Opinia o mx-5 centrum z Wrocławia

Forum główne a tematyką prowadzącą jest mx-5.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
marzdin
Donator
Donator
Posty: 364
Rejestracja: 02 lis 2012, 16:49
Model: Inny
Wersja: NCFL mode by Five
Lokalizacja: Wrocław

03 lis 2013, 14:31

Ciekaw jestem Waszej opinii o firmie Mx-5 centrum ( http://www.mx5-centrum.pl ) z Wrocławia, zarówno jako serwis jak i handlarzy.

Pozdrawiam serdecznie
Marcin
wojteq
Posty: 351
Rejestracja: 18 sty 2013, 6:31
Lokalizacja: Katowice

03 lis 2013, 15:47

Ja bylem zadowolony, kupowalem NB. Wszystko sie zgadzalo, z tym co twierdzili. Jedyne co przeoczylem to reczny :D
grzes pisze:Wiesz do czego to służy? JA wiem ze nie wiesz(...) Człowieku, żebym ja się z Tobą kłócił o takie sprawy to musisz jeszcze spędzić w garażu i internecie pare tysięcy godzin na skrupulatnym uczeniu się tego, czego się w garażu i internecie nauczyć nie da (...)Na żywo, zweryfikujemy kto ma jakie zaplecze merytoryczne(...) bo ja nie mam nic Tobie do udowodnienia...
Domiś
Posty: 47
Rejestracja: 22 lip 2012, 22:39
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

17 lis 2013, 8:27

A ja niestety tych Panów nie polecam :cry: . Wszystko miało być super i na początku było, chociaż naprawa podgrzewania fotelu pozostawiła wiele do życzenia :roll: . Najgorsze okazało się potem, gdy panic driftem przybrałem płot i słup. Okazało się że na aucie była gruba szpachla, a maska jest po grado biciu :omgomg: . Teraz wszystko jest zrobione na cacy, ale trochę mnie to kosztowało (całe wakacje po maturze spędzone z łopatą). Dlatego tych oszustów serdecznie odradzam :kciukdol: .
Awatar użytkownika
Fifkers
Donator
Donator
Posty: 4677
Rejestracja: 10 cze 2009, 11:06
Model: NA
Lokalizacja: Białystok

17 lis 2013, 9:33

Opinii na forum jest więcej w innym wątku. Koledzy z Wrocławia też nie byli zadowoleni z tej firmy.
Były: NB, NBFL, NC 2,0, NC 2,0 automat, NC swap 2,5 6b, ND 2,0.
Jest NA 1990r, ND 2,0.
ODPOWIEDZ