Krótkie trasy Kraków

Forum główne a tematyką prowadzącą jest mx-5.

Moderator: Moderatorzy

sulejman
Posty: 45
Rejestracja: 31 paź 2016, 17:45
Model: NC FL2

08 wrz 2018, 19:37

Wiem, że już jest już podobny temat, ale szukam krótkich tras w okolicach Krakowa.

Takich na 2-3 godzinki pętle po pracy. Top down wieczorem z jednej strony żeby odpocząć, ale żeby też przycisnąć.

Tak żeby nie było dużego ruchu, ale żeby winkle się zgadzały. Mój stały cel to Skala od kilku lat, począwszy od motocykla po Miate teraz, ale szukam alternatyw
Awatar użytkownika
Aero50
Donator
Donator
Posty: 364
Rejestracja: 27 cze 2014, 8:37
Model: NA
Wersja: 90' 1.6
Lokalizacja: Kraków

09 wrz 2018, 9:54

https://goo.gl/maps/nGrwNzZHtcD2

Link od Nickesha.

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Domel
Donator
Donator
Posty: 356
Rejestracja: 26 gru 2013, 10:41
Model: NC FL
Wersja: bordo z hameryki
Lokalizacja: Kraków

10 wrz 2018, 18:56

Polecam okolice na południe od Olkusza - chyba wszystkie trasy nadają się dla miaty: do Bukowna, do Trzebini, ale najlepsza jest do Krzeszowic przez Gorenice.
No i cały Garb Tęczyński - okolice Rudna - od Morawicy aż po Chrzanów - naprawdę jest tam kilka niedocenionych perełek - może nie są długie, ale zdarza mi się tam zgubić na 2 godziny... Z jakością jest różnie, ale ruch niewielki...
Awatar użytkownika
nick.es
Moderator podróży
Moderator podróży
Posty: 7684
Rejestracja: 11 mar 2014, 10:13
Model: NB FL
Lokalizacja: Costa Blanca

10 wrz 2018, 23:06

Nie chce popsuć fajnej inicjatywy, ale na prawdę tamten istniejący wątek z trasami MX-5 jest dokładnie tym miejscem, którego szukacie. Trasy, które tam zgłaszacie mogą ostatecznie znaleźć się na mapce, która każdy może podlinkować do swojego konta Google Maps. W ten sposób wszystkie trasy są zaznaczone na Twoich mapach, zawsze masz je pod ręką i łatwo się zorientować, co gdzie leży.

Zgłaszajcie Wasze pomysły do oryginalnego wątku, żeby Wasza fatyga nie poszła na marne, a trasy zostały utrwalone mapie.
ODPOWIEDZ