Witamy z Leszna wszystkich miłośników Miaty

Forum główne a tematyką prowadzącą jest mx-5.

Moderator: Moderatorzy

salvador
Posty: 253
Rejestracja: 23 wrz 2007, 14:27
Lokalizacja: Leszno

23 wrz 2007, 14:43

Serdecznie witam w imieniu własnym i żony.Od kilku miesięcy jesteśmy ,a właściwie żona jest użytkowniczką mazdy MX5 NA z roku 1993.Autko zakupione było od chłopaka ,który sprowadził ją w celach handlowych z Niemiec od jedynej od nowości właścicielki z 69rocznika.Jak to w używanym sprzęcie jest kilka drobnych mankamentów ,które będą eliminowane na bieżąco i o których zapewne nie raz napiszę na forum w razie wątpliwości w podjęciu decyzji naprawczych.Na razie chciałbym się przedstawić ,jestem z Leszna Wlkp ,moja żona to Marzena ,ja mam naimię Waldek i z radością chcemy dołączyć do grona miłośników tego pięknego roadstera jakim jest mazda MX5 .Pozdrawiamy wszystkich i mamy nadzieję ,że nasza obecność na tym forum przybliży nam tajemnice i niespodzianki ,którymi obdaruje nas nasze autko. Poniżej prezentuję miatkę razem z prawowitą właścicielką
Załączniki
IMGP3518.JPG
sven87
Posty: 91
Rejestracja: 30 sty 2007, 20:50
Lokalizacja: Łódź

23 wrz 2007, 14:50

Super!Ladna Madzia :wink:
Rozumiem,ze widzimy sie na zlocie mazowieckim :mrgreen: ?
A tu macie cos blizej :wink: http://forum.mx5klubpolska.pl/viewtopic.php?t=792
JTMX-5NBFL
Posty: 385
Rejestracja: 23 lut 2007, 22:54
Lokalizacja: żegnam wszystkich

23 wrz 2007, 18:42

Witamy kolejnych użytkowników mx-5-tki. :grin:
No to w Lesznie sa już conajmniej dwie... :wink:
Przed zlotem jesiennym jest jeszcze zlot wielkopolski, dokładnie za tydzień, na którym nie może Was zabraknąć.... Do zobaczenia.
Żałuję że mieszkam w Poznaniu, albo inaczej.... żałuję, że jeżdżę mx-5, albo jeszcze inaczej.... szkoda, że te auto jest takie tanie, bo zaczynają nim jeździć niewłaściwi ludzie!
salvador
Posty: 253
Rejestracja: 23 wrz 2007, 14:27
Lokalizacja: Leszno

23 wrz 2007, 20:16

Dziękuję za miłe przyjęcie ,a co do spotkania ,to trudno mi cokolwiek na dziś powiedzieć, miata nie jest jeszcze do końca sprawdzona ,a nie chcielibyśmy się na samym początku skompromitować :neutral: .Jednak będę robił wszystko ,żeby razem z Leszkiem i Lidką przyjechać do Poznania. W sumie w Lesznie na dziś jest już więcej jak cztery miatki,ale znamy się tylko z Lidzią i Leszkiem
Awatar użytkownika
LeszekMX5
Moderator
Moderator
Posty: 802
Rejestracja: 04 sie 2006, 22:27
Model: NC
Wersja: 3RD
Lokalizacja: Leszno

23 wrz 2007, 21:08

Witam Was. Nareszcie się zarejestrowaliście na forum. Teraz potrzebny jeszcze chrzest, by zostać pełnoprawnym członkiem klubu. Będzie nim pierwszy zlot.
"Z wiatrem w zawody" - pozdrawiamy - Leszek i Lidka
NA & NC
archiwum foto: https://picasaweb.google.com/112926031581487386687?noredirect=1
foto z kolejnych zlotów tylko w indywidualnych linkach
matti
Posty: 121
Rejestracja: 30 lis 2006, 14:05
Model: NA
Wersja: miata
Lokalizacja: Poznań

23 wrz 2007, 22:15

Serdecznie witam was i cieszę się że Wielkopolska rośnie nam w siłe i nie będe orginalny w ty co powiem ale zapraszm was w naszym imieniu a mam na myśli wszystkich miato maniaków z Wielkopolski na nasz jesienny Wielkopolski zlocik

niech zatem moc i pogoda wam sprzyja
do zobaczenia 30 września !!!!!!!!!!!!!!!!
WIND IS PAINTER OF MY SKY
Awatar użytkownika
R.E.D.
Donator
Donator
Posty: 2365
Rejestracja: 22 mar 2007, 12:27
Model: NB FL
Lokalizacja: silesia

23 wrz 2007, 23:48

ja rowniez serdecznie witam :mrgreen:

salvador pisze:.Jednak będę robił wszystko ,żeby razem z Leszkiem i Lidką przyjechać do Poznania

jak na razie wszystko wskazuje na to, ze dolacze do waszego sznureczka :wink:
demol
Administrator
Administrator
Posty: 748
Rejestracja: 07 wrz 2006, 12:41
Model: NC FL
Wersja: 2.0 PRHT
Lokalizacja: Warszawa

24 wrz 2007, 7:34

Witam, witam kolejnych zarażonych Miatomanią :) Miłego użytkowania i do zobaczenia na zlocie !
Fuksja i Turkus :)
ODPOWIEDZ