Junsun V1 Pro

Forum główne a tematyką prowadzącą jest mx-5.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Gieras
Donator
Donator
Posty: 344
Rejestracja: 29 sie 2020, 16:00
Model: NC
Wersja: 2.0 PRHT
Lokalizacja: Mazowieckie

12 lis 2023, 17:31

Czy ktoś może używa taki rarytas jak Junsun V1 Pro? Ciekawią mnie odczucia dotyczące jakości/widoczności ekranu w ciągu dnia, stabilność Apple CarPlay oraz ogólna niezawodność urządzenia.
Załączniki
IMG_1621.jpeg
IMG_1621.jpeg (614.37 KiB) Przejrzano 654 razy
Awatar użytkownika
Rudy
Donator
Donator
Posty: 666
Rejestracja: 27 mar 2015, 17:24
Model: NB
Wersja: 10th Anniversary I
Lokalizacja: Szczecin, Sandnes

16 lis 2023, 21:49

Jezu, nie rób tego....
SMERFETA<----------
Red Bitch <------------------- Była...
SMERFETA TWIN<----------
Miata to nie auto, to stan umysłu...
bjorm
Donator
Donator
Posty: 3674
Rejestracja: 13 lis 2013, 14:16
Model: ND
Lokalizacja: NO/PL

16 lis 2023, 23:19

Takimi ekranami tylko prosisz sie o ingerencje w srodek auta przez amatorow taniej zlodziejki.
マツダ恋人 || ND 1.5 + NC 2.0 + NC 2.0T ||
Kiedyś: NC 2.5 FM + 20th A + 1.8 || NBFL Mem + Mem || będzie: ... RX-9 Genesis ||
Awatar użytkownika
Fiveopac
Administrator
Administrator
Posty: 5459
Rejestracja: 06 mar 2006, 13:56
Model: NC
Wersja: 2,5 Turbo
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

17 lis 2023, 12:35

A właśnie że ja mam i jest spoko. Jakość wykonania super, wszystko pasuje od strony montażowej. Ekran bardzo dobry, ale w pełnym słońcu niestety mało widać. Trochę brakuje mocy procesora bo potrafi zamulać ale jak już jakaś apka jest odpalona to działa bez zastrzeżeń.
Zawiechy systemu nie miałem ani razu. Apki też się nigdy mi nie zawiesiły. Zwykle mam odpalone spotify plus google maps a w tle janosik i działa wszystko bezproblemowo. Sterowanie z kierownicy działa, mam wpięta na stałe karta gsm z internetem i też zero problemów.
Nie to,że jakoś mocno polecam, ale niestety nic lepszego nie ma na rynku a tym bardziej w tej cenie.
Less roof, more fun!
Obrazek
blow-off.pl Najlepsze zawory blow-off i dv w sieci :mrgreen:
hanys
Posty: 15
Rejestracja: 07 cze 2023, 23:46
Model: NC
Wersja: 2.0
Lokalizacja: ZS

17 lis 2023, 12:46

Polecali w innym wątku atoto 6s i jeszcze szybsza wersja atoto 7 (tu nie jestem pewien czy s czy zwykle 7).
ładnie sie wpasowuje zamiast oem radio
Zbliża się black friday, wiec pewnie bedzie mozna upolować jakieś dobre kupony na aliexpress z peppera i przydziałać :)
Awatar użytkownika
Gieras
Donator
Donator
Posty: 344
Rejestracja: 29 sie 2020, 16:00
Model: NC
Wersja: 2.0 PRHT
Lokalizacja: Mazowieckie

17 lis 2023, 15:40

Fiveopac pisze:
17 lis 2023, 12:35
A właśnie że ja mam i jest spoko. Jakość wykonania super, wszystko pasuje od strony montażowej. Ekran bardzo dobry, ale w pełnym słońcu niestety mało widać. Trochę brakuje mocy procesora bo potrafi zamulać ale jak już jakaś apka jest odpalona to działa bez zastrzeżeń.
Zawiechy systemu nie miałem ani razu. Apki też się nigdy mi nie zawiesiły. Zwykle mam odpalone spotify plus google maps a w tle janosik i działa wszystko bezproblemowo. Sterowanie z kierownicy działa, mam wpięta na stałe karta gsm z internetem i też zero problemów.
Nie to,że jakoś mocno polecam, ale niestety nic lepszego nie ma na rynku a tym bardziej w tej cenie.
Faktycznie sobie przypomniałem, że widziałem u Ciebie na zlocie w Lesznie coś podobnego. Podobało mi się, że ten ekran miał u ciebie specjalną ramkę, która robi wrażenie, jakby to było fabryczne wyposażenie. Czy używasz może Apple CarPlaya lub Android Auto?

Ten patent z własną kartą też do mnie przemawia, bo nawigacja czy Spotify nie będą obciążać baterii telefonu, co jest faktem przy klasycznych radiach, gdzie na stałe trzeba używać transmisji poprzez Bluetooth.
Awatar użytkownika
Gieras
Donator
Donator
Posty: 344
Rejestracja: 29 sie 2020, 16:00
Model: NC
Wersja: 2.0 PRHT
Lokalizacja: Mazowieckie

17 lis 2023, 15:42

bjorm pisze:
16 lis 2023, 23:19
Takimi ekranami tylko prosisz sie o ingerencje w srodek auta przez amatorow taniej zlodziejki.
Myślisz, że wciąż ktoś kradnie radia z samochodów, zwłaszcza takie, które wyglądają jak wbudowane w deskę rozdzielczą? Już od dawna nie słyszałem o takich przypadkach, ale być może to tylko moje odczucie.
Awatar użytkownika
Polini
Donator
Donator
Posty: 31
Rejestracja: 20 lip 2020, 10:47
Model: NC
Wersja: 2.0
Lokalizacja: Warszawa

18 lis 2023, 1:17

Fiveopac pisze:
17 lis 2023, 12:35
A właśnie że ja mam i jest spoko. Jakość wykonania super, wszystko pasuje od strony montażowej. Ekran bardzo dobry, ale w pełnym słońcu niestety mało widać. Trochę brakuje mocy procesora bo potrafi zamulać ale jak już jakaś apka jest odpalona to działa bez zastrzeżeń.
Zawiechy systemu nie miałem ani razu. Apki też się nigdy mi nie zawiesiły. Zwykle mam odpalone spotify plus google maps a w tle janosik i działa wszystko bezproblemowo. Sterowanie z kierownicy działa, mam wpięta na stałe karta gsm z internetem i też zero problemów.
Nie to,że jakoś mocno polecam, ale niestety nic lepszego nie ma na rynku a tym bardziej w tej cenie.
A jaki jest przeskok jeśli chodzi o jakość dźwięku (jeśli jakiś jest)? :)
Awatar użytkownika
Gieras
Donator
Donator
Posty: 344
Rejestracja: 29 sie 2020, 16:00
Model: NC
Wersja: 2.0 PRHT
Lokalizacja: Mazowieckie

18 lis 2023, 16:36

Po obejrzeniu sryliona filmów na youtubie, trochę mnie martwi widoczność tego ekranu w słoneczny dzień, bo głównie jeżdżę top down. Bardzo błyszczący ekran o przecietnej jasności może skutkować brakiem widoczności, a to przy braku fizycznych przycisków może zbyt bardzo odwracać uwagę od drogi. Ot i dylemat. Bogata funkcjonalność czy bezpieczenstwo.
Awatar użytkownika
monkahead
Donator
Donator
Posty: 1388
Rejestracja: 31 gru 2019, 8:56
Model: NC FL
Wersja: Summer Edition '12
Lokalizacja: Sosnowiec

18 lis 2023, 20:38

Kup Atoto F7 z obsługą bezprzewodową AA i po problemie. Ekran IPS, wszystko na nim widać bardzo dobrze, nawet w dużym słońcu. Testowałem go z dwoma rodzajami folii ochronnej, przeźroczystą oraz matową, z każdą działa elegancko, zależy co kto lubi albo lepsze kolory, albo brak odcisków palców. Obrazek

Wysłane z mojego SM-S911B przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Gieras
Donator
Donator
Posty: 344
Rejestracja: 29 sie 2020, 16:00
Model: NC
Wersja: 2.0 PRHT
Lokalizacja: Mazowieckie

18 lis 2023, 23:35

monkahead pisze:
18 lis 2023, 20:38
Kup Atoto F7 z obsługą bezprzewodową AA i po problemie. Ekran IPS, wszystko na nim widać bardzo dobrze, nawet w dużym słońcu. Testowałem go z dwoma rodzajami folii ochronnej, przeźroczystą oraz matową, z każdą działa elegancko, zależy co kto lubi albo lepsze kolory, albo brak odcisków palców.

Wysłane z mojego SM-S911B przy użyciu Tapatalka
Czy można podłączyć 2 telefony jednocześnie? Czy działa sterowanie z kierownicy bezpośrednio, czy trzeba użyć jakiegoś dodatkowego konwertera?
Awatar użytkownika
monkahead
Donator
Donator
Posty: 1388
Rejestracja: 31 gru 2019, 8:56
Model: NC FL
Wersja: Summer Edition '12
Lokalizacja: Sosnowiec

20 lis 2023, 8:51

Nie wiem czy 2 telefony jednocześnie działają, sterowanie z kierownicy działa bez żadnych przejściówek.

Wysłane z mojego SM-S911B przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Fiveopac
Administrator
Administrator
Posty: 5459
Rejestracja: 06 mar 2006, 13:56
Model: NC
Wersja: 2,5 Turbo
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

21 lis 2023, 11:40

Gieras pisze:
17 lis 2023, 15:40

Faktycznie sobie przypomniałem, że widziałem u Ciebie na zlocie w Lesznie coś podobnego. Podobało mi się, że ten ekran miał u ciebie specjalną ramkę, która robi wrażenie, jakby to było fabryczne wyposażenie. Czy używasz może Apple CarPlaya lub Android Auto?

Ten patent z własną kartą też do mnie przemawia, bo nawigacja czy Spotify nie będą obciążać baterii telefonu, co jest faktem przy klasycznych radiach, gdzie na stałe trzeba używać transmisji poprzez Bluetooth.
Nie korzystam z carplay/auto, sim karta zaspakaja moje potrzeby :P
Maciek10 pisze:
18 lis 2023, 1:17
A jaki jest przeskok jeśli chodzi o jakość dźwięku (jeśli jakiś jest)? :)
Tak, jest lepiej niż na seryjnym radio z nc1 plus rozbudowany egualizer. Przy okazji przypomnialem sobei jeden drobny problem z tym radiem - gdy jest wpiete w seryjna wiazke bose to idzie high na wzmacniacz i tym samym jest bardzo glosno juz przy niskich wartosciah glosnosci :P ponoc jest opcja w radiu, by temu zapobiec ale mozna zrobic bypass przy wzmacniczu bose ale na razie olałem i jakos z tym żyje.
Less roof, more fun!
Obrazek
blow-off.pl Najlepsze zawory blow-off i dv w sieci :mrgreen:
rac000n
Posty: 155
Rejestracja: 23 paź 2020, 13:23
Model: NC
Wersja: 2.0
Lokalizacja: WWW

23 lis 2023, 18:00

Fiveopac pisze:
21 lis 2023, 11:40
Gieras pisze:
17 lis 2023, 15:40

Faktycznie sobie przypomniałem, że widziałem u Ciebie na zlocie w Lesznie coś podobnego. Podobało mi się, że ten ekran miał u ciebie specjalną ramkę, która robi wrażenie, jakby to było fabryczne wyposażenie. Czy używasz może Apple CarPlaya lub Android Auto?

Ten patent z własną kartą też do mnie przemawia, bo nawigacja czy Spotify nie będą obciążać baterii telefonu, co jest faktem przy klasycznych radiach, gdzie na stałe trzeba używać transmisji poprzez Bluetooth.
Nie korzystam z carplay/auto, sim karta zaspakaja moje potrzeby :P
Maciek10 pisze:
18 lis 2023, 1:17
A jaki jest przeskok jeśli chodzi o jakość dźwięku (jeśli jakiś jest)? :)
Tak, jest lepiej niż na seryjnym radio z nc1 plus rozbudowany egualizer. Przy okazji przypomnialem sobei jeden drobny problem z tym radiem - gdy jest wpiete w seryjna wiazke bose to idzie high na wzmacniacz i tym samym jest bardzo glosno juz przy niskich wartosciah glosnosci :P ponoc jest opcja w radiu, by temu zapobiec ale mozna zrobic bypass przy wzmacniczu bose ale na razie olałem i jakos z tym żyje.
A który konkretnie model brałeś? Bo widzę, że jest sporo do wyboru. 😁 Czy musiałeś dokupić jakieś wiązki/przejściówki żeby to podpiąć?
ODPOWIEDZ