Pomoc przedzakupowa/zakupowa

Forum główne a tematyką prowadzącą jest mx-5.

Moderator: Moderatorzy

MarasDriver
Posty: 1
Rejestracja: 19 gru 2019, 11:55
Model: Inny
Lokalizacja: Gdynia

20 gru 2019, 11:18

Cześć,

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad kupnem mx-5tki. 3 lata temu kupiłem jedyny słuszny bolid młodzieży wiejskiej :D z myślą ze to tył napęd, że będzie się doskonale prowadził i że to coupe i że ładnie wygląda. Niby wszystko się zgadza, ale czegoś też mi brakuje - to znaczy jest za dużo. Bmka to ciężki kloc i przez to nie prowadzi się tak dobrze jakbym tego oczekiwał. Jest dużo lepiej niż wiekszość aut ale to gokartowego ideału daleko. Dość o moim bmw.

Chciałbym poszukać sobie mazdy NB/NBFL 6b Torsen oczywiście 1,8. Jednak żeby ją kupić musiałbym sprzedać bmw. I tutaj tkwi mój problem. Nie chciałbym jechać oglądać jakiegoś auta z myślą że i tak go nie kupię, bo nie mam przygotowanego budżetu. To moim zdaniem nieuczciwe wobec sprzedawcy i chciałbym tego uniknąć. Bardziej chciałbym poprosić kogoś kto ma takie autko, żeby pozwolił mi się przymierzyć do niego, opowiedziałby trochę o aucie, może jak własciciel będzie miał dobry dzień to dałby mi się nim przejechać. Za zmarnowany czas i paliwko oczywiścię się odwdzięczę :). Nie chciałbym sytuacji gdy sprzedam bmw, które nie jest najgorszym autem, a okaże się że do mx5 się nie mieszczę lub po prostu coś mi w nim nie pasuje. I wtedy bede gonił za nowym właścicielem do granicy :D

Tutaj gorąca prośba do was, ponieważ nie mam żadnego znajomego który posiada mx-5, a do kogo najlepiej się zgłosić jak nie do klubu MX-5 Polska :) Chciałbym zarzucić moją prośbę na waszym forum. Czy znalazła by się jakaś dobra dusza w trójmieście, bądz bliskich okolicach która chciałaby się zgodzić na powyższą pomoc być może kiedyś nowemu klubowiczowi?

Pozdrawiam
Marek :)
Awatar użytkownika
janux
Donator
Donator
Posty: 310
Rejestracja: 03 sie 2017, 12:21
Model: NC
Wersja: Sport
Lokalizacja: Białystok

20 gru 2019, 12:49

Cześć :)

viewtopic.php?p=505994#p505994 - tutaj masz link do tematu spotkań w Trójmieście. Najlepiej tam zerknij kiedy odbywają się spoty. Myślę, że jeśli wpadniesz na spot to ktoś na pewno da Ci się przymierzyć do Miaty :)
ODPOWIEDZ