Czy ktoś zna tę Mazdę z Otomoto/Allegro ?

PATRZ 1.POST. Tutaj pytamy o egzemplarze MX-5 z ogłoszeń w internecie

Forum główne a tematyką prowadzącą jest mx-5.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
zawodnik
Posty: 317
Rejestracja: 29 maja 2014, 9:35
Model: NB
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:

04 maja 2016, 20:46

zawodnik pisze:Jechalem ją oglądać 350km w jedną stronę więc moze komuś zaoszczędze drogi :)

http://olx.pl/oferta/mazda-mx-5-1-8-140 ... 9d6f5d74cb

oglądałem ją wczoraj i tak, nie ma bila, tylko zwykłe amory jedynie sprężyna trochę twardsza
wg mnie torsena tez brak (niestety nie mailem mozliwosci wjechania na kanal, ale o tym ponizej)

rocznik to 1998, a rejestracja 1999
silnik fakt czysty, altek wygląda na nowy, ale ksiązka serwisowa kończy się na ok 56 tys km wiec reszta histori nie wiadomo skąd wzięta, właściciel twierdzi ze tak mu powiedzieli w serwisie, tarcze przod maja spory próg więc na bank mają więcej niż 15 tys km, tylne tarcze przyjechane gorzej

opony stare kapcie, co prawda mają 4 lata ale popękane na bokach i nic nie trzymają-do wymiany
całe zawieszenie zardzewiale i to bardzo (to nie nalot) gumy az wychodzą ze swoich miejsc więc całośc do zrobienia
końcówki progów lewa i prawa strona przy tylnich kolach do zrobienia (spore purchle) wiec bedą dziury, ranty nadkoli nie najgorsze ale do poprawki, purchel nad przednią szyba, klapa przy o oświetleniu tablicy na wykwit, maska z przodu to samo na rancie, zderzak przod i maska przytarta, zbiornik od spodu zardzewialy, podwozie nie jest zabezpieczone jak twierdzi wlasciciel

dach oryginalny, ale na rantach wyglada jak by ktos go wzmacnial i przykleił cienkie paski bo wychodzi biały klej le dziur nie ma, wnetrze ogolnie w dobrym stanie, urwany zawias od schowka w podlokietniku, zerwana linka od anteny, klima dziala i elektryka tez, kierownica wytarta, mieszek biegów i fotel przetarty, felgi porysowane więc całe do renowacji ( i tak są brzydkie :D ), wydech cichy niby nowy ale pordzewialy, schowek zarysowany, podłużnice na końcówkach mają nalot rdzy

na poczatku nie chcial dac mi się nawet przejechać, więc mu powiedzialem jak mam kupic auto skoro nim nie jezdzilem? kiera ściaga w prawo i słabo jedzie jak na 1.8

auto bez przeglądu i oc wiec powrót słabo realny na kołach no chyba ze sobie ktos to ogarnie na miejscu

ogolnie auto wyglada nie najgorzej, ale... ale coś musi w sobie mieć, albo właściciel jest gamoniem (mówiąc delikatnie)
jak chciałem jechać autem na przeglad na stacje diagnostyczną to średnio, przez telefon mówił ze mozna nawet do serwisu mazdy podjechac, ale jak chcialem na SKP jechac to nie chciał, a potem podnióśl cenę i powiedział, że jak chce jechać i kupić pewne auto to musze dopłacić, a w ciemno biorąc będzie taniej, olał mnie i umówił się z kolejną osobą z wrocka na ogładanie wczoraj ok 19 więc może ktoś z forum ją też oglądał

Gosc wyglada na jakiegoś handlarzyne bo wiele rzeczy się nie zgadzało w jego gadce


I ciąg dalszy historii..., bo nie lubię chamstwa i cwaniaków dlatego podam dalej :D

Bardzo się nie spodobał mój opis jego auta więc przed chwilą dostałem od niego PW z fikcyjnego konta założonego na forum

Witaj skierniewicki gamoniu (mówiąc delikatnie). Myślisz, że jestem
taki
głupi i nie przeglądam forum. Jesteś typową warszawską ciotą, która
szuka
idealnego auta za 13 tysięcy złotych. Sam dobrze wiesz, że dobre sztuki
chodzą po 17 tysięcy. Bezproblemowo sprzedałbym Ci to auto, ale
nienawidzę
warszawiaków, dlatego podniosłem cenę i chciałem żebyś się
przejechał 350km
żeby zwiedzić piękny Wrocław. Na szczęście auto znalazło
właściciela, a
Twoje brudne ręce nie zarobią ani grosza handlarzyku.

Gamoń z Wrocławia.

No szkoda tylko, że nie jestem z Wawy, ani handlarzem :D
Awatar użytkownika
manfredmaniek
Donator
Donator
Posty: 166
Rejestracja: 08 lut 2016, 20:57
Model: Inny
Wersja: Obecnie Bezmiatowy
Lokalizacja: KR

04 maja 2016, 20:52

Wrocław faktycznie piękny, ale buraków znajdziesz wszędzie...
pijok
Posty: 2
Rejestracja: 16 kwie 2016, 19:25
Model: NA
Wersja: 1.6
Lokalizacja: Łódź

04 maja 2016, 23:29

Nowy obraz mapy bitowej.jpg
http://olx.pl/oferta/mazda-mx-5-mazda-mx-5-CID5-IDfiE5l.html#a1b646be35

oglądał ktoś ? Nie tak dawno temu też w Obornikach Śląskich była żółta NA trochę obita jakiś hanlarzyk tam je ściąga czy przypadek :D ?
Ostatnio zmieniony 05 maja 2016, 20:35 przez pijok, łącznie zmieniany 2 razy.
tinuviel
Donator
Donator
Posty: 416
Rejestracja: 15 cze 2015, 22:42
Model: Inny
Wersja: MR2 ZZW30
Lokalizacja: Wrocław

05 maja 2016, 0:32

zawodnik Wrocław przeprasza.... :(
Awatar użytkownika
vyder
Posty: 8
Rejestracja: 08 maja 2016, 22:53
Model: NB FL
Wersja: Sportive
Lokalizacja: Wawa/Łódź

09 maja 2016, 15:28

Cześć,

Właśnie jestem na etapie poszukiwań własnej MX, z dostępnych ofert moją uwagę zwróciły trzy poniższe, czy ktoś cokolwiek o nich wie? Ma jakies komentarze lub wskazówki ułatwiające poszukiwania...?

http://otomoto.pl/oferta/mazda-mx-5-1-8-nbfl-klimatyzacja-ID6ylu1N.html#81fb46a5e2

http://otomoto.pl/oferta/mazda-mx-5-1-8140km-nardi-torinoniemcyserwissuper-stanjed-wlasciciel6-bieg-ID6ylFHh.html#c5240524b4

http://otomoto.pl/oferta/mazda-mx-5-mazda-mx5-1-8-sportive-nbfl-zamiana-ID6yklBt.html#c5240524b4

Z góry dzięki!
Załączniki
3Screen Shot .png
2Screen Shot .png
1Screen Shot.png
Ostatnio zmieniony 09 maja 2016, 19:07 przez vyder, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
manfredmaniek
Donator
Donator
Posty: 166
Rejestracja: 08 lut 2016, 20:57
Model: Inny
Wersja: Obecnie Bezmiatowy
Lokalizacja: KR

09 maja 2016, 16:00

Awatar użytkownika
ciesiel
Posty: 65
Rejestracja: 10 sie 2013, 14:48
Model: NB
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

10 maja 2016, 20:10

Hej

Vyder, tą ostatnią zieloną oglądałem. Nadwozie nawet całkiem się trzyma, na bitą raczej nie wygląda, klapa 2 purchle, macha jeden purchel przy lampie i pewnie wypadalo by progi zakonserowowac - krawedzie (pionowy rant) zaczyna troche ruda brac.

Podwozie niestety jest w różnych odcieniach brązu i wymaga szybkiego dopieszczenia... w tym wszystkie łączniki, wahacze, osłony, itp, zaciski hamulcowe również skorodowane.

Silnik bez zarzutu. Toresen chyba też jest - skrzynia 6 biegowa.

Wnętrze stan bdb, tak jak widać na fotach tak jest nie ma się o co czepiać.

Jest pokrowiec na dach i hardtop (stan bdb), oryginalny dach vinylowy ma już troche pęknięcia na krawedziach, ale da się pojezdzic jeszcze chwile.

Hamulce średnio biorą - albo długo nie jeździła albo ta rdza na zaciskach daje się we znaki
2 opony do szybkiej zmiany(tył), przód prawie nówka

Myślałem pod swoim kontem o niej, ale mimo wszystko troche do wsadzenia jest.

pozdr
Ciesiel
-------
MX-5 NB'99 1.6 z podtlenkiem LPG...
Zapraszam do serwisu Sprzedawacz.pl https://sprzedawacz.pl/motoryzacja/
Filip
Posty: 8
Rejestracja: 12 lis 2014, 21:52

10 maja 2016, 21:42

Obrazek


Goraco odradzam.

Historia strasznie długa i budująca napiecie niczym porzadny film dlatego zdecydowalem sie ja tu umiescic,moze uda mi sie kogos powstrzymac przed strata czasu na ten samochod :roll:

Po wykonaniu telefonu i krotkiej rozmowie mozna sie dowiedziec ze do samochodu sa badz tez mozna dokupic za dodatkowa oplata JAKIES czesci (jednakze nie dowiedzialem sie przez telefon o co dokladnie chodzi) pomijajac juz fakt iz bylem przepytywany przez telefon czy chce obejrzec samochod czy go kupic. Z racji ze sprzedajacy mieszka 10min spacerkiem obok mnie postanowilem sie umowic na ogledziny samochodu,zabralem ze soba gotowke i udalem sie w jakze dluga i jak sie pozniej okazalo najciekawsza wycieczke po samochod jaka przezylem.

Po przybyciu w umowione miejsce spotkania nagle nadjechala piekna MX-5 NA w 3 odcieniach koloru czerwonego oraz olbrzymia biala chmura wydobywajaca sie z wydechu. Natychmiastowo po przywitaniu sie z wlascicielem zabralem sie z kolega za ogledziny samochodu,polamane plastiki w srodku,samochod w 3 odcieniach czerwonego z dziurawym dachem i przebiegiem 275 000KM. Czy to jest stan kolekcjonerski? Niech kazdy udzieli sobie odpowiedzi samemu. Zapytany o dodatkowe czesci wlasciciel odparl ze jest hardtop (co wiadomo z ogloszenia) stwierdzilem ze nie jestem nim zainteresowany i zapytalem czy posiada cos jeszcze,odparl ze dla mnie posiada tylko to oraz ze widzi iz nie jestem zainteresowany kupnem samochodu :omgomg: :omgomg: :omgomg: Odtad zaczely sie popisy,padly stwierdzenia ze nie jestem w stanie kupic sobie samochodu gdyz nie mam pieniedzy oraz ja oraz moj kolega ktorzy w cieply dzien byli w koszulkach z krotkim rekawem i krotkich spodenkach jestesmy zwyczajnymi handlarzami i nie wiadomo z jakich zrodel posiadalbym pieniadze na zakup samochodu. Gdy otworzylem maske i sprawdzalem poziom oleju polozylem delikatnie dlon na lampie,wlasciciel przybiegl i powiedzial zebym zabral reke gdyz zepsuje lampe. Na moje pytanie o to jak mialbym zepsuc ja skoro lampy sa wylaczone i leza (chodzi o silniki lamp) odparl ze zrobie wgniecenia i lampy nie beda dzialaly :facepalm: Doszedlem do wniosku ze nic z tego nie bedzie i zwyczajnie zaczelismy sie wycofywac z zainteresowania tym samochodem. Padaly rowniez stwierdzenia iz auto w tym stanie w Holandii jest warte 5000 Euro,chyba Pan zapomnial ze zyjemy w Polsce :oops:
Na sam koniec nastapilo sprawdzenie czy aby na pewno nie uszkodzilem lampy (oczywiscie nic sie nie stalo),zartobliwie zapytalem czy chce Pan pieniadze za ta lampe. Odparl tylko ze moglbym mu zaplacic.




Naprawde,
goraco odradzam ogledzieny tego samochodu. Strata czasu w czystej postaci
rrutek
Donator
Donator
Posty: 1200
Rejestracja: 22 lip 2013, 21:20
Model: NA
Wersja: 1.6 '92
Lokalizacja: Warszawa

11 maja 2016, 10:20

Abstrahując od całej sytuacji - nie opieraj się na lampach NA, bo jest tam tak cienka blacha, że momentalnie się wygina do wewnątrz. Łatwo ją podprostować na szczęście. W wielu egzemplarzach przez takie opieranie się przez mechaników, nie schodzi się maska z tylną częścią lampy, mimo że reszta jest prawidłowo ustawiona. :D
była: Mała aka MX-5 NB Twilight Blue '99 1.6 110KM
była: Babcia aka 323 BF Canal Blue Metallic '88 1.6 88KM
jest: Zygzak aka MX-5 NA Classic Red '92 1.6 115KM
Awatar użytkownika
Rychoo84
Posty: 113
Rejestracja: 15 cze 2015, 7:32
Model: ND
Lokalizacja: Wrocław

13 maja 2016, 11:27

Hej,

czy ktoś w ogóle kojarzy tą Madzię? Nie widziałem jej na forum, aż dziw, żeby ktoś miał takie auto i nie chciał dołączyć do naszej społeczności:) Jeżeli ktoś coś wie, lub może sprawdzić to byłbym bardzo wdzięczny za wszelkie info. Droga jak zielona karta do US, ale miłość nie zna ceny :D
Załączniki
MX5.jpg
MX5.jpg (146.9 KiB) Przejrzano 2797 razy
2015 - NBFL Silver Blues - 1.8 146KM
2018 - ND Meteor Grey - 2.0 160KM
Panksor
Posty: 2
Rejestracja: 15 maja 2016, 16:41
Model: Inny

15 maja 2016, 17:00

Witam
Czy zna oglądał ktoś moze ta mazde ? i co o niej sadzicie, czy warto pojechac obejrzec ? Według sprzedajacego wszystko niby jest w porzadku a cena jest atrakcyjna. Proszę o wasze opinie.
Pozdrawiam

http://otomoto.pl/oferta/mazda-mx-5-mazda-mx-5-jedyna-taka-miata-tuning-gleba-gwint-ID6y68gh.html
Załączniki
821555103_5_1080x720_mazda-mx-5-jedyna-taka-miata-tuning-gleba-gwint-zachodniopomorskie.jpg
821555103_5_1080x720_mazda-mx-5-jedyna-taka-miata-tuning-gleba-gwint-zachodniopomorskie.jpg (43.1 KiB) Przejrzano 2622 razy
821555103_2_1080x720_mazda-mx-5-jedyna-taka-miata-tuning-gleba-gwint-dodaj-zdjecia.jpg
821555103_2_1080x720_mazda-mx-5-jedyna-taka-miata-tuning-gleba-gwint-dodaj-zdjecia.jpg (48.67 KiB) Przejrzano 2622 razy
821555103_1_1080x720_mazda-mx-5-jedyna-taka-miata-tuning-gleba-gwint-mysliborz.jpg
821555103_1_1080x720_mazda-mx-5-jedyna-taka-miata-tuning-gleba-gwint-mysliborz.jpg (59.27 KiB) Przejrzano 2622 razy
RS
Donator
Donator
Posty: 1552
Rejestracja: 27 wrz 2011, 18:37
Model: NA
Lokalizacja: Krosno/Kraków

15 maja 2016, 17:16

Kiepskiej rozdzielczości zdjęcia zrobione tak, żeby nic nie było widać.
KonradPLN
Donator
Donator
Posty: 496
Rejestracja: 05 paź 2013, 13:06
Model: NB
Lokalizacja: Warszawa

15 maja 2016, 17:38

To auto wisi już bardzo długo, jakiś musi być tego powód. Poproś o więcej zdjęć jeśli jesteś zainteresowany. Może sprzedający mija się z prawdą co do tego idealnego stanu i brak rdzy.
Wąsu
Posty: 31
Rejestracja: 15 maja 2016, 15:20
Model: Inny
Lokalizacja: Lubawka

15 maja 2016, 18:30

Witam,
Czy ktoś zna te autko bo jakoś dziwnie tanie.
http://otomoto.pl/oferta/mazda-mx-5-1-8-16v-zarejestrowany-cabrio-ID6yn4mN.html

Sorki ze od razu link nie przenosi ale pojęcia nie mam jak to zrobić
bjorm
Donator
Donator
Posty: 3670
Rejestracja: 13 lis 2013, 14:16
Model: ND
Lokalizacja: NO/PL

15 maja 2016, 19:54

Wąsu pisze:Sorki ze od razu link nie przenosi ale pojęcia nie mam jak to zrobić

jest w pierwszym poscie, na pierwszej stronie.
マツダ恋人 || ND 1.5 + NC 2.0 + NC 2.0T ||
Kiedyś: NC 2.5 FM + 20th A + 1.8 || NBFL Mem + Mem || będzie: ... RX-9 Genesis ||
mufasa
Posty: 509
Rejestracja: 14 mar 2014, 18:49
Model: ND
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

15 maja 2016, 22:06

Wąsu pisze:Witam,
Czy ktoś zna te autko bo jakoś dziwnie tanie.
http://otomoto.pl/oferta/mazda-mx-5-1-8 ... yn4mN.html

Sorki ze od razu link nie przenosi ale pojęcia nie mam jak to zrobić


Oglądałem ją na początku roku przy okazji oględziny drugiej NC u tego samego właściciela. Auto całe ponownie pomalowane, niestety bardzo słabo. Plus za brak rdzy - nadkola i progi OK. Więcej nie wiem, nie zagłębiałem się, rzuciłem tylko okiem, bo interesował mnie drugi egzemplarz, z którym zresztą porównywałem wszelkie mankamenty. Kupiona podobno w ciemno przez obecnego właściciela. ;)
Obrazek
Wąsu
Posty: 31
Rejestracja: 15 maja 2016, 15:20
Model: Inny
Lokalizacja: Lubawka

15 maja 2016, 22:40

Czyli już długo stoi na sprzedaż.
Ciekawy w jakim celu lub z jakiego powodu malowane ponownie skoro to 2007 rok (tak dla zwiększenia kosztów ?).
Sie znaczy że odrazu odpada.
Dzięki za info
Może coś godnego polecenia kolega zaproponuje.
Tak do 20000 by było fajnie.
NBFL z 1.8 jak najbardziej może być ewentualnie inne ciekawe propozycje
Wąsu
Posty: 31
Rejestracja: 15 maja 2016, 15:20
Model: Inny
Lokalizacja: Lubawka

16 maja 2016, 5:09

http://www.mx5klubpolska.pl/forum/viewtopic.php?f=29&t=20251
A o tej ktoś może sie wypowiedzieć ewentualnie sprawdzić?

pozdrawiam
Wąsu
SM31
Posty: 39
Rejestracja: 19 kwie 2015, 9:15
Model: Inny
Wersja: Corolla e12

16 maja 2016, 19:56

MARC1Ns pisze:http://olx.pl/oferta/mazda-mx-5-CID5-IDfCTSp.html#95431e7492 niska cena dość jak na usa :/


Dziwnie wygląda konsola środkowa z plasteliny z wpasowanym starym radyjkiem z fiorda.
Poza tym tył jakoś tak siedzi nisko, przód nie ma jednego spasowanego elementu. To chyba nie jest bezproblemowy egzemplarz.
mufasa
Posty: 509
Rejestracja: 14 mar 2014, 18:49
Model: ND
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

16 maja 2016, 21:13

Wąsu pisze:Czyli już długo stoi na sprzedaż.
Ciekawy w jakim celu lub z jakiego powodu malowane ponownie skoro to 2007 rok (tak dla zwiększenia kosztów ?).
Sie znaczy że odrazu odpada.
Dzięki za info


Nie, ten konkretny egzemplarz jest świeżo wystawiony. Na początku roku nie był na sprzedaż. Ta druga sprzedaje się od listopada. ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
rachey
Posty: 785
Rejestracja: 21 lip 2013, 13:18
Model: NB
Wersja: Miracle
Lokalizacja: Gliwice

17 maja 2016, 8:24

Z ciekawości (znajomy to kupił w ciemno- jakby pytał to bym może doradził/odradził)
Był ktoś oglądać :
http://olx.pl/oferta/mazda-mx-5-CID5-IDe1XkL.html#e58fe6445e
Obrazek

Z tego co widzę to: rocznik na bank nie 01 bo to NB, więc też nie 145KM, kierownica (fotele chyba też ale zdjęcie niewyraźne) strasznie zjechana jak na 120kkm.

Oglądał ktoś to auto na żywo? (za tę cenę przy 1.8 to zazwyczaj można wybierać między przystankiem PKS albo komunikacji miejskiej...)
Soul Red NB- kiedy mózg mówi ND, ale portfel mówi NB
FNT
Donator
Donator
Posty: 121
Rejestracja: 15 paź 2013, 12:56
Model: NB FL
Wersja: Memories
Lokalizacja: Warszawa

18 maja 2016, 10:59

Czy ktoś widział to auto i może coś powiedzieć? Cena atrakcyjna, ale czy poza rdzą nie ma jakiś drenujących kieszeń gremlinów?
http://olx.pl/oferta/mazda-mx-5-mx5-1-8-torsen-zarejestrowana-CID5-IDfA3df.html
Załączniki
383532683_1_1000x700_mazda-mx-5-mx5-18-torsen-zarejestrowana-warszawa.jpg
Awatar użytkownika
Sodi
Posty: 1586
Rejestracja: 28 wrz 2014, 1:56
Model: NC
Wersja: Sport 2.5 True Red
Lokalizacja: Trójmiasto / Bydgoszcz

18 maja 2016, 11:01

FNT pisze:Czy ktoś widział to auto i może coś powiedzieć? Cena atrakcyjna, ale czy poza rdzą nie ma jakiś drenujących kieszeń gremlinów?
http://olx.pl/oferta/mazda-mx-5-mx5-1-8-torsen-zarejestrowana-CID5-IDfA3df.html


Jest wystawiona u nas na forum na części.
Spytaj użytkownika Strugal, co w końcu robi,
i czy warto brać auto jako całość do odbudowy czy tylko na części ;)
Obrazek

Były
Nardo Grey NA 98’
Brilliant Black NA 96’
British Racing Green NA 96’
Montego Blue NA 97’
Mariner Blue NA 90’
Classic Red NA USA AT 92’
Classic Red NA USA AT 91’
Jest
True Red NC Sport 2,5 06’
KonradPLN
Donator
Donator
Posty: 496
Rejestracja: 05 paź 2013, 13:06
Model: NB
Lokalizacja: Warszawa

18 maja 2016, 13:50

FNT pisze:Czy ktoś widział to auto i może coś powiedzieć? Cena atrakcyjna, ale czy poza rdzą nie ma jakiś drenujących kieszeń gremlinów?
http://olx.pl/oferta/mazda-mx-5-mx5-1-8-torsen-zarejestrowana-CID5-IDfA3df.html


Oglądałem to auto. Zgnite,pomalowane sprayem. Dziury połatane żywicą. Skóry w środku nienajgorsze. Srodek brudny i zaniedbany,silnik odpala i pracuje,ale widać ze swoje przeżył. Podobno kopci na wyższych obrotach.
Wg mnie auto tylko do zabawy czyli upalania albo na części choć nie widzialem stanu bili bo auto ma opony o profilu 55. Nie jeździłem także wiec nie wiem jak torsen.
Na plus cena 3500zl czyli jak za zajechane E36 ;)
FNT
Donator
Donator
Posty: 121
Rejestracja: 15 paź 2013, 12:56
Model: NB FL
Wersja: Memories
Lokalizacja: Warszawa

18 maja 2016, 13:55

Dzięki chłopaki :) Korci mnie czasami, żeby pojechać na MMC, ale nie stać mnie, żeby zgruzować swoje NBFL i zostać bez samochodu, dlatego szukam czegoś, czego nie byłoby mi szkoda :)
Awatar użytkownika
Arvi
Junior Admin
Junior Admin
Posty: 2909
Rejestracja: 25 lip 2013, 11:01
Model: NA
Wersja: Tiny Tina Edition
Lokalizacja: Warszawa - Stare Włochy

18 maja 2016, 14:06

FNT pisze:Korci mnie czasami, żeby pojechać na MMC, ale nie stać mnie, żeby zgruzować swoje NBFL


To może zacznij od Rookie ... wiem, że to nie to samo, ale masz okazję zakosztować namiastki MmC, a przy okazji może uda się przełamać mit, że większość ląduje na zielonym łamiąc podkładki :).

My z Gohą na zeszłorocznym MmC jeździliśmy na 70% (to znaczy ja jeździłem na 70% - Goha szalała) i wróciliśmy całym samochodem i żeśmy się wyszaleli.

Jeżeli chcesz ścigać się z czołówką, to rzeczywiście jest szansa, że przesadzisz i przecenisz swoje umiejętności. Ale jeżeli pojedziesz, by pobawić się samochodem bez zagrożenia bycia złapanym przez policję za złamanie przepisów to jest spora szansa, że nic Miacie nie zrobisz.

Sorry za OT, ale nie taki ten MmC - serio.
Obrazek
gzy
Posty: 727
Rejestracja: 03 paź 2012, 10:27
Model: NA
Wersja: 1.8t
Lokalizacja: wwa

18 maja 2016, 14:25

Arvinski pisze:...a przy okazji może uda się przełamać mit, że większość ląduje na zielonym łamiąc podkładki :).

Bo FNT był już parę razy jako mój pilot turbo niebieską i ma taki może-skrzywiony obraz, że na każdej rundzie leci się przez trawnik i prawe drzwi się nie otwierają.
gzy
FNT
Donator
Donator
Posty: 121
Rejestracja: 15 paź 2013, 12:56
Model: NB FL
Wersja: Memories
Lokalizacja: Warszawa

18 maja 2016, 14:43

gzy pisze:
Arvinski pisze:...a przy okazji może uda się przełamać mit, że większość ląduje na zielonym łamiąc podkładki :).

Bo FNT był już parę razy jako mój pilot turbo niebieską i ma taki może-skrzywiony obraz, że na każdej rundzie leci się przez trawnik i prawe drzwi się nie otwierają.
A Ty nie kupiłeś czasem Ryjka, bo szkoda Ci było gruzować Małą Mi? ;)
gzy
Posty: 727
Rejestracja: 03 paź 2012, 10:27
Model: NA
Wersja: 1.8t
Lokalizacja: wwa

18 maja 2016, 22:08

FNT pisze:A Ty nie kupiłeś czasem Ryjka, bo szkoda Ci było gruzować Małą Mi? ;)

touché
gzy
ODPOWIEDZ