Verva Street Racing 2018 – Kraków

08.09.2018

Forum o zlotach ogólnopolskich - tych które już były oraz wszystkich planowanych.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Arvi
Junior Admin
Junior Admin
Posty: 2909
Rejestracja: 25 lip 2013, 11:01
Model: NA
Wersja: Tiny Tina Edition
Lokalizacja: Warszawa - Stare Włochy

10 sie 2018, 6:31

Obrazek

Cześć,

nasz klubowy znajomy jak co roku znalazł kilka miejsc na wystawie Verva Street Racing.

Obrazek

Dla ludzi, którzy jeszcze nie mieli przyjemności współpracować z Grzegorzem:

Jak co roku, bo o ile mnie pamięć nie myli – to klub jest na każdym wydarzeniu, Grzegorz załatwił naszym ślicznotkom miejsce na imprezie Verva Street Racing. Prócz lekko zwariowanych pokazach driftu, wyścigów i wszelkiej maści popisów, na pokazie jest także miejsce gdzie możemy spokojnie podziwiać wszelkiej maści wymysły motoryzacji. Bywały tam i pojazdy z filmów (oczywiście DeLorean się załapał), i stare PRLowskie rajdówki, samochody warte kilku mieszkań … ale i sekcja dla poczciwych MX-5’ek.
I tym razem Grzegorz przytuli kilka naszych roadsterów, ale tym razem – wyjątkowo – w Krakowie.
Do tej pory postawialiśmy samochody dzień wcześniej, więc jest to okazja raczej dla lokalnych Miatowiczów.
Prawdopodobnie w weekend Grzegorz napisze coś więcej – Wam (póki co) zagajam temat, bo może nie wiecie co zrobić z wolnym czasem 8 września :).

Dla mnie … Verva to była okazja, by pierwszy raz na żywo obcować z Jagiem XJ220 … i nie, nie przytuliłem się do niego … mimo, że bardzo mocno chciałem. Może i Wy coś znajdziecie dla siebie.

Obrazek

Wpadajcie i śledźcie temat.
Obrazek
Greg99
Posty: 46
Rejestracja: 03 lis 2006, 9:31
Model: NC FL2
Wersja: Zoom Zoom
Lokalizacja: Warszawa

10 sie 2018, 9:09

Zapraszam do pokazania swoich Miatek na tegorocznej Verva Street Racing, tym razem w Krakowie, koło Tauron Areny w sobotę 8 września. MX-piątek nie może zabraknąć! Minimum to 4 sztuki - po jednej każdej generacji, ale wierzę, że uzbiera się więcej. Ustawianie samochodów od czwartku od południa do piątku do wieczora, od biedy w sobotę do 9.00. Likwidacja ekspozycji w sobotę, zaraz po imprezie, od 20.30 do niedzieli do 12.00. Zapraszam zarówno posiadaczy aut nietypowych, po tuningu czy przeróbkach, jak i ładnych, całkowicie seryjnych, wszystkich czterech generacji. Liczę szczególnie na auta z Krakowa i okolic, których jeszcze na VSR nie widziano, ale jeżeli ktoś chce przyjechać z innego regionu, to też bardzo chętnie. Organizator zapewnia talony na obiad dla dwóch osób (na każde auto) i mnóstwo zabawy w gronie podobnie jak my zakręconych miłośników samochodów. Będzie w sumie coś ponad 600 różnych pojazdów! Dodam, że sam jestem posiadaczem MX-5 od 2005, obecnie już trzeciej z kolei. Zainteresowanych proszę o wiadomość na priv.
ODPOWIEDZ