Tutaj sie witamy!

Forum główne a tematyką prowadzącą jest mx-5.

Moderator: Moderatorzy

lipen
Posty: 2
Rejestracja: 07 lip 2014, 15:29

12 lip 2014, 10:00

Witam wszystkich !
Czerry
Posty: 2
Rejestracja: 12 lip 2014, 13:03

12 lip 2014, 13:08

Witam!
Awatar użytkownika
nick.es
Moderator podróży
Moderator podróży
Posty: 7684
Rejestracja: 11 mar 2014, 10:13
Model: NB FL
Lokalizacja: Costa Blanca

14 lip 2014, 11:01

Benoos pisze:Jakoś 3 tygodnie temu jechała za mną przy bazylice ciemna NB/NBFL na rybnickich blatach. trochę ją przyhamowałem żeby tylko się napatrzeć w lusterka.. nickesh, może niechcący Twoją :D
Faktycznie to mogłem być ja. Dość rzadko bywam w Rybniku, ale akurat wtedy byłem.

Benoos pisze:Myślę, że niebawem na jakimś szybkim spocie poznamy się na żywca :)
Jestem za, ale żebym mógł się czasem pojawić, musi to być weekend. Sam ostatnio widziałem na Żorskiej niebieską NBFL na rybnickich blachach. Poza tym, w okolicy Rybnika też jest kilka (Racibórz, Żory, Wodzisław...). Były również na 25-leciu. W sumie to obszar jest nawet mniejszy niż ten objęty spotem w Warszawie, gdzie ludzie przyjeżdżają często z miejsc oddalonych o kilkadziesiąt km. Może nawet lepiej byłoby się zorganizować wspólnie - będzie od razu większy potencjał i grupa silniejsza. Oczywiście jeśli tylko Wodziwsławianie przyrzekną ostrożność na drodze :ryjezesmiechu:
Awatar użytkownika
Benoos
Donator
Donator
Posty: 351
Rejestracja: 10 lip 2014, 21:01
Lokalizacja: ~Rybnik

14 lip 2014, 15:50

nickesh pisze:żebym mógł się czasem pojawić, musi to być weekend.

Oczywiste.
nickesh pisze:Może nawet lepiej byłoby się zorganizować wspólnie - będzie od razu większy potencjał i grupa silniejsza.

Ilość = jakość w tym przypadku :) W zasadzie w dobrą pogodę i bez dachu pofatyguję sie prawie wszędzie :mrgreen:
nickesh pisze:Oczywiście jeśli tylko Wodziwsławianie przyrzekną ostrożność na drodze

Ja tam z doświadczenia wolę poprosić o to samo Raciboskich :D Kurcze takie zadbane Clio było :(
wojciech
Posty: 27
Rejestracja: 14 lip 2014, 17:17

14 lip 2014, 17:33

Witam wszystkich forumowiczów. Mam na imię Wojciech i jestem z Bydgoszczy. Już od jakiegoś czasu przeglądam forum jednak dopiero teraz postanowiłem się zarejestrować.
Mam ku temu myślę konkretny powód ponieważ właśnie stałem się właścicielem MX-5 w kolorze Laser Blue z 2002 roku.
B4rtek
Posty: 387
Rejestracja: 16 paź 2012, 13:16
Model: NB
Lokalizacja: Kujawy / CIN
Kontakt:

14 lip 2014, 18:24

wojciech pisze:Witam wszystkich forumowiczów. Mam na imię Wojciech i jestem z Bydgoszczy. Już od jakiegoś czasu przeglądam forum jednak dopiero teraz postanowiłem się zarejestrować.
Mam ku temu myślę konkretny powód ponieważ właśnie stałem się właścicielem MX-5 w kolorze Laser Blue z 2002 roku.



A myslałem, że ten moment nie nastąpi! (w końcu ktoś z okolicy! :mrgreen: )
Witamy w naszym gronie i zapraszamy na spoty naszej grupy - http://www.mx5klubpolska.pl/forum/viewtopic.php?f=20&t=11483&start=240
Osa
Posty: 29
Rejestracja: 14 lip 2014, 18:46

14 lip 2014, 18:58

Witam mam na imię Jacek , nabyłem MX5 z 1991r dla córki , która niebawem osiągnie wiek pełnoletni
Auto przechodzi aktualnie rechabilitacje tzn
Hamulce juz zrobione
Progi juz wstawione
Polerka z zewnątrz
Czyszcenie środka
Do zrobienia pasek rozrządu i wstawienie wspomagania , którego brak w aucie od nowości
Obrazek
Awatar użytkownika
Peecer
Donator
Donator
Posty: 2641
Rejestracja: 23 lut 2014, 23:23
Model: ND
Wersja: 100th Anniversary
Lokalizacja: Kętrzyn - Toruń

14 lip 2014, 20:36

B4rtek pisze:
wojciech pisze:Witam wszystkich forumowiczów. Mam na imię Wojciech i jestem z Bydgoszczy. Już od jakiegoś czasu przeglądam forum jednak dopiero teraz postanowiłem się zarejestrować.
Mam ku temu myślę konkretny powód ponieważ właśnie stałem się właścicielem MX-5 w kolorze Laser Blue z 2002 roku.



A myslałem, że ten moment nie nastąpi! (w końcu ktoś z okolicy! :mrgreen: )
Witamy w naszym gronie i zapraszamy na spoty naszej grupy - http://www.mx5klubpolska.pl/forum/viewtopic.php?f=20&t=11483&start=240

No długo czekaliśmy i w końcu ktoś nowy :kciuk: Witamy i zapraszamy....
Necro
Posty: 594
Rejestracja: 03 lip 2013, 7:48
Model: Inny
Lokalizacja: W-wa/Sz-n

14 lip 2014, 20:38

Osa pisze:Witam mam na imię Jacek , nabyłem MX5 z 1991r dla córki , która niebawem osiągnie wiek pełnoletni
Auto przechodzi aktualnie rechabilitacje tzn
Hamulce juz zrobione
Progi juz wstawione
Polerka z zewnątrz
Czyszcenie środka
Do zrobienia pasek rozrządu i wstawienie wspomagania , którego brak w aucie od nowości
Obrazek


To my chcemy Twą córę! :ryjezesmiechu: .
Witamy i gratulujemy świetnego wyboru :twisted: .
Awatar użytkownika
nick.es
Moderator podróży
Moderator podróży
Posty: 7684
Rejestracja: 11 mar 2014, 10:13
Model: NB FL
Lokalizacja: Costa Blanca

15 lip 2014, 9:46

Necro pisze:
Osa pisze:Witam mam na imię Jacek , nabyłem MX5 z 1991r dla córki , która niebawem osiągnie wiek pełnoletni
Auto przechodzi aktualnie rechabilitacje tzn
Hamulce juz zrobione
Progi juz wstawione
Polerka z zewnątrz
Czyszcenie środka
Do zrobienia pasek rozrządu i wstawienie wspomagania , którego brak w aucie od nowości
Obrazek


To my chcemy Twą córę! :ryjezesmiechu: .
Witamy i gratulujemy świetnego wyboru :twisted: .
Niechaj skorupka za młodu nasiąka! (wyczuciem roadstera w drifcie >:D)
chomik
Posty: 1
Rejestracja: 15 lip 2014, 22:11

15 lip 2014, 23:48

Witam Forumowiczów!
Awatar użytkownika
Benoos
Donator
Donator
Posty: 351
Rejestracja: 10 lip 2014, 21:01
Lokalizacja: ~Rybnik

16 lip 2014, 21:53

chomik pisze:Witam Forumowiczów!

Witamy! :)
tom
Posty: 1
Rejestracja: 17 lip 2014, 1:45

17 lip 2014, 1:54

Szanowni Forumowicze

Po pierwsze chciałbym się przywitać, ponieważ jest to mój pierwszy post na tym forum. Gratuluję tak prężnie działającej społeczności.

Po drugie proszę o radę - planuję zakup MX-5 rocznik 1999. Pierwszy właściciel, auto zadbane i serwisowane. Wysoka cena ponieważ jest to limitowana edycja w takiej skórze i kolorze które bardzo mi się podobają. Jedyne co mnie martwi to przebieg wielkości prawie 240tyś km. Byłbym wdzięczny za opinie na temat tego czy warto kupować MX-5 z takim przebiegiem, czy raczej zaczną się już same problemy. Chciałbym tym autem pojeździć co najmniej kolejne 3 lata i zrobić z 50-60 tyś km.

Dziękuję i pozdrawiam
Tom
VVojtek
Posty: 1
Rejestracja: 18 lip 2014, 11:32

18 lip 2014, 11:53

Witam Wszystkich.
Mam na imię VVojtek. Mieszkam obecnie w KRK ale może się uda od 09.14 przeprowadzić do Wawy. Obecnie szukam materiału na MX-5 Turbo. Mam nadzieje, że pomożecie mi zbudować owego potwora :)
Tan
Posty: 323
Rejestracja: 16 cze 2014, 18:44
Model: NB FL
Wersja: Memories II
Lokalizacja: Warszawa

18 lip 2014, 14:37

Dzień dobry wszystkim,
Mam na imię Cecylia i od czternastego lipca zasilam frakcję stołeczną swoją Mazdą MX-5 NBfl Memories. Niebawem założę jej temat, żeby chociaż w sieci miała swoje małe miejsce, skoro na strzeżonym parkingu pod blokiem miejsca dostać się nie dało ;) Zalewać będę pewnie laickimi pytaniami i doturlam dnia któregoś na spota, żeby pozalewać jeszcze bardziej.
Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia na drodze,
mxdreamer
Posty: 2
Rejestracja: 17 lip 2014, 21:30
Lokalizacja: Warszawa

18 lip 2014, 20:31

Cześć!

Mam na imię Paweł, pochodzę z okolic Dąbrowy Górniczej... Jednak zostałem słoikiem Warszawskim ;)
Od dawna chciałem zakupić MX5 jednak ze względu na braki funduszy... Dopiero teraz zaczynam na poważnie rozglądać się za odpowiednią sztuką dla mnie ;)

Interesuje mnie posiadanie MX5 jak najbardziej zbliżonej do fabrycznej :) do jazdy na co dzień (NA lub NB.. chociaż gdyby rozum nie wadził w sprawach finansowych to najlepiej NC z twardym zadaszeniem :D ).
Chętnie bym się z kimś zabrał autkiem na mały objazd bo jeszcze nie miałem przyjemności jeździć (nawet jako pasażer).
Pozdrawiam wszystkich!
Awatar użytkownika
szy
Donator
Donator
Posty: 741
Rejestracja: 28 maja 2014, 9:39
Model: ND
Wersja: GT-S
Lokalizacja: San Diego

20 lip 2014, 20:54

Cześć!

Mam na imię Szymon, mieszkam w Warszawie, od dłuższego czasu czytam forum, teraz nadszedł czas, żeby się przywitać.

Na mx-5 nadal poluję, ale o tym może już w odpowiednim dziale.

Pozdrawiam!
jqb
Donator
Donator
Posty: 1174
Rejestracja: 03 wrz 2012, 17:14
Model: Inny
Wersja: Ikarus ;)
Lokalizacja: Warszawa

21 lip 2014, 15:15

To ja też się przywitam :P Cześć!

Mimo, że forum obserwuję od dawna to jeszcze nie było okazji się odezwać ;) Planuję na początku przyszłego roku kupić NB, co z tego wyjdzie zobaczymy ;) Na razie będę sukcesywnie zdobywał tutaj wiedzę i obserwował rynek :P
Awatar użytkownika
nick.es
Moderator podróży
Moderator podróży
Posty: 7684
Rejestracja: 11 mar 2014, 10:13
Model: NB FL
Lokalizacja: Costa Blanca

21 lip 2014, 15:18

jqb pisze:To ja też się przywitam :P Cześć!

Mimo, że forum obserwuję od dawna to jeszcze nie było okazji się odezwać ;) Planuję na początku przyszłego roku kupić NB, co z tego wyjdzie zobaczymy ;) Na razie będę sukcesywnie zdobywał tutaj wiedzę i obserwował rynek :P
Lepiej kup na koniec tego. Będą znacznie tańsze po sezonie.
jqb
Donator
Donator
Posty: 1174
Rejestracja: 03 wrz 2012, 17:14
Model: Inny
Wersja: Ikarus ;)
Lokalizacja: Warszawa

21 lip 2014, 16:12

nickesh pisze:
jqb pisze:To ja też się przywitam :P Cześć!

Mimo, że forum obserwuję od dawna to jeszcze nie było okazji się odezwać ;) Planuję na początku przyszłego roku kupić NB, co z tego wyjdzie zobaczymy ;) Na razie będę sukcesywnie zdobywał tutaj wiedzę i obserwował rynek :P
Lepiej kup na koniec tego. Będą znacznie tańsze po sezonie.

Myślałem, że np. w lutym (to jednak też nie sezon) też będą tańsze...

Problemem jak zwykle są pieniądze, które najpierw muszę odłożyć ;) A jest to realne najwcześniej w styczniu lub lutym 2015 ;)
Awatar użytkownika
nick.es
Moderator podróży
Moderator podróży
Posty: 7684
Rejestracja: 11 mar 2014, 10:13
Model: NB FL
Lokalizacja: Costa Blanca

21 lip 2014, 16:37

jqb pisze:Problemem jak zwykle są pieniądze, które najpierw muszę odłożyć ;) A jest to realne najwcześniej w styczniu lub lutym 2015 ;)
Sam zacząłem poszukiwania właśnie w styczniu/lutym. Udało mi się kupić w kwietniu. Początek sezonu - zwyżka cen. W lutym to ludzie wręcz wycofują ogłoszenia i czekają na wiosnę :>
nadro
Posty: 3
Rejestracja: 21 lip 2014, 12:17
Model: NA
Wersja: 1995 r. 1.6L
Lokalizacja: Warszawa

22 lip 2014, 13:29

Cześć,
Kończąc kilkuletnią przygodę z motocyklami chciałbym rozpocząć przygodę z roadster'em Mazdy.

Z posiadanych w historii aut dumny jestem z mojej młodzieńczej zabawki - Seat IBIZA z 2000r. To był typowy cichociemny TDI, który wprowadzał zakłopotanie u właścicieli Golfów oraz też fanów motoryzacji z Dalekiego Wschodu :)

Dla ciekawych przesyłam link to mojego projektu: http://www.klubseatibiza.pl/forum/ibiza-cordoba6kfl/blekitna-ibiza-9tdi-sport-141hp-nadro-t11024.html

Aktualnie jestem w trakcie sprzedaży swojego motocykla - HONDA CBR 600. Zaraz po sprzedaży kupuję właśnie MX5

Raz jeszcze witam Was wszystkich i niniejszym dołączam do grona Warszawskich fanów MX5
Awatar użytkownika
Aero50
Donator
Donator
Posty: 364
Rejestracja: 27 cze 2014, 8:37
Model: NA
Wersja: 90' 1.6
Lokalizacja: Kraków

22 lip 2014, 21:06

A to ja też wyjdę z cienia i się przywitam ;p

Witam wszystkich!

Mam na imię Arek, jestem z okolic Krk i zaraziłem się ostatnio dobrze tu znaną wszystkim chorobą, chcę MX5 :D
Niestety ostatnio prześladuje mnie pech i padł mi właśnie drugi samochód w ciągu miesiąca :winner:
Liczę jednak że do zimy uda się uzbierać trochę grosza(coś już nawet mam odłożone) i kupić jakieś NA, a potem dozbierać, podłubać przy czym trzeba i na wiosnę TOP DOWN :)

Póki co szerokości wszystkim i jak najdłużej słonecznej pogody ;)
Awatar użytkownika
nick.es
Moderator podróży
Moderator podróży
Posty: 7684
Rejestracja: 11 mar 2014, 10:13
Model: NB FL
Lokalizacja: Costa Blanca

22 lip 2014, 23:10

Aero50 pisze:A to ja też wyjdę z cienia i się przywitam ;p

Witam wszystkich!

Mam na imię Arek, jestem z okolic Krk i zaraziłem się ostatnio dobrze tu znaną wszystkim chorobą, chcę MX5 :D
Niestety ostatnio prześladuje mnie pech i padł mi właśnie drugi samochód w ciągu miesiąca :winner:
Liczę jednak że do zimy uda się uzbierać trochę grosza(coś już nawet mam odłożone) i kupić jakieś NA, a potem dozbierać, podłubać przy czym trzeba i na wiosnę TOP DOWN :)
Nie ma problemu - sprzedajesz wraki dupowozów i masz na NA lekko :)
Awatar użytkownika
Aero50
Donator
Donator
Posty: 364
Rejestracja: 27 cze 2014, 8:37
Model: NA
Wersja: 90' 1.6
Lokalizacja: Kraków

24 lip 2014, 6:25

nickesh pisze:Nie ma problemu - sprzedajesz wraki dupowozów i masz na NA lekko :)


za puga 309 niestety dużo nie wezmę do mx5 braknie ;)
Awatar użytkownika
nick.es
Moderator podróży
Moderator podróży
Posty: 7684
Rejestracja: 11 mar 2014, 10:13
Model: NB FL
Lokalizacja: Costa Blanca

24 lip 2014, 12:00

Aero50 pisze:
nickesh pisze:Nie ma problemu - sprzedajesz wraki dupowozów i masz na NA lekko :)


za puga 309 niestety dużo nie wezmę do mx5 braknie ;)
Heh, moja dziewczyna ma ten sam problem ze swoim Peugeotem. Tylko jeszcze o tym nie wie :roll:
MatiLSW
Posty: 3
Rejestracja: 24 lip 2014, 18:15
Lokalizacja: Świdnik/Lublin

24 lip 2014, 18:34

Witam,
Nazywam się Mateusz i pochodzę z Lubelszczyzny (dokładnie to z LSW lecz często przebywam w LBN).
Do tej pory latałem beemkami, szukałem BMW Z3 lecz po odkryciu Mazdy MX5 zapragnąłem to auto :D Jestem na etapie poszukiwań mazdy i mam nadzieję, że będę mógł liczyć na waszą pomoc w tym temacie :) Pozdrawiam :kciuk:
Danillo
Donator
Donator
Posty: 2177
Rejestracja: 24 lip 2014, 9:52
Model: Inny
Wersja: ND1
Lokalizacja: W-wa

24 lip 2014, 19:53

Cześć, jestem Daniel i nie mam jeszcze mx5, ale jak dobrze pójdzie za jakiś czas będę miał :D. Rozglądam się za NBFL lub NC. Życie pokaże co się mi trafi. Pozdrowienia dla całego Forum.
Ostatnio zmieniony 02 sie 2014, 23:18 przez Danillo, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam, Danillo
Awatar użytkownika
Benoos
Donator
Donator
Posty: 351
Rejestracja: 10 lip 2014, 21:01
Lokalizacja: ~Rybnik

27 lip 2014, 6:49

MatiLSW pisze:Witam,

Witamy! :)

MatiLSW pisze:szukałem BMW Z3

Rozważałem przez moment.. ale brzydkie to to jest :D

MatiLSW pisze:Jestem na etapie poszukiwań mazdy i mam nadzieję, że będę mógł liczyć na waszą pomoc w tym temacie

coś tam w temacie zielonej wrzuciłem ;)
erniak
Posty: 6
Rejestracja: 29 lip 2014, 8:35

29 lip 2014, 8:45

Świeżo upieczony posiadacz MX5 NC 2006 pragnie przywitać się z towarzystwem. Jest to pierwszy roadster w karierze - liczę, że forum będzie kolebką wiedzy dla mnie :mrgreen: pozdrawiam
ODPOWIEDZ