I Mazowiecki Zlot Jesienny - 6-7 października 2007.

Forum o zlotach ogólnopolskich - tych które już były oraz wszystkich planowanych.

Moderator: Moderatorzy

marthen
Posty: 170
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:22
Model: NA
Lokalizacja: Tychy

25 wrz 2007, 9:34

jmk pisze:jest inny problem
Zlot poznański, który jest tydzień wcześniej dość ostro nakłada się na zlot mazowiecki.
prócz tych załóg, które napisałem, że wyraziły chęć pojawienia się w W-wie zgłosiło się bodaj kolejnych 3-4. To są nadal śladowe ilości. To przynajmniej o 20 aut zbyt mało :(
Przy tym grupa aut, które zapowiedziały się w Poznaniu i W W-wie pokrywa się dość marnie :(.

Tak jak już wcześniej wspomniał AGENt - od pewnego czasu wiemy, że zlot ma być. I na tym się wiedza kończy. Nie wiemy, ile impreza ma kosztować, co jest w planie, ile km będzie do przejechania, czy będą jakieś atrakcje typu zwiedzanie Mazowsza itp. Tak naprawdę jedyna informacja którą dysponujemy to ta, że:
jmk pisze:Planowo impreza zacznie się w sobotę - przed południem, warto więc zarezerwować sobie weekend wolny.

Zapisywanie się w ciemno na imprezę kosztującą kilkaset złotych, to dość odważna decyzja.
JTMX-5NBFL
Posty: 385
Rejestracja: 23 lut 2007, 22:54
Lokalizacja: żegnam wszystkich

25 wrz 2007, 10:52

Dla osób które mają problem z czytaniem ze zrozumieniem: "HALLO !!!! POZNAŃ MOŻE MAŁY SPONTONIK NA ROZGRZEWKE ???? :) ", czy to oznacza ogólnopolski Jesienny Zlot Mazdy MX-5????
Wydaje mi się że nie przeginam, a najbardziej jest mi przykro, że nie będziemy się mogli cieszyć z naszych "cukiereczków" w większym gronie.
Nie wymagam od nikogo wielkiej organizacji typu obiadki, zwiedzanie zamków czy odwiedziny na ul. Wiejskiej. Mi wystarczy popatrzeć na kilkadziesiąt miatek zjeżdżających się z całej Polski.
Cieszę się, że są takie osoby jak AGENt, RED, Tymon czy LeszekMX-5, którym nie jest ciężko przejechać kilkaset km. aby spotkać się wspólnie, pojeździć i pogadać o naszych samochodach, bo wcale nie chodzi o wycieczkę krajoznawczą. :mrgreen:

Piotr nawet jak pogoda nie będzie z nami, pomogę Tobie w konsumcji obiadków. :razz:
Żałuję że mieszkam w Poznaniu, albo inaczej.... żałuję, że jeżdżę mx-5, albo jeszcze inaczej.... szkoda, że te auto jest takie tanie, bo zaczynają nim jeździć niewłaściwi ludzie!
Marzenie;)
Posty: 15
Rejestracja: 13 wrz 2007, 8:26
Lokalizacja: W-wa

25 wrz 2007, 12:24

Szkoda, że tak się to wszystko potoczyło, a już się cieszyłam na myśl o moim I zlocie :cry:
matti
Posty: 121
Rejestracja: 30 lis 2006, 14:05
Model: NA
Wersja: miata
Lokalizacja: Poznań

25 wrz 2007, 12:33

No i narobiło się !!!!!!!!!!!!
Janusz naprawdę nasz zlocik nie był pomyślany by robić wam konkurencje !!!!!!!!!!!!!!!!!
Jeśli chodzi o datę to przyznaje się , że był to mój pomysł dlatego nie wińcie za to Piotra
Poza tym nasz zlocik miał być tylko rozgrzewką przed zlotem Warszawskim na który z tego co wiem zarówno ja jak i Piotr , Janusz na pewno się zgłosiliśmy a mogę tylko powiedzieć ze na pewno z Wielkopolski było by nas dużo więcej myślę , że 8-10 aut po prostu za długo zwlekaliście z podaniem programu , bazy noclegowej i orientacyjnych kosztów .
Dwudniowa impreza musi być dograna dużo wcześniej ponieważ po pierwsze czas każdy musi sobie wygospodarować a po drugie to jakaś tam już kasa i nie każdego na to stać
U nas jest dużo młodych osób którzy być może po wakacjach nie mieli by na to kasy
Dlatego też staramy się co jakiś czas organizować spotkania by właśnie wśród młodych oraz nowych klubowiczów i sympatyków wytworzyć więź przyjaźni i zamiłowania do tego sympatycznego pojazdu
O to przecież chodzi i tak naprawdę nie chodzi o ściganie się czy ma to być 5 , 10 czy 100 aut na zlocie mogą być dwa jeśli ma być fajnie to naprawdę warto !!!!!
Pozwolę sobie przypomnieć zlot wiosenny i organizację Tymona – 100% perfekcja byłem pod wrażeniem ale ten sukces to również sukces wczesnej informacji !!!!!
Myślę że na naszą listę wpisało się tak wiele osób ponieważ Piotr zadbał o wczesne podanie programu poza ty Piotr dał się nam już wszystkim poznać jako dobry organizator stąd każdy kto raz z nami się spotka chętnie robi to znowu !!!
Kochana Warszawo !!!!! ja i myślę cała Wielkopolska jest z wami i trzymamy kciuki byście nie oddali walkowerem swojego pomysłu
Macie super plan jeśli nawet teraz nie starczyło czasu nie zaniechajcie się zróbcie zlot wiosenny my na pewno dużą ekipą przyjedziemy !!!!!!!
Nie ma co się obrażać boczyć choć Tymon postawił wszystkim poprzeczkę bardzo wysoko
i za to mu chwała to mam nadzieje że zmierzycie się z nią !!!!!!!!!!!!!!!
A może i nam kiedyś przyjdzie się zmierzyć z poprzeczką jaką wy postawicie!!!!!

Jeszcze raz powtarzam nie chcieliśmy naszym zlotem zrobić wam konkurencji ani wprowadzić zamentu czy wywołać jakichkolwiek waśni między nami !!!!!!!!!!!!!!
Pozdrawiam
Niech moc i pogoda będzie z nami miato-maniakami !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
WIND IS PAINTER OF MY SKY
Stig
Posty: 93
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:50
Lokalizacja: Poznań

25 wrz 2007, 12:52

Ja osobiście już wcześniej postanowiłem jechać do Wa-wy. Jechał by też mój kolega. Ale cały czas czekałem na plan imprezy a tu nagle odwołana? I mam teraz zostać bez zlotu na koniec sezonu? Szkoda by było... Kluczem do wielu zgłoszeń (jak widać w poprzednich postach) było przedstawienie tego w co "pakują się" klubowicze jadący do Warszawy. Wielkopolska trzyma za was kciuki i nie jest ani trochę waszym wrogiem. Jeśli zlot się odbędzie mogę się założyć że znając już plan przybędziemy licznie...
AGENt
Posty: 2019
Rejestracja: 10 lis 2006, 18:52
Model: NA
Wersja: oryginalna
Lokalizacja: Bayern

25 wrz 2007, 15:42

skoro już są takie wypowiedzi, to ja się zapisałem najpierw do wawy, a potem z braku newsów do Poznania. Sądzę że aut było by conajmniej tyle co w Kaliszu, a moze nawet więcej:) Powodzenia ludziska
gregoriovivo
Posty: 49
Rejestracja: 29 lip 2007, 18:45
Lokalizacja: waw/byd

25 wrz 2007, 16:22

a moze przekladka na wiosnę z tą warszawską imprezą???
skoro tak ambitnie miala byc zorganizowana i z takimi bajerami, to pewnie ze warto wziac w tym udzial i cieszyc sie na wiosnę z posiadania mx-5! Po co sie obrażać na siebie, skoro jesien moze byc w poznaniu a wiosna w wawie? co dwa zloty to nie jeden.

kto z Was nie chciałby mieć pamiątkowej fotki z placu zamkowego w tak doborowym towarzystwie? na kominek jak znalazł :)

pozdro
JTMX-5NBFL
Posty: 385
Rejestracja: 23 lut 2007, 22:54
Lokalizacja: żegnam wszystkich

25 wrz 2007, 16:36

Szkoda, że teraz tylu chętnych się odzywa, a wcześniej tylko trzy osoby pilnowały tematu popedzjąc organizatorów. Ale będzie to lekcja życia dla nas wszystkich.

A wracając do zlotu jesiennego, szkoda że organizatorzy zrezygnowali bez wcześniejszych informacji dotyczących obaw o ilość załóg...
Żałuję że mieszkam w Poznaniu, albo inaczej.... żałuję, że jeżdżę mx-5, albo jeszcze inaczej.... szkoda, że te auto jest takie tanie, bo zaczynają nim jeździć niewłaściwi ludzie!
perver
Posty: 321
Rejestracja: 12 kwie 2007, 10:09
Lokalizacja: Olsztyn

25 wrz 2007, 18:12

Po pierwsze!!! Niech wreszcie ktos zrobi cos z tym forum,bo po raz koleny pisze tego posta,a po daniu wyslij okazuje sie ze jestem wylogowny i caly post... wstydze sie napisac!!!!!!!!!!

Wiec teraz w skrocie.
Warszawa generalnie mnie wkur...!!!! Dali dupy z info,ale tak latwo nie mozna im odpuscic!!! Zadnego mi tu przekladania na wiosne!!! Uwazam,ze ten zlot powinien sie odbyc,o ile organizatorzy faktycznie ogarneli temat,a nie gdybamy"co by bylo gdyby"? Razem ze mna jedzie druga zaloga z Warmii!. Co do Poznania,to trudno,bynajmniej dla mnie patrzec na to jako na zlot,bo szczerze to nawet nie czytalem tego watku,gdyz mi sie wydawalo,ze to lokalne spoty i tyle!

Nie ma nie robimy zlotu!!!! Mialem ochote oderwac sie od rzeczywistosci ograniania 2 firm naraz a Wy mi psujecie plany? Nie nie nie!
Co wiecej, zlot w Kaliszu nie jest dla mnie wyznacznikiem (bez urazy Tymon) bo zlotowiczem jestem juz od dawna,w zaleznosci od marki i powiem Wam jedno: Przelot przez Wawe w eskorcie policji to jest jedna z tych akcji zlotowych ktorych sie nie zapomina do konca zycia!!!!!!!!!!!!!!! Mysle,ze jesli da sie ogarnac chocby 50% tego co zaplanowala Warszawka to warto jechac,bo warto sie spotkac i milo spedzic weekend! Dla mnie oderwanie sie w ten sposob od "real life" to naprawde duzo i wkur.... sie jeszcze bardziej jesli ten zlot nie dojdzie do skutku!!!


ps. Warszawka wisi mi weekend na Majorce jesli nie bedzie zlotu!!!! ;)
Po co jezdzic skoro mozna latac...
Awatar użytkownika
R.E.D.
Donator
Donator
Posty: 2365
Rejestracja: 22 mar 2007, 12:27
Model: NB FL
Lokalizacja: silesia

25 wrz 2007, 19:30

perver pisze:Po pierwsze!!! Niech wreszcie ktos zrobi cos z tym forum,bo po raz koleny pisze tego posta,a po daniu wyslij okazuje sie ze jestem wylogowny i caly post... wstydze sie napisac!!!!!!!!!!

ciekawe bo mi sie tak nie zdarza - kiedys nie chcialo mnie zalogowac bo po kazdym kliknieciu mialem znow strone glowna jako gosc - usun ciasteczka z miaty, zaloguj sie z zapamietywaniem i powinno sie poprawic (mi pomoglo) :wink:

Dali dupy z info,ale tak latwo nie mozna im odpuscic!!!

widze, ze nie tylko ja mam podobne mysli :razz:
wocio
Posty: 66
Rejestracja: 27 sie 2007, 17:45

25 wrz 2007, 20:59

To ja też wtrącę parę słów do niedoszłych organizatorów. Miatkę posiadam dopiero od miesiąca - oddałem za nią wszystkie oszczędności i jedno Seicento, a mam jeszcze do spłacenia hardtopik, który udało mi się zdobyć przed zimą. Nie było mnie na liście zgłoszeniowej na zlot Warszawski, bo po prostu nie stac mnie w tej chwili na taka zabawę. Nie pojechałbym tam, niezależnie od tego czy odbyłoby się spotkanie podpoznańskie, czy nie. Z mojego punktu widzenia te dwie imprezy nie są wobec siebie w żaden sposób konkurencyjne. Podobnie jak przedmówcy mam wrażenie, że zrzucenie winy na nasze lokalne spotkanie jest po prostu wymówką.

P.S. Podobno w Warszawie podczas zlotu pod pałacem prezydenckim miał nas oficjalnie powitać pan prezydent (albo jego brat), a później miały się odbyć lekcje doskonalenia jazdy z samym Robertem Kubicą! No ale przez poznański spontonik nic z tego nie wyszło... Możecie teraz żałować, że nie zapisaliscie się na listę ;-)
Awatar użytkownika
LeszekMX5
Moderator
Moderator
Posty: 811
Rejestracja: 04 sie 2006, 22:27
Model: NC
Wersja: 3RD
Lokalizacja: Leszno

25 wrz 2007, 22:09

Mam nadzieję, że tak jak dziś spadła na nas jak grom z jasnego nieba informacja
o odwołaniu zlotu mazowieckiego, tak jutro przeczytamy informację wycofującą się z tej decyzji i spotkamy się wszyscy w Warszawie.
Droga sekcjo warszawska – nie zabraniajcie nam lokalnych spotkań i zapraszania na nie gości z innych regionów Polski.
Droga sekcjo wielkopolska – niech Was nie zraża ta sytuacja i spotykajmy się jak najczęściej, nawet tydzień przed zlotami ogólnopolskimi.
Co do nazewnictwa zlotów, to jak nazwać sponton odbywający się 30 września- ZIMOWYM ?
Ale dość tych złośliwości. Nie rozmawiajmy ze sobą jak PIS z Platformą. Warszawa będzie miała swój pogląd na sprawę, a Wielkopolska swój. Niech tak zostanie.
Do zobaczenia 30 września na Wielkopolskim – Jesiennym Zlocie Regionalnym
i 6 października na II Jesiennym Zlocie Ogólnopolskim – I Zlocie Mazowieckim.
(ewentualnie na VI Wiosennym Zlocie Ogólnopolskim – I Zlocie Mazowieckim)
"Z wiatrem w zawody" - pozdrawiamy - Leszek i Lidka
NA & NC
deer_dancer
Posty: 27
Rejestracja: 17 wrz 2007, 19:54

25 wrz 2007, 22:11

słuchajta ludziska!! może się narażę na lekki lincz ale na wszelakie bóstwa i inne pierdoły... czy przejazd przez zamkniętą stolicę (chociaż przyznaję, że byłoby fajnie) czy splunięcie grupowe na pałac prezydencki lub inne śmiesznostki są takie ważne. może i nie jestem członkiem klubu czy cos takiego... kurde mam miatę od dopiero od kilku miesięcy ale ludzie wyluzujcie! nie będzie zlotu... TRUDNO!! ja tam poczekam do wiosny żeby było zapiete na ostatni guzik i ogólnie fpytkie.. skoro jednak jakaś grupa ludzi sie zgłosiła na tą imprezę i zarezerwowała sobie czas przedkładając to wydarzenie nad różnymi zdarzeniami życiowymi to co nas powstrzymuje żeby sobie zorganizować kameralne, lokalne spotkanie.. pełen spontan... żadnych obiadków, sratków (chcesz jeść? weź sobie kanapki)... jak ktos zna jakiś wolny w weekendy parking albo plac w okolicach warszawy to dawajcie posta i coś sie na pewno wymyśli. może nie będzie blichtru i lansu ale przynajmniej będzie można się poznać (lub spotkać ponownie), pogadać, pośmiać się i wymienić doswiadczenia czy kontakty do dobrych speców a wieczorkiem pojechać sobie do domu w uśmiechem na twarzy i kilkoma zabawnymi anegdotkami w głowie. a jak nam odwali to może się spotkamy nastepnego dnia. nie wiem jak wy ale jak dla mnie data pozostaje aktualna i jeżeli ktoś przejawia ochote to się dogadajmy co do miejsca.
over...
perver
Posty: 321
Rejestracja: 12 kwie 2007, 10:09
Lokalizacja: Olsztyn

26 wrz 2007, 16:40

Czy ktos z organizatowrow podejmie mediacje?
Nie chce tu nikogo atakowac,ale wypadaloby podjac rozmowe, postanowmy cos wspolnie. I prosze szybko,bo jesli nie ma zlotu to jade gdzies indziej odpoczac wreszcie.
Po co jezdzic skoro mozna latac...
JTMX-5NBFL
Posty: 385
Rejestracja: 23 lut 2007, 22:54
Lokalizacja: żegnam wszystkich

26 wrz 2007, 18:44

perver, Ty na zlocie chciałeś sobie wypocząć?? Jadąc z Olsztyna, później kółko w koło W-wy i powrót... chyba że jazdą się delektujesz, hehehe.
Jak będziesz atakował organizatorów to usłyszysz pewnie, że na kompie nie siedzą.
Nie wiesz, że w Warszawie szybciej czas leci i nie starcza na mediacje...

Proponuję aby wypowiedziały się wszystkie chętne osoby na termin jesienny, którym milczenie organizatorów nie przeszkadza i chciałyby się spotkać poprostu na "dzikusa"....
Żałuję że mieszkam w Poznaniu, albo inaczej.... żałuję, że jeżdżę mx-5, albo jeszcze inaczej.... szkoda, że te auto jest takie tanie, bo zaczynają nim jeździć niewłaściwi ludzie!
AGENt
Posty: 2019
Rejestracja: 10 lis 2006, 18:52
Model: NA
Wersja: oryginalna
Lokalizacja: Bayern

26 wrz 2007, 19:34

Ludzie ja na każdy termin reflektuję, byle by był pewien, jeśli będzie min 20 aut to już jest sens jechać nawet na drugi koniec Polski, a zwłaszcza że już chyba nie będę jeździł na zloty sam , tylko ktoś ze znajomych się dołączy bo tak raźniej :wink: Jak będziecie zainteresowani to na zlot wiosenny zaproszę ja w okolice Bochni zakończony grillem na polu z ładnym widoczkiem:) ale jeszcze nic nie obiecuję.
perver
Posty: 321
Rejestracja: 12 kwie 2007, 10:09
Lokalizacja: Olsztyn

27 wrz 2007, 6:57

Mieszkajac we Wroclawiu,a pochodzac z OLsztyna przyzwyczailem sie do pokonywania wiekszych dystansow niz do wawy. Do wawy mam odrobine ponad 200km wiec to raptem ok.2 h normalnym tempema do Wroclawia 500km. No i za kierownica takiego samochodu!!!!
Wiesz dla mnie wypoczynek to oderwanie sie od roboty generalnie.
Po co jezdzic skoro mozna latac...
Marzenie;)
Posty: 15
Rejestracja: 13 wrz 2007, 8:26
Lokalizacja: W-wa

27 wrz 2007, 8:07

JTMX-5NBFL pisze:Proponuję aby wypowiedziały się wszystkie chętne osoby na termin jesienny, którym milczenie organizatorów nie przeszkadza i chciałyby się spotkać poprostu na "dzikusa"....


Ja się zgłaszam :smile:
AGENt
Posty: 2019
Rejestracja: 10 lis 2006, 18:52
Model: NA
Wersja: oryginalna
Lokalizacja: Bayern

27 wrz 2007, 10:15

jak będzie więcej niż 20 aut to postaram się pojawić;p
demol
Administrator
Administrator
Posty: 748
Rejestracja: 07 wrz 2006, 12:41
Model: NC FL
Wersja: 2.0 PRHT
Lokalizacja: Warszawa

27 wrz 2007, 11:09

Ludzie ogarnijcie się ,opiszcie plan zlotu i robimy zapisy!
Nie przyjmuje nawet do wiadomości ze nie ma tego zlotu !!!
Fuksja i Turkus :)
perver
Posty: 321
Rejestracja: 12 kwie 2007, 10:09
Lokalizacja: Olsztyn

27 wrz 2007, 18:02

Amen!!!!!!!!
Po co jezdzic skoro mozna latac...
AGENt
Posty: 2019
Rejestracja: 10 lis 2006, 18:52
Model: NA
Wersja: oryginalna
Lokalizacja: Bayern

27 wrz 2007, 20:50

i gdzie to ma warsiawa?? Warsiawa ma to w DUPIE!! nie będę dawał cenzury i tak wszyscy wiedzą o co chodzi:( Ja ich też mam w tym miejscu!! a co!! nie będę gorszy!!
perver
Posty: 321
Rejestracja: 12 kwie 2007, 10:09
Lokalizacja: Olsztyn

27 wrz 2007, 23:20

ehhh....

Agent w sumie dobrze to ujal.

no more comments...
Po co jezdzic skoro mozna latac...
rybak
Posty: 16
Rejestracja: 04 wrz 2007, 21:52
Lokalizacja: Janki

30 wrz 2007, 22:37

Od bardzo niedawna jestem posiadaczem MX5 i to moj debiut na forum. Szczerze mówiąc nie starczyło mi sił aby do końca zgłębić zakręcony wątek tego zlotu a piszę ponieważ z wysłanego zgłoszenia na zlot@mx5.net.pl dostałem raport o niedostarczeniu maila! Na zlocie mam zamiar się pojawić, bez względu czy będzie oficjalny czy sponton czy deszcz czy słońce... + pilotka. Pozdrawiam
demol
Administrator
Administrator
Posty: 748
Rejestracja: 07 wrz 2006, 12:41
Model: NC FL
Wersja: 2.0 PRHT
Lokalizacja: Warszawa

09 paź 2007, 11:31

Temat mocno nieaktualny, zamykam
Fuksja i Turkus :)
Zablokowany