Zlot Jesienny - już po

Forum o zlotach ogólnopolskich - tych które już były oraz wszystkich planowanych.

Moderator: Moderatorzy

mox
Posty: 98
Rejestracja: 29 cze 2005, 11:41
Lokalizacja: Boat City
Kontakt:

10 paź 2006, 8:38

Wszelkie info o pozlotowych klimatach umieszczajcie w tym w?tku, poni?ej opis Piotra:

" ..... Chcialbym wszystkim, ktorzy przyjechali na zlot podziekowac za przybycie i za mila atmosfere. Nie przyjechaly i nie przekazaly, ze nie przyjada 2 osoby. Szkoda. Troche na nich czekalismy. Na szczescie nie padalo (ten krotki maly deszczyk dodal troche emocji na torze). Milo bylo patrzec na wypieki na Waszych usmiechnietych twarzach w sobote na obiedzie. Mam duzo zdjec, ktore gdzies tam udostepnie. Maly zestaw Radek umiesci na naszej stronie. Gdybyscie mieli jakies udane ujecia przesylajcie Radkowi na adres, ktory podal. Bedzie tez krotki film, ktory krecil Darek, ale to dopiero w listopadzie/grudniu.

Jeszcze raz wymienie kto bral udzial:
0. Piotr i Ewa Poznan
1. Leszek i Lidka Leszno
2. Daniel i Basia Plock
3. Ula i Mysia-Pysia (suczka) Poznan
4. Darek i Bozena Poznan
5. Radek Lodz
6. Jarek i Marek (syn Tymona) Kalisz
7. Tymon i Kamila Kalisz
8. Pawel i Emilia Lodz
9. Maciej i Sylwia Poznan (goscinnie Fiat Barchetta)
10. Konrad Lodz
11. Wojtek i Pawel Poznan
12. Lukasz i Krysia Poznan
13. Jakub i Kasia Warszawa
14. Tomek i Monika Katowice

Wyniki konkurencji.
Nalezy je traktowac z przymrozeniem oka. Rowerki to byla zabawa (choc emocji tez troche bylo), a na torze kartingowym mierzylismy tylko jedno okrazenie- moglo akurat komus nie wyjsc.

Proba SR 1 (rower na kolach mimosrodowych o roznych srednicach)
1. nr 8
2. nr 10
3. nr 1 i 5
Specjalne brawa dla nr 13 (Jakub) za przejechanie kilku metrow siedzac tylem do kierunku jazdy.

Proba SR 2 (bicykl)
1. nr 11
2. nr 13
3. nr 8

Proba SR 3 (hulajnoga z napedem jak Radek okreslil "pompowanym")
1. nr 9
2. nr 5
3. nr 13

Proba SR 4 (mini rowerek - tu czasy dzielilismy przez wskaznik wzrostu np. dla wysokosci 175 cm przez 1,75)
1. nr 11
2. nr 9
3. nr 8

Proba TK (tor)
1. nr 5 czas 1' 20,0
2. nr 10 czas 1' 22,6
3. nr 13 czas 1' 22,7
4. nr 12 czas 1' 22,8
5. Barchetta 1' 23,9

W klasyfikacji generalnej (suma punktow wszystkich konkurencji)
1. nr 13
2. nr 9
3. nr 10
4. nr 11
5. nr 8

Procz nagrod dla pierwszej trojki w klasyfikacji generalnej i za 1 miejsce w probie TK, kazdy uczestnik otrzymal skladane wizytowki klubowe, ktore ma obowiazek wtykac za wycieraczki niezidentyfikowanych Miat (nie zlozone moga sluzyc jako zakladki do ksiazek), naklejke na zderzak klubu Mx-5 Polska, oraz breloczki z zetonem klubowym do wozkow marketowych (zamiast 2 zl).

Mam nadzieje, ze milo bedziecie wspominac moje miasto (staralem sie wybrac drogi z zakretami, ale za to bez dziur), ze w drodze do domu nie zarobiliscie innych punktow karnych.

Piotr K........."
Ostatnio zmieniony 10 paź 2006, 22:55 przez pawel, łącznie zmieniany 1 raz.
pozdróvka,
Radek

90 NA BRG
mox
Posty: 98
Rejestracja: 29 cze 2005, 11:41
Lokalizacja: Boat City
Kontakt:

10 paź 2006, 8:44

Jeszzcze infoo, mam ju? kilkana?cie fotek od piotraa, super fotsy, dzisiaj postaram si? wieczorem umie?ci? je na stronie - zapraszam.
pozdróvka,
Radek

90 NA BRG
mox
Posty: 98
Rejestracja: 29 cze 2005, 11:41
Lokalizacja: Boat City
Kontakt:

11 paź 2006, 17:27

wczoraj się nie udało, dzisiaj choć też jestem kapke padnięty postaram się powiesić fotki, więc lookajcie na sajta jutro ...
pozdróvka,
Radek

90 NA BRG
Zablokowany