Podziękowania !

Forum główne a tematyką prowadzącą jest mx-5.

Moderator: Moderatorzy

JarMan
Posty: 252
Rejestracja: 11 kwie 2009, 16:18
Lokalizacja: Kraków

07 maja 2010, 23:48

Witam.

Dziś stałem się szczęśliwym posiadaczem Mx'a Na. Kupiłem autko w Warszawie i udałem się w powrotną drogę do Krakowa. Po przejechaniu 30 km. na krakowskiej skończył mi się prund. (alternator is dead)

Gdyby nie Jaro to pewnie siedział bym teraz w samochodzie w śpiworze przy drodze. Dziękuje bardzo i jestem super pozytywnie zaskoczony grupą Warszawską. Auto zostało odcholowanę do Śluby. (50 km w deszczu w nocy bez świateł/wycieraczek z głową wystawioną przez szybe starając się nie wjechać w dupę nowiutkiemu subaru Jaro).

Dziękuje Ślubie za przygarnięcie Madzi. Dziękuje Arkowi za podjęcie się pracy nad autkiem. Dziękuje jeszcze raz Jarowi który to potem dostarczył mnie bezpiecznie z ciemnego lasu od Śluby gdzie kompletnie nie wiedziałem gdzie się znajduje do wawy. Zakotwiczyłem się bezpiecznie 2 noc z rzędu na Tarchominie.

- Najszczersze wyrazu uznania i gorące podziękowania.

Pozdrawiam Jarek.

Dodając na koniec powiem że w momencie kiedy zjechałem na pobocze moja przedpotopowa nokia zaczęła wariować i się wyłączać.... chwile po tym jak przekazałem Jaro moją pozycje przy drodzę w niej również zabrakło prundu. Adres mieszkania w którym teraz się znajduje uzyskałem dzięki przemiłej pani w tesco która użyczyła mi swojej ładowarki w czasie kiedy Jaro robił obiecane domowe zakupy :mrgreen: na które toż przecież tylko i wyłącznie się udał wychodząc z domu ;)
Ostatnio zmieniony 07 maja 2010, 23:56 przez JarMan, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Karolina
Administrator
Administrator
Posty: 3144
Rejestracja: 24 maja 2008, 19:09
Model: NB
Lokalizacja: Warszawa

07 maja 2010, 23:50

Serce rośnie jak czyta się coś takiego :mrgreen:
Dzielne i kochane Robaczki :mrgreen:
Jest ryzyko - jest przyjemność
Awatar użytkownika
Qbatron
Donator
Donator
Posty: 2549
Rejestracja: 10 kwie 2009, 20:23
Lokalizacja: Lublin

08 maja 2010, 10:24

Trzeba przyznac ze jestem pod wrazeniem. Wyrazy uznania chlopaki! :)
AGENt
Posty: 2019
Rejestracja: 10 lis 2006, 18:52
Model: NA
Wersja: oryginalna
Lokalizacja: Bayern

08 maja 2010, 12:32

I TO SIĘ NAZYWA JEDNA WIELKA RODZINA :mrgreen:

Jestem dumny, że do niej należę :!:
Awatar użytkownika
Chalanger
Donator
Donator
Posty: 3024
Rejestracja: 17 kwie 2010, 12:43
Model: Inny
Wersja: Brak zabawki
Lokalizacja: okolice Warszawy
Kontakt:

08 maja 2010, 12:46

No i pogratulowac nowego autka :razz:
radek77
Posty: 541
Rejestracja: 23 sie 2008, 10:08
Lokalizacja: kraków i okolice;)

08 maja 2010, 19:09

:mrgreen: nic wiecej
Różnica pomiędzy seksem i śmiercią polega na tym, że kiedy będziesz umierał, nikt nie będzie się śmiać z ciebie, że robisz to sam.
ODPOWIEDZ