Czy ktoś zna tę Mazdę z Otomoto/Allegro ?

PATRZ 1.POST. Tutaj pytamy o egzemplarze MX-5 z ogłoszeń w internecie

Forum główne a tematyką prowadzącą jest mx-5.

Moderator: Moderatorzy

creidd
Posty: 181
Rejestracja: 04 sie 2018, 15:20
Model: Inny

01 lip 2020, 14:41

WSR pisze:
01 lip 2020, 6:53
Jeśli chodzi o prace blacharskie, to w mojej ocenie są one przeprowadzone "tak sobie" i za jakiś czas zacznie trochę wyłazić, a wtedy masz robotę od nowa lub sprzedajesz i martwi się ktoś inny.
Z czystej ciekawości - po czym wnioskujesz, że zostały przeprowadzone "tak sobie"? Nie znam się na tym temacie, fajnie by było mieć porównanie co widzi wprawne oko kogo kto się tym zajmuje.
Awatar użytkownika
WSR
Posty: 406
Rejestracja: 24 wrz 2018, 11:05
Model: Inny

01 lip 2020, 20:50

Tak na szybko co mi się nie podoba:
- punktowo przyłapana łata na końcówce lewego progu (ciekawe jak duża jest zakładka i co jest pod nią...),
- spawanie (też punktowe) krawędzi tylnego błotnika do progu,
- pozwolenie aby nowe elementy blachy pokryły się rdzą,
- bardzo duża zakładka na lewym tylnym nadkolu
- progi nie były wymieniane, ciekawe co w środku,
- dziwne kombinacje w pasie przednim i tylnym - jakieś spawy, no i na przodzie mimo piaskowania zostało trochę głębokiej rdzy,
- baranek (?) w bagażniku.
Szpachlowane spawy punktowe prędzej czy później dostaną wilgoci i spuchnie pod lakierem, duże zakładki to samo. Z pewnością ktoś wydał sporo kasy, bo w efekt jest, ale trzeba jak zawsze podejść z dystansem, ciekawe co by pokazały inne fotki z blacharki.
Zależy też czego oczekuje się od auta, nie sądzę aby nagle miało jakoś okrutnie zardzewieć, ale za jakiś czas może gdzieś coś wyjść, o ile reszta zrobiona jest podobnie.
Awatar użytkownika
biszkopt_85
Posty: 80
Rejestracja: 17 cze 2020, 17:39
Model: ND
Lokalizacja: Radom

02 lip 2020, 20:09

Wie ktoś coś może o tej MX5? Salon Polska, drugi właściciel oraz zaznaczone że jest bezwypadkowa. Brzmi dobrze.
https://www.otomoto.pl/oferta/mazda-mx- ... 96f06a728d
Załączniki
miata.jpg
miata.jpg (303.92 KiB) Przejrzano 3152 razy
marik1234
Posty: 3
Rejestracja: 30 maja 2020, 3:12
Model: NC
Lokalizacja: Kraków

05 lip 2020, 11:38

SourChocolate
Posty: 30
Rejestracja: 03 lip 2020, 20:36
Model: NB FL
Wersja: Sportive
Lokalizacja: Opole

05 lip 2020, 20:18

Czytam forum od jakiegos czasu natomiast pisze po raz pierwszy - witam wszystkich serdecznie. Szukam NBFL, znalazlem cos takiego:
https://www.otomoto.pl/oferta/mazda-mx- ... e671473509
VIN: JMZNB18P230315047

Poza tym, wlasciciel pisze, ze auto ma zwykly dyferencjal a VIN dekoder sugeruje torsena?
https://www.vindecoderz.com/EN/check-lo ... P230315047

Duza szansa, ze sprzedaje to ktos z klubowiczow lub wczesniej nalezala do kogos z forum? Prosze o informacje/opinie nt. tego egzemplarza - chce dolaczyc do spolecznosci posiadaczy MX-5.

Pozdrawiam
Załączniki
MX5-1.png
MX5-1.png (518.05 KiB) Przejrzano 3032 razy
MX5-2.png
MX5-2.png (320.32 KiB) Przejrzano 3032 razy
Awatar użytkownika
Mayor
Posty: 85
Rejestracja: 05 maja 2018, 22:06
Model: NB FL
Lokalizacja: Tarnów

06 lip 2020, 12:26

marik1234 pisze:
05 lip 2020, 11:38
Hej, zna ktoś tą mazde? :)
Obrazek

https://www.otomoto.pl/oferta/mazda-mx- ... 314f80c50a
Ta Mazda pojawiła się po raz pierwszy na Otomoto w lecie zeszłego roku, z uszkodzonym przodem, za ok.14500zł.
Zdjęcia nie były zbyt dobre, bo chyba były robione na parkingu francuskiej ubezpieczalni (w tle było dużo innych rozbitków na francuskich blachach).
Dodatkowo ocenę utrudniało, że przedni zderzak, reflektory i belka zderzaka były zdemontowane (część elementów była w bagażniku), a maska była lekko uniesiona, więc nie wiem czy była uszkodzona czy nie, błotniki przednie chyba były całe.
Co ciekawe, nie było też widać żeby poduszki powietrzne były wystrzelone, a z tego co zaobserwowałem w innych rozbitych NC, to zwykle odpalają nawet przy słabych uderzeniach (np. uszkodzony przedni zderzak, rozbite lampy, lekko wygięty róg maski i już poduszki odpalone i dodatkowo poduszka pasażera zwykle tłucze przednią szybę).
Wiec jeśli faktycznie poduszki nie wystrzeliły, to albo uderzenie nie było zbyt mocne, albo na tyle nietypowe, że czujniki poduszek nie zareagowały (np. uderzenie było bardzo nisko, ale to już obserwacja z innych samochodów, gdzie poduszki nie odpaliły).
Jako uszkodzona, Mazda nie sprzedała się i pojawiła się jeszcze raz u tego sprzedawcy na jesieni, już naprawiona, ale jeszcze nie zarejestrowana, za 21200 zł
Wtedy też się nie sprzedała i następnie pojawiła się na wiosnę, już zarejestrowana za 23900zł, następnie cena spadła na 22900zł i ostatnio dużo bardziej na 20000zł.
wonszrzeczny
Posty: 11
Rejestracja: 04 lut 2020, 23:34
Model: NC
Lokalizacja: Kraków

06 lip 2020, 12:46

Fiveopac pisze:
22 sty 2020, 14:56
Alex pisze:
22 sty 2020, 13:20
Mayor pisze:
22 sty 2020, 11:51


25 tys. zł za NCFL z przebiegiem 55 tys. i to jeszcze Anni???
Albo okazja roku albo mina.
Sprowadzony do Polski po 2 latach od pierwszej rejestracji, więc pewnie po dzwonie, pytanie tylko jak dużym.
dzieki za info! :) faktycznie zastanawialem sie co to za naklejki ponad bocznymi kierunkami, bo na zdjeciach za duzo nie widac.

Anni czy nie to jakby nie patrzec jest to slabowite 1.8 bez torsena, skor i tym podobnych pozadanych przez wiele osob gadzetow. Taka byla akurat idea 20th Mazdy
Poświęciłem moment by wniknąć w to ogłoszenie. Sprowadzone z Włoch, cały bok od kierowcy przeryty i tak sprowadzony. Wystrzelona poducha kierowcy w fotelu. Zrobiony w pl po zakupie przez właścicielkę. Zdjęcie były w nędznej jakości ale widać, że trochę zrobione po cebuli bo brak chromowanych dekorów na klamkach (stawiam, że zamiast uzupełnić zdrapany dekor na klamce kierowcy po prostu usunęli ten od strony pasażera) i brak chromu wokół grilla. Tak więc już na starcie wybrakowana Ani. Vin'u się nie doczekałem, ogłoszenia już nie ma.

Czyżby to była ta sama 20th Anniversary? Przebieg, kolor i brak charakterystycznych dla 20AE dekorów na klamkach się zgadza.

VIN: JMZNC188200208532

https://www.otomoto.pl/oferta/mazda-mx- ... 236a516484

Obrazek
jqb
Donator
Donator
Posty: 1174
Rejestracja: 03 wrz 2012, 17:14
Model: Inny
Wersja: Ikarus ;)
Lokalizacja: Warszawa

06 lip 2020, 15:06

wonszrzeczny pisze:
06 lip 2020, 12:46
Czyżby to była ta sama 20th Anniversary? Przebieg, kolor i brak charakterystycznych dla 20AE dekorów na klamkach się zgadza.

VIN: JMZNC188200208532

https://www.otomoto.pl/oferta/mazda-mx- ... 236a516484

Obrazek
Nie wiem czy to ta sama, ale widziałem ja w roadsterach 1-2miesiace temu. Z zewnątrz była już zrobiona ale w środku z tego co pamietam miała rozprute siedzenie pasażera (wystrzał poduszki) i trochę rozebrane wnętrze. Wybaczcie ale szczegółów nie pamietam, Marcin na pewno powie o szczegółach jak zadzwonicie. Mi opowiadał, ale już mi wyleciało z głowy.
SourChocolate
Posty: 30
Rejestracja: 03 lip 2020, 20:36
Model: NB FL
Wersja: Sportive
Lokalizacja: Opole

06 lip 2020, 17:07

Załączniki
MX5-1.png
MX5-1.png (427.72 KiB) Przejrzano 2938 razy
Kszytof
Posty: 3
Rejestracja: 29 cze 2020, 12:37
Model: NB
Lokalizacja: Warszawa

06 lip 2020, 17:36

Cześć wszystkim,

Czy ktoś zna NB z załącznika/linka? Autko ma trochę modyfikacji więc może jest szansa, że to ktoś tutejszy.

Podano VIN:
JMZNB18P600129213

https://www.otomoto.pl/oferta/mazda-mx- ... e9f56ea1d8
Załączniki
mx5.JPG
mx5.JPG (140.69 KiB) Przejrzano 2916 razy
Awatar użytkownika
siwyzgr
Posty: 771
Rejestracja: 21 maja 2018, 13:43
Model: NA
Wersja: piękna, czerwona
Lokalizacja: Warszawa / Zgierz

08 lip 2020, 10:23

Kszytof pisze:
06 lip 2020, 17:36
Cześć wszystkim,

Czy ktoś zna NB z załącznika/linka? Autko ma trochę modyfikacji więc może jest szansa, że to ktoś tutejszy.

Podano VIN:
JMZNB18P600129213

https://www.otomoto.pl/oferta/mazda-mx- ... e9f56ea1d8
Nikt z "tutejszych" nie założyłby do 10th anniversary tak paskudnych, 17" felg i nie napisał o winylowym dachu "drezent" (wtf is drezent?!?!). Także nie, raczej nie tutejsza :)

BTW. Nie ma znaczka z numerem modelu na boku, więc pewnie certyfikatu też nie ma, widać też rękę niemieckiego "tjunera" - w tym stanie i bez tych rzeczy to tylko zwykła, wiejsko stuningowana NB.
Kszytof
Posty: 3
Rejestracja: 29 cze 2020, 12:37
Model: NB
Lokalizacja: Warszawa

08 lip 2020, 10:57

siwyzgr pisze:
08 lip 2020, 10:23
BTW. Nie ma znaczka z numerem modelu na boku, więc pewnie certyfikatu też nie ma, widać też rękę niemieckiego "tjunera" - w tym stanie i bez tych rzeczy to tylko zwykła, wiejsko stuningowana NB.
No tak :P I jeszcze te lampy z tyłu, mogłem się domyślić..
SourChocolate
Posty: 30
Rejestracja: 03 lip 2020, 20:36
Model: NB FL
Wersja: Sportive
Lokalizacja: Opole

11 lip 2020, 7:41

Załączniki
mx5.png
mx5.png (627.89 KiB) Przejrzano 2656 razy
Awatar użytkownika
biszkopt_85
Posty: 80
Rejestracja: 17 cze 2020, 17:39
Model: ND
Lokalizacja: Radom

11 lip 2020, 14:55

biszkopt_85 pisze:
02 lip 2020, 20:09
Wie ktoś coś może o tej MX5? Salon Polska, drugi właściciel oraz zaznaczone że jest bezwypadkowa. Brzmi dobrze.
https://www.otomoto.pl/oferta/mazda-mx- ... 96f06a728d
Auto okazało się, że było zakupione w polskim salonie Mazdy, miało jednego użytkownika od nowości, jest całe w oryginalnym lakierze, serwisowane w ASO i świeżo po przeglądzie. Dlatego stałem się jego kolejnym właścicielem :)
marik1234
Posty: 3
Rejestracja: 30 maja 2020, 3:12
Model: NC
Lokalizacja: Kraków

14 lip 2020, 14:53

Awatar użytkownika
Lucas Z
Donator
Donator
Posty: 1915
Rejestracja: 12 sie 2013, 9:10
Model: NB FL
Wersja: Silver Blues
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

15 lip 2020, 7:02

Nie znam, ale cena zaporowa jak za gole 1.6 nb przedlift, blacha w otworze chodnicy tez dobrze nie wrózy
Awatar użytkownika
siwyzgr
Posty: 771
Rejestracja: 21 maja 2018, 13:43
Model: NA
Wersja: piękna, czerwona
Lokalizacja: Warszawa / Zgierz

15 lip 2020, 7:52

Jeśli opis prawdziwy, to za 16.500-17 można brać. Możesz kupić taniej i sam robić wszystkie wymienione rzeczy i jest szansa, że zapłacisz więcej :) Plus cena felg też robi swoje. NB na tych seryjnych enkeiach jest takie bezpłciowe.

Blacha nie jest we wlocie, tylko nad nim, na zderzaku.
Gwiazda
Donator
Donator
Posty: 316
Rejestracja: 09 gru 2019, 23:26
Model: NB
Lokalizacja: Suwałki
Kontakt:

15 lip 2020, 14:05

Moim zdaniem 16-17k za gołe (szare... chociaż to kwestia gustu) 1.6 NB to przesada.
Awatar użytkownika
Lucas Z
Donator
Donator
Posty: 1915
Rejestracja: 12 sie 2013, 9:10
Model: NB FL
Wersja: Silver Blues
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

15 lip 2020, 15:06

Dokładnie, szczególnie ze raczej inwestycje się nie zwracają przy sprzedaży, to golas totalny nawet kiery ND nie ma, no i antena niesprawna :diablo:
Awatar użytkownika
Alex
Donator
Donator
Posty: 4567
Rejestracja: 29 cze 2013, 20:25
Model: NC
Wersja: Niseko
Lokalizacja: łódź
Kontakt:

15 lip 2020, 20:38

Lucas Z pisze:
15 lip 2020, 15:06
Dokładnie, szczególnie ze raczej inwestycje się nie zwracają przy sprzedaży, to golas totalny nawet kiery ND nie ma, no i antena niesprawna :diablo:
za niewiele wiecej (19k) jest klubowe NC 1.8 z Bose, prokitem i klima, do pewnych poprawek. W zyciu bym majac taki wybor nie pomyslal o golej NB 1.6

No chyba ze ktos organicznie nie cierpi NC natomiast kocha NB, to co innego ;)
pozdrawiam
Alex :-)
były: czarna NC L5 , czerwona NAfL 1.6/90+
jest: Niseko L5/RomDrop 8-)
A forum post should be like a skirt. Long enough to cover the subject material, but short enough to keep things interesting
Maaz
Posty: 4
Rejestracja: 31 sty 2020, 8:17
Model: NB FL
Wersja: Sportive
Lokalizacja: Toruń

15 lip 2020, 22:40

Ktoś był może oglądać?

JMZNB18P200212254

https://www.otomoto.pl/oferta/mazda-mx- ... Dd2KD.html
Załączniki
1.png
1.png (1.19 MiB) Przejrzano 2258 razy
Awatar użytkownika
siwyzgr
Posty: 771
Rejestracja: 21 maja 2018, 13:43
Model: NA
Wersja: piękna, czerwona
Lokalizacja: Warszawa / Zgierz

16 lip 2020, 6:48

Zachowaj ostrożność. Byla tu NA z centrumcabrio z dużą ilością pękającej szpachli.
Dodatkowo panowie w pakiecie z autem proponują ciekawe rozwiązania finansowe. Jak chcesz szczegoly, to pisz prv.
spacecookies
Posty: 10
Rejestracja: 27 kwie 2020, 8:01
Model: NB FL
Lokalizacja: KRK

16 lip 2020, 7:21

siwyzgr pisze:
16 lip 2020, 6:48
Zachowaj ostrożność. Byla tu NA z centrumcabrio z dużą ilością pękającej szpachli.
Dodatkowo panowie w pakiecie z autem proponują ciekawe rozwiązania finansowe. Jak chcesz szczegoly, to pisz prv.
Na NC, które przewijały się w ogłoszeniach (zanim zostały wystawione w CC) też mają niezłą przebitkę ;)
Awatar użytkownika
siwyzgr
Posty: 771
Rejestracja: 21 maja 2018, 13:43
Model: NA
Wersja: piękna, czerwona
Lokalizacja: Warszawa / Zgierz

16 lip 2020, 7:42

Bynajmniej nie o przebitke chodzi...
stpman
Posty: 627
Rejestracja: 20 gru 2019, 5:58
Model: ND
Wersja: ST/2.0/SkyFreedom
Lokalizacja: Pszczyna

16 lip 2020, 9:17

Trafiłem przypadkowo, ale zostawiam tutaj bo może komuś się przyda, może komuś otworzy oczy.

Mamy taką ładną Mazdę MX-5 RF z 2018 roku. Cena bardzo atrakcyjna (takie auta w Niemczech kosztują około 22-23k €), do tego auto sprowadzone z zagranicy. Zapala się czerwona lampka...

Link do ogłoszenia:
https://www.otomoto.pl/oferta/mazda-mx- ... Dc3Lz.html

A teraz zobaczmy jak to cudo wyglądało nim trafiło do Polski i na OtoMoto...

https://www.autodna.pl/lp/JMZND6E760040 ... 9200651cc9

Pozdro dla kumatych! :)

I pamiętajcie, nie ma okazji, atrakcyjne cenowo auta z zagranicy na 99% są po dzwonie...
Awatar użytkownika
meo87
Posty: 327
Rejestracja: 30 kwie 2013, 17:45
Model: NC
Wersja: NC
Lokalizacja: Nowy Sącz

16 lip 2020, 14:19

siwyzgr pisze:
16 lip 2020, 6:48
Zachowaj ostrożność. Byla tu NA z centrumcabrio z dużą ilością pękającej szpachli.
Dodatkowo panowie w pakiecie z autem proponują ciekawe rozwiązania finansowe. Jak chcesz szczegoly, to pisz prv.
Nie wiem co mają na celu posty oczerniające moją firmę, któryś raz piszesz coś na temat centrum cabrio a nigdy tu nawet auta nie kupiłeś. Takie polaczkowe tworzenie zamętu nie mając pojęcia ile ktoś pracy wkłada w to aby auto było w takim stanie jak np. to przedstawione w zapytaniu. Więc wyjaśnię Ci kilka spraw, które Cię nurtują, choć wolałbym abyś zadzwonił do mnie osobiście skoro coś Ci nie pasuje. Ale jak chcesz oficjalnie to proszę bardzo.

Jeśli chodzi o ten egzemplarz to auto zostało zakupione od naszego klienta z Krakowa, który zlecił nam jakieś 3 mc temu przygotowanie tego auta wg naszego standardu. Niestety w związku z sytuacją prywatną musiał sprzedać 2 samochody ze swojej kolekcji mimo, że auto robił pod siebie kompletnie nie oszczędzając. Totalnie z grubsza licząc: nowe podłużnice 2300 zł, nowe opony 1300 zł, pełen przegląd mechaniczny, wymiana tego co wymienione w ogłoszeniu, a było tego zdecydowanie więcej 2000 zł, detailing 500 zł, wymienione tylne sanki (wypiaskowane i pomalowane proszkowo) 500 zł, zbieżność 100 zł, opłacone PCC (kupujący zwolniony z opłaty) 350 zł - to tak zupełnie z grubsza i na szybko daje 7050 zł a jak bym się wgłębił w faktury to wyjdzie zdecydowanie więcej. Trwało to ok 2 miesiące. Później wystaw i zapłać ogłoszenie, zapłać OC, zapłać podatek dochodowy przy sprzedaży i prowadź firmę wraz z wszystkimi opłatami z tym wiążącymi się. Weź też pod uwagę, że wszystko to już zostało wykonane przy aucie, kupujesz w pełni przygotowany produkt i możesz korzystać z sezonu.

Pisanie o ciekawych rozwiązaniach finansowych od osoby, która nie kupiła auta u nas jest jak robienie recenzji Ferrari Italia, która widziała ją tylko na zdjęciach. Przyjedź, kup to zobaczysz.

spacecookies jeśli chodzi o przebitkę to jak weźmiesz pod uwagę to, że przygotowujemy auto wg naszego standardu to zmienia się postać rzeczy tylko trzeba to rozłożyć na czynniki pierwsze. Jedź, kup auto, strać dniówkę, zaryzykuj i nie raz wróć na pusto, opłać podatki, paliwo, prowadź firmę itd, przygotuj auto tak jak my to robimy. Zawsze mocno doinwestujemy auta i oddajemy klientowi gotowy produkt jak widać np. na powyższej rozpisce czarnej mazdy. Na końcu dodaj do tego gwarancję pisemną na auta nie starsze niż 18 lat i zobaczysz, że nie wychodzi już tak kolorowo.
No i dla jasności, czyszcząc ten temat, tak czasem kupujemy auta z Polskich ogłoszeń, przygotowujemy auta wg naszego standardu i sprzedajemy je drożej - na tym polega handel ;)

No i znowu wracając do Ciebie siwyzgr o jakiejś NA z popękaną szpachlą. Pokaż mi gdzie to było i o jakie auto Ci chodzi. Dla jasności, nie sprzedajemy aut z pękająca szpachlą. To jasne, że dużo aut ma szpachlę na sobie ale to normalne np. po wstawieniu reperaturki tylnego nadkola. Nigdy tego nie ukrywamy, jeśli klient chce otrzymuje od nas pełną specyfikację auta, nagranie wideo, pomiar powłoki lakierniczej, nagranie POV i co sobie tylko wymarzy, tak aby nie było niejasności.

Kończąc tą myśl, to są również rzeczy, których nie jesteśmy w stanie przewidzieć. Dla przykładu, zawoziliśmy jakiś czas temu NBFL-a z klimatyzacją do Szczecina. Mimo, że wszystko sprawdzaliśmy dzień przed wyjazdem i było idealo a dniu dostawy na przeglądzie okazało się, że klima jest nieszczelna. Tak więc przyjmujemy to na klatę, mimo, że musieliśmy iść w plecy finalnie, bierzemy to na siebie i dogadujemy z klientem naprawę/rekompensatę. Po co to piszę? Po to żeby przypomnieć to co wszyscy wiedzą. Są to auta używane, w których mimo najszczerszych chęci czasem może się coś zepsuć, a my nie jesteśmy w stanie przewidzieć tego.
Trzeba też wziąć pod uwagę, że błędy każdy może popełniać, mam nadzieje, że w swojej karierze popełnimy ich jak najmniej ;)

Mimo wszystko zdaję sobie sprawę, że choćby być świętszym niż papież, to i tak pojawi się prędzej czy później hejt, szczególnie w Internecie gdzie najprościej kogoś anonimowo obsmarować. Tak czy owak pozdrawiam wszystkich posiadaczy roadsterów i cabrio, także hejterów choć jest ich na szczęście kropla w morzu. Cieszymy się, że możemy przygotowywać, odbudowywać Mazdy MX-5 i czerpać z tego mnóstwo radości.
Awatar użytkownika
siwyzgr
Posty: 771
Rejestracja: 21 maja 2018, 13:43
Model: NA
Wersja: piękna, czerwona
Lokalizacja: Warszawa / Zgierz

16 lip 2020, 14:40

Widzisz, to dość zamknięte środowisko i sporo ludzi zna się choćby ze wspólnych rozmów i dzielenia się info o różnych autach. Wstawił bym tu print screena z rozmowy, ale niestety nie mogę dlatego potencjalnym kupującym tylko zalecam ostrożność - nikogo i niczego nie oczerniam. Skoro nie masz sobie nic do zarzucenia, to firma i produkty obronią się same. Tyle ode mnie, nie będę się wdawał w takie polemiki na forum.
Awatar użytkownika
meo87
Posty: 327
Rejestracja: 30 kwie 2013, 17:45
Model: NC
Wersja: NC
Lokalizacja: Nowy Sącz

16 lip 2020, 15:03

siwyzgr pisze:
16 lip 2020, 14:40
Widzisz, to dość zamknięte środowisko i sporo ludzi zna się choćby ze wspólnych rozmów i dzielenia się info o różnych autach. Wstawił bym tu print screena z rozmowy, ale niestety nie mogę dlatego potencjalnym kupującym tylko zalecam ostrożność - nikogo i niczego nie oczerniam. Skoro nie masz sobie nic do zarzucenia, to firma i produkty obronią się same. Tyle ode mnie, nie będę się wdawał w takie polemiki na forum.
Zgadza się, środowisko MX-5 jest bardzo hermetyczne, zdaje sobie z tego sprawę bo od wielu lat jestem jego członkiem, dlatego też, chcąc zbudować dobry wizerunek mojej firmy staram się robić to co robię jak najlepiej potrafię. Szerokości ;)
Awatar użytkownika
Arvi
Junior Admin
Junior Admin
Posty: 2909
Rejestracja: 25 lip 2013, 11:01
Model: NA
Wersja: Tiny Tina Edition
Lokalizacja: Warszawa - Stare Włochy

16 lip 2020, 15:36

Dlatego też ogromna prośba, bo miejsc gdzie można kupić czy części czy MX-5'tki przez telefon (czyli punktów godnych zaufania) jest mało.

Jeżeli macie jakieś informacje, że ktoś gra nie fair ... to jeżeli decydujecie się na publikacje jakiś uwag na forum, to wywołani do tablicy przez drugą stronę warto mieć przygotowane coś, co poprze w jakiś sposób wasze w/w uwagi. Jeżeli tego nie możecie zrobić (boicie się, nie macie pozwolenia drugiej osoby, prawo zakazuje? etc.) to prośba, by tego nie robić publicznie ... jeżeli w ogóle, ale to każdy musi już sam ze sobą ustalić.

Natomiast jako człowiek oszukany, gdy kupował MX-5 od klubowicza ... cenię sobie, gdy inni nie ukrywają informacji, które kupującemu mogą się przydać.
Jednocześnie jako człowiek prowadzący własny biznes wiem, że zła opinia w odpowiednim momencie albo w wyjątkowy sposób napisana może zrujnować czyjąś firmę ... i nie koniecznie musi być prawdą.

Dlatego jak już piszemy A to dokończmy. Jak nie możemy ... to wstrzymajmy się, bo nie ma sensu licytować się na to, komu należy bardziej zaufać.

Będę bardzo wdzięczny.
Obrazek
Awatar użytkownika
NipponFun
Donator
Donator
Posty: 119
Rejestracja: 10 sie 2019, 22:23
Model: NB FL
Lokalizacja: Wieliczka

17 lip 2020, 13:15

A ja właśnie w tym wątku - odmiennie ! Mogę powiedzieć dużo dobrego o Centrum Cabrio KRK/NS. Nic nie nie pęka. Auto nie było w warsztacie unieruchomione, korozja nie wylazła po 2 latach (np.W niebieskiej Anni) - no i najważniejsze przez 2 lata nic się nie zepsuło w drodze - co może oznaczać że mają faktycznie wyższy standard o którym piszą i są na to dowody. Nikt mi nie proponował specjalnych rozwiązań finansowych (i tu mam żal - może szkoda, choć pewnie sam bym zdecydował czy chce kredyt czy gotówkę ... :)
p.s.
Kupiliśmy w Małopolsce już 2 Miaty od CC wiec statystycznie jest to już fakt.
pozdrowienia z trasy...
ODPOWIEDZ