Czy ktoś zna tę Mazdę z Otomoto/Allegro ?

PATRZ 1.POST. Tutaj pytamy o egzemplarze MX-5 z ogłoszeń w internecie

Forum główne a tematyką prowadzącą jest mx-5.

Moderator: Moderatorzy

PioKo
Posty: 1
Rejestracja: 18 cze 2018, 13:45
Model: Inny

18 cze 2018, 14:06

Cześć,
Witam wszystkich forumowiczów :)
Poszukuję fajnej MX-5.
Wpadło mi w ręce takie ogłoszenie:
https://www.otomoto.pl/oferta/mazda-mx-5-mazda-mx-5-bardzo-zadbana-ID6AroRU.html
VIN: JMZNB186200204187
Autko podobno znane na forum.
Ktoś, coś? Warto?
Będę wdzięczny za info.
Graham
Posty: 26
Rejestracja: 20 cze 2018, 23:20
Model: Inny

21 cze 2018, 0:29

Witam wszystkich. :)
Jest to mój pierwszy post na forum. Od dwóch lat chodził mi po głowie zakup MX-5-tki i przez cały ten czas skutecznie go tłamsiłem w sobie, aż do dzisiejszego poranka. Właśnie rozglądam się za moją pierwszą Miatą.

Zna ktoś tego sprzedawcę? Może widział aukcje na mobile.de?
Dziwna jest data końca ubezpieczenia w Niemczech...

https://www.otomoto.pl/oferta/mazda-mx-5-edycja-limitowana-phoenix-ID6AgzJb.html#8a944b3624

Z góry dzięki za wszelkie info. :)
Załączniki
mx5_3.JPG
mx5_3.JPG (58.56 KiB) Przejrzano 3340 razy
mx5_2.JPG
mx5_2.JPG (61.72 KiB) Przejrzano 3340 razy
mx5_1.JPG
mx5_1.JPG (148.19 KiB) Przejrzano 3340 razy
jaca87
Posty: 10
Rejestracja: 01 sie 2014, 7:46

21 cze 2018, 11:30

Załączniki
Używane Mazda MX-5 - 35 000 PLN, 109 000 km, 2007 - otomoto.pl (1).png
Używane Mazda MX-5 - 35 000 PLN, 109 000 km, 2007 - otomoto.pl (1).png (976.82 KiB) Przejrzano 3291 razy
Awatar użytkownika
Fifkers
Donator
Donator
Posty: 4671
Rejestracja: 10 cze 2009, 11:06
Model: NA
Lokalizacja: Białystok

21 cze 2018, 11:37

A co mamy myśleć? Poprosiłeś o zdjęcia uszkodzeń? Gość przecież pisze, że ma. Bierz VIN, kupuj raport carfax i coś już będzie wiadomo.
Były: NB, NBFL, NC 2,0, NC 2,0 automat, NC swap 2,5 6b, ND 2,0.
Jest NA 1990r, ND 2,0.
jaca87
Posty: 10
Rejestracja: 01 sie 2014, 7:46

21 cze 2018, 11:52

Fifkers pisze:A co mamy myśleć? Poprosiłeś o zdjęcia uszkodzeń? Gość przecież pisze, że ma. Bierz VIN, kupuj raport carfax i coś już będzie wiadomo.


Może ktoś już ją oglądał?
Kosmofizyk
Posty: 7
Rejestracja: 21 cze 2018, 14:56
Model: Inny

21 cze 2018, 15:02

Witam.
Przymierzam się do kupienia pierwszej w życiu mx-5 i pytanie czy ta sztukę już ktoś widział?
Opinie o sprzedającym są różne i ciężko stwierdzić czy jechać a kawałek do niego mam. :poklony: :poklony:

https://www.otomoto.pl/oferta/mazda-mx-5-unplugged-1-8-146km-1-wlasciciel-od-nowosci-serwisowana-tylko-w-aso-ID6AukSU.html#ead9b2c0d0
komarette
Posty: 6
Rejestracja: 16 cze 2018, 21:57
Model: Inny
Lokalizacja: Warszawa

21 cze 2018, 22:14

Ta czarna nbfl za 16800 widziałem na żywo. Stan śliczny, wszystko domyte. Bardzo małe ogniska korozji pod spodem, podłużnice proste i zdrowe. Żadnych purchli. Drobne zaprawki na całym aucie. Był wymieniany tylny zderzak i klapa. Raczej lampy też, bo założone są te szkarady. Klima działa. Jest mały wyciek oleju z silnika, ale nie wiem skąd.
Graham
Posty: 26
Rejestracja: 20 cze 2018, 23:20
Model: Inny

21 cze 2018, 23:10

Kosmofizyk pisze:Przymierzam się do kupienia pierwszej w życiu mx-5 i pytanie czy ta sztukę już ktoś widział?
Opinie o sprzedającym są różne i ciężko stwierdzić czy jechać a kawałek do niego mam. :poklony: :poklony:

https://www.otomoto.pl/oferta/mazda-mx-5-unplugged-1-8-146km-1-wlasciciel-od-nowosci-serwisowana-tylko-w-aso-ID6AukSU.html#ead9b2c0d0


Byłem, widziałem, zawiodłem się. Auto kupione w Niemczech za niecałe 2600.
Błotniki malowane, nadkola zrobione "profesjonalnie", tak że już kawałki farby zostają w rękach...
Tylny zderzak do ponownego dopasowania i malowania. Podłużnice miekkie... Coś jeszcze znalazłem na przodzie.
O drugim ogłoszeniu z phoenix'em już nawet nie będę pisać. Szkoda czasu. Przynajmniej nie za te pieniądze.

komarette pisze:Ta czarna nbfl za 16800 widziałem na żywo. Stan śliczny, wszystko domyte. Bardzo małe ogniska korozji pod spodem, podłużnice proste i zdrowe. Żadnych purchli. Drobne zaprawki na całym aucie. Był wymieniany tylny zderzak i klapa. Raczej lampy też, bo założone są te szkarady. Klima działa. Jest mały wyciek oleju z silnika, ale nie wiem skąd.


O której mówisz?
Kosmofizyk
Posty: 7
Rejestracja: 21 cze 2018, 14:56
Model: Inny

22 cze 2018, 6:23

Dzięki za odpowiedź w sprawie mazd z Krzepietowa.
A był ktoś w nas ostatnio w Kątach Wrocławskich u Radka? Warto jechać oglądać aktualnie znajdujące się u niego sztuki?
Graham
Posty: 26
Rejestracja: 20 cze 2018, 23:20
Model: Inny

22 cze 2018, 7:50

Był ktoś oglądać tą perełkę? :D
Załączniki
g3.JPG
g3.JPG (137.29 KiB) Przejrzano 3143 razy
g2.JPG
g2.JPG (130.99 KiB) Przejrzano 3143 razy
G1.JPG
G1.JPG (199.51 KiB) Przejrzano 3143 razy
HarryMX5
Posty: 9
Rejestracja: 12 cze 2018, 16:48
Model: Inny

22 cze 2018, 15:14

Ten Phoenix za 18999 juz dawno poszedł, sam spóżniłem się dwa dni. Wyglądał na ładny egzemplarzyk.
Awatar użytkownika
Bless
Posty: 393
Rejestracja: 26 sty 2018, 10:13
Model: NA
Lokalizacja: Poznań / Babimost

22 cze 2018, 15:17

Szczerze powiedziawszy to teraz wiem, że gdybym miał wykładać takie pieniądze za MX-5kę to zastanowiłbym się dwa albo trzy razy czy brać samochód sprowadzany z DE czy wziąć coś, co jest wystawione na forum i ma historię (przez większość klubowiczów bardzo dobrze opisaną).

Panowie, w dziale sprzedaży jest od cholery dobrych samochodów, po które warto jechać ;)
Rura - MX-5 NB, 99', 1.6L, 110KM - 2018 - 2019
Bamber - MX-5 NA, 91', 1.8L, 146KM - 2019 - ?
komarette
Posty: 6
Rejestracja: 16 cze 2018, 21:57
Model: Inny
Lokalizacja: Warszawa

22 cze 2018, 21:04

Graham pisze:
Kosmofizyk pisze:Przymierzam się do kupienia pierwszej w życiu mx-5 i pytanie czy ta sztukę już ktoś widział?
Opinie o sprzedającym są różne i ciężko stwierdzić czy jechać a kawałek do niego mam. :poklony: :poklony:

https://www.otomoto.pl/oferta/mazda-mx- ... ead9b2c0d0


Byłem, widziałem, zawiodłem się. Auto kupione w Niemczech za niecałe 2600.
Błotniki malowane, nadkola zrobione "profesjonalnie", tak że już kawałki farby zostają w rękach...
Tylny zderzak do ponownego dopasowania i malowania. Podłużnice miekkie... Coś jeszcze znalazłem na przodzie.
O drugim ogłoszeniu z phoenix'em już nawet nie będę pisać. Szkoda czasu. Przynajmniej nie za te pieniądze.

komarette pisze:Ta czarna nbfl za 16800 widziałem na żywo. Stan śliczny, wszystko domyte. Bardzo małe ogniska korozji pod spodem, podłużnice proste i zdrowe. Żadnych purchli. Drobne zaprawki na całym aucie. Był wymieniany tylny zderzak i klapa. Raczej lampy też, bo założone są te szkarady. Klima działa. Jest mały wyciek oleju z silnika, ale nie wiem skąd.


O której mówisz?

https://www.otomoto.pl/oferta/mazda-mx- ... ArmAH.html
komarette
Posty: 6
Rejestracja: 16 cze 2018, 21:57
Model: Inny
Lokalizacja: Warszawa

22 cze 2018, 21:04

Graham pisze:
Kosmofizyk pisze:Przymierzam się do kupienia pierwszej w życiu mx-5 i pytanie czy ta sztukę już ktoś widział?
Opinie o sprzedającym są różne i ciężko stwierdzić czy jechać a kawałek do niego mam. :poklony: :poklony:

https://www.otomoto.pl/oferta/mazda-mx- ... ead9b2c0d0


Byłem, widziałem, zawiodłem się. Auto kupione w Niemczech za niecałe 2600.
Błotniki malowane, nadkola zrobione "profesjonalnie", tak że już kawałki farby zostają w rękach...
Tylny zderzak do ponownego dopasowania i malowania. Podłużnice miekkie... Coś jeszcze znalazłem na przodzie.
O drugim ogłoszeniu z phoenix'em już nawet nie będę pisać. Szkoda czasu. Przynajmniej nie za te pieniądze.

komarette pisze:Ta czarna nbfl za 16800 widziałem na żywo. Stan śliczny, wszystko domyte. Bardzo małe ogniska korozji pod spodem, podłużnice proste i zdrowe. Żadnych purchli. Drobne zaprawki na całym aucie. Był wymieniany tylny zderzak i klapa. Raczej lampy też, bo założone są te szkarady. Klima działa. Jest mały wyciek oleju z silnika, ale nie wiem skąd.


O której mówisz?

https://www.otomoto.pl/oferta/mazda-mx- ... ArmAH.html
ras14k
Posty: 11
Rejestracja: 07 cze 2018, 10:36
Model: NB FL
Wersja: Phoenix
Lokalizacja: Warszawa / Ursynów

22 cze 2018, 23:45

HarryMX5 pisze:Ten Phoenix za 18999 juz dawno poszedł, sam spóżniłem się dwa dni. Wyglądał na ładny egzemplarzyk.

Jestem szczęśliwym nabywcą. Na razie nie narzekam :D
myszor
Posty: 98
Rejestracja: 05 maja 2015, 15:59
Model: Inny
Lokalizacja: ttt

23 cze 2018, 5:44

komarette napisz mi co wiesz na temat tej Phoenix za 15 900 zł i o tej żółtej za 18500 zł z Krzeptowa .Ja sam mam tam chęć jechać w następną sobotę i nie wiem czy warto a mam 250 km w jedną stronę....
HarryMX5
Posty: 9
Rejestracja: 12 cze 2018, 16:48
Model: Inny

24 cze 2018, 11:00

Ras14k, ale klimy nie miał? Pociesz mnie [GRINNING FACE WITH SMILING EYES]
ras14k
Posty: 11
Rejestracja: 07 cze 2018, 10:36
Model: NB FL
Wersja: Phoenix
Lokalizacja: Warszawa / Ursynów

25 cze 2018, 7:05

HarryMX5 pisze:Ras14k, ale klimy nie miał? Pociesz mnie [GRINNING FACE WITH SMILING EYES]

No niestety bez klimy..
HarryMX5
Posty: 9
Rejestracja: 12 cze 2018, 16:48
Model: Inny

25 cze 2018, 7:46

ras14k pisze:
HarryMX5 pisze:Ras14k, ale klimy nie miał? Pociesz mnie [GRINNING FACE WITH SMILING EYES]

No niestety bez klimy..
Ale dorwalem bardzo podobna , niestety takze bez klimy.
Awatar użytkownika
Petrus
Posty: 19
Rejestracja: 02 cze 2018, 10:41
Model: NB FL
Wersja: Phoenix
Lokalizacja: Lublin, Częstochowa

28 cze 2018, 21:44

Niedawno poszukiwałem MX5 i chciałem się z Wami podzielić dobrą nowiną - udało mi się zakupić :D
Od dwóch i pół tygodnia jestem posiadaczem Phoenixa 1.6 z 2002r. Zakupiłem ją od centrumcabrio (czyli Mateusza - Meo87 ) i wszystko gra. Samochód w bardzo dobrym stanie a Mateusz uczciwie opisał egzemplarz. Myślę że ze swojej strony mogę kupującym polecić egzemplarze które proponuje ten facet, na pewno warto się nad nimi zastanowić.
Opóźnienie między zakupem a tym postem wynika oczywiście z faktu że nie sposób siedzieć w domu przy komputerze gdy w garażu MX5 tylko czeka żeby ją przewietrzyć ;)
Dziękuję też wszystkim którzy pisali wiadomości prywatne z propozycjami i pomagali w wyborze egzemplarza komentarzami w tej sekcji. Dzięki!
komarette
Posty: 6
Rejestracja: 16 cze 2018, 21:57
Model: Inny
Lokalizacja: Warszawa

28 cze 2018, 23:45

myszor pisze:komarette napisz mi co wiesz na temat tej Phoenix za 15 900 zł i o tej żółtej za 18500 zł z Krzeptowa .Ja sam mam tam chęć jechać w następną sobotę i nie wiem czy warto a mam 250 km w jedną stronę....

Nic nie wiem. Ja tylko w Warszawie oglądam wszystko co ma klimę i jest poniżej 25tys. a do tego sensowny stan, żeby się nie brzydzić dotykać autka.
Na razie słabo...
Kedziorek
Posty: 23
Rejestracja: 15 mar 2014, 17:19

29 cze 2018, 14:48

Hej,

Może ktoś zna auto, oglądał itp?

https://www.otomoto.pl/oferta/mazda-mx-5-ID6zYf1x.html
Piotrusz
Posty: 16
Rejestracja: 29 gru 2015, 22:24
Model: NA
Wersja: manager NA
Lokalizacja: Warszawa

05 lip 2018, 9:11

myszor pisze:komarette napisz mi co wiesz na temat tej Phoenix za 15 900 zł i o tej żółtej za 18500 zł z Krzeptowa .Ja sam mam tam chęć jechać w następną sobotę i nie wiem czy warto a mam 250 km w jedną stronę....


żółta z Krzeptowa - byłem widziałem, skrajne odczucia ;), blacharsko i mechanicznie dobrze natomiast niemiec w swojej świetlanej wizji chciał ją pomalować i to zrobił.... w sposób tragiczny. pomalowane uszczelki, farba wszędzie. Nawet dysz spryskiwaczy nie zdemontował tylko przykrył czymś kwadratowym o boku ok 2cm więc przy dyszach masz stary lakier o innym odcieniu. Środek w dobrym stanie.
W sumie auto ma 3 odcienie żółtego - zderzaki, słupki i dach, pozostałe.
W zasadzie cała jest do przemalowania żeby jakoś wyglądało więc dolicz do zakupu, z kosztem malowania poziom 18-19k akceptowalny.
imbeer
Posty: 1
Rejestracja: 24 maja 2018, 19:27
Model: Inny
Lokalizacja: Wrocław

08 lip 2018, 0:01

Witam szanownych kolegow. Zna ktos moze ta mazde?

https://www.otomoto.pl/oferta/mazda-mx-5-ID6ArpPF.html
VIN: JMZNC18F600200858

Z gory dzieki za wszelkie informacje
trueno
Posty: 4
Rejestracja: 04 lip 2018, 21:26
Model: Inny

08 lip 2018, 14:24

Kosmofizyk pisze:Dzięki za odpowiedź w sprawie mazd z Krzepietowa.
A był ktoś w nas ostatnio w Kątach Wrocławskich u Radka? Warto jechać oglądać aktualnie znajdujące się u niego sztuki?


Byłem u Radka i trochę lipa. Niby ma sporo egzemplarzy NBFL 1.8, ale praktycznie w każdej podłużnice do roboty, niektóre mają po 3 odcienie lakieru, ranty zrobione na szybko albo wcale. Myślałem, że będzie trochę lepiej :roll:

Z Kątów blisko do Krzeptowa, więc stwierdziłem, że podjadę przy okazji rzucić okiem na te NA, a nuż przekonam się do tej generacji...

Piotrusz pisze:
myszor pisze:komarette napisz mi co wiesz na temat tej Phoenix za 15 900 zł i o tej żółtej za 18500 zł z Krzeptowa .Ja sam mam tam chęć jechać w następną sobotę i nie wiem czy warto a mam 250 km w jedną stronę....


żółta z Krzeptowa - byłem widziałem, skrajne odczucia ;), blacharsko i mechanicznie dobrze natomiast niemiec w swojej świetlanej wizji chciał ją pomalować i to zrobił.... w sposób tragiczny. pomalowane uszczelki, farba wszędzie. Nawet dysz spryskiwaczy nie zdemontował tylko przykrył czymś kwadratowym o boku ok 2cm więc przy dyszach masz stary lakier o innym odcieniu. Środek w dobrym stanie.
W sumie auto ma 3 odcienie żółtego - zderzaki, słupki i dach, pozostałe.
W zasadzie cała jest do przemalowania żeby jakoś wyglądało więc dolicz do zakupu, z kosztem malowania poziom 18-19k akceptowalny.


Żółta rzeczywiście była lakierowana w przeszłości, ma kilka mankamentów do poprawki - choćby te ślady wokół spryskiwaczy na masce, czy jakieś delikatne zabrudzenia uszczelki, ale do ogarnięcia. Boki są pomalowane dobrze, tą maskę i zderzak przedni rzeczywiście można przemalować i będzie to wyglądać naprawdę ok. Tak jak pisał Piotrusz, technicznie jest dobrze, rudej nie widać, wnętrze w świetnym stanie no i nowy dach na plus.

Czerwona za 21.900 wymaga delikatnego detailingu, ale rdzy nie ma nigdzie, ranty nadkoli i progi są oryginalne. Póki co zdjęta z otomoto, bo mówił, że oddaje do mechanika na wymianę przewodów zapłonowych.

Mariner jest najtańszy bo wymaga większego pakietu startowego - tarcze i klocki tył można by wymienić, delikatne zapocenie spod pokrywy zaworów, trochę wgniotek na prawych drzwiach. Ranty nadkoli i progi bez rdzy, wyglądają dobrze.
Na plus na pewno dach materiałowy oraz obszerna dokumentacja z Niemiec.
Przy Marinerze był skory do jakiejś większej negocjacji, więc może da się coś więcej urwać z ceny.

Generalnie ja pozostaję przy poszukiwaniach NBFL 1.8, bardziej mi pasuje niż NA ;)
Awatar użytkownika
dawdon3
Donator
Donator
Posty: 42
Rejestracja: 02 mar 2017, 21:56
Model: NA
Wersja: przedlift
Lokalizacja: Kraków

09 lip 2018, 11:47

trueno pisze:
Kosmofizyk pisze:Dzięki za odpowiedź w sprawie mazd z Krzepietowa.
A był ktoś w nas ostatnio w Kątach Wrocławskich u Radka? Warto jechać oglądać aktualnie znajdujące się u niego sztuki?


Byłem u Radka i trochę lipa. Niby ma sporo egzemplarzy NBFL 1.8, ale praktycznie w każdej podłużnice do roboty, niektóre mają po 3 odcienie lakieru, ranty zrobione na szybko albo wcale. Myślałem, że będzie trochę lepiej :roll:

Z Kątów blisko do Krzeptowa, więc stwierdziłem, że podjadę przy okazji rzucić okiem na te NA, a nuż przekonam się do tej generacji...

Piotrusz pisze:
myszor pisze:komarette napisz mi co wiesz na temat tej Phoenix za 15 900 zł i o tej żółtej za 18500 zł z Krzeptowa .Ja sam mam tam chęć jechać w następną sobotę i nie wiem czy warto a mam 250 km w jedną stronę....


żółta z Krzeptowa - byłem widziałem, skrajne odczucia ;), blacharsko i mechanicznie dobrze natomiast niemiec w swojej świetlanej wizji chciał ją pomalować i to zrobił.... w sposób tragiczny. pomalowane uszczelki, farba wszędzie. Nawet dysz spryskiwaczy nie zdemontował tylko przykrył czymś kwadratowym o boku ok 2cm więc przy dyszach masz stary lakier o innym odcieniu. Środek w dobrym stanie.
W sumie auto ma 3 odcienie żółtego - zderzaki, słupki i dach, pozostałe.
W zasadzie cała jest do przemalowania żeby jakoś wyglądało więc dolicz do zakupu, z kosztem malowania poziom 18-19k akceptowalny.


Żółta rzeczywiście była lakierowana w przeszłości, ma kilka mankamentów do poprawki - choćby te ślady wokół spryskiwaczy na masce, czy jakieś delikatne zabrudzenia uszczelki, ale do ogarnięcia. Boki są pomalowane dobrze, tą maskę i zderzak przedni rzeczywiście można przemalować i będzie to wyglądać naprawdę ok. Tak jak pisał Piotrusz, technicznie jest dobrze, rudej nie widać, wnętrze w świetnym stanie no i nowy dach na plus.

Czerwona za 21.900 wymaga delikatnego detailingu, ale rdzy nie ma nigdzie, ranty nadkoli i progi są oryginalne. Póki co zdjęta z otomoto, bo mówił, że oddaje do mechanika na wymianę przewodów zapłonowych.

Mariner jest najtańszy bo wymaga większego pakietu startowego - tarcze i klocki tył można by wymienić, delikatne zapocenie spod pokrywy zaworów, trochę wgniotek na prawych drzwiach. Ranty nadkoli i progi bez rdzy, wyglądają dobrze.
Na plus na pewno dach materiałowy oraz obszerna dokumentacja z Niemiec.
Przy Marinerze był skory do jakiejś większej negocjacji, więc może da się coś więcej urwać z ceny.

Generalnie ja pozostaję przy poszukiwaniach NBFL 1.8, bardziej mi pasuje niż NA ;)



Ja przyjechałem do Krzeptowa z zaskoczenia, żadnych wycieków nie bylo.
Niebieska
Tutaj jest dużo roboty, nie przyglądałem się bardziej.

Zółta
Po dodaniu gazu i puszczeniu (wysokie->niskie obroty) spada do 300 obr/min i prawie gaśnie.
Polakierowana z dużą ilością niedoróbek, spore odpryski, zadrapanie nad tylnym zderzakiem.
Dach wymieniony, ale szyba sklejona przezroczystą taśmą.
Zawieszenie nie skrzypi, hamulce słabo, ale może to od zastania.

Czerwona
Buda i dół w dobrym stanie.
Przy mnie nie odpaliła.
W płynie chłodniczym najprawdopodobniej zaciągnięty olej.
Jeden z przewodów owinięty izolką.
MARYJKA PRZYKRĘCONA WKRĘTEM DO DESKI ROZDZIELCZEJ *&^%$#@!
trueno
Posty: 4
Rejestracja: 04 lip 2018, 21:26
Model: Inny

09 lip 2018, 12:49

dawdon3 pisze:
Ja przyjechałem do Krzeptowa z zaskoczenia, żadnych wycieków nie bylo.
Niebieska
Tutaj jest dużo roboty, nie przyglądałem się bardziej.

Zółta
Po dodaniu gazu i puszczeniu (wysokie->niskie obroty) spada do 300 obr/min i prawie gaśnie.
Polakierowana z dużą ilością niedoróbek, spore odpryski, zadrapanie nad tylnym zderzakiem.
Dach wymieniony, ale szyba sklejona przezroczystą taśmą.
Zawieszenie nie skrzypi, hamulce słabo, ale może to od zastania.

Czerwona
Buda i dół w dobrym stanie.
Przy mnie nie odpaliła.
W płynie chłodniczym najprawdopodobniej zaciągnięty olej.
Jeden z przewodów owinięty izolką.
MARYJKA PRZYKRĘCONA WKRĘTEM DO DESKI ROZDZIELCZEJ *&^%$#@!


U mnie żółta nie miała tych problemów z obrotami.
Czerwonej nie chciał odpalać właśnie z racji tego przewodu do wymiany, ale pokazywał fotki z Austrii, gdzie bylo to już tak zaizolowane.
KonradPLN
Donator
Donator
Posty: 496
Rejestracja: 05 paź 2013, 13:06
Model: NB
Lokalizacja: Warszawa

09 lip 2018, 15:54

dawdon3 pisze:W płynie chłodniczym najprawdopodobniej zaciągnięty olej.


Czy to nie czasem objaw uszkodzonej uszczelki pod głowicą? Pytanie do kogoś kto się bardziej zna bo mam taki objaw w daily
Awatar użytkownika
brateq
Posty: 42
Rejestracja: 08 lip 2018, 10:21
Model: NB FL
Lokalizacja: Kraków

10 lip 2018, 17:37

Ktoś oglądał lub kojarzy?

https://www.otomoto.pl/oferta/mazda-mx-5-mazda-mx-5-nbfl-2003-1-8-146km-klimatyzacja-topowe-wyposazenie-i-stan-ID6A9KaM.html

Używane Mazda MX 5   23 900 PLN  167 000 km  2003   otomoto pl (1).png
Używane Mazda MX 5 23 900 PLN 167 000 km 2003 otomoto pl (1).png (804.97 KiB) Przejrzano 2861 razy
Awatar użytkownika
konopa
Donator
Donator
Posty: 701
Rejestracja: 12 kwie 2017, 21:51
Model: ND
Wersja: NA + NB + NC + ND
Lokalizacja: Wrocław

10 lip 2018, 20:12

brateq pisze:Ktoś oglądał lub kojarzy?

https://www.otomoto.pl/oferta/mazda-mx- ... A9KaM.html

Używane Mazda MX 5 23 900 PLN 167 000 km 2003 otomoto pl (1).png


Wystarczy się cofnąć na 324 stronę tego tematu i trochę poscrollować ;)
Podpowiem, że znajdziesz tam nawet byłego właściciela tej mx5 z forum, a także jego ogłoszenie z lipca 2017 roku 8-)
ODPOWIEDZ