo przy każdym uśmiechu chciały się odkleić, a nie dało się wytrwać bez uśmiechu dłużej niż minutę. Dawno się tak nie ubawiłem.
Danuta Kłamecka pozostanie w mojej pamięci bardzo długo. Cały DTV był niesamowity, a relacja z Yoozefowa powinna dostać Oskara w kategorii najlepszy reportaż. Dziękujemy, "Piotr K". i "Wocio".
piotr k.
Awatar użytkownika
Anku
Moderator
Moderator
Posty: 121
Rejestracja: 20 sie 2016, 23:21
Model: NB
Lokalizacja: Leszno

01 maja 2019, 15:47

W końcu forum znowu działa to czas i na podziękowania od nas...

Ten Rajd zaczął się dla mnie w klimacie „Misia” i w tym też klimacie się dla mnie kończy, bo Wy dla mnie też „otworzyliście oczy niedowiarkom” :D dlaczego ?
* bo ten Zlot zdecydowanie „odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa” Miatowiczów :D i wciąż chcemy więcej ! :kciuk:
* bo po ostatnim Rajdzie z Przymrużeniem Oka myślałam, że nic lepszego już wymyślić się nie da, a Wy udowodniliście, że jednak można :D
* bo prognozy pogody niby były kiepskie, a jednak pogoda dopisała ;)
* bo miałam nie mieć niespodzianki ze względu na to, że sama wysłałam filmik, a jednak Wasza pomysłowość, profesjonalizm i talent aktorski całej rodzinki przerósł wszelkie oczekiwania :D
* bo od soboty mam już dożywotnio swoją ulubioną Pogodynkę – zniszczyła system ! :D
* bo Cinkciarz był bezbłędny ( tekst „Teraz dyskutuję z tym Panem” położył nas na łopatki) i nieugięty (byłam świadkiem, że nawet 20PLNów nie przeszło :P )
* bo… można by wymieniać jeszcze wiele, ale podobno nie zaczyna się od „bo” :P
Więc ( od więc też się nie zaczyna :ryjezesmiechu: ) jeszcze w kilku słowach o tym jak było :
R-adośnie
O-ryginalnie
D-oskonale
Z-ajebiście
I-nteresująco
N-ietypowo
A-mbitnie

W-spaniale
A-normalnie
D-ebeściarsko
E-picko
L-ajtowo
S-uper
K-osmicznie
I-mperatorsko
C-iekawie
H-ojnie ( w końcu mało kto w 1989 w jednym dniu dostał gazetę, czekoladę, papier toaletowy, rajstopy, goździki i TELEWIZOR ! )

MR NB → (Monika – Rafał – Nadia – Bruno) JESTEŚCIE NIESAMOWICI ! :winner:

Podobno Ci z NB „dużo krzyczą, ale reprezentują niewiele”, ale jednak inicjały mówią same za siebie...W tym momencie tworzy się właśnie nowa ideologia i chyba, Drodzy Redaktorzy pora jednak znów zmienić samochód :ryjezesmiechu:

Na koniec dziękujeMy też wszystkim uczestnikom za towarzystwo i wspólną zabawę, a zwłaszcza oczywiście wszystkim tym, którzy oddali głos na nasze przebranie :D Po jabolu dla Was od zlotowych punków z Leszna ! :kciuk:
DziękujeMY i pozdrawiaMY – Ania i Dorian
Awatar użytkownika
Loukas
Donator
Donator
Posty: 182
Rejestracja: 18 wrz 2018, 17:49
Model: NB FL
Wersja: Sportive
Lokalizacja: Wrocław

03 maja 2019, 19:43

Wielkie 100x dzięki za super przeżycie. Był to nasz pierwszy rajd i jesteśmy mega zadowoleni. Organizacja na najwyższym poziomie jak i towarzystwo :) klimat który panował na rajdzie jest niedopodrobienia. Wszystkie przebrania, bez wyjątków były 'na czasie'. Mieliśmy ogromne szczęście że udało nam się załapać na tegoroczną edycje! Mamy nadzieję że w przyszłym roku również nam się uda załapać. Reasumując, pokłony przed Smockami i innymi uczestnikami rajdu!


Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

MX-5 NBFL Sportive
Awatar użytkownika
LeszekMX5
Moderator
Moderator
Posty: 796
Rejestracja: 04 sie 2006, 22:27
Model: NC
Wersja: 3RD
Lokalizacja: Leszno

06 maja 2019, 11:35

O Rajdzie z Przymrużeniem Oka piszą już nawet w Chinach. Najpopularniejszy chiński dziennik 前進冒着敵人的炮火 zamieścił obszerny artykuł, relację z tego wydarzenia. Przytaczam tu tylko najciekawsze fragmenty.
Najbardziej wzruszyły mnie te słowa: cyt. „ 前進!起來!不願做奴隸的人們 把我們的血肉,築成我們新的長城 中華民族到了最危險的時候,每個人被迫着發出最後的吼聲。人被” w których autor artykułu opisuje organizatorów, Monikę i Rafała. Zachęcam do lektury.

起來!不願做奴隸的人們! 把我們的血肉,築成我們新的長城!中華民族到了最危險的時候,冒着敵人的炮火,前進!
每個人被迫着發出最後的吼聲。起來!起來!起來!我們萬眾一心,冒着敵人的炮火MX-5前進!冒着敵人的炮火,前進!
前進!前進!進! 起来!不愿做奴隶的
中华 的人們! 把我們的血肉,築成我們新的長城 隸的人們! 把我們的血肉,築成我們新的長城!中華民族到了最危險的時候,冒着敵人的炮火,前進!
每個人被迫着發出最後的吼聲。起來!起來!起來!我們萬眾一心,冒着敵人的炮火,前進!冒着敵人的炮火,前進!起來!不願做奴隸的人們 把我們的血肉,築成我們新的長城 中華民族到了最危險的時候,每個人被迫着發出最後的吼聲。起來!起來!起來我們萬眾一心,冒着敵人的炮火,前進冒着敵人的炮火,前進! 前進!前進!進 把我們的血肉,築成我們新的長城!中華民族到了最危險的時候,冒着敵人的炮火,前進 每個人被迫着發出最後的吼聲。起來!起來!起來!我們萬眾一心,冒着敵人的炮火,前進!冒着敵人的炮火,前進!起來!不願做奴隸的人們 把我們的血肉,築成我們新的長城 中華民族到了最危險的時候,每個人被迫着發出最後的吼聲。人被迫着發出最後的吼聲。起來!起來!起來!我們萬眾一心,冒着敵人的炮火,前進!冒着敵人的炮火,前進!起來!不願做奴隸的人們 把我們的血肉,築成我們新的長城 中華民族到了最危險的時候,每個人被迫着發出最後的吼聲。起來!起來!起來我們萬眾一心,冒着敵人的炮火,前進冒着敵人的炮火,前進! 前進!前進!進 把我們的血肉,築成我們新的長城!中華民族到了最危險的時候,冒着敵人的炮火,前進 每個人被迫着發出最後的吼聲。起來!起來!起來!我們萬眾一心,冒着敵人的炮火,前進!冒着敵人的炮火,前進!起來!不願做奴隸的人們 把我們的血肉,築成我們新的長城 中華民族到 每個人被迫着發出最後的吼聲。起來!起來!起來!我們萬眾一心,冒着敵人的炮火,前進!冒着敵人的炮火 每個人被迫着發出最後的吼聲。起來!起來!起來!我們萬眾一心,冒着敵人的炮火,前進!冒着敵人的炮火,前進!起來!不願做奴隸的人們 把我們的血肉,築成我們新的長城 中華民族到了最危險的時候,每個人被迫着發出最後的吼聲。起來!起來!起來我們萬眾一心,冒着敵人的炮火,前進冒着敵人的炮火,前進! 前進!前進!進 把我們的血肉,築成我們新的長城!中華民族到了最危險的時候,冒着敵人的炮火,前進 每個人被迫着發出最後的吼聲。起來!起來!起來!我們萬眾一心,冒着敵人的炮火,前進!冒着敵人的炮火,前進!起來!不願做奴隸的人們 把我們的血肉,築成我們新的長城 中華民族到了最危險的時候,每個人被迫着發出最後的吼聲。人被迫着發出最後的吼聲。起來!起來!起來!我們萬眾一心,冒着敵人的炮火,前進!冒着敵人的炮火,前進!起來!不願做奴隸的人們 把我們的血肉,築成我們新的長城 中華民族到了最危險的時候,每個人被迫着發出最後的吼聲。起來!起來!起來我們萬眾一心,冒着敵人的炮火,前進冒着敵人的炮火,前進! 前進!前進!進 把我們的血肉,築成我們新的長城!中華民族到了最危險的時候,冒着敵人的炮火,前進 每個人被迫着發出 人的炮火,前進冒着敵人的炮火,前進! 前進!前進!進 把我們的血肉,築成我們新的長城!中華民族到了最危險的時候,冒着敵人的炮火,前進 每個人被迫着發出最後的吼聲。起來!起來!起來!我們萬眾一心,冒着敵人的炮火,前進!冒着敵人的炮火,前進!起來!不願做奴隸的人們 把我們的血肉,築成我們新的長城 中華民族到了最危險的時候,每個人被迫着發出最後的吼聲。人被迫着發出最後的吼聲。起來!起來!起來!我們萬眾一心,冒着敵人的炮火,前進!冒着敵人的炮火,前進!起來!不願做奴隸的人們 把我們的血肉,築成我們新的長城 中華民族到了最危險的時候,每個人被迫着發出最後的吼聲。起來!起來!起來我們萬眾一心,冒着敵人的炮火,前進冒着敵人的炮火,前進! 前進!前進!進 把我們的血肉,築成我們新的長城!中華民族到了最危險的時候,冒着敵人的炮火,前進 每個人被迫着發出最後的吼聲。起來!起來!起來!我們萬眾一心,冒着敵人的炮火,前進!冒着敵人的炮火,前進!起來!不願做奴隸的人們 把我們的血肉,築成我們新的長城 中華民族到 每個人被迫着發出最後的吼聲。起來!起來!起來!我們萬眾一心,冒着敵人的炮火,前進!冒着敵人的炮火 每個人被迫着發出最後的吼聲。起來!起來!起來!我們萬眾一心,冒着敵人的炮火,前進!冒着敵人的炮火,前進!起來!不願做奴隸的人們 把我們的血肉,築成我們新的長城 中華民 着發出最後的吼聲。人被迫着發出最後的吼聲。起來!起來!起來!我們萬眾一心,冒着敵人的炮火,前進!冒着敵人的炮火,前進!起來!不願做奴隸的人們 把我們的血肉,築成我們新的長城 中華民族到了最危險的時候,每個人被迫着發出最後的吼聲。起來!起來!起來我們萬眾一心,冒着敵人的炮火,前進冒着敵人的炮火,前進! 前進!前進!進 把我們的血肉,築成我們新的長城!中華民族到了最危險的時候,冒着敵人的炮火,前進 每個人被迫着發出最後的吼聲。起來!起來!起來!我們萬眾一心,冒着敵人的炮火,前進!冒着敵人的炮火,前進!起來!不願做奴隸的人們 把我們的血肉,築成我們新的長城 中華民族到 每個人被迫着發出最後的吼聲。起來!起來!起來!我們萬眾一心,冒着敵人的炮火,前進!冒着敵人的炮火 每個人被迫着發出最後的吼聲。起來!起來!起來!我們萬眾一心,冒着敵人的炮火,前進!冒着敵人的炮火,前進!起來!不願做奴隸的人們 把我們的血肉,築成我們新的長城 中華民族到了最危險的時候,每個人被迫着發出最後的吼聲。起來!起來!起來我們萬眾一心,冒着敵人的炮火,前進冒着敵人的炮火,前進! 前進!前進!進 把我們的血肉,築成我們新的長城!中華民族到了最危險的時候,冒着敵人的炮火,前進 每個人被迫着發出最後的吼聲。起來!起來!起來!我們萬眾一心,冒着敵人的炮火,前進!冒着敵人的炮火,前進!起來!不願做奴
;) ;) ;)

Teraz czekamy jeszcze na relację w Automobiliście.
"Z wiatrem w zawody" - pozdrawiamy - Leszek i Lidka
NA & NC
archiwum foto: https://picasaweb.google.com/112926031581487386687?noredirect=1
foto z kolejnych zlotów tylko w indywidualnych linkach
Awatar użytkownika
Sachim
Donator
Donator
Posty: 548
Rejestracja: 11 paź 2017, 12:42
Model: Inny
Wersja: NA - NBFL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

06 maja 2019, 18:13

Jak tylko ukazał się ten artykuł przekonałem się, że za rok muszę być. :)

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
LeszekMX5
Moderator
Moderator
Posty: 796
Rejestracja: 04 sie 2006, 22:27
Model: NC
Wersja: 3RD
Lokalizacja: Leszno

06 maja 2019, 19:36

"Z wiatrem w zawody" - pozdrawiamy - Leszek i Lidka
NA & NC
archiwum foto: https://picasaweb.google.com/112926031581487386687?noredirect=1
foto z kolejnych zlotów tylko w indywidualnych linkach
Awatar użytkownika
Mariusz K.
Donator
Donator
Posty: 425
Rejestracja: 06 mar 2013, 12:29
Model: NA
Lokalizacja: Parczówek/Opoczno i RŚw

06 maja 2019, 20:08

LeszekMX5 pisze:
06 maja 2019, 19:36
Trochę zdjęć : https://photos.app.goo.gl/jMbRWKamwuaxciMw8
Przepiękne zdjęcia :git:
Mariusz K.
Awatar użytkownika
ŻeteM
Posty: 56
Rejestracja: 21 mar 2016, 19:28
Model: NB FL
Wersja: Memories

07 maja 2019, 10:34

Nie zapomnę Wam tego :senkju: :? :D
Załączniki
MX5_9150.JPG
MX5_9150.JPG (57.23 KiB) Przejrzano 1780 razy
Awatar użytkownika
LeszekMX5
Moderator
Moderator
Posty: 796
Rejestracja: 04 sie 2006, 22:27
Model: NC
Wersja: 3RD
Lokalizacja: Leszno

23 maja 2019, 20:38

Automobilista
Załączniki
automobilista.jpg
automobilista.jpg (3.89 MiB) Przejrzano 1673 razy
"Z wiatrem w zawody" - pozdrawiamy - Leszek i Lidka
NA & NC
archiwum foto: https://picasaweb.google.com/112926031581487386687?noredirect=1
foto z kolejnych zlotów tylko w indywidualnych linkach
Awatar użytkownika
Smock
Donator
Donator
Posty: 776
Rejestracja: 28 kwie 2012, 20:34
Model: NC FL
Lokalizacja: Poznań

02 cze 2019, 20:32

Hej, poniżej link do zdjęć od Bartelca :poklony: Dzięki :kciuk:
i coś dla tych, którzy chcieliby oprócz wersji papierowej wersje "elektroniczną" artykułu z ostatniego Automobilisty :)

https://photos.google.com/share/AF1QipN ... 5NZVBXcFBB
Załączniki
68-69 Mazda MX5_pk2-1.jpg
68-69 Mazda MX5_pk2-1.jpg (656.55 KiB) Przejrzano 1614 razy
68-69 Mazda MX5_pk2-2.jpg
68-69 Mazda MX5_pk2-2.jpg (726.26 KiB) Przejrzano 1614 razy
ODPOWIEDZ