Szybcy i Wściekli czyli Sudety Drift 2009

Wszystkie koniecznie detale w pierwszym poście

Forum o zlotach ogólnopolskich - tych które już były oraz wszystkich planowanych.

Moderator: Moderatorzy

Sebi
Posty: 373
Rejestracja: 31 lip 2008, 18:28
Lokalizacja: Koło

17 maja 2009, 9:06

ooo Co to za wyjazd jak z internetu korzystacie :razz: :razz: :razz:
leDiable
Posty: 942
Rejestracja: 29 lip 2007, 0:20
Lokalizacja: Kraków

18 maja 2009, 1:02

Wasza Diabelskość melduje się że wróciła do domu. Dziękuję za poświęcony mi czas jak i super zabawę przy butelce i za kierownicą :mrgreen: Jak ogarnę siebie, moje zmęczenie a potem telefon to wrzucę tu może kilka zdjęć albo linka do paczki.
tel: 500294594 skype: lediable86
Awatar użytkownika
KyRy
Moderator
Moderator
Posty: 3765
Rejestracja: 13 mar 2008, 11:23
Model: NA
Wersja: Chiquita
Lokalizacja: Kotlina Kłodzka
Kontakt:

18 maja 2009, 6:50

I ja już wróciłem do domku :smile:

Dzięki wszystkim za super zlot! No i szczególne podziękowania dla organizatorów za kawał dobrej roboty <ukłon>

Wrażenia nie do opisania!! A niesamowite widoki oraz górskie serpentyny pozostaną na długo w pamięci :mrgreen: niech żałuje ten kto nie był :razz:

Miło było wszystkich poznać :grin: i do następnego!

KyRy i Basia :wink:



pmcomp pisze:W celu zrzutu niepotrzebnych kalorii zrobilismy z Yoosefem malutki spacerek na wieżę Opactwa

o kurcze! Czyli to Wy wychylaliście się z niej :shock:
Są: Chiquita | 93LE | Błękitna Laguna
Były: NA 1.6 92 Blue | NA 1.8 96 Bura | NA 1.6 92 SE | NA 1.6 89 Miata | NA 1.6 93 Smerfeta | NA 1.8 97 Czarna Wdowa | NA 1.6 95 Szczur | NA 1.8 97 Clean Bandit | NA 1.6 96 Merlota | NA 1.6 94 Żaba
Lukasz
Posty: 591
Rejestracja: 02 sie 2005, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

18 maja 2009, 11:14

Po przejechaniu dokladnie 1.400 km, bezpiecznym dotarciu do domu po 6h od opuszczenia ekipy zlotowej dotarlem do Wawy. Wyspalem sie, odetchnalem po przezyciach kilku ostatnich dni i....

Chcialem bardzo serdecznie podziekowac organizatorom za zlot, wlozone sily w organizacje i niesamowite wrazenia jakie nam dostarczyli. Ciesze sie, ze udalo mi sie zaliczyc kolejny zlot i jest mi nieslychanie przykro, ze musialem Was wczesniej opuscic. Mam nadzieje, ze bawiliscie sie dalej dobrze i bezpiecznie wrocicie do domu.

Oby wiecej takich spotkan!!!!

P.S.
Pierwsze zdjęcia pod adresem: http://gallery.me.com/lukasz.krawczynski/100530
7 zima z MX-5
Awatar użytkownika
Fiveopac
Administrator
Administrator
Posty: 5460
Rejestracja: 06 mar 2006, 13:56
Model: NC
Wersja: 2,5 Turbo
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

18 maja 2009, 14:56

Hej wszystkim, Dzis zakonczylem swój zlot, co prawda z ciezkims ercem musialem was opuscic ale droga skonczyla sie dla mnie dopiero dzisiaj ;) Nastukalem 1520 km ale wspomnienia swietnej imprezy pozostaną niezatarte. Co prawda we Wroclawiu po zjezdzie z autostrady :twisted: mialem defekt mydelniczki - nagle auto przestalo jechac, zamulilo okrutnie (jak sie pozniej okazalo po prostu jechalo jak wolnossace 1.8 hehe). Zjazd na stacje benzynowa, szybka obdukcja i okazalo sie, ze pekla objemka trzymajaca silikonowy lacznik miedzy przepustnica a dolotem (tak, ta "pancerna" objemka). Cale doladowanie szlo w powietrze :P na szczescie castorama zawsze jest pod ręką tak wiec udalo sie utrzymac tempo powrotu ;)

Dziękuje oranizatorom - Karolinie, Majkelowi, Juniorowi za tak wspaniala zabawe i zorganizowany czas :) Do nastepnego razu :)

Fotki pozrzucam, zwykle zachowam, kompromitujace wrzuce na forum :mrgreen:
Less roof, more fun!
Obrazek
blow-off.pl Najlepsze zawory blow-off i dv w sieci :mrgreen:
Sebi
Posty: 373
Rejestracja: 31 lip 2008, 18:28
Lokalizacja: Koło

18 maja 2009, 15:01

Kto miał tak ogromną przyjemność rozmawiać z panami ubranymi na niebiesko pilnującymi porządku publicznego :?: :razz:
Lukasz
Posty: 591
Rejestracja: 02 sie 2005, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

18 maja 2009, 15:02

hi hi hi - szczesciarzem wcyciagnietym z tlumu, 20 minut po starcie byl Majkel... na szczescie obylo sie bez placenia i innych nieprzyjemnosci :-)
7 zima z MX-5
rafal_w
Posty: 74
Rejestracja: 28 kwie 2008, 12:59
Lokalizacja: Świętochłowice

18 maja 2009, 17:27

Wraz z moja Pania również chcielismy podziękować ze świetną zabawe , super widoki i rewelacyjne towarzystwo.
Chociaż nie udało sie wszystkich jeszcze poznać to chętnie nadrobimy zaległości na kolejnych zlotach.
Duży SZACUN dla organizatorów oraz dla AGENTA że nas wyciagnał :)
radek77
Posty: 541
Rejestracja: 23 sie 2008, 10:08
Lokalizacja: kraków i okolice;)

18 maja 2009, 18:27

ehhhhhhhhh dobre zawsze szybko się kończy, po pierwsze jeszcze raz dziękuje Karolinie, Majkelowi i Juniorowi za cuuudowne trzy dni, ale nie tylko im :mrgreen: dziękuje wszystkim za zorganizowanie tej zajebiaszczej atmosfery jak również pozdrawiam wszystkich razem jak i każdego z osobna. Wyjechaliśmy w Poniedziałek wcześniej ale za to zwiedziliśmy po drodze ... cztery zamki :mrgreen: foty oczywiście postaram się wrzucić :wink:
Różnica pomiędzy seksem i śmiercią polega na tym, że kiedy będziesz umierał, nikt nie będzie się śmiać z ciebie, że robisz to sam.
piotr k.
Donator
Donator
Posty: 325
Rejestracja: 13 wrz 2006, 21:51
Model: NA
Lokalizacja: Poznań

18 maja 2009, 18:47

I od nas, za pięknie przeprowadzoną imprezę składam serdeczne dzięki i gratulacje organizatorom, czyli Karolinie, Majkelowi i Juniorowi. Trasy niesamowite, ilość zakrętów gigantyczna, widoki cudowne. Dzięki też "psom pasterskim" czyli pomocnikom (Misza i PanKolczyk), którzy bezbłędnie prowadzili swoje grupy znając trasy tylko z opisów organizatorów. Wrażenia na długo zostaną w naszej pamięci.
Piotr K. + Ewa
piotr k.
JTMX-5NBFL
Posty: 385
Rejestracja: 23 lut 2007, 22:54
Lokalizacja: żegnam wszystkich

18 maja 2009, 20:45

Serdeczne podziękowania dla Wszystkich za świetną zabawę za kółkiem i za stołami biesiadnymi.
Myślę, że nawet najwięksi krytycy tego forum byliby zlotem zachwyceni... :mrgreen:
Filmiki i zdjęcia dołączę wkrótce.
Żałuję że mieszkam w Poznaniu, albo inaczej.... żałuję, że jeżdżę mx-5, albo jeszcze inaczej.... szkoda, że te auto jest takie tanie, bo zaczynają nim jeździć niewłaściwi ludzie!
rafipotrafi
Posty: 226
Rejestracja: 10 lis 2007, 14:25
Lokalizacja: Warszawa

18 maja 2009, 20:56

Ja melduję swój przyjazd do domu punktualnie o 21:00. Nie policzyłem jeszcze kilometrów w sumie, ale po raz kolejny okazało się, że impreza była niepowtarzalna. Szacunek i ogromne podziękowania dla Karoliny, Majkela i Juniora za trud włożony w organizację i przede wszystkim za pomysł na zorganizowanie nam wszystkim czasu.
To, że komuś bezinteresownie chce się robić TAKIE eventy jest w dzisiejszych ciężkich czasach ABSULUTNYM FENOMENEM!!! :)
To były niezapomniane 4 dni...
Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam wszystkich uczestników Zlotu. Miło Wasz było poznać/znowu spotkać.
Rafi
Rafi
rafal
Posty: 945
Rejestracja: 26 maja 2008, 18:41
Lokalizacja: Warszawa Urs/Wil

18 maja 2009, 21:01

My rowniez juz dotarlismy do domu. podpisujemy sie pod wszelkimi slowami zarowno podziekowan dla organizatorow jak i zachwytow nad przebiegiem zlotu. nastepny taki zlot rezerwujemy juz dzisiaj!
byla mx-5 turbo
jest foka rs
miata jeszcze bedzie:)
Awatar użytkownika
Tomai
Donator
Donator
Posty: 3864
Rejestracja: 14 wrz 2008, 9:11
Model: NC
Wersja: 2.0 Power by Five
Lokalizacja: Poznań / Kaźmierz

18 maja 2009, 21:33

Serdeczne, szczere i gorące podziękowania dla Karoliny, majkela c i Juniora od Asi i mnie.
1190 km - mineło bardzo przyjemnie, najlepsze dla mnie były zakręty po czeskiej stronie -doszedłem do granicy przyczepności Turanzy -majkel c pamiętaj co obiecałeś !
Ostatnio zmieniony 18 maja 2009, 21:49 przez Tomai, łącznie zmieniany 2 razy.
Była NA BRG 1.8 118 Km 146 Nm
Była NBFL Phoenix 1.8 138KM 156Nm
Była NBFL Garnet Red Mica 1.8
Jest NC 2.0 174KM 199Nm
yanik
Posty: 1049
Rejestracja: 13 gru 2006, 19:24
Lokalizacja: Marki

18 maja 2009, 21:48

my też już dotarliśmy i ogromne podziekowania

(tu nie bede oryginalny) przede wszystkim dla Karoliny Majkela i Juniora za wspaniale spędzony czas, przepiękne trasy (szczególnie tą do Charahowa) za przepysznego świniaka któremu obgryzałem żebra, za super miejscówke do spania, za pysznego kotleta w klasztorze itd itp.

dla Piesków za pilnowanie zebyśmy sie nie pogubili

dla Joozefa i Demola za piosenke zlotu

dla Fiva że pozwolił mi trzymać śpiewnik;)

dla Wszystkich którzy poratowali mnie kroplą wody jak bylem w potrzebie - szczególne podziekowania za Majkela za dosłowną kroplę nieoprocentowanego destylatu;)

Dla Kyry za 15 amperów

Dla rafała za pilotowanie do Warszawy (i sory że tak sie zmyłem bez pożegnania)

i dla wszystkich innych z którymi miło spedziliśmy czas:)
Jaro
Posty: 3026
Rejestracja: 26 paź 2008, 15:33
Model: NA
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

18 maja 2009, 22:26

Jeszcze raz podziękowania za super impreze i ukłony dla organizatorów
Za rewelacyjny powrót (Rafi, Rafał i Yanik :mrgreen: ).

Odemnie i najmłodszego uczestnika zlotu - Kamila :twisted:

Foty niedługo - uwaga Młody wyłapał wszystkie pełne stoły.... butelek i puszek :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Pozdrawiam

Jaro

MX-5 NA 1.6T
Dizajer
Posty: 1101
Rejestracja: 16 kwie 2007, 9:04
Lokalizacja: Poznań / Kujawy
Kontakt:

19 maja 2009, 0:18

To był mój pierwszy zlot i byłem niesamowicie pozytywnie zaskoczony...
Super organizacja, przepiękne trasy no i ludzie, którzy mają takiego samego świra na punkcie tego autka jak ja :)
Karolina, Majkel, Junior - dzięki! Super wszystko ogarneliście.
Podziękowania również dla Miszy i Juny za przeprowadzenie mnie skrótem przez Poznań.
Już nie mogę doczekać się kolejnego zlotu. Karolina miałaś racje, to uzależnia :)
Awatar użytkownika
LeszekMX5
Moderator
Moderator
Posty: 799
Rejestracja: 04 sie 2006, 22:27
Model: NC
Wersja: 3RD
Lokalizacja: Leszno

19 maja 2009, 7:29

Nie wiemy od czego zacząć, a zachwyt – jakimi ogarnąć słowami. Trudne przedsięwzięcie jakiego się podjęliście, przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. KAROLINA, MAJKEL, DŻUNIOR – stokrotne dzięki. JESTEŚCIE WIELCY! Organizacja perfekcyjna, przejazdy rewelacyjne. Tak wielkiej dawki motoryzacyjnych emocji związanych z niezliczoną ilością winkli nie dane nam było przeżyć na żadnym z dotychczasowych zlotów. Pragniemy też gorąco podziękować naszym „ pieskom prowadzącym ” – wspaniała robota. Na słowa uznania zasłużyli też blokujący przejazdy. Jednym słowem DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM za to, że byliście i towarzyszyliście nam w tym spektaklu. Wszyscy razem stworzyliśmy wspaniałe widowisko. Raz jeszcze dziękujemy „ wielkiej trójce ” K –M – J. Te dni na długo pozostaną w naszej pamięci i nie pozwolą przestać tęsknić za kolejnym zlotem zorganizowanym przez Was.

( Przepraszamy wszystkich, że nie dotarliśmy na zamek w Książu i wyjechaliśmy bez pożegnania. W Wałbrzychu cały czas jechaliśmy za Jaro, który jak się okazało później, odłączył się od peletonu. O pomyłce zorientowaliśmy się w Świdnicy. Straszne korki – nie było szans, aby zdążyć na czas. W chwili kiedy Karolina kupowała bilety, my podejmowaliśmy próbę wydostania się z miasta. Przepraszamy. )

Jutro postaramy się wrzucić obszerniejszą relację foto. Pozdrawiamy Lidka i Leszek
Załączniki
_IGP0506.JPG
_IGP0506.JPG (143.45 KiB) Przejrzano 1376 razy
Ostatnio zmieniony 19 maja 2009, 21:35 przez LeszekMX5, łącznie zmieniany 1 raz.
"Z wiatrem w zawody" - pozdrawiamy - Leszek i Lidka
NA & NC
archiwum foto: https://picasaweb.google.com/112926031581487386687?noredirect=1
foto z kolejnych zlotów tylko w indywidualnych linkach
SNCF
Posty: 306
Rejestracja: 09 mar 2009, 19:41
Lokalizacja: Wrocław

19 maja 2009, 8:04

przejazd przez Karpacz robił wrażenie :) choc spodziewałem się Was z aparatem wczesniej ;)

Pozdrawiam
"Wymaganie od wyzyskiwanego niewolnika, żeby rozpaczał po śmierci oprawcy, wydaje się przesadnym okrucieństwem"
Misza
Posty: 551
Rejestracja: 02 paź 2007, 18:59
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

19 maja 2009, 9:02

I my się meldujemy po dawce odpoczynku od wrażeń i emocji :)

Organizatorom podziękowaliśmy już osobiście i myślę, że niczego już tu dodawać nie trzeba - zresztą trudno to wystarczająco dobrze i ładnie opisać słowami... Ale było GENIALNIE :) dzięki Wam:

Junior (coś mi taki niewyraźny na fotach wychodziłeś, masz jakiś system zmylania auto focusa? ;) )
Obrazek
Karolina
Obrazek
Majkel
Obrazek

Dla smaku parę szybko wybranych odRAWionych w 3 minuty fotek, w kolejności chronologicznej:

Piątkowy deszczowy optymizm - chyba podziałało, bo chwilę później przestało padać.
Obrazek

Nad kolorowymi jeziorkami
Obrazek

Najlepszy klub na świecie
Obrazek

Offroad przy jeziorkach
Obrazek

Silver Blues Agi by Juna
Obrazek

Parkowanie na grubość lakieru opanowane do perfekcji...
Obrazek

... po to, aby później tak ładnie się ustawić na zaporze :)
Obrazek

Zapory c.d.
Obrazek

Demol w niedzielę po południu ;)
Obrazek

Na trasie
Obrazek

Poranna sesja w ręczniku, czyli wyprawa po "załataną" Miatkę Przemasiego :)
Obrazek

Z wiewiórczym pozdrowieniem - do następnego!
Obrazek


(Trochę) większe rozmiary dostępne są standardowo w odpowiedniej [URL=http://www.flickr.com/photos/m_kolasinski/sets/72157618366610443/]galerii[/URL] na moim [URL=http://www.flickr.com/photos/m_kolasinski]Flickrze[/URL]. Panoramy z tamy, jak i więcej innych i lepszych będę tam dorzucał - przy większym uploadzie dam znać.

Jeszcze raz dzięki! :)

Wasz wierny pies pasterski ;)
Ostatnio zmieniony 19 maja 2009, 11:25 przez Misza, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Dżunior
Donator
Donator
Posty: 4106
Rejestracja: 09 lis 2008, 13:42
Model: ND
Wersja: SkyFreedom Recaro
Lokalizacja: Calpe / NDM
Kontakt:

19 maja 2009, 9:59

Mmm... Serce się raduje, gdy czyta się te wszystkie pochwały. :mrgreen:

Jako uczestnik stwierdzam, że pokonane z Wami kilometry były najwspanialszymi jakie dotychczas miałem przyjemność pokonać za kierownicą Miaty. :grin: Od śniadania do momentu rozejścia się na nocny spoczynek wiedziałem, że jestem w domu i chciałbym, by każdy kolejny dzień tak właśnie wyglądał. :mrgreen:
Pewne sytuacje i teksty wciąż wywołują u mnie niepohamowany śmiech i na długo pozostaną w mojej pamięci. :mrgreen:

Jako organizator. Hmm... :grin: Dziękuję za okazane nam zaufanie i poświęcony czas. Przebyliście setki kilometrów pełni nadziei i oczekiwań - mam nadzieję że przygotowane przez nas trasy i atrakcje zaspokoiły większość z nich. :grin:
Wasze zlotowe uśmiechy i powyższe wpisy utwierdzają mnie w przekonaniu, że warto poświęcić trochę czasu na organizację, by później móc spędzić kilka dni w tak doborowym towarzystwie. :mrgreen:
Dziękuję Karolinie i Majkelowi za wiarę w moje organizacyjne umiejętności, za podłapanie pomysłu i wspólną jego realizację (przypomnę, że temat Zlotu narodził się w momencie, kiedy wyżej wymienieni nawet razu nie widzieli mnie na oczy :wink: :grin: ).
Dziękuję Miszy, Junie, PanuKolczykowi i Asi za podjęcie się prowadzenia "owieczek" po sudeckich serpentynach. Dziękuję też Adze, bez której nie mielibyśmy tak doskonałej miejscówki do spania (dla nas i naszych Miatek :grin: ). I wreszcie Wam wszystkim - twórcom niesamowitej, zlotowej atmosfery. :mrgreen:

Do następnego! :mrgreen:
MX-5 ND SkyFreedom 8-)
Elise S2 111R '06 | Boxster 981 GTS '15 | Cayman 981 GT4 '16 | i3 120Ah '18 | Multivan T5 '15 #TriWóz | Taycan GTS Sport Turismo
CE 04 | RnineT
PanKolczyk
Posty: 457
Rejestracja: 15 lip 2008, 0:22
Model: NB
Wersja: miracle
Lokalizacja: Łódź

19 maja 2009, 10:50

Kolczyk i Asia meldują bezpieczny powrót do domu.

Bilans:
1 000 000 wspaniałych chwil z świetnymi ludźmi
100 000 rewelacyjnych zakrętów
10 000 pozytywnych wspomnień
1000 łez na zakończenie
1 rozjechany kot :razz: :twisted:

Karolina, Dżunior i Majkel ogromne podziękowania ode mnie i od Asi - jesteście wielcy :grin:
demol
Administrator
Administrator
Posty: 748
Rejestracja: 07 wrz 2006, 12:41
Model: NC FL
Wersja: 2.0 PRHT
Lokalizacja: Warszawa

19 maja 2009, 10:52

Kochani miatole! ekipa demolująca (demol+mundzia) melduje sie w powrotnej bazie docelowej zwanej domem :)

Te cztery dni byly dla nas wspanialą przygodą za co dziekujemy wszystkich uczestnikom zlotu jak i ich organizatorom :)

Buzka i do następnego razu :)
Fuksja i Turkus :)
AgaK
Posty: 304
Rejestracja: 15 lip 2008, 12:34
Lokalizacja: Gdynia

19 maja 2009, 11:14

AgaK równiez dotarła bezpiecznie do celu, czyli Gdynia city , ale mając takiego pilota jakim jest Junior mozna bezpiecznie dojechac i na koniec świata.Tyle że jak wjezdzałam na skrzyzowania za Juniorem z przyzwyczajenia chciałam robic zastawki :mrgreen:
Bardzo było miło Was wszystkich poznac. To był mój pierwszy zlot i na pewno nie ostatni!!!!!
Królowa jest tylko jedna!
Jaro
Posty: 3026
Rejestracja: 26 paź 2008, 15:33
Model: NA
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

19 maja 2009, 14:50

Zgrabne choć mokre "tyłeczki" :twisted:

Obrazek

Było mokro.....

Obrazek

Polowanie zakończone sukcesem :mrgreen:

Obrazek

Miata by night :twisted:

Obrazek
Pozdrawiam

Jaro

MX-5 NA 1.6T
majkel
Administrator
Administrator
Posty: 6890
Rejestracja: 26 mar 2007, 17:30
Model: Inny
Lokalizacja: Warszawa

19 maja 2009, 17:20

Miatomaniaki :mrgreen:

Nie miałem już siły wczoraj się na forum odmeldować po powrocie do domu. Ale widzę, że wszyscy uczestnicy zlotu dotarli szczęśliwie. Nasza mała (dziewięcio, potem ośmio a na końcu siedmiomiatowa) kolumna dojechała do Warszawy i okolic wczoraj około północy, susząc w popołudniowym słońcu wnętrza mazd porannym deszczem zmoczone

Dziękuję Wam wszystkim za fantastycznie spędzone 4 dni. Za to, że po raz kolejny stworzyliście tak unikalną atmosferę spotkania. I za to, że cierpliwie znosiliście nasze wymysły programowe i nie ogłosiliście buntu na pokładzie, kiedy Wam kolejne godziny spędzane w samochodzie pracowicie do programu dorzucaliśmy. Po poprzednich wpisach widać, że się Wam jednak podobało :mrgreen:
Wielkie podziękowania dla załóg miat "pasterskich" - Misza&Juna oraz PanKolczyk&Joanna. Byliście po prostu wspaniali :wink:
Specjalne podziękowania dla Agnieszki (agga7775) za wsparcie w organizacji i dobre pomysły :wink:
Na końcu, ale gorąco dziękuję współorganizatorom - Karolinie i Dżuniorowi, organizacja tego eventu to była duża frajda :wink:

I na koniec prośba "organizacyjna" do uczestników. Nie lenić się, tylko wrzucać foty i filmy jak je ktoś robił :mrgreen:

Pozdrawiam
Michał
agga7775
Posty: 231
Rejestracja: 08 mar 2009, 22:11
Lokalizacja: Świebodzin, Lubuskie

19 maja 2009, 17:51

Kochani, było cudnie :)
Dzięki serdeczne za przemiłe towarzystwo, ciepłe przyjęcie mnie i mojej niebieskiej 'świeżynki', super organizację całego zlotu, piękne trasy (hurraaaa, dojechałam!!) i zarażenie ogólnym szaleństwem miatowym :) (myjnia! myjnia!)

Teraz to już się mnie tak łatwo nie pozbędziecie - zasmakowałam 'zlotowania' :razz:

Przyłączam się do prośby o materiały fotograficzne - byłam tak zakręcona, że nawet nie wyciągnęłam aparatu...

No a do Szklarskiej zapraszam nieustannie :) - bazę już znacie - jak coś to tylko hasło rzućcie :D
Awatar użytkownika
Tomai
Donator
Donator
Posty: 3864
Rejestracja: 14 wrz 2008, 9:11
Model: NC
Wersja: 2.0 Power by Five
Lokalizacja: Poznań / Kaźmierz

19 maja 2009, 18:28

Zdjęcia :lol:
Załączniki
Resize of DSC03316.JPG
Resize of DSC03290.JPG
Resize of DSC03284.JPG
Resize of DSC03149.JPG
Resize of DSC03149.JPG (150.49 KiB) Przejrzano 1333 razy
Resize of DSC02930.JPG
Resize of DSC03069.JPG
Resize of DSC02924.JPG
Była NA BRG 1.8 118 Km 146 Nm
Była NBFL Phoenix 1.8 138KM 156Nm
Była NBFL Garnet Red Mica 1.8
Jest NC 2.0 174KM 199Nm
rafal
Posty: 945
Rejestracja: 26 maja 2008, 18:41
Lokalizacja: Warszawa Urs/Wil

19 maja 2009, 20:31

to i ode mnie pare fotek

Obrazek

Obrazek

pierwszy byl quench, ja drugi i jeszcze bylo luzno
Obrazek

a za 10 min pelno miateczek
Obrazek

Obrazek

moje dwie milosci
Obrazek

Obrazek

a zegnala i odprowadzala nas do domu piekna tecza, a nawet dwie:)
Obrazek
byla mx-5 turbo
jest foka rs
miata jeszcze bedzie:)
Awatar użytkownika
Karolina
Administrator
Administrator
Posty: 3144
Rejestracja: 24 maja 2008, 19:09
Model: NB
Lokalizacja: Warszawa

19 maja 2009, 22:16

I moje podziękowania :mrgreen: (Wybaczcie że tak późno ale jakoś nie miałam dziś siły ręką ruszyć :mrgreen: ):

Dla współorganizatorów tego całego zamieszania czyli dla:
- Majkela, który poświęcił mnóstwo czasu na przygotowanie dla Was tras i
- Dżuniora, który miał pomysł i dzielnie wynajdował punkty warte odwiedzenia oraz trasy,
- dla Majkela i Dżuniora łącznie za piękne prowadzenie tego gigantycznego ponad kilometrowego peletonu miat
- oraz dla piesków pasterskich czyli Juny i Miszy oraz Państwa Kolczyków za niesamowicie elastyczne ogarnianie swoich kawałków kolumny oraz pełna komunikacje i raporty i wsparcie ogólne organizatorów
- dla kuzynki Agi za udostępnienie pensjonatu po preferencyjnych stawkach oraz pomysł z czeską trasą :mrgreen:
- ale przede wszystkim dla uczestników, bo bez uczestników nic by się nie udało :mrgreen:

Kolumnowaliście i ustawialiście się bosko, pysia mieliście uśmiechnięte. Myśleliśmy, że przegięliśmy z długością trasy a tu słyszeliśmy że chcecie więcej to było więcej :mrgreen: no serce rosło i nawet deszcz nas słuchał :mrgreen: No może nie cały czas ale jednak :mrgreen:

Było totalnie bajkowo choć muszę przyznać ze wszyscy organizatorzy szczękali zębami ze strachu przed prowadzeniem tak wielkiej kolumny tak długimi i gęsto zaludnionymi trasami. No ale się udało przede wszystkim dzięki uczestnikom, którzy tworzyli tak zgraną bandę że w najśmielszych snach nie przewidywaliśmy że tak będzie :mrgreen: Ponadto deszcz na świnie nie napadał, pensjonat się Wam podobał, winkle tym bardziej wiec jestem totalnie usatysfakcjonowana :mrgreen:

Bardzo dziękuję ze mnóstwo ciepłych słów które padły tu na forum, w smsach, mailach i na gg :mrgreen: No aż się chce dalej coś robić dzięki temu :mrgreen:

No lubię Was wszystkich , no... ! :mrgreen:

Reportaż z wyjazdu w przygotowaniu :mrgreen: comming soon :cool:
Jest ryzyko - jest przyjemność
Zablokowany