PIXERS-RING zamknięty

Forum o zlotach ogólnopolskich - tych które już były oraz wszystkich planowanych.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Morfi
Donator
Donator
Posty: 1697
Rejestracja: 11 lut 2012, 16:56
Model: NA
Wersja: 1.8 vvt
Lokalizacja: Wrocław

21 wrz 2018, 6:51

Otrzymałem niemiłą informajcę od właścicieli PIXERS-RING:

"Własny tor treningowy to marzenie wielu #petrolheads… Nam się to udało dzięki maksymalnemu zaangażowaniu wielu osób i zaciągniętym kredytom dwójki założycieli. Czasami jednak trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść. Tak jest tym razem w naszym przypadku - niestety.
Chcieliśmy podziękować Wam - wszystkim klientom i kibicom naszej inicjatywy, dzięki którym każdy dzień pracy przy tym projekcie zaczynał i kończył się wielkim bananem na twarzy całej ekipy. Przepraszamy, że zawiedliśmy naszych współpracowników, klientów i wierzycieli, jednak zmuszeni finansowymi realiami wywieszamy po raz ostatni “szachownicę” kończącą naszą działalność z dniem 30 września 2018...

Walczyliśmy do końca - niestety liczb oszukać się nie da, a wszelkie próby rozwoju biznesu oraz optymalizacji kosztów i strat nie wystarczyły, żeby przetrwać. Gorąco wierzymy, że znajdzie się "większy i mądrzejszy" od nas śmiałek, który wykorzysta potencjał tej 9 hektarowej działki, na którym w nienaruszonym stanie zostawiamy łącznie ponad 2 kilometry asfaltowej nitki, za którą na pewnobędziemy tęsknili jeszcze nie jeden raz. Z tej przykrej okazji zapraszamy wszystkich na pożegnalne upalanie w ramach open track do końca września br. zgodnie z kalendarzem.

Wszystkim jeszcze raz dziękujemy i przepraszamy, że Was zawiedliśmy.
"
montego blue ze "świnką w środku", wersja kanadyjska
NAFL 1,8L
Awatar użytkownika
VooR
Donator
Donator
Posty: 750
Rejestracja: 15 maja 2017, 15:47
Model: NB
Wersja: Miatoza
Lokalizacja: Poznań

21 wrz 2018, 9:35

Niestety, hajs się musi zgadzać... A jak to wygląda w naszym amatorskim "motorsporcie" to wie każdy, kto chociaż liznął temat...
"A coward dies a thousand deaths, a Souljah dies but once."

Miatoza:
1. Czarna Szóstka - 1999 NB
2. Szarak Torostwór - 2002 NBFL
3. Kafelek - 2016 ND1 ST
4. Cukierek - 2003 NBFL
5. Lifted #4 - 1999 NB/FL
ree
Posty: 2576
Rejestracja: 05 paź 2009, 22:51
Model: NA
Lokalizacja: Szczecin

21 wrz 2018, 13:05

W czym dokładnie był problem, nie było chętnych do ścigania czy co?
Awatar użytkownika
pirul
Moderator techniczny
Moderator techniczny
Posty: 2308
Rejestracja: 30 cze 2017, 12:11
Model: Inny
Wersja: RX-7 FB2 '83
Lokalizacja: Kraków

21 wrz 2018, 13:08

Problem pewnie tkwił w tym samym co na każdym tego typu obiekcie z Północną Pętlą włącznie - zbyt mały dochód generowali.
Awatar użytkownika
VooR
Donator
Donator
Posty: 750
Rejestracja: 15 maja 2017, 15:47
Model: NB
Wersja: Miatoza
Lokalizacja: Poznań

21 wrz 2018, 13:14

ree pisze:W czym dokładnie był problem, nie było chętnych do ścigania czy co?

Można gdybać, ale ludzie mówią głównie o tym, że lokalizacja była średnia, a do tego większość amatorów u nas woli spalić kapcia na parkingu pod marketem niż pojeździć z głową. Ja osobiście tam nie byłem, ale jak widziałem jak to się otwiera, gdzie i na jakich warunkach, to od razu wyglądało mi to na to że biznesowo to się nie zepnie...
"A coward dies a thousand deaths, a Souljah dies but once."

Miatoza:
1. Czarna Szóstka - 1999 NB
2. Szarak Torostwór - 2002 NBFL
3. Kafelek - 2016 ND1 ST
4. Cukierek - 2003 NBFL
5. Lifted #4 - 1999 NB/FL
kermit01
Posty: 1417
Rejestracja: 29 wrz 2012, 11:55
Model: Inny
Wersja: Japoński :P
Lokalizacja: Warszawa

21 wrz 2018, 13:59

Wiecie, tor torowi nie równy. Zobaczcie na Łódź, Jastrząb, Slomczyn, Silesia. Nie znam ich danych finansowych ale jeśli chodzi o frekwencję to czasami trudno sie dostać na taki tor, a ostanie miejsca sprzedają się tydzień przed impreza. Tak wiec nie do końca sie zgodzę, ze ludzie wola upałac pod supermarketem.
Odnośne pixers to nie wiem co nie zabanglalo, ale osobiście to lokalizacja jest mocno średnia. Przynajmniej dla tych z wawy.
Awatar użytkownika
ace
Donator
Donator
Posty: 562
Rejestracja: 03 kwie 2017, 22:35
Model: NB FL
Wersja: Silver Blues
Lokalizacja: Wrocław

21 wrz 2018, 18:19

No, ale jest jeszcze świat za Warszawą! I prawdę mówiąc, dla Wrocławia też szału nie było. Jedzie się tam niewiele krócej niż na Silesię. W ogóle to na FB jest sporo ciekawych komentarzy (zarówno pod postem Pixers, jak i na MC Driver).
NBFL 1.8 - Blues Beatdown | NC SPEC - Rocambolesco
Tyś tyś?
ODPOWIEDZ