Tutaj sie witamy!

Forum główne a tematyką prowadzącą jest mx-5.

Moderator: Moderatorzy

Hoyrak
Posty: 1
Rejestracja: 06 cze 2017, 12:46
Model: Inny

06 cze 2017, 12:49

Witam wszystkich,

Na imie mam Hubert i jestem z Warszawy, od marca poluję na zdrową MX5- póki co bez rezultatu :/ Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Chezus
Donator
Donator
Posty: 1167
Rejestracja: 07 lip 2016, 20:45
Model: NB FL
Wersja: Impuls
Lokalizacja: SZA

06 cze 2017, 15:04

Hoyrak pisze:Witam wszystkich,

Na imie mam Hubert i jestem z Warszawy, od marca poluję na zdrową MX5- póki co bez rezultatu :/ Pozdrawiam!


Określ czego szukasz i napisz post w dziale kupię mx5. Może akurat ktoś ma coś ciekawego na zbyciu. Może w dziale sprzedam coś znajdziesz.
The answer is always Miata.
Awatar użytkownika
Elvis
Posty: 26
Rejestracja: 10 cze 2017, 13:53
Model: NB FL
Wersja: Impuls
Lokalizacja: Rawicz

10 cze 2017, 15:39

Siemka
Marek z Rawicz (wielkopolska) z tej strony. Nie posiadam jeszcze tak ukochanego przez wszystkich samochodu ale mam zamiar to zmienić w najbliższym czasie (z tą myślą zarejestrowałem się tutaj), mam nadzieję że będzie to kwestia dni a nie miesięcy.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Sidd
Posty: 2
Rejestracja: 12 cze 2017, 10:19
Model: Inny

12 cze 2017, 11:51

Cześć wszystkim,
na imię mam Michał, do tej pory miałem tylko hondy, ale zamarzył mi się jakiś japoński roadster z napędem na tył i prawdopodobnie będzie to mx-5. Jestem głównie, żeby czytać i zebrać informację nt. tego autka. Przymierzam się do NA, może NB - zobaczymy.
Awatar użytkownika
apocalyptik
Posty: 7
Rejestracja: 17 cze 2017, 9:12
Model: NB
Wersja: 1.6
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

17 cze 2017, 9:35

Cześć wszystkim.

Benzynę mam we krwi od dziecka. Lubię się też ścigać i właśnie do tego będzie mi służyła mx5. Podobno przypomina gokarta więc będę się czuł jak w domu, a jak wiadomo z tylnonapędówek dużego wyboru nie ma - przynajmniej w rozsądnym budżecie. Wersja jaka mnie interesuje to NA. Oprócz tego mam Subaru Impreza WRX z 2002 roku, które sprzedam i Audi 80 1.9 TDI :D z 1995, która jest moim codziennym wozidłem. Na forach nie udzielałem się od...wielu lat i tu raczej też spodziewam się, że będę więcej czytał niż pisał. Więc to jeden z niewielu moich postów - przynajmniej na początku :)
norbertj
Posty: 1
Rejestracja: 18 cze 2017, 17:06
Model: Inny
Lokalizacja: Krosno

19 cze 2017, 15:46

Witam, na imię mam Norbert, lat 24, pochodzę z okolic Krosna. Do tej pory jeździłem Hondą Civic V HB, jednakże, z wiekiem coraz bardziej przychylnie patrze by spełnić swe marzenie z dzieciństwa,jakim jest Mazda MX-5 NB.

Tutaj kawałek historii :)
Dlaczego z dzieciństwa? Ponieważ gdy byłem dzieciaczkiem dostałem resoraka Mazde MX-5 NB, i od tamtej pory jestem chory na ten samochód. Teraz kiedy jest już z czym wystartować, planuje po wakacjach kupić tego też resoraka w rozmiarach 1:1 :).

Zarejestrowałem sie wcześniej by wiedzieć na co zwrócić uwagę, i już wiem, że forum mi w tym pomaga :D .

Pozdrawiam, do usłyszenia!
Awatar użytkownika
Chezus
Donator
Donator
Posty: 1167
Rejestracja: 07 lip 2016, 20:45
Model: NB FL
Wersja: Impuls
Lokalizacja: SZA

20 cze 2017, 5:14

norbertj pisze:Witam, na imię mam Norbert, lat 24, pochodzę z okolic Krosna. Do tej pory jeździłem Hondą Civic V HB, jednakże, z wiekiem coraz bardziej przychylnie patrze by spełnić swe marzenie z dzieciństwa,jakim jest Mazda MX-5 NB.

Tutaj kawałek historii :)
Dlaczego z dzieciństwa? Ponieważ gdy byłem dzieciaczkiem dostałem resoraka Mazde MX-5 NB, i od tamtej pory jestem chory na ten samochód. Teraz kiedy jest już z czym wystartować, planuje po wakacjach kupić tego też resoraka w rozmiarach 1:1 :).

Zarejestrowałem sie wcześniej by wiedzieć na co zwrócić uwagę, i już wiem, że forum mi w tym pomaga :D .

Pozdrawiam, do usłyszenia!


Polecam też rzucić okiem na dział sprzedaży. Samochód od klubowicza ma to do siebie, że kupując go znasz na wstępie większośc jego bolączek, a i na forum możesz poczytać o jego historii. Pomysł z zakupem MX-5, to best pomysł eva.
The answer is always Miata.
rutomek
Posty: 2
Rejestracja: 04 cze 2017, 19:38
Model: NB

20 cze 2017, 7:21

Witam Wszystkich!
Spełniłem swoje marzenie i od niedawana jestem posiadaczem MX5 NB:)
Na razie euforia...
pozdrawiam serdecznie
tomek
tm_mm
Posty: 2
Rejestracja: 22 cze 2017, 17:22
Model: NA

22 cze 2017, 17:28

Witam wszystkich fanów mazd mx-5,
Jestem b.szczęśliwym posiadaczem wersji NA,
Pozdrawiam
tm_mm
Awatar użytkownika
Fiveopac
Administrator
Administrator
Posty: 5457
Rejestracja: 06 mar 2006, 13:56
Model: NC
Wersja: 2,5 Turbo
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

22 cze 2017, 18:38

Siema Wy wszyscy ;) Miłego korzystania z forum i delektowania się życiem klubowym :)
Less roof, more fun!
Obrazek
blow-off.pl Najlepsze zawory blow-off i dv w sieci :mrgreen:
Awatar użytkownika
TerminatorPi
Donator
Donator
Posty: 1602
Rejestracja: 23 cze 2017, 19:24
Model: ND RF
Wersja: SkyFreedom
Lokalizacja: Mała dziura pod dużą Warszawą ;-)

23 cze 2017, 19:35

Cześć,
Znamy się mało, właściwie wcale...
Z rzeczy o sobie - zaczynałem jeździć samochodem, kiedy najpopularniejsza tylnonapędówka w tym kraju ważyła połowę tego, co MX-5 ;-) I przez ładne parę lat jeździłem prawie wyłącznie tą właśnie tylnonapędówką. Później przyszedł czas na ustatkowanie i korzystanie z praktyczności układu FF.
Gdy byłem jeszcze szczawiem podobały mi się samochody amerykańskie, w szczególności muscle cary - duże, ciężkie, "ociekające mocą". A potem dorosłem :-D I zacząłem coraz bardziej chorować na MX-5, ale raczej na zasadzie "fajne to, ale w życiu się nie zbiorę, żeby coś takiego kupić".
I w zeszłym roku żona niemal przemocą zorganizowała mi jazdę próbną ND. Mówi, że takiej miny, jak wtedy, kiedy wysiadłem z tego samochodu, chyba nigdy u mnie nie widziała.
No i tak się przymierzam powoli i kiełkuje we mnie żeby jednak coś zanabyć. Zobaczymy.
Dyzia Bo czerwone są najszybsze
Tylko kierowca jest zielony :-D
Koza team member!
sulejman
Posty: 45
Rejestracja: 31 paź 2016, 17:45
Model: NC FL2

23 cze 2017, 23:35

TerminatorPi pisze:Cześć,
Znamy się mało, właściwie wcale...
Z rzeczy o sobie - zaczynałem jeździć samochodem, kiedy najpopularniejsza tylnonapędówka w tym kraju ważyła połowę tego, co MX-5 ;-) I przez ładne parę lat jeździłem prawie wyłącznie tą właśnie tylnonapędówką. Później przyszedł czas na ustatkowanie i korzystanie z praktyczności układu FF.
Gdy byłem jeszcze szczawiem podobały mi się samochody amerykańskie, w szczególności muscle cary - duże, ciężkie, "ociekające mocą". A potem dorosłem :-D I zacząłem coraz bardziej chorować na MX-5, ale raczej na zasadzie "fajne to, ale w życiu się nie zbiorę, żeby coś takiego kupić".
I w zeszłym roku żona niemal przemocą zorganizowała mi jazdę próbną ND. Mówi, że takiej miny, jak wtedy, kiedy wysiadłem z tego samochodu, chyba nigdy u mnie nie widziała.
No i tak się przymierzam powoli i kiełkuje we mnie żeby jednak coś zanabyć. Zobaczymy.


Bardzo fajny wpis i to, ze zona Ciebie wspiera w tym co lubisz.
Powodzenie w szukaniu!
Kosmynauta
Donator
Donator
Posty: 48
Rejestracja: 12 cze 2017, 9:35
Model: NB FL
Lokalizacja: Białstok

24 cze 2017, 9:46

Witam,
Mam na imię Robert i mieszkam w Białymstoku. Forum przeglądam od dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero niedawno. Wraz z moją żoną Igą jesteśmy od 2 tygodni szczęśliwymi posiadaczami Mazdy MX-5 NBFL. Szukaliśmy autka, które w sytuacjach kryzysowych zastąpi nam nasz główny pojazd. Oczywiście na początku stawialiśmy raczej na praktyczność, czyli: małe, pakowne, oszczędne. Tylko kiedy czerpać radość z życia jeśli każdy wybór musi się wpisywać w ogólnie przyjęty schemat? Zdecydowaliśmy się na kabriolet i po długich poszukiwaniach odpowiedniego modelu wybór padł na MX-5.
Pozdrawiam
xjonzee
Posty: 3
Rejestracja: 26 cze 2017, 7:21
Model: NB FL
Wersja: Unplugged

26 cze 2017, 7:42

Cześć,
mam na i mię Marcin, mieszkam w Warszawie. Na co dzień jeżdżę klasycznym, grzecznym tyłkowozem, którego nie zamieniłbym na żaden inny. Niemniej jednak od pewnego czasu nie daje mi spokoju myśl o przemierzaniu świata z tym słynnym wiatrem we włosach. MX-5 póki co nie posiadam, ale mam nadzieję, że wkrótce się to zmieni. Decyzja o zakupie już podjęta, teraz tylko zostaje przebieranie w ofertach i wybranie tej jednej jedynej perełki :)
Pozdrawiam wszystkich!
ravie
Posty: 3
Rejestracja: 22 mar 2017, 22:31
Model: Inny

02 lip 2017, 18:08

Przed pierwszym postem na forum wypada się przywitać, więc witam!
Pokrótce, Rafał prawie 30 lat.
MX-5 jeszcze nie posiadam, ale zastanawiam się bardzo mocno nad ND RF - będzie służyć jako daily z okazjonalnymi wypadami na tor. Po niedługim zakupie pewnie będę się interesował jakimiś modami do silnika, ale to już w innym dziale.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Toma Sensei
Posty: 76
Rejestracja: 02 lip 2017, 14:24
Model: NB FL
Lokalizacja: Bielsko-Biała

02 lip 2017, 18:21

Cześć wszystkim.
Nazwali mnie Tomek, 23 lata. Posiadam nbfl od niespełna 6 miesięcy. W Wolnych chwilach maniaczę w garażu, a nocami zamiast spać krążę bez celu.

Pozdrówki dla wszystkich!
“Life is the same as when you're driving...sometimes you go faster by letting go of the accelerator"
Obrazek
Awatar użytkownika
Romano
Posty: 33
Rejestracja: 03 lip 2017, 14:44
Model: NC
Wersja: Gruz edition
Lokalizacja: BB

03 lip 2017, 15:15

Po KKD przyszedł czas na rejestracje na forum - Ahoj !
deannn
Posty: 21
Rejestracja: 04 lip 2017, 11:07
Model: NB FL
Wersja: Projekt 1.8 Turbo
Lokalizacja: wlkp.

04 lip 2017, 11:14

Cześć. Forum przeglądam już od jakiegoś czasu. Posiadałem kiedyś piękne czarne NA wersja Eunos, pakiet Nardi Torino. Ostatnio zacząłem rozglądać się za NA lub NB Turbo i pomyślałem, że się przywitam.
Awatar użytkownika
_Adi_
Donator
Donator
Posty: 562
Rejestracja: 19 gru 2015, 15:16
Model: NC
Wersja: 個体
Lokalizacja: Wrocław

05 lip 2017, 18:06

Romano pisze:Po KKD przyszedł czas na rejestracje na forum - Ahoj !

Witamy! :kciuk:
Nawet kolega przeszedł chrzest bojowy. ;)
Awatar użytkownika
KyRy
Moderator
Moderator
Posty: 3758
Rejestracja: 13 mar 2008, 11:23
Model: NA
Wersja: Chiquita
Lokalizacja: Kotlina Kłodzka
Kontakt:

05 lip 2017, 19:18

Cześć Romano!
Niezła fota profilowa ;)
Są: Chiquita | 93LE | Błękitna Laguna
Były: NA 1.6 92 Blue | NA 1.8 96 Bura | NA 1.6 92 SE | NA 1.6 89 Miata | NA 1.6 93 Smerfeta | NA 1.8 97 Czarna Wdowa | NA 1.6 95 Szczur | NA 1.8 97 Clean Bandit | NA 1.6 96 Merlota | NA 1.6 94 Żaba
Awatar użytkownika
Ołtaż
Posty: 27
Rejestracja: 13 cze 2017, 16:40
Model: NA
Lokalizacja: Nadarzyn

06 lip 2017, 15:44

Dobri!

Za namową znajomego z Automobilklubu Polski zakupiłem wymarzoną NA. A teraz się witam, siema!

Do zobaczyska na którymś czwartkowym warszawskim spocie.

Kłaniam się,
Wojtek vel Ołtaż :)
- NA Canada :poklony:
- NB 1.8 TrackDay edition :twisted:
- NB 1.6 Liftoza MT'ek edition :D
Awatar użytkownika
pirul
Moderator techniczny
Moderator techniczny
Posty: 2308
Rejestracja: 30 cze 2017, 12:11
Model: Inny
Wersja: RX-7 FB2 '83
Lokalizacja: Kraków

07 lip 2017, 22:11

Witajcie,

Po paru innych "japońskich" forach 4- i 2-kołowych przyszedł czas na Wasze :)

Jak ja się zestarzałem skacząc po różnych zabawkach, niesamowite, pamiętam jak wczoraj kiedy rejestrowałem się na forum crx'ów, miałem wtedy 22 lata, teraz mam 33 ale mimo wiosen na karku w duszy wciąż gra to samo ;) Tylko teraz muszę się użerać z żoną o to kiedy mogę iść do garażu i dlaczego na tak długo :P

Do rzeczy - noszę się z zamiarem kupna NA z możliwie najwcześniejszego rocznika jako obiektu do dłubania w wolnych chwilach, chcę mieć dwa małe klasyki w garażu, mx-5 NA i cr-x'a 2gen, to drugie z sentymentu :) Plan jest na tyle poważny, że w tym celu sprzedaję jeden z moich kochanych motocykli.

Jutro jadę oglądać obiecujący egzemplarz NA '90, trzymajcie kciuki :)

Bezpiecznych kilometrów, pozdrowienia z Krakowa!
Adam
BunnyWoop
Posty: 101
Rejestracja: 12 lip 2017, 9:28
Model: ND

12 lip 2017, 9:36

Hey,

Jestem nowy, nazywam się Bunny i jeżdżę Toyota :D FJ. Sprzedaje ją i jedna z opcji jest mx-5.
I dlatego tu jestem.

Bunny.
Awatar użytkownika
kammich
Posty: 2925
Rejestracja: 24 lip 2009, 9:55
Model: NA
Lokalizacja: Szczecin

12 lip 2017, 14:14

pirul pisze:Witajcie,

Po paru innych "japońskich" forach 4- i 2-kołowych przyszedł czas na Wasze :)

Jak ja się zestarzałem skacząc po różnych zabawkach, niesamowite, pamiętam jak wczoraj kiedy rejestrowałem się na forum crx'ów, miałem wtedy 22 lata, teraz mam 33 ale mimo wiosen na karku w duszy wciąż gra to samo ;) Tylko teraz muszę się użerać z żoną o to kiedy mogę iść do garażu i dlaczego na tak długo :P

Do rzeczy - noszę się z zamiarem kupna NA z możliwie najwcześniejszego rocznika jako obiektu do dłubania w wolnych chwilach, chcę mieć dwa małe klasyki w garażu, mx-5 NA i cr-x'a 2gen, to drugie z sentymentu :) Plan jest na tyle poważny, że w tym celu sprzedaję jeden z moich kochanych motocykli.

Jutro jadę oglądać obiecujący egzemplarz NA '90, trzymajcie kciuki :)

Bezpiecznych kilometrów, pozdrowienia z Krakowa!
Adam

Jakie moto sprzedajesz?

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
pirul
Moderator techniczny
Moderator techniczny
Posty: 2308
Rejestracja: 30 cze 2017, 12:11
Model: Inny
Wersja: RX-7 FB2 '83
Lokalizacja: Kraków

12 lip 2017, 15:43

Nie wiem czy można tutaj wklejać linki, najwyżej mi się oberwie:
http://allegro.pl/honda-hornet-600-cafe ... 30983.html
Awatar użytkownika
ZetMichał
Posty: 96
Rejestracja: 22 cze 2017, 22:17
Model: NA
Wersja: 1996
Lokalizacja: Kraków

13 lip 2017, 22:44

Witam wszystkich,
Michał z Krakowa, lat 26
Polowaliśmy z dziewczyną na MX-5 od kilku miesięcy, a 2 tygodnie temu staliśmy się szczęśliwymi posiadaczami NA 1.6 96' w niesamowicie rzadkim kolorze czerwonym :D
pozdrawiam!
Wojtas126p
Posty: 1
Rejestracja: 13 lip 2017, 15:14
Model: NB
Wersja: 10th anniversary

14 lip 2017, 9:44

Cześć wszystkim,

Już jakiś czas użytkuję mazdę mx-5, byłem na paru spotach i dopiero teraz zabrałem się do założenia konta. Mój Mx to 10th anniversary.

Pozdrawiam i życzę samych bez awaryjnych kilometrów
machony
Posty: 30
Rejestracja: 11 lip 2017, 9:11
Model: NB
Wersja: nt
Lokalizacja: ogrodzieniec

14 lip 2017, 16:30

Cześć , zawsze mi się mx podobał dlatego zaparkował u mnie takowy obok innych na które dawno,dawno temu tylko patrzyłem z zazdrością!
więć jest i mx nidługo jakieś foto!
pozdr.
Paweł/Machony/
McXCherry
Posty: 10
Rejestracja: 16 lip 2017, 12:09
Model: NA

16 lip 2017, 12:29

Witam
Pozdrawiam wszystkich.
McXCherry
Awatar użytkownika
Majoo
Posty: 64
Rejestracja: 27 cze 2017, 18:05
Model: NB FL
Wersja: Phoenix
Lokalizacja: Zawiercie

16 lip 2017, 15:02

Witam wszystkich. Od około miesiąca posiadam nbfl w kolorze titanium grey. Nie miałem okazji jeszcze pojawić się na żadnym spocie lecz mam nadzieje, że szybko się to zmieni. Pozdrawiam Wszystkich Filip z Zawiercia :D
ODPOWIEDZ