Coobcio odkrył fenomen mazdy mx5 :D

Forum główne a tematyką prowadzącą jest mx-5.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Adam_F
Donator
Donator
Posty: 785
Rejestracja: 08 sie 2013, 21:13
Model: ND
Wersja: SkyPASSION
Lokalizacja: Pyrlandia

03 mar 2020, 17:34

Było : nbfl 1.8 , nbfl 1.6 , nc 2.0
Jest : ND :)
Awatar użytkownika
Zbychersky
Donator
Donator
Posty: 721
Rejestracja: 09 maja 2016, 8:50
Model: ND
Lokalizacja: Kobiór

03 mar 2020, 17:52

Każdy go odkrywa kto twierdzi, że ten samochód nie ma prawa jechać bo ma mało koni, owszem na prostej nie jest się najszybszym i nie raz doświadczyłem tego jak objechał mnie pastuch, ale w zakrętach MX-5 daje mnóstwo frajdy, a w dobrych rękach objeżdża niejedną "pipę" w mocniejszej furze ;)
Awatar użytkownika
AaaA
Donator
Donator
Posty: 618
Rejestracja: 24 sie 2014, 20:56
Model: Inny
Wersja: ND2 2.0 Recaro
Lokalizacja: Mladá Boleslav - tak mam też Škode w garażu

03 mar 2020, 21:03

:))))

To jest woda czy olej?
<strike>miata is always the answer</strike>
hadrák is always the answer
bylo NA 1.6 prawie M Edition, potem NBFL 1.8 Phoenix, jest ND2 2.0 SkyFREEDOM Recaro Sport Obrazek zastępczo Toyobaru Obrazek
Awatar użytkownika
Wojtek Wawa
Donator
Donator
Posty: 2139
Rejestracja: 06 paź 2015, 11:29
Model: ND
Wersja: freedom+bilstein
Lokalizacja: Warszawa

04 mar 2020, 9:55

Dzięki za linka, Coobcia nie da się nie lubić. Nie wiem, czy tylko ja nie trawię za to Felixa, tym brakiem szpery i tym, że się nie da driftować mnie wkurzył :-)
W ogóle mam taką refleksję, że jak byłem dzieckiem, to Motor publikował wycinek nadwozia, np samą klamkę i ludzie mieli zgadywać co to za samochód i zawsze miałem bekę jakie to łatwe. A dziś wielu polskich "dziennikarzy" czy "jutuberów" potrafi nie ogarnąć podstaw. Co ciekawe czy Savagesse czy inni anglojęzyczni błędów nie robią, ale się do nagrywania przygotowują. Jak ktoś chce pomiary driftboxem na polskim youtube to polecam zwięzłą Autowizję, która ma tę wadę, że już jednym uchem się nie da słuchać, bo są same informacje podawane raz.

Ale do posłuchania w pracy jednym uchem super, dziękuję!
Awatar użytkownika
waran
Donator
Donator
Posty: 735
Rejestracja: 04 lut 2017, 10:47
Model: NC FL
Wersja: Sport
Lokalizacja: Warszawa

04 mar 2020, 11:50

Widziałem kiedyś Coobcia w "Zakupie kontrolowanym", musiał wypowiadać się przez kilka minut nie używając "k..." i"ch...", strasznie się biedak męczył ;)
Ubi bene, ibi patria
Awatar użytkownika
pirul
Moderator techniczny
Moderator techniczny
Posty: 2308
Rejestracja: 30 cze 2017, 12:11
Model: Inny
Wersja: RX-7 FB2 '83
Lokalizacja: Kraków

04 mar 2020, 12:02

waran pisze:
04 mar 2020, 11:50
Widziałem kiedyś Coobcia w "Zakupie kontrolowanym", musiał wypowiadać się przez kilka minut nie używając "k..." i"ch...", strasznie się biedak męczył ;)
Taaaak, niebieską zetę z US oglądali, ważył słowa chłopak, kupa śmiechu była z tej sceny haha.
Awatar użytkownika
Malcolm_x
Donator
Donator
Posty: 520
Rejestracja: 26 sie 2018, 20:46
Model: NC
Wersja: 2.5
Lokalizacja: poznań

04 mar 2020, 12:25

Uwielbiam oglądać nowe odcinki coobcia do porannej kawki. Jest to jeden z tych gosci od których polscy dziennikarze powinni uczyć sie swobody i flow w mówieniu. Nie wspominam o wiedzy, ktora dla mnie jako laika tak naprawde mega dokształca. Nie wiem czy zauważyliście jak sprytnie jaogodowy kieruje w każdym odcinku coobciem jezeli chodzi o wyciąganie wiedzy. Razem tworzą dobry duet. Niestety nie ma nic poza nimi co da sie oglądać w Polsce.....
AsaroV
Posty: 19
Rejestracja: 14 sie 2019, 16:23
Model: NA
Wersja: 1.6 '95
Lokalizacja: Czwa

04 mar 2020, 12:46

Coobcio i Jagoda kozak, mój ulubiony motoryzacyjny duet na youtube zaraz po Mighty Car Mods.
Profesor Chris jest też spoko, i ostatnio odkryłem radzioFLATOUT spoko serie o zawieszeniu właśnie zaczął :)
Są jeszcze Łysi, Roberty itd ale jakoś mi nie podchodzą choć jakiś tam pożytek mniejszy lub większy z nich jest.

U Coobcia/Jagody fajne jest to, że widać dokładnie co robią i o czym mówi Coobcio, a nie rysowanie po tablicy czy sucha teoria.
sowa
Posty: 80
Rejestracja: 03 cze 2016, 15:39
Model: NB
Wersja: Miracle
Lokalizacja: Wawa
Kontakt:

04 mar 2020, 14:03

Malcolm_x pisze:
04 mar 2020, 12:25
Uwielbiam oglądać nowe odcinki coobcia do porannej kawki. Jest to jeden z tych gosci od których polscy dziennikarze powinni uczyć sie swobody i flow w mówieniu. Nie wspominam o wiedzy, ktora dla mnie jako laika tak naprawde mega dokształca. Nie wiem czy zauważyliście jak sprytnie jaogodowy kieruje w każdym odcinku coobciem jezeli chodzi o wyciąganie wiedzy. Razem tworzą dobry duet. Niestety nie ma nic poza nimi co da sie oglądać w Polsce.....
A Wazzup? :)
mutra
Donator
Donator
Posty: 3669
Rejestracja: 13 mar 2016, 15:50
Model: ND
Wersja: GT Sport nav+
Lokalizacja: Nottinghamshire

04 mar 2020, 14:17

sowa pisze:
04 mar 2020, 14:03
Malcolm_x pisze:
04 mar 2020, 12:25
Uwielbiam oglądać nowe odcinki coobcia do porannej kawki. Jest to jeden z tych gosci od których polscy dziennikarze powinni uczyć sie swobody i flow w mówieniu. Nie wspominam o wiedzy, ktora dla mnie jako laika tak naprawde mega dokształca. Nie wiem czy zauważyliście jak sprytnie jaogodowy kieruje w każdym odcinku coobciem jezeli chodzi o wyciąganie wiedzy. Razem tworzą dobry duet. Niestety nie ma nic poza nimi co da sie oglądać w Polsce.....
A Wazzup? :)
A złomnik?
Awatar użytkownika
waran
Donator
Donator
Posty: 735
Rejestracja: 04 lut 2017, 10:47
Model: NC FL
Wersja: Sport
Lokalizacja: Warszawa

04 mar 2020, 14:22

A mnie jednak troszkę te bluzgi przeszkadzają, od czasu do czasu ok, ale non stop to już lekka przesada - choć oczywiście koleś ma wiedzę i zna się na rzeczy...
Ubi bene, ibi patria
Awatar użytkownika
AaaA
Donator
Donator
Posty: 618
Rejestracja: 24 sie 2014, 20:56
Model: Inny
Wersja: ND2 2.0 Recaro
Lokalizacja: Mladá Boleslav - tak mam też Škode w garażu

04 mar 2020, 14:54

odpalac auto a nie o internetach nawijac!:)
<strike>miata is always the answer</strike>
hadrák is always the answer
bylo NA 1.6 prawie M Edition, potem NBFL 1.8 Phoenix, jest ND2 2.0 SkyFREEDOM Recaro Sport Obrazek zastępczo Toyobaru Obrazek
ODPOWIEDZ