5 lipca 2009 - Kamień Śląski k./ Opole

1/4 mili + zlot MAZDASPEED

Forum o zlotach ogólnopolskich - tych które już były oraz wszystkich planowanych.

Moderator: Moderatorzy

lantis
Posty: 7
Rejestracja: 28 maja 2009, 20:14

21 cze 2009, 10:27

Obrazek
Opolska Grupa MazdaSpeed ma zaszczyt zaprosić wszystkich fanów i sympatyków marki Mazda na imprezkę organizowaną przez Automobilklub Opolski oraz autoryzowane ASO MAZDA - Marco Tunning w dniu 5 lipca 2009. Główną atrakcją dnia będą wyścigi na odcinku 1/4 mili, dlatego mile widziani też są wszelcy fanatycy sprintu. Imprezka odbywa się w już rozsławionej miejscowości związanej z tego typu imprezami, a dokładniej na lotnisku. Kamień Śląski położony między Opolem a Strzelcami Op. niedaleko A4. Ogólnie bardzo dobrze zorganizowana impreza, promowana między innymi przez radio i tv.

Jeśli chodzi o szczegóły :

godz. 08:00 - 10:30 - przyjmowanie zgłoszeń oraz badania techniczne pojazdów
godz. 11:30 - start do przejazdów eliminacyjnych w kolejności klas
godz. 15:00 - półfinały, finały
godz. 17:00 - ogłoszenie wyników i wręczenie nagród

Regulamin imprezy oraz podział na klasy dostępny na stronie AO.

Forma płatności - płatne na miejscu 20 zł od osoby. Dla osób zainteresowanych startem 40 zł dodatkowo, za udział od auta.

W planach wyścigi, grill, sesje zdjęciowe, pogaduchy, oraz wiele innych atrakcji związanych z imprezą jak pokaz driftu, palenie gum ... Profesjonalny pomiar czasu w kategoriach liczonych w mocy silnika. Na lotnisku zapewnione jest bezpieczeństwo - Straż pożarna, Pogotowie, Lawety. Zapewnione zaplecze gastronomiczne oraz toalety. A dla chętnych przyjazdu z dalszych regionów Polski, to zaraz przy lotnisku, jest ciekawy hotel Aviator, z widokiem na płytę lotniska.

Obrazek
Awatar użytkownika
Akar.Zaephyr
Posty: 311
Rejestracja: 09 kwie 2008, 2:15
Model: Inny
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

30 cze 2009, 0:31

Ze swej strony zapraszam wszystkich kochanków MX5 co by moja Miata nie była jedyną :)
Z drugiej strony - fajnie będzie być rodzynkiem ;) ale większe towarzystwo zawsze mile widziane.

Ja stawiam się na 100% ze świetnym humorem, chyba że pogoda pokaże d... no, wiadomo :) Wtedy humoru nie będzie takiego fajnego bo top-up z powodu deszczu... brr...
"Klucznik" Akar
Ex-owner of 409.945th Miata
Current ND2 dreamer.
lantis
Posty: 7
Rejestracja: 28 maja 2009, 20:14

30 cze 2009, 15:03

Aotomobilklub Opolski, liczy na to że pojawi się troszkę więcej MX-5 ... bardzo im się podobają te autka :) a po za ty 2 puchary do wygrania, za najpiękniejszą Mazdę i za najszybszą Mazdę na zlocie w Kamieniu :) zapraszamy

Każda mazda która wjeżdza na impreze ma upusty, czyi wjazd 2 osoby w aucie to 20 zł a nie 40 jak pozostali, no i wystawienie autka do wyścigów, to 20 zł a nie 40 zł jak wszycy pozostali ...
lantis
Posty: 7
Rejestracja: 28 maja 2009, 20:14

01 lip 2009, 23:06

Obrazek
vox
Posty: 879
Rejestracja: 21 paź 2007, 5:29
Model: NB
Lokalizacja: Branice opolskie

03 lip 2009, 6:57

Akar.Zaephyr, Nie mogę sobie odmówić przyjemności spotkania z Tobą :smile:
Nie bój się nie zostawię Cię - samotnego rodzynka (ale pannę pewnie ze sobą przyturlasz :lol: )
przez 6 tygodni byłem odcięty od sieci :cry: :mad:
Może jeszcze jakiś mazdoroadsterowiec się pojawi ...
pzdr
Awatar użytkownika
Akar.Zaephyr
Posty: 311
Rejestracja: 09 kwie 2008, 2:15
Model: Inny
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

04 lip 2009, 7:09

No, vox, cieszę się że będziesz :)
I prawdę mówiąc liczyłem na Ciebie :D
Zastanawiałem się czy zadzwonić do Ciebie z info o zlocie ale pomyślałem że skoro przeczytasz temat to odpowiesz jeśli będziesz chciał się zjawić :) Trzeba było jednak zadzwonić... Następnym razem nie omieszkam :)

Mnie również będzie miło Cię zobaczyć po długiej przerwie :)
Panny niestety nie biorę bo trochę za daleko mieszka żeby na jeden dzień przyjechać...
"Klucznik" Akar
Ex-owner of 409.945th Miata
Current ND2 dreamer.
florek
Posty: 294
Rejestracja: 18 kwie 2009, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

04 lip 2009, 16:06

mi sie wydaje czy rx8 na tym plakacie ma swiatla od sebringa ? :)
wracajac do tematu udanego wypadu zycze, mnie nie bedzie :(
Oversteer- you drive down road and turn the wheel, but the back of the car turns round and you go off the road and crash into a tree and you die.
Awatar użytkownika
Akar.Zaephyr
Posty: 311
Rejestracja: 09 kwie 2008, 2:15
Model: Inny
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

04 lip 2009, 17:26

florek pisze:mi sie wydaje czy rx8 na tym plakacie ma swiatla od sebringa ? :)


To RX-8 FL, stąd może podobieństwo :)
Szkoda że Cię nie będzie... Postaram się zrobić tyle fotek żeby było co pokazać :)
"Klucznik" Akar
Ex-owner of 409.945th Miata
Current ND2 dreamer.
lantis
Posty: 7
Rejestracja: 28 maja 2009, 20:14

04 lip 2009, 21:14

Akar.Zaephyr pisze:Postaram się zrobić tyle fotek żeby było co pokazać

... no a ja po wszystkim proszę o przesłanie również do mnie na maila wszystkich tych fotek co zrobisz w pełnej rozdziałce ... dzięki :)
Sister_driver
Posty: 36
Rejestracja: 04 sie 2008, 10:47
Lokalizacja: Kraków

05 lip 2009, 0:05

Ja na 90% przyjadę z Krakowa :) Więc do zobaczenia! :)
lantis
Posty: 7
Rejestracja: 28 maja 2009, 20:14

06 lip 2009, 21:44

Chciałbym podziękować wszystkim, którzy odwiedzili nas wczorajszej niedzieli w Kamieniu Śląskim. Wiele osób było pod wrażeniem tego, że nawet ludzie z dosyć odległych miejscowości potrafili się tu pojawić. Tym bardziej że tego dnia również odbywały się imprezy MazdaSpeed w innych częściach kraju. Jesteście WIELCY !! DZIĘKI. <jupi>

Przykro mi tylko z tego powodu, że nie udało mi się z wszystkimi porozmawiać, było nas chyba za dużo, a czasu było za mało :( trzeba będzie chyba dążyć do jakiegoś Mega dwudniowca !! A poniżej strona na której zaczynają się fotki z imprezki :)

http://forum.mazdaspeed.pl/viewtopic.php?t=74392&postdays=0&postorder=asc&start=240

A jeśli kogoś nie ująłem na liście to proszę o info na PW, będzie świetna lista pamiątkowa :)
lantis
Posty: 7
Rejestracja: 28 maja 2009, 20:14

13 lip 2009, 7:49

link do filmu z imprezki :

http://www.youtube.com/watch?v=n5RglmNVOq0
Zablokowany