ND lodówka samochodowa w bagażniku

Forum główne a tematyką prowadzącą jest mx-5.

Moderator: Moderatorzy

BunnyWoop
Posty: 101
Rejestracja: 12 lip 2017, 9:28
Model: ND

06 cze 2018, 0:12

...z podłączeniem do prądu.

How hard can it be?

No i inna sprawa. Nawigacja jest zajebista tylko ekran za mały. :lipa:
Mam Ipada którego używałem w poprzednim samochodziku jako navi. Za cholerę nie mam pojęcia jak w miarę bezinwazyjnie zainstalować ipada w Mazdzie.

Ktoś próbował?
Awatar użytkownika
Chezus
Donator
Donator
Posty: 1167
Rejestracja: 07 lip 2016, 20:45
Model: NB FL
Wersja: Impuls
Lokalizacja: SZA

15 cze 2018, 9:14

BunnyWoop pisze:...z podłączeniem do prądu.

How hard can it be?

Ktoś próbował?


A po co zaraz prąd? Wystarczy taki grillowy koszyk piknikowy termiczny, w którego wrzucasz ze 2 kg lodu i heja. W NBFL się sprawdza. W ND też powinno się udać.
The answer is always Miata.
BunnyWoop
Posty: 101
Rejestracja: 12 lip 2017, 9:28
Model: ND

15 cze 2018, 21:23

hmm, dzieki
Awatar użytkownika
Enzis
Posty: 577
Rejestracja: 02 gru 2014, 8:55
Model: NB FL
Lokalizacja: Ostrzeszów\Wrocław

17 cze 2018, 15:05

Chezus pisze:
BunnyWoop pisze:...z podłączeniem do prądu.

How hard can it be?

Ktoś próbował?


A po co zaraz prąd? Wystarczy taki grillowy koszyk piknikowy termiczny, w którego wrzucasz ze 2 kg lodu i heja. W NBFL się sprawdza. W ND też powinno się udać.


100% racji - gdy jechaliśmy na Japfest wrzuciłem do torebki termicznej z biedry schłodzone piwka i kilka torebek lodu, to po 3 godzinach piwka były idealne, a później sam lód wrzucaliśmy do drinków :lol:
Generalnie, jeśli nie jedziesz przez połowę świata, to taki patent jak najbardziej przechodzi :kciuk:
Awatar użytkownika
AaaA
Donator
Donator
Posty: 611
Rejestracja: 24 sie 2014, 20:56
Model: Inny
Wersja: ND2 2.0 Recaro
Lokalizacja: Mladá Boleslav - tak mam też Škode w garażu

02 sty 2019, 10:50

taki pomysl na szybko to zobacz jak wyglada zasilanie pompy paliwa:) a tak kompletnie powaznie to moglbys po prostu pociagnac kabel do skrzynki bezpiecznikow.
<strike>miata is always the answer</strike>
hadrák is always the answer
bylo NA 1.6 prawie M Edition, potem NBFL 1.8 Phoenix, jest ND2 2.0 SkyFREEDOM Recaro Sport Obrazek zastępczo Toyobaru Obrazek
Tobiasz
Posty: 10
Rejestracja: 26 kwie 2015, 20:46
Model: Inny

15 sty 2019, 20:36

Trochę odkopię temat, co do mocowania tabletu, to polecam rozwiązania oferowane przez Brodit - skladaja sie z dwoch czesci, samego uchwytu, mocowanego bez wiercenia/klejenia do deski i samego mocowania urządzenia. Testowałem u siebie w innym samochodzie i działa idealnie.
Awatar użytkownika
dudek_t
Posty: 424
Rejestracja: 20 kwie 2018, 7:31
Model: ND
Lokalizacja: Bielsk Podlaski

16 sty 2019, 8:05

Mam Brodit w dwóch samochodach i do Mazdy pewnie tez kupię. Ciężko o bardziej praktyczne i nieinwazyjne rozwiązanie.
ODPOWIEDZ