Pytania związane z pakietem Recaro do ND2

Forum główne a tematyką prowadzącą jest mx-5.

Moderator: Moderatorzy

fen
Posty: 51
Rejestracja: 26 maja 2016, 22:53
Model: ND
Lokalizacja: okolice Katowic

14 paź 2018, 20:34

Witam,

rozważam zamówienie nd2 i zastanawiam się nad pakietem recaro. Zakładam, że to będzie to samo co w nd i ktoś pomoże.

1. Te sportowe zawieszenie to bilsteiny b6? Czy pasują do nich pro kity dedykowane do nd? W sensie czy to jest to samo zawieszenie co do tej pory czy może zaszły jakieś zmiany w nd2 w tej kwestii?

2. Czy fotele recaro mają regulację wysokości? Bo gdzieś trafiłem na informację, że siedzi się w nich trochę niżej niż w standardowych, w których dla mnie jest ok i troszkę się boję, żeby nie było za nisko bo kolosem nie jestem ;)

3. Ewentualnie może znajdzie się ktoś z takimi stołkami z okolic Katowic, Sosnowca, Będzina itp. i da wsiąść do swojej rakiety?

Z góry dzięki za pomoc.
Awatar użytkownika
TerminatorPi
Donator
Donator
Posty: 1605
Rejestracja: 23 cze 2017, 19:24
Model: ND RF
Wersja: SkyFreedom
Lokalizacja: Mała dziura pod dużą Warszawą ;-)

14 paź 2018, 21:19

fen pisze:Witam,

rozważam zamówienie nd2 i zastanawiam się nad pakietem recaro. Zakładam, że to będzie to samo co w nd i ktoś pomoże.
[...]
2. Czy fotele recaro mają regulację wysokości? Bo gdzieś trafiłem na informację, że siedzi się w nich trochę niżej niż w standardowych, w których dla mnie jest ok i troszkę się boję, żeby nie było za nisko bo kolosem nie jestem ;)

O ile nic się nie zmieniło w nd2, to fotele są regulowane następująco:
1. Pozycja fotela przód-tył
2. Pochylenie oparcia
3. Wysokość przedniej krawędzi siedziska

Nie ma regulacji wysokości usadzenia dupy w fotelu.
Nie pamiętam czy jest wysunięcie przedniej krawędzi siedziska (a nie chce mi się po nocy złazić do garażu ;) ).
I tyle.
Dyzia Bo czerwone są najszybsze
Tylko kierowca jest zielony :-D
Koza team member!
Awatar użytkownika
Liliputek
Donator
Donator
Posty: 974
Rejestracja: 19 cze 2016, 22:14
Model: ND
Wersja: Freedom plus
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

14 paź 2018, 22:55

Jeśli masz ochotę możesz podjechać pooglądać, pogadać i pomacać. Mam wszystko w Liliputku co cię interesuje. Jestem z Rybnika.
LILIPUTEK - z miłości do jazdy :winner:
Awatar użytkownika
Jaw0r
Posty: 221
Rejestracja: 07 lut 2012, 15:22
Model: ND
Wersja: SkyFreedom
Lokalizacja: Warszawa

25 paź 2018, 22:44

TerminatorPi pisze:Nie pamiętam czy jest wysunięcie przedniej krawędzi siedziska

Nie ma takiej możliwości w Recaro.

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
ODPOWIEDZ