Pożyczę bagażnik na tylnią klapę

Forum główne a tematyką prowadzącą jest mx-5.

Moderator: Moderatorzy

bocianzbagien
Posty: 1
Rejestracja: 23 sie 2013, 15:21
Lokalizacja: Gdańsk

04 kwie 2018, 9:47

Hej! Szukam kogoś z Trójmiasta kto ma bagażnik do NB i mógłby go pożyczyć na weekend.

Chciałem skoczyć za miasto na rower i bez bagażnika raczej go nie zmieszczę :-)

Oczywiście stawiam flaszkę - czy co innego lubisz.
Awatar użytkownika
Chezus
Donator
Donator
Posty: 1167
Rejestracja: 07 lip 2016, 20:45
Model: NB FL
Wersja: Impuls
Lokalizacja: SZA

06 kwie 2018, 12:39

Przyznam szczerze, że zakładanie tych bagażnieków od tak i ściąganie nie jest dobrym pomysłem. Jednak trochę zostawiają ślady. Ja swojego jeszcze nie ściągałem, ale chyba wolę nie ściągać.
The answer is always Miata.
grzybek
Posty: 67
Rejestracja: 02 gru 2015, 19:12
Model: NB FL
Wersja: phoenix 1,8
Lokalizacja: Szczecin

06 kwie 2018, 21:10

Ja swój zdejmuje na zimę, bo mi szkoda na sól i mróz wystawiać skórzane paski, które do niego dorobiłem. Ale jak miałem potrzebę (krążyło w sieci zdjęcie mojej Felki z kosiarką na bagażniku, przywoziłem też dywan 2x3 m i beczkę 200 l) to zakładałem bagażnik a potem zdejmowałem. Żadnych śladów na klapie bagażnika nie mam. Owszem kilka gumowych podkładek dołożyłem...
grzybek
Posty: 67
Rejestracja: 02 gru 2015, 19:12
Model: NB FL
Wersja: phoenix 1,8
Lokalizacja: Szczecin

06 kwie 2018, 21:13

Jak dojedziesz do Szczecina to pożyczę Ci rower...
Awatar użytkownika
Chezus
Donator
Donator
Posty: 1167
Rejestracja: 07 lip 2016, 20:45
Model: NB FL
Wersja: Impuls
Lokalizacja: SZA

07 kwie 2018, 11:33

grzybek pisze:Ja swój zdejmuje na zimę, bo mi szkoda na sól i mróz wystawiać skórzane paski, które do niego dorobiłem. Ale jak miałem potrzebę (krążyło w sieci zdjęcie mojej Felki z kosiarką na bagażniku, przywoziłem też dywan 2x3 m i beczkę 200 l) to zakładałem bagażnik a potem zdejmowałem. Żadnych śladów na klapie bagażnika nie mam. Owszem kilka gumowych podkładek dołożyłem...


Ja mam fabrycznie chyba założony jeszcze i wolę nie dotykać... No ale na zaś radzę tak jak Ty, dołożyć jakieś podkładki.
The answer is always Miata.
ODPOWIEDZ