[17.06 - 19.06] Kotlina Kłodzka Drift 2016

Forum o zlotach ogólnopolskich - tych które już były oraz wszystkich planowanych.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
_Adi_
Donator
Donator
Posty: 562
Rejestracja: 19 gru 2015, 15:16
Model: NC
Wersja: 個体
Lokalizacja: Wrocław

19 cze 2016, 17:24

Cieszę się, ze miałem okazję spędzić z Wami bardzo aktywny weekend! :)
Piotr i Krystian bardzo dziękuje za organizacje i poprowadzenie tak wielkiego wyzwania, jakim jest zlot ok.50 MX-ów, ale bez reszty uczestników to wydarzenie nie miało by sensu. :kciuk:

https://www.youtube.com/watch?v=HjTCE4vnCAM
https://www.youtube.com/watch?v=rSEVIKQRcV0
Załączniki
DSC_0768.JPG
DSC_0672.JPG
DSC_0575.JPG
Ostatnio zmieniony 20 cze 2016, 13:13 przez _Adi_, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Kamien
Donator
Donator
Posty: 967
Rejestracja: 24 mar 2014, 16:09
Model: ND
Wersja: 2.0 Sport
Lokalizacja: Poznań

19 cze 2016, 17:57

JEEEEEEEEEEEEEEEEEEESTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT.... eście zajebi....zajefajni !!
było Zajeb... zarąbiście !

Proszę was weźcie się do roboty... i rozmnażajcie ile wlezie, żeby takich Piotrów i Krystianów było jak najwięcej w naszym pięknym kraju... co najmniej jedna sztuka na powiat :D


:poklony: :poklony: :poklony:

Dziękujemy wszystkim za - jak zawsze - świetny klimat ! :kciuk:
Awatar użytkownika
waldi
Donator
Donator
Posty: 469
Rejestracja: 02 lip 2015, 18:07
Model: NB FL
Wersja: Silver Blues
Lokalizacja: Wrocław

19 cze 2016, 18:15

Nasz pierwszy rok z miatą ,zaowocował udziałem w KKD , organizacja Krystian,Piotrek - bomba kto pomagał - nie wiem ale też mocno i gorąco dziękuję.Ludzie ,miaty ,miejsca, widoki,t rasy- kurcze tak wiele się działo - w trakcie postoju :D a co dopiero w trakcie jazdy , jeszcze nie ogarniam :shock: . Najważniejsze - wszyscy z jokerem na twarzach - pozdrawiamy wszystkich .
Awatar użytkownika
Smock
Donator
Donator
Posty: 776
Rejestracja: 28 kwie 2012, 20:34
Model: NC FL
Lokalizacja: Poznań

19 cze 2016, 18:37

Po raz kolejny w Kotlinie, po raz kolejny same zakręty i jedna wielka nuda prawo... lewo... prawo... lewo..... :lol:
A tak poważnie było bardzo fanie spotkać tylu ludzi zafiksowanych miatami.
Piotr, Krystian odwaliliście kawał dobrej roboty :winner: chwała za to, że się Wam chce, że poświęcacie swój czas aby nam zrobić dobrze :P osobne podziękowania dla Adi-ego który tak dzielnie pomagał chłopakom.
Uściski dla Basi.
Teraz czas na Was abyście zawitali w Poznaniu ;)
Załączniki
brawo.gif
brawo.gif (35.31 KiB) Przejrzano 2779 razy
wroclover
Donator
Donator
Posty: 939
Rejestracja: 11 gru 2014, 23:02
Model: NC
Wersja: Miata PRHT 2.0
Lokalizacja: DW
Kontakt:

19 cze 2016, 18:42

Dziękuję.
Mimo niepełnego udziału, mimo braków alkoholu na biforku ;), mimo braku możliwości złożenia dachu - dziękuję.
Chłopaki, Basiu - jesteście niesamowici, ogromny szacun za przygotowanie wszystkiego i mam nadzieję, że zobaczymy się niebawem.
Smoczuś, mam nadzieję, że dziś trafiłeś tam, gdzie trzeba :diablo:
Nickesh, mam nadzieję, że miata odpali i nie straci nic ze swego uroku :)
GR3G0R, mam nadzieję, że za rok zaproszą nas na scenę za niewielkie 11 zł od łebka :twisted:

No i oby do następnego MAMAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!
Ostatnio zmieniony 19 cze 2016, 21:31 przez wroclover, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
KyRy
Moderator
Moderator
Posty: 3765
Rejestracja: 13 mar 2008, 11:23
Model: NA
Wersja: Chiquita
Lokalizacja: Kotlina Kłodzka
Kontakt:

19 cze 2016, 19:22

Tak jak _Adi_ już wspomniał bez WAS i Waszych aut nie byłoby tego zlotu :!:

Także cieszę się, że kolejny raz tym co byli już na pierwszej edycji KKD chciało się ponownie przyjechać do Kotliny jak i również cieszy fakt, że wiele nowych załóg chciało zobaczyć "z czym to się je" ;)

Już powtarzałem chyba to kilkukrotnie w tym temacie ale ta edycja Kotliny Kłodzkiej Drift to był Piotrka pomysł, jego wizja i on mnie do tego jakoś już w styczniu tego roku namawiał.
Ja tylko mu pomagałem w tym przedsięwzięciu na tyle ile mogłem i na tyle na ile pozwolił mi czas.
Najważniejsze, że raczej wszystko poszło według myśli i mam nadzieję, że z finalnego efektu jesteście zadowoleni :)

Ogromne podziękowania oczywiście dla Adriana za nieocenioną pomoc! DZIĘKI ziom!! :kciuk:

Wielkie ukłony również dla tych którzy pomagali ogarniać kolumnę na radyjku ;)
Załączniki
DSC_0183.JPG
Są: Chiquita | 93LE | Błękitna Laguna
Były: NA 1.6 92 Blue | NA 1.8 96 Bura | NA 1.6 92 SE | NA 1.6 89 Miata | NA 1.6 93 Smerfeta | NA 1.8 97 Czarna Wdowa | NA 1.6 95 Szczur | NA 1.8 97 Clean Bandit | NA 1.6 96 Merlota | NA 1.6 94 Żaba
DieSpinnePL
Posty: 1982
Rejestracja: 05 paź 2007, 18:03
Model: NA
Lokalizacja: Skawina/Kraków

19 cze 2016, 20:19

Dziękujemy WSZYSTKIM razem, a w szczególności K(y)Rystianowi i Piotrkowi!

Bardzo miło było ponownie wielu spośród Was spotkać (niekiedy po ładnych paru latach :D ), oraz poznać :winner:

Sobotnia trasa była wybitna (przejażdżka polami z tapety windows, wąski mostek :winner: ), tempo świetne :)

Trasa 100 zakrętów była bardzo fajna (piątek), ale dopiero po jej przejechaniu Spider wpadł na banalny, a genialny pomysł, aby sobie włączyć GPS, aby podpowiadał niczym na konsoli gdzie jest jaki zakręt. Przydało by się, bo niby tylko prawe i lewe zakręty, ale trasa trudna :D PS: Nawierzchnia nie jest tam zła. Gładka jak stół też nie jest, ale było przyjemnie :)
Załączniki
13465961_1106206316087649_2298852787216078650_n.jpg
piotr k.
Donator
Donator
Posty: 325
Rejestracja: 13 wrz 2006, 21:51
Model: NA
Lokalizacja: Poznań

19 cze 2016, 20:25

Piotr i Krystian napracowali się bardzo. Przez prawie 3 dni musieli zapanować nie tylko nad 50 Miatami, ale też nad prawie setką osób, a to trudne zadanie. Do tego wiele, wiele dni pracy i pewnie dobrze ponad tysiąc przejechanych kilometrów, by znaleźć te piękne, wąskie i bardzo pokręcone drogi (bo jeździliśmy nie tylko starymi, dobrze znanymi trasami). Siedzą teraz pewnie zmęczeni, ale mam nadzieję, że szczęśliwi, bo ta setka ubawiła się dzięki nim bardzo. Dziękujemy. Niestety trzeba było wrócić do bezzakrętowej Płaskolandii.
Załączniki
piątek wieczorem.jpg
piotr k.
Annomalia
Posty: 55
Rejestracja: 13 kwie 2015, 7:31
Model: NB FL

19 cze 2016, 21:07

Pozdrawiamy ze Śląska!
Organizatorom achy i ochy... wyrazy uznania i podziękowania... bez końca można by sypać pochwałami, bo należą się w 100% :winner:
Ale i Wam wszystkim za to, że było tak rewelacyjnie!!! Super było Was poznać i spędzić z Wami ten weekend!

Trochę fotek tutaj:
https://goo.gl/photos/1nDu8Dyk4rr8qb3eA

Ania i Wiittorio
Załączniki
Panorama 1.jpg
sleven
Posty: 465
Rejestracja: 17 kwie 2009, 12:46
Lokalizacja: POZnan*

19 cze 2016, 21:11

Szalenie dziekujemy za genialny weekend! Aku naladowane na najblizsze tygodnie :) Jestesmy nadal w szoku jak sprawnie i szybko mozna zapierddd 50-miatowa kolumna ktora ma kilka km dlugosci- prawdziwy szacun. Milo bylo zobaczyc starych znajomych i poznac nowe twarze :) Piotrek i Krysian jestescie fantastyczni! :winner:
Jaro
Posty: 3026
Rejestracja: 26 paź 2008, 15:33
Model: NA
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

19 cze 2016, 21:38

Piotrek i Krystian oraz Basia, bardzo dziękujemy za wspaniały weekend, kupę kilometrów, setki winkli... Wieczory przy winie, piwku, gitarze i "Mama ołooło..." ;)
Szacun że za każdym razem znajdujecie nowe ścieżki do pokonania...

Madzia & Jaro & Blaca

Ps. Czekam na naklejkę "KyRy approved" ;)
Pozdrawiam

Jaro

MX-5 NA 1.6T
Xander141
Posty: 19
Rejestracja: 12 sty 2016, 15:44
Model: NC
Lokalizacja: Poraj

19 cze 2016, 22:11

Dziekuje za wspaniały weekendowy pełen wrażeń, prędkości, uśmiechu, zakrętów, adrenaliny wypad!!!!! Bylem pierwszy raz i wiem że napewno nie ostatni!!!! Prosze mnie już wpisać na przyszłoroczną listę!!! Jesteście mega a organizacja pierwsza klasa !!!!
Xander141
Awatar użytkownika
nick.es
Moderator podróży
Moderator podróży
Posty: 7684
Rejestracja: 11 mar 2014, 10:13
Model: NB FL
Lokalizacja: Costa Blanca

19 cze 2016, 22:35

Tym razem sprawiliśmy więcej problemów, niż było z nas korzyści, więc z naszej strony należą się Wam przede wszystkim podziękowania:

1) Brawa dla Piotra i Krystiana - Oscar za całokształt twórczości - wszystko o czym można przeczytać we wcześniejszych postach oraz szczególne, osobiste ukłony za troskę i podwózki z/do pensjonatu. Przez cały pobyt miałem wrażenie, że macie po trzech dublerów, bo to niemożliwe, żeby być w tylu miejscach jednocześnie, spełnić tyle próśb i ocalić tylu uczestników zlotu z tylu małych, prywatnych katastrof :D

2) Dziękuję Dżuniorom, Czesterom, Wolverinowi i Yoozefowi za pomoc w newralgicznym momencie wysypania się komputera Kropki. Świadomość tego, że zawsze można na Was liczyć jest tym, czego nie da się kupić w żadnym assistance. Przykro mi, że ominęła Was jedna z najlepszych części sobotniego planu zajęć :(

3) Podziękowania dla Wroclovera i Justyny (aka "Nowa Ruda" ;) ) za zaproszenie do domu, ciepło i otwartość, które stały się już ich naturalną wizytówką. Lots of love! :geeejj:

4) Podziękowania dla Yoozefa i Mateusza za to, że bez mrugnięcia okiem podrzucili nas dziś do domu, pod same drzwi od łazienki ;)

5) Strażak i Doman także bez zawahania zaoferowali nam podwózkę (Strażak był gotów nadrobić 300 km, a Doman chciał czekać nas pół dnia we Wrocku). Dzięki dwóm dżentelmenom, wspomnianym w poprzednim punkcie, nie musieliśmy Was fatygować, ale doceniamy ten gest :)

6) Dziękujemy wszystkim uczestnikom KKD 2016 za świetną atmosferę, pomoc, troskę i wypełnienie pustki po odholowanej Miacie (głównie przy pomocy alkoholu :D). Cmoki i ściski :*

CAM04498.jpg


CAM04486.jpg


CAM04487.jpg


CAM04491.jpg


CAM04494.jpg


CAM04516.jpg


CAM04523.jpg


CAM04522.jpg
Fuku
Posty: 137
Rejestracja: 10 cze 2014, 9:09
Model: NB FL
Lokalizacja: Częstochowa

20 cze 2016, 1:08

Święty Panie, widok Kropki lub innego członka jej zmechanizowanej rodziny na lawecie jest tragiczny. Przykro mi. Wściekam się sam na siebie, że mnie z wami nie było.. maybe next time.
Awatar użytkownika
nick.es
Moderator podróży
Moderator podróży
Posty: 7684
Rejestracja: 11 mar 2014, 10:13
Model: NB FL
Lokalizacja: Costa Blanca

20 cze 2016, 8:21

W sumie to bardziej wygląda, jak auto wiezione na jakąś wystawę, a nie po awarii do warsztatu :D
Awatar użytkownika
GR3G0R
Donator
Donator
Posty: 696
Rejestracja: 27 lip 2013, 16:56
Model: NA
Lokalizacja: Warszawa

20 cze 2016, 10:05

Ufffffffff :mrgreen: ........wyjeździłem się :kciuk:
To był wspaniały weekend :winner:
KyRy i PiotrNet brak mi słów :D żeby wyrazić swoje ochy i achy :mrgreen:
Przeczołgaliście nas w sobotę po winklach całkiem zdrowo :senkju: i już wiem, że nic mnie nie powstrzyma przed powrotem do Kotliny na następne serie zakrętów :D
Awatar użytkownika
PiotrNet
Posty: 77
Rejestracja: 18 mar 2015, 18:51
Model: NB FL
Lokalizacja: Kotlina Kłodzka

20 cze 2016, 10:38

Ogłaszam wszem i wobec, że największy zlot w Polsce MX5 dobiegł końca. Niestety trzeba wracać do rzeczywistości. Dziękuję Wam wszystkim! Byliście niesamowici.
Przede wszystkim chiałbym podziękować Krystianowi za jego ogromny wkład, nieocenioną pomoc, wyznaczenie tak wspaniałych dróg, pomoc w organizacji oraz prowadzenie kolumny ponad 50 miat :poklony: KKD było i jest jego pomysłem w którym mu tylko pomagam realizować, dzięki niemu pasja do jakże wspaniałych miat ciągle rośnie. Jeszcze raz wielkie dzięki, jesteś wielki :winner: oczywiście wielkie podziękowania dla jego wspaniałej żony Basi, że z ogromną wyrozumiałością patrzyła na nasze wypady, gościnę w Waszym domu. Basiu jesteś wspaniała :kciuk:
Mógłbym wymieniać tak bez końca ponieważ to była impreza dla Was, to Wy budujecie ten klimat KKD oraz to dzięki Wam możemy spotkać się w tak wybornym gronie. Chciałbym Wam wszystkim podziękować za blokowanie skrzyżowań, sprawne wyprzedzanie maruderów na drodze, a także dostosowywanie się bez większych problemów do naszych zaleceń i próśb. Dziękuję za znoszenie moich wybuchów i nadmiernego klnięcia, ale już taki ze mnie mały nerwus :oops: ale czasami trzeba krzyknąć żeby wszyscy usłyszeli :twisted:
Szczególne podziękowania należą się:
Adi - za wielkie zaangażowanie i pomoc przy wytyczaniu tras, wspólne zapierdalala po zakrętach i dostarczanie wielkiej adrenaliny (jak odjeżdża mi auto gdy ja lecę 140 to się nie zastanawiam, redukuję i go gonię :lol: ). Jak również za wydruk materiałów. Jeszcze raz wielkie dzięki i zapraszamy częściej na jakieś weekendowe winkle ;)
GR3G0R - dzięki za wspólne wycie do księżyca i umilanie czasu opowieściami i wspólnym śmiechem
Czester i bartelec- jak zwykle za długie godziny rozmów i zamykanie imrezy, wchodzi nam to już w nawyk :mrgreen:
Doman i Ola - dziękuję Wam za pomoc, tracenie czasu i paliwa na podwózki osób oraz dostarczenie emocji gdy prowadzi Ola :ryjezesmiechu:
Nickesh i Ewelina - mam nadzięję, że kropka zrobicie jak najszybciej i zapomnicie o tym niemiłym incydencie. Mam ogromną nadzieję, że w przyszłym roku nie odmówi Wam już posłuszeństwa
Jaro i Madzia - za pokazanie nagłośnienia w ND oraz MAMAAAA OOOO! :lol:
RED - za zakwasy na brzuchu od ciągłego śmiechu
Waldi - za pobudkę jaką zgotowała mi Twoja żona. W życiu nie zarobiłem prawie 400 zł w jedną minutę. Takie pobudki z rana to ja lubię :ryjezesmiechu:
Xenocyd i Zosia - jak zwykle za godziny rozmów oraz poczęstunek najlepszym trunkiem jaki w życiu piłem.
oraz moim ulubieńcom z miasta doznań, jesteście najmocniejszą ekipą i nie da się z Wami nudzić. Zawsze jesteście mile widziani tak więc wielkie dzięki dla: Smock (oj, facet grabisz sobie. Dlaczego nic mi nie powiedziałeś o urodzinach?! :evil: Tak się traktuje kumpli?! :bicz: :mrgreen: ), Sleven, Kamien, Peecer (wiem, wiem, nie jesteś z Poznania ale i tak załączam Ciebie do tej ekipy ;) )
Jeszcze raz wielkie podziękowania dla wszystkich i przepraszam jeżeli kogoś pominąłem. O każdym mógłbym coś napisać bo wszyscy wnosiliście wiele śmiechu i pomocy, jednak był to tak intensywny weekend, że po prostu by mi nie starczyło czasu na wypisanie jak bardzo jesteście fantastyczni. Dzięki Wam chce się organizować takie zloty, wszystkie miłe słowa to ogromna zapłata za czas i trud jaki włożyliśmy z Krystianem w przygotowania. Naprawdę Wam wszystkim dziękuję i do zobaczenia.
Ostatnio zmieniony 22 cze 2016, 8:05 przez PiotrNet, łącznie zmieniany 1 raz.
Galazka
Donator
Donator
Posty: 1091
Rejestracja: 09 wrz 2014, 10:26
Model: NB
Lokalizacja: Warszawa

20 cze 2016, 11:33

Również dziękujemy za miło spędzony czas, godziny prac żeby to wszystko wyszło i zajebistą atmosferę :)
KyRy, Piotrek, Adi wielkie dzięki za taką dokładność w opracowanych trasach ;)
Tempo kolumny mówiło samo za siebie że na obiedzie byliśmy godzine wcześniej :)
Do zobaczenia na następnej edycji, żeby było nas jeszcze więcej :D
Poniżej wstawiam link do fotek :)
https://goo.gl/photos/mg6GKKH1ADSfhPFj6
Edit:
Jeszcze filmik
https://youtu.be/uCoe82TvBkQ
Mx-5 NB 1.6 Evolution Orange - Pomarańczka
Mx-5 NB 1.6 MMC Spec - Gruz
Spider
Posty: 154
Rejestracja: 17 lut 2009, 22:47
Model: ND
Wersja: SkyPASSION
Lokalizacja: Kraków/Skawina

20 cze 2016, 12:47

I my szczęśliwi dotarliśmy na metę.
Wczoraj, po kopalni i wizycie w najlepszej kawiarni świata, odwiedziliśmy jeszcze kaplicę czaszek w Czermnej i zamek w Mosznej.
Generalnie cały zlot był W Y Ś (M I A T) N I T Y!
Świetnie zorganizowane trasy i wszelkie atrakcje.
Piękne tereny, wspaniałe samochody i najlepsi uczestnicy!
Miło było poplątać się po tych wszystkich miejscach razem z Wami!
Do zobaczenia na następnym zlocie!

Szczególne podziękowania przede wszystkim dla Piotra i Krystiana!
każdy kolejny km zamieniam na 1000 metrów radości
Awatar użytkownika
Peecer
Donator
Donator
Posty: 2642
Rejestracja: 23 lut 2014, 23:23
Model: ND
Wersja: 100th Anniversary
Lokalizacja: Kętrzyn - Toruń

20 cze 2016, 13:06

Telefonicznie i osobiście podziękowania złożyłem i pisać teraz to wszystko byloby powtórzeniem tylko przedmówców i moze znalazł by człowiek jeszcze jeden dwa wyrazy podziekowań, które jeszcze się nie pojawiły...... Nie mniej jednak - napiszę bardzo krótko..... Jak już odpoczniecie - pomyślcie o kolejnym weekendzie...... Jeśli za długo nic nie zorganizujecie, to może wyjść Wam z krwi ten pełen profesjonalizmu i pomysłów nawyk takiej
SZALONEJ PEŁNEJ RADOCHY IMPREZY.....
:winner: :kciuk: :winner:

Z innej bajki - należy i Wam się coś z życia i trochę wypoczynku..... Chciałbym dlatego najkrócej jak się da, podziękować za taki weekend jak dla mnie po moich małych manewrach -
DZIĘKUJĘ
:senkju: :senkju: :senkju:
Awatar użytkownika
Kamien
Donator
Donator
Posty: 967
Rejestracja: 24 mar 2014, 16:09
Model: ND
Wersja: 2.0 Sport
Lokalizacja: Poznań

20 cze 2016, 18:25

Dobra misiaczki i misiunie :)

Ponieważ mam skrzywioną psychę z dzieciństwa, z bólem serca ;) wrzucam wszystko w kanał ogólnie dostępny bez haseł, zabezpieczeń itp.... :o

Jeżeli jest ktoś kto nie chce żeby jego zdjęcia podglądał wujek google i inni to proszę o PW, wtedy całość wykasuję i umieszczę w zaszyfrowanym archiwum !

Galeria: http://www.furnigo.eu/mx5/kkd2/img/
Paczka ZIP: http://www.furnigo.eu/mx5/kkd2/kkd2.zip

ps. na tym serwerze mam ograniczoną ilość danych/miesiąc więc jak przestanie być dostępne to trzeba poczekać do 1 lipca ;)
Awatar użytkownika
GR3G0R
Donator
Donator
Posty: 696
Rejestracja: 27 lip 2013, 16:56
Model: NA
Lokalizacja: Warszawa

20 cze 2016, 20:07

wroclover pisze:GR3G0R, mam nadzieję, że za rok zaproszą nas na scenę za niewielkie 11 zł od łebka :twisted:


Już zaczynam ćwiczyć, żeby Ci dorównać :mrgreen:
Awatar użytkownika
irekJ
Donator
Donator
Posty: 2642
Rejestracja: 25 mar 2014, 11:48
Model: ND
Wersja: Mocny Full
Lokalizacja: PL | CH | IT

20 cze 2016, 22:05

W ogóle ktoś policzył ile aut było? :)
Lefu
Posty: 142
Rejestracja: 27 wrz 2012, 21:53
Model: Inny
Lokalizacja: Ostrzeszów/Opole

20 cze 2016, 22:13

Dziękuje wszystkim! To mój pierwszy taki zlot i mam nadzieję, że będę miał jeszcze okazję uczestniczyć w kolejnych, postaram się być bardziej aktywny. Genialne przeżycie, piękne widoki, piękna pogoda, świetna organizacja, niesamowita prędkość przelotowa :) Pozdrawiam i czekam na zdjęcia.
Awatar użytkownika
Xenocyd
Donator
Donator
Posty: 557
Rejestracja: 11 cze 2014, 7:28
Model: NB FL
Wersja: Silver Blues
Lokalizacja: DW w GD

20 cze 2016, 22:14

irekJ pisze:W ogóle ktoś policzył ile aut było?


W sobotę na obiedzie jak byliśmy to było 50 sztuk
Jaro
Posty: 3026
Rejestracja: 26 paź 2008, 15:33
Model: NA
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

20 cze 2016, 22:23

Pozdrawiam

Jaro

MX-5 NA 1.6T
sleven
Posty: 465
Rejestracja: 17 kwie 2009, 12:46
Lokalizacja: POZnan*

21 cze 2016, 0:01

Galazka pisze:Edit:
Jeszcze filmik
https://youtu.be/uCoe82TvBkQ

:lol: haha dobry filmik i dobry komentarz :D
Galazka
Donator
Donator
Posty: 1091
Rejestracja: 09 wrz 2014, 10:26
Model: NB
Lokalizacja: Warszawa

21 cze 2016, 9:18

sleven pisze:
Galazka pisze:Edit:
Jeszcze filmik
https://youtu.be/uCoe82TvBkQ

:lol: haha dobry filmik i dobry komentarz :D

Goska zapomniała że z dźwiękiem nagrywa :)
Mx-5 NB 1.6 Evolution Orange - Pomarańczka
Mx-5 NB 1.6 MMC Spec - Gruz
Do[Man]
Donator
Donator
Posty: 830
Rejestracja: 03 lut 2013, 11:44
Model: NA
Lokalizacja: Gdańsk/Kutno

21 cze 2016, 20:31

Skoro wszyscy już coś napisali to ja tylko szczere dziekuję chłopakom :winner: wiem ile zachodu kosztuje zoorganizowanie zlotu, a na takim poziomie to już podwojnie. Współtowarzyszą dziękuję za wspólna zabawę i jazdę :kciuk:
Polecamy się na przyszłość
Ola i Doman (nie Donek :P )
ODPOWIEDZ