I Mazowiecki Zlot Jesienny - 6-7 października 2007.

Forum o zlotach ogólnopolskich - tych które już były oraz wszystkich planowanych.

Moderator: Moderatorzy

Marzenie;)
Posty: 15
Rejestracja: 13 wrz 2007, 8:26
Lokalizacja: W-wa

13 wrz 2007, 8:49

Witam wszystkich :smile: od 2 tyg. jestem szczęśliwą posiadaczką MX-5 :mrgreen: Bardzo chętnie pojawię się na zlocie :grin: Liczę, że będziecie mogli mi doradzić-poradzić jak ulepszyć - upiększyć :wink: moją mazdunię. hmm... :?:
Awatar użytkownika
R.E.D.
Donator
Donator
Posty: 2365
Rejestracja: 22 mar 2007, 12:27
Model: NB FL
Lokalizacja: silesia

13 wrz 2007, 9:33

Marzenie;) pisze:Witam wszystkich :smile: od 2 tyg. jestem szczęśliwą posiadaczką MX-5 :mrgreen: Bardzo chętnie pojawię się na zlocie :grin:

witamy serdecznie. my rowniez chetnie cie zobaczymy i gratulujemy zakupu :mrgreen:

Marzenie;) pisze:Liczę, że będziecie mogli mi doradzić-poradzić jak ulepszyć - upiększyć :wink: moją mazdunię.

my tez na to liczymy :razz:

AGENt, czym sie wybierasz? bo nie wiem jak mam traktowac to ogloszenie z chorzowa, ktore jest sprzeczne z wpisem z twojego profilu :wink:

po wstepnych ogledzinach mapy wynika, ze najlepiej bedzie sie spotkac w zawierciu - to miejscowosc polozona na trasie i pomiedzy wami, wiec wydaje sie najbardziej rozsadna. chyba, ze masz inne propozycje :cool:
Marzenie;)
Posty: 15
Rejestracja: 13 wrz 2007, 8:26
Lokalizacja: W-wa

13 wrz 2007, 9:59

Dzięki :mrgreen:
AGENt
Posty: 2019
Rejestracja: 10 lis 2006, 18:52
Model: NA
Wersja: oryginalna
Lokalizacja: Bayern

13 wrz 2007, 21:42

Nie ma żadnego ogłoszenia, a wybieram się Miatką. proponowałbym Siewierz, lub Częstochowę:) Zawiercie nie jest po drodze, jedziemy na Piotrków Trybunalski, potem na Wawę. A drugim, chociaż w sportowej czerwieni nie wybrałbym się na zlocik. Marzenie bardzo chętnie pomożemy. Pozdrawiam
perver
Posty: 321
Rejestracja: 12 kwie 2007, 10:09
Lokalizacja: Olsztyn

13 wrz 2007, 21:59

hardtop? Co wy? Az tak zimno to jeszcze nie jest! Bynjamniej u mnie.
Kurde tez mam nie pomalowany :(
Po co jezdzic skoro mozna latac...
Awatar użytkownika
R.E.D.
Donator
Donator
Posty: 2365
Rejestracja: 22 mar 2007, 12:27
Model: NB FL
Lokalizacja: silesia

13 wrz 2007, 22:44

AGENt pisze:Zawiercie nie jest po drodze

lol - pomylily mi sie nazwy. twoj znajomy ma byc z zawiercia, a pomiedzy wami jest wlasnie siewierz, przez ktory wiedzie trasa ode mnie wg panoramy firm :wink:

perver pisze:hardtop? Co wy? Az tak zimno to jeszcze nie jest!

ja z hardem mam na mysli bardziej pogode - jak bedzie mialo padac to po co mam jechac na miekko skoro moge na twardo i tak juz zostawic do konca zimy :wink:

moze klubowicze/forumowicze z lodzi beda w stanie jechac w kierunku wawki przez rawe mazowiecka? moze jakies inne propozycje?
JTMX-5NBFL
Posty: 385
Rejestracja: 23 lut 2007, 22:54
Lokalizacja: żegnam wszystkich

15 wrz 2007, 9:50

Za trzy tygodnie zlot a tu cisza... :???:
W porównaniu z Kaliszem jest zdecydowanie mniejsze zainteresowanie.
Czyżby miałoby się skończyć na 10 miatkach?

Hallo organizatorzy, jakieś wieści? :grin:
Żałuję że mieszkam w Poznaniu, albo inaczej.... żałuję, że jeżdżę mx-5, albo jeszcze inaczej.... szkoda, że te auto jest takie tanie, bo zaczynają nim jeździć niewłaściwi ludzie!
perver
Posty: 321
Rejestracja: 12 kwie 2007, 10:09
Lokalizacja: Olsztyn

15 wrz 2007, 12:01

Walsnie wszyscy czekaja na jakies info :(
Po co jezdzic skoro mozna latac...
marthen
Posty: 170
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:22
Model: NA
Lokalizacja: Tychy

15 wrz 2007, 13:47

AGENt pisze:nie wem czy Marthen się nie wybierze. Reszty ludziów ze Śląska ne znam:(

Się wybierze, tylko był na urlopie i nie widział wątku :)
Awatar użytkownika
Tymon
Posty: 120
Rejestracja: 12 paź 2006, 22:00
Model: NB FL
Lokalizacja: Kalisz

15 wrz 2007, 22:00

perver pisze:Walsnie wszyscy czekaja na jakies info :(

i łaskawszą pogodę.
A faktycznie szczegóły mieliśmy obiecane już jakiś czas temu i nic.
Pozdrawiam
TM
sven87
Posty: 91
Rejestracja: 30 sty 2007, 20:50
Lokalizacja: Łódź

15 wrz 2007, 22:05

buu :cry:
AGENt
Posty: 2019
Rejestracja: 10 lis 2006, 18:52
Model: NA
Wersja: oryginalna
Lokalizacja: Bayern

16 wrz 2007, 16:41

Ludzie, ta Warszawa to umie zapraszać, co nie?? Wczoraj pojechałem do Sanoka a dziś z niego wróciłem, oczywiście top dawn, było rewelacyjnie. Pozdrawiam i czekam na wieści odnośnie Warszawy, a jak nie to dajcie znać to ludzie wybiorą się do Poznania:)
jmk
Posty: 328
Rejestracja: 14 lis 2006, 3:33
Model: NB
Lokalizacja: Warszawa

17 wrz 2007, 12:36

Ale jesteście niecierpliwi ;-))

Więc słowo się rzekło - zapraszamy do W-wy. Zgłoszenia prosimy przesyłać mailowo pod adres zlot@mx5.net.pl W treści proszę podać swoje imię i nazwisko, czy będzie pilot, jakie auto (NA/NB/.....) skąd przyjedziecie + tel. kontaktowy. Na podstawie zgłoszeń będzie zrobiona lista na forum ;)

Planowo impreza zacznie się w sobotę - przed południem, warto więc zarezerwować sobie weekend wolny. A jak będziemy mieli kilka papierków, to będzie więcej szczegółów. Już za chwileczkę ;-))
sven87
Posty: 91
Rejestracja: 30 sty 2007, 20:50
Lokalizacja: Łódź

19 wrz 2007, 0:39

Moje poszlo i mam nadzieje,ze doszlo :mrgreen:
jmk
Posty: 328
Rejestracja: 14 lis 2006, 3:33
Model: NB
Lokalizacja: Warszawa

19 wrz 2007, 10:50

sven87 pisze:Moje poszlo i mam nadzieje,ze doszlo :mrgreen:


Chyba tak - wrzucę w ciągu dnia listę.
matti
Posty: 121
Rejestracja: 30 lis 2006, 14:05
Model: NA
Wersja: miata
Lokalizacja: Poznań

19 wrz 2007, 14:27

hallo hallo Warszawa !!!!!! prosimy też o info o bazie noclegowej bo już powoli robi się późno by znaleźć noclegi na dwu dniową impre !!!!!!!!

oczywiście wysyłam zgłoszenie i mam nadzieje że nic mnie nie zatrzyma :)

niech moc i pogoda będzie z nami !!!!!
WIND IS PAINTER OF MY SKY
JTMX-5NBFL
Posty: 385
Rejestracja: 23 lut 2007, 22:54
Lokalizacja: żegnam wszystkich

19 wrz 2007, 15:25

matti, pytałem i są jeszcze wolne miejsca w hotelu Mariot 800 zł. doba
Mam Tobie zarezerwować? :razz:
Żałuję że mieszkam w Poznaniu, albo inaczej.... żałuję, że jeżdżę mx-5, albo jeszcze inaczej.... szkoda, że te auto jest takie tanie, bo zaczynają nim jeździć niewłaściwi ludzie!
matti
Posty: 121
Rejestracja: 30 lis 2006, 14:05
Model: NA
Wersja: miata
Lokalizacja: Poznań

20 wrz 2007, 10:01

Janusz zrób mi proszę tam rezerwacje ale proszę o apartament prezydencki albo najlepiej całe piętro hihihi bo będę z kolegami ze zlotu hihihihihihihihihihi!!!!!!!!!!
a cena hihihi ja najbardziej przystępna i zaczynam się zastanawiać czy nie zrobić sobie dwu tygodniowych wczasów niech Warszawka stanie sie na ten czas Dominikaną wschodu a ja z kolegami z klubu hihihi na promenadzie słońca na alejach ze zdjętymi daszkami w temperaturze + 10 stopni i tu nasuwa mi się pomysł na małe współzawodnictwo w konkursie kto pierwszy dostanie kataru!!!!!!! hihihihihihihihihihihi :) no chyba że do tego trafimy na porę deszczowa to możemy zawalczyć o grypkę !!!
myśle że wchodzisz w to ze mną hihihi!!!!!!!!!


ale póki co to niech moc i pogoda będzie z nami !!!!!!!!!!
WIND IS PAINTER OF MY SKY
jmk
Posty: 328
Rejestracja: 14 lis 2006, 3:33
Model: NB
Lokalizacja: Warszawa

21 wrz 2007, 0:20

Aktalna lista zgłoszeń przedstawia się następująco:

1. jmk+Go NB Warszawa
2. Monika Roznerska + pilotka - NA - Warszawa.
3. Janek Kuźma + pilotka - NB - Warszawa
4. Marcin Olszewski(sven87)+pilot - Łódź
5. Marek Chmielewski + pilot - NA - Tarnowskie Góry
6. Marek Kaliński (Ancymon) - NB
7. Leszek Wlekły + Lidka - NA - Leszno
8. Janusz Trojanowski (JTMX-5NBFL) + Tomek - NBFL - Poznań
9. Agata + Marcin - NB - Warszawa
10. Marzena Myszkowska (Marzenie) - NA - Warszawa
11. Maciej Sadowski (Matti) + Pilot - NA

Znaznaczam - jest to lista osób, które przysłały zgłoszenia mailowe na zlot@mx5.net.pl. I czekamy nieustająco na kolejne zgłoszenia ;)
JTMX-5NBFL
Posty: 385
Rejestracja: 23 lut 2007, 22:54
Lokalizacja: żegnam wszystkich

23 wrz 2007, 18:54

jmk, może uraczysz nas wiadomościami na temat zlotu dwódniowego.
Muszę i chyba nie tylko ja zaplanować sobie sobotę i niedzielę. Czy jest sens jechać na dwa dni i po co?
Żałuję że mieszkam w Poznaniu, albo inaczej.... żałuję, że jeżdżę mx-5, albo jeszcze inaczej.... szkoda, że te auto jest takie tanie, bo zaczynają nim jeździć niewłaściwi ludzie!
AGENt
Posty: 2019
Rejestracja: 10 lis 2006, 18:52
Model: NA
Wersja: oryginalna
Lokalizacja: Bayern

23 wrz 2007, 22:05

Z tego co tu widzę to do Poznania lepszejsza frekwencja:) Ciekawe czego to zasługa?
Awatar użytkownika
R.E.D.
Donator
Donator
Posty: 2365
Rejestracja: 22 mar 2007, 12:27
Model: NB FL
Lokalizacja: silesia

24 wrz 2007, 12:50

pragne sie dolaczyc do slow janusza :mrgreen:

co ma byc w ktory dzien bo nie wiem czy bede mial mozliwosc noclegu dla mnie, pilota i miaty :wink:
MichaliKarolina
Posty: 69
Rejestracja: 15 paź 2006, 10:09
Lokalizacja: Rybnik

24 wrz 2007, 13:50

ja rowniez prosze przynajmniej o informacje skad startujemy pierwszego i drugiego dnia. chce zarezerwowac hotel, ale nie wiem gdzie....na pn od warszawy? na poludnie?...a może bedziemy śmigać po centrum?:)

pozdrawaim i czekam na wiecej informacji o zlocie

michal
AGENt
Posty: 2019
Rejestracja: 10 lis 2006, 18:52
Model: NA
Wersja: oryginalna
Lokalizacja: Bayern

24 wrz 2007, 14:37

a gdzie w ogóle spotkanie będzie bo to wszystko jedna wielka niewiadoma, a sam zlot już za niecałe 2 tygodnie :!: Szczegółów nie można się doczekać :sad: Chyba że organizatorzy się robić na :cool: cicho ciemnych, przyjeżdżajcie do wawy i się będziemy tam szukać, zajebiście
jmk
Posty: 328
Rejestracja: 14 lis 2006, 3:33
Model: NB
Lokalizacja: Warszawa

24 wrz 2007, 23:14

jest inny problem
Zlot poznański, który jest tydzień wcześniej dość ostro nakłada się na zlot mazowiecki.
prócz tych załóg, które napisałem, że wyraziły chęć pojawienia się w W-wie zgłosiło się bodaj kolejnych 3-4. To są nadal śladowe ilości. To przynajmniej o 20 aut zbyt mało :(
Przy tym grupa aut, które zapowiedziały się w Poznaniu i W W-wie pokrywa się dość marnie :(.
IMHO to nie ma sensu - jeśli robić, to jeden - nie dwa. Zwłaszcza, że zlot Poznański nagle został też zapowiedziany jako zlot jesienny, chociaż pierwotnie miało to być spotkanie lokalne - swego rodzaju rozgrzewka.
Wymieniliśmy z Piotrem maile na priv - motyw znam -acz przyznaję - mnie nie przekonuje. Miało być spotkanie lokalne - wyszło zupełnie inaczej - zwłaszcza po nadaniu temu spotkaniu odpowiedniego nazewnictwa. Robienie dwóch zlotów "ogólnopolskich" i "jesiennych" tydzień po tygodniu mija się kompletnie z celem. I widać to dość dobrze po liście zgłoszeń.
Przy takim rozbiciu nie jesteśmy w stanie załatwić nic. I nie załatwimy, bo nikt z ludzi mediów i sportu (a taki był plan) nie przyjedzie na spotkanie z 11 czy 20 osobami. Szkoda- bo mielibyśmy 2-3 czołowych zawodników z RSMP.
Nie załatwimy defilady przez miasto z eskortą policji i zamknięcia niektórych ulic (a taki był plan) dla 11 aut. Nie załatwimy wreszcie obiadu na Zamku Królewskim i rozstawienia aut na Placu Zamkowym dla 11 aut (a to też było w planie). A gdy dziś przy okazji spotkania w stacji radiowej, która miała nam patronować powiedziałem, jak wygląda sytuacja to mimo, iż w zasadzie patronat medialny mieliśmy załatwiony i sporo fajnych rzeczy z tym związanych, to stwierdziliśmy że dla nawet 20 aut to mija się z celem, bo więcej jest w samej tylko Warszawie. I to mimo czysto przyjacielskich relacji z....
W tej sytuacji to po prostu nie ma kompletnie sensu :(.
Ponieważ nie ma również sensu ciągnięcie tego stanu rzeczy i ktoś musi odpuścić - odpuszczamy my. Bo jeśli tego nie zrobimy - ani jeden, ani drugi zlot nie będzie taki, jak być powinien. Tydzień wcześniej jest Poznań -więc jeśli ktoś chce - niech jedzie tam. Tak będzie zdrowiej i spokojniej.
AGENt
Posty: 2019
Rejestracja: 10 lis 2006, 18:52
Model: NA
Wersja: oryginalna
Lokalizacja: Bayern

25 wrz 2007, 5:56

Koledzy z Warszawy, gdybyście tylko powiedzieli ogólnie na forum jakie są plany i przedstawili jakieś szczegóły trochę wcześniej to na pewno zgłosiłby się więcej załóg, chociażby tyle co było w Kaliszu. Ale mało kto będzie się pisał na jazdę w ciemno. teraz jak już podaliście jakieś konkret y to odczekajcie dzień dwa,a zapewne znajdzie sie sporo załóg chętnych, bo to co było w planach brzmi bardziej niż zachęcająco. A teraz jak już napisaliście o tym czego można się spodziewać i że rezygnujecie, to już całkowita olewka tematu. Ja też dziękuję za zainteresowanie. Tak prawdę mówiąc to tylko utwierdziło się teraz moje zdanie o Warszawie i ludziach w niej mieszkających. POwodzenia
JTMX-5NBFL
Posty: 385
Rejestracja: 23 lut 2007, 22:54
Lokalizacja: żegnam wszystkich

25 wrz 2007, 7:10

jmk i cała sekcja warszawska nie myślicie chyba że Was pochwalę.
Zganianie na zlot poznański jest bardzio nietaktowne a nawet beszczelne. Zlot poznański jest jak najbardziej lokalny, bo w ten sposób o nim piszemy, a że zainteresowanie jest duże, wynika z profesjonalnej organizacji i ludzi z Wielkopolski, którzy są prawdziwymi sympatykami MX-5.
Dla mnie przynajmniej stała się pasją.
Pisanie że uczestnicy zlotu poznańskiego nie pokrywają się z uczestnikami zlotu jesiennego w Warszawie jest śmieszne. Gdyż prawdziwa nagonka chętnych na zlot jesienny byłaby właśnie w Poznaniu na wcześniejszym o tydzień zlocie lokalnym. Zresztą mało już o tym pisaliśmy?
Wskaż mi jmk choć jedną osobę z Warszawy która wybiera się na zlot do Poznania...
Mamy tą samą drogę i tyle samo kilometrów a jednak jest różnica.
Co jest więc z Wami ?
Proponuję Wam poczytać temat o zlocie w Kaliszu i szczegółowo go przeanalizować aby więcej nie popełniać błędów. Nie wspomnę już o moich planach, które musiałem
dostosować do terminu zlotu w Warszawie.
Rozumiem że przerosła Was organizacja zlotu jesiennego po jakże udanym zlocie w Kaliszu organizowanym przez Tymona czy też każdym przez Piotra z Poznania.
Przykre jest to, że w Warszawie jest ponad 30 MX-5 a nikt nie potrafi dać z siebie choć trochę.

jmk pisze:Tydzień wcześniej jest Poznań -więc jeśli ktoś chce - niech jedzie tam. Tak będzie zdrowiej i spokojniej
Nawet tego nie skomentuję... :twisted:

jmk, zapraszam Cię do umieszczenia avatarka, bo ominąłeś temat, mam nadzieję, że nieświadomie...

Jeszcze raz wielkie gratulacje dla Tymona i Piotra za wspaniałe zloty, które tkwią w mojej pamięci!!!
Żałuję że mieszkam w Poznaniu, albo inaczej.... żałuję, że jeżdżę mx-5, albo jeszcze inaczej.... szkoda, że te auto jest takie tanie, bo zaczynają nim jeździć niewłaściwi ludzie!
Awatar użytkownika
R.E.D.
Donator
Donator
Posty: 2365
Rejestracja: 22 mar 2007, 12:27
Model: NB FL
Lokalizacja: silesia

25 wrz 2007, 7:52

osobiscie pewnie wybralbym sie do wawy, ale nie zglaszalem sie na liste bo nadal nie wiedzialem co bedzie w ktory dzien i czy mi sie oplaca jechac na dwa dni. do poznannia jade ze wzgledu na ludzi, ktorych poznalem na swoim pierwszym zlocie, a nawet przed (leszek i lidka) :mrgreen:

janusz ma racje - nie ma zadnej zalogi z wawy, aczkolwiek troche za ostro sie wypowiedzial :razz:

wg mnie nie ma co sie obwiniac wzajemnie - jak dla mnie to zupelnie dwie inne sprawy. jesli chodzi o zgloszenia to wystarczy spojrzec na http://forum.mx5klubpolska.pl/viewtopic.php?t=731 :roll:

mysle, ze duzo oosb z wawy rowniez czekalo na plan imprezy i sadze, ze jest to jeszcze do naprawienia :mrgreen:
Awatar użytkownika
Tymon
Posty: 120
Rejestracja: 12 paź 2006, 22:00
Model: NB FL
Lokalizacja: Kalisz

25 wrz 2007, 8:54

Ja również czekałem na jakiekolwiek informacje - powiem tyle - urlop mam już zaplanowany od miesiąca, nocleg również. Mój kuzyn (od wczoraj posiadacz MX-5) też jest chętny żeby przyjechać do Warszawy.
Przyjadę do Poznania i do Warszawy również się wybierałem.
To nie jest żadne rozbicie - tak jak Piotr wcześniej gdzieś napisał wielu młodych uczestników spotkania w Poznaniu i tak by nie przyjechało do Warszawy ze względu na koszty (które nie są kompletnie znane) inni - przykładem jest tu Leszek są już dawno na obu listach.
Piszecie że nie załatwicie eskorty, blokady ... itd. nie wiem może w Warszawie jest to prostsze, bo w Kaliszu na rozpatrzenie prośby i załatwienie pozwoleń o przejazd przez miasto czekać trzeba min. miesiąc więc zakładam że macie już to dawno załatwione.

Nie ma się co obrażać - wiem ile jest "pracy" ze zorganizowaniem takiego zlotu.
Szkoda byłoby żeby to zmarnować - jeśli naprawdę chcecie odpuścić - choć zlot w Poznaniu naprawdę nie jest przyczyną małej liczby zgłoszeń tylko tak jak pisali moi poprzednicy brak informacji i szacunkowych kosztów - a mam nadzieję, że tak się nie stanie i spotkamy się w Warszawie, to przesuńcie to do wiosny 2008.
Pozdrawiam
TM
piotr k.
Donator
Donator
Posty: 326
Rejestracja: 13 wrz 2006, 21:51
Model: NA
Lokalizacja: Poznań

25 wrz 2007, 9:15

Spokojnie nie denerwujcie się. Przykro, że tak się to ma skończyć, ale to co wypracował Janusz może kiedyś, np. na wiosnę jeszcze zaprocentuje. Może teraz, gdy wiemy co nas ma ominąć zgłaszajmy sie dalej. Ja deklaruję, że jeśli Janusz zmieni zdanie, to sie pojawię i to nie w jeden samochód (namówiłem znajomych). Z Poznania na pewno pojawiłoby sie z 5 załóg.
Tylko w jednej kwestii nie zgadzam się z Januszem. Może to był nasz błąd, że gdzieś w tekście pojawiła się nazwa "jesienny", która się zdublowała, ale ten nasz zlot nadal pozostał lokalny i nie nazwa decyduje o jego rodzaju. Gdybyśmy nazwali go np. European Autumn Miata Meeting Poznan 2007, to nie byłby to zlot europejski, tylko nadal lokalny, bo polega na przejechaniu wspólnym 70 km i zakończeniu imprezy wspólną kawą czy obiadem i nikt z Europy na taką imprezę nie przyjedzie. A, że takie mniejsze spotkania są potrzebne widać gołym okiem.
Apeluję- nie poddawaj się jeszcze, albo przynajmniej obiecaj, że wrócisz do tematu za kilka miesięcy, gdy nie będziemy się mogli doczekać po zimie wspólnej jazdy bez dachów.
Druga sprawa- nie jestem już w stanie rozszerzyć zlotu poznańskiego na więcej samochodów- będzie za ciasno na mecie. Jest w tej chwili 20 zgłoszeń. Do czwartku zweryfikujemy czy ktoś nie zrezygnuje (tak często bywa), więc jeszcze kilka samochodów może się zmieści. A jak będzie padać, to może będę musiał zjeść 40 zamówionych obiadów.
piotr k.
Zablokowany