Motoraporter

Forum główne a tematyką prowadzącą jest mx-5.

Moderator: Moderatorzy

B4ndit
Posty: 157
Rejestracja: 20 mar 2012, 19:10
Model: Inny
Wersja: BMW M2, ex NCFL
Lokalizacja: Katowice/Warszawa/Berlin

16 sie 2013, 9:58

Chyba jeszcze nie było nigdzie dyskusji na taki temat (przynajmniej nie znalazłem), więc zaczynam nowy.

Może już słyszeliście a może nie, ale jestem ciekaw Waszych opinii o firmie takiej jak Motoraporter. Jak to działa? Wysyła się im linka do ogłoszenia sprzedaży auta znalezionego w internecie, wplaca się 250zł lub 350zł i w ciągu 30 godzin ich przedstawiciel jedzie obejrzeć w naszym imieniu auto. Przedstawiciel to podobno "mechanik z co najmniej pięcioletnim doświadczeniem". Usługa jest o tyle ciekawa, że nie trzeba płacić samemu za podróż na drugi koniec Polski.

Mnie się pomysł bardzo podoba, ponieważ jestem skrajnie a techniczną osobą i jakbym jechał oglądać auto, to i tak bym musiał zaufać jakiemuś nieznanemu mechanikowi na miejscu, albo nieznanemu mechanikowi którego bym wziął ze sobą. W przypadku usługi takiej jak Motoraporter nie muszę się ruszać z domu i płacić za podróż. Pytanie jest tylko jak bardzo rzetelne są te raporty i czy prędzeć lub później typowy Mirek sprzedawca nie da w łapę przedstawicielom Motoraportera w swojej okolicy :(

Sam już raz skorzystałem z ich usług, ale ich raport przygotowany dla mnie tylko stwierdził "auto w bardzo dobrym stanie, identycznym z tym opisanym w ogłoszeniu". Ciekawsze by było, czy faktycznie potrafią szroty wyłapać.

PS. nie jestem w żaden sposób związany z tą firmą i nikt mi nie płaci za reklamę ;) Tylko mnie ciekawi Wasza opinia :)

PS2. jakiś ich przykładowy raport z ich strony:

http://motoraporter.com/raport/4vlon
ODPOWIEDZ