Czy ktoś zna tę Mazdę z Otomoto/Allegro ?

PATRZ 1.POST. Tutaj pytamy o egzemplarze MX-5 z ogłoszeń w internecie

Forum główne a tematyką prowadzącą jest mx-5.

Moderator: Moderatorzy

jqb
Donator
Donator
Posty: 1174
Rejestracja: 03 wrz 2012, 17:14
Model: Inny
Wersja: Ikarus ;)
Lokalizacja: Warszawa

22 lis 2015, 19:28

DarekD pisze:Foty tez chyba pamietam ale ceny nie. 13,5 brzmi atrakcyjnie, pytanie za co ?

okolice 20tys z tego co pamiętam, nie wiem czy troszkę powyżej czy poniżej.
tinuviel
Donator
Donator
Posty: 416
Rejestracja: 15 cze 2015, 22:42
Model: Inny
Wersja: MR2 ZZW30
Lokalizacja: Wrocław

23 lis 2015, 15:13

DarekD Na allegro możesz kupić sobie raport o aucie z USA, bez raportu ani rusz z autem z US. Tam znajdziesz info czy auto miało jakieś przygody w US, często też ze zdjęciami. Auta z US w 80% trafiają do EU jako wraki(nie po stłuczce tylko w stanie w którym nie opłaca się auta w US naprawiać), miej to na uwadze. Nadal możesz trafić te 20% i fajne auto, ale ostrożność zalecana.
maciek01
Donator
Donator
Posty: 743
Rejestracja: 10 maja 2014, 8:22
Model: Inny
Wersja: Fiesta ST
Lokalizacja: Gdańsk

23 lis 2015, 15:46

DarekD pisze:łynął ze Stanów jakiś czas temu, da radę sprawdzic jakoś bezboleśnie jak wyglądała zanim przypłyneła ?
Mam trochę daleko z Kutna i troche słabo jechać w ciemno.


Mogę powiedzieć że rok temu była wystawiona z tymi samymi zdjęciami. Na pytanie czy ma torsena dostałem odpowiedź "a co to?" Więc właścicielka trochę nie w temacie
#miatarri
Awatar użytkownika
Kamien
Donator
Donator
Posty: 967
Rejestracja: 24 mar 2014, 16:09
Model: ND
Wersja: 2.0 Sport
Lokalizacja: Poznań

23 lis 2015, 17:06

jqb pisze:okolice 20tys z tego co pamiętam, nie wiem czy troszkę powyżej czy poniżej.


Ja też kojarzę to auto z czasu gdy szukałem MX'a i też kojarzę cenę powyżej 20k.
DarekD
Posty: 83
Rejestracja: 28 sty 2015, 23:24
Model: NB FL
Wersja: 1,6 Unplugged
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

23 lis 2015, 19:41

Dzięki Koledzy. Kupiłem raport i czekam :)


EDYTA:
Historia w Stanach kończy się w ... HOLLYWOOD :lol: w 2006 napisem SALVAGE :diablo:
Stan licznika wtedy 47219 mil. Czyli prawie się zgadza :)
Ja pierdziele, najlepiej wydane 9 zł. w życiu ten raport :winner:
kermit01
Posty: 1417
Rejestracja: 29 wrz 2012, 11:55
Model: Inny
Wersja: Japoński :P
Lokalizacja: Warszawa

23 lis 2015, 21:32

Dla niewtajemniczonych - salvage to po pożarze?
Awatar użytkownika
lufek
Donator
Donator
Posty: 147
Rejestracja: 17 sie 2015, 12:33
Model: NB
Wersja: Miracle
Lokalizacja: Warszawa

23 lis 2015, 21:36

"Świadectwo takie wystawia się, gdy auto nie nadaje się do ruchu drogowego na skutek uszkodzeń będących wynikiem wypadku, zalania, pożaru lub innego zdarzenia."

za tą stroną https://www.carfax.eu/pl/article/import ... vage-title
tinuviel
Donator
Donator
Posty: 416
Rejestracja: 15 cze 2015, 22:42
Model: Inny
Wersja: MR2 ZZW30
Lokalizacja: Wrocław

23 lis 2015, 23:53

DarekD pisze:Dzięki Koledzy. Kupiłem raport i czekam :)


EDYTA:
Historia w Stanach kończy się w ... HOLLYWOOD :lol: w 2006 napisem SALVAGE :diablo:
Stan licznika wtedy 47219 mil. Czyli prawie się zgadza :)
Ja pierdziele, najlepiej wydane 9 zł. w życiu ten raport :winner:


No niestety, tak się kończy zazwyczaj "American Dream" w Polsce ;)

kermit01 pisze:Dla niewtajemniczonych - salvage to po pożarze?


Najprościej i dość luźno rzecz ujmując to odpowiednik "szkody całkowitej" u Nas. Co Stan to trochę inne prawo, ale zazwyczaj oznacza to że auto zostało uszkodzone tak że jego naprawa przekracza min. 70% wartości auta z tego co pamiętam.

Ta konkretna MX5 jest z 2002roku, po 4 latach w 2006 miała wypadek i status "salavage".

Przenieśmy to do obecnych czasów i na nasze podwórko.

Czteroletnia MX5 (a więc NC) aktualnie kosztuje 65-70tyś zł, optymistycznie zakładając 70% z tej wartości wychodzi 45tyś zł. To teraz wyobraź sobie co musiałbyś zrobić MX5 NC żeby jej naprawa przekroczyła 45tyś zł... to raczej nie jest przerysowany błotnik. Oczywiście naprawa w US jest pewnie znacznie droższa, nie mniej jednak daje to pewien obraz sytuacji.
Mały Książe
Posty: 2983
Rejestracja: 14 maja 2011, 15:02
Lokalizacja: Planeta B-612

24 lis 2015, 2:20

Myślę, że owa czteroletnia NC przetarta o barierkę też uzyska bez problemu status "szkody całkowitej" pomimo, iż spokojnie nadawałaby się do naprawy i bezpiecznej eksploatacji (wszystkie poszycia, felgi, listwy, klameczki, lusterka, oświetlenie, mnóstwo pierdół, robota...) - co nie zmienia faktu, że auta które dostają tam status SALVAGE i przypływają tutaj, z reguły są po konkretnych grzmotach i w 90% przypadków są to samochody, których nie należy już naprawiać, czyli auta po poważnych wypadkach... ciężko powiedzieć, jak wygląda ten konkretny przypadek, samochód faktycznie kojarzę z ogłoszeń, na allegro jest chyba "od zawsze"... :)

Auta które przyjeżdżają tutaj na SALVAGE, rzadko kiedy są "delikatesami" drapniętymi o barierki, czy po parkingowych stłuczkach, a ten samochód nie jest łatwym tematem dla porządnej roboty - która w sumie z zakupem auta będzie kosztowała tyle, ile zakup dobrego, bezwypadkowego egzemplarza... oczywiście to, co porządnie robiąc będzie kosztowało 15 tysięcy, robiąc na handel można zrobić za 3-4 tysiące... efekt teoretycznie podobny, w praktyce zupełnie inny, ale na tym biznes na autach zza oceanu polega, tutaj przebitki na samochodach są wyjątkowo wysokie... ;)
Tycjan
Posty: 1048
Rejestracja: 27 paź 2007, 14:57
Model: NB MSM
Wersja: Mazdaspeed
Lokalizacja: Świnoujście/Szczecin

25 lis 2015, 20:51

Dorzucę swoje informacje co do Miaty ze Świnoujścia, ponieważ znam auto z mojego miasta - widziałem je na żywo na ulicy/parkingu, a nie tylko na zdjeciach i nie musze bazowac na ocenach z forum.

Auto NIE wyglądało jak po powodzi, pożarze czy innych katastrofach. Auto ma ślady uzytkowania, ale jest zadbane jak na swoje lata. Tak to jest że w odróżnieniu od aut do przemieszczania się z punktu A do B własciciele miat/mx-5 dbają o swoje auta o wiele bardziej. Miatą jeździ tylko młoda kobieta i jeździ bardzo spokojnie. Normalne spokojne uzytkowanie, w odróznieniu do znanej mi większości uzytkowników emixów ze Szczecina :) Auto jest w posiadaniu włascicielki od wielu lat, stad pewnie sprzedaż podyktowana chęcią spróbowania czegoś innego/nowszego. Dopytać telefonicznie o szczegóły i jak pasuje - jechac oglądać i dogadać się z ceną.
NA`94 1.8 Supercharged - Laser Blue - 230 KM, 264 Nm
NBFL`04 1.8 Mazdaspeed - Velocity Red - 185 KM, 230 Nm
NA`91 1.6 Classic Red - 115 KM,135 Nm
NBFL`01 1.8 Sportive Supercharged - Crystal Blue - 183 KM,212 Nm
NBFL`01 1.8 Laser Blue - 146 KM,168 Nm
Awatar użytkownika
czteryslonie
Posty: 107
Rejestracja: 16 lis 2015, 15:38
Model: NB
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa

26 lis 2015, 9:19

Odnośnie Świnoujścia, poprosiłem o zdjęcia newralgicznych miejsc. Niestety auto tylko dla kogoś kto jest na miejscu. Odpowiedź sprzedawcy:
"Mateusz, nie chce mi się latać i strzelać fotki progów, nie mam dwadzieścia lat. Musisz uwierzyć mi na słowo, ze brak ognisk rdzy.
Pozdrawiam Dagmara"
Awatar użytkownika
Hookie
Donator
Donator
Posty: 3402
Rejestracja: 01 gru 2011, 19:22
Model: NB FL
Wersja: 1.8 Memories 2
Lokalizacja: Sosnowiec

26 lis 2015, 9:51

czteryslonie pisze:"Mateusz, nie chce mi się latać i strzelać fotki progów, nie mam dwadzieścia lat. Musisz uwierzyć mi na słowo, ze brak ognisk rdzy.
Pozdrawiam Dagmara"


Hit. :kciukdol: To jest jeden z pewniaków do tytułu najbardziej zniechęcającego sprzedawcy tego roku.
2011-12: NB 1.8 '98 10th Anni 2260 - Miatulka
2013: NA 1.6 '90 - Babcia
2015 - 2017: NBfl 1.6 '04 - Furia
2019: NBfl 1.8 '01 - Hejka 2.0
2018 - 2022: ND 2.0 '16 Club - Kocur
Maj 2022: - obecnie: NBfl 1.8 '03 - Żaba
Awatar użytkownika
kammich
Posty: 2925
Rejestracja: 24 lip 2009, 9:55
Model: NA
Lokalizacja: Szczecin

26 lis 2015, 10:14

czteryslonie pisze:"Mateusz, nie chce mi się latać i strzelać fotki progów, nie mam dwadzieścia lat. Musisz uwierzyć mi na słowo, ze brak ognisk rdzy.
Pozdrawiam Dagmara"



:ryjezesmiechu: :ryjezesmiechu: wygrała :winner:
Awatar użytkownika
Fifkers
Donator
Donator
Posty: 4678
Rejestracja: 10 cze 2009, 11:06
Model: NA
Lokalizacja: Białystok

26 lis 2015, 12:19

Nawet się boję pomyśleć co jest pod tymi nakładkami na progach :twisted: Kobieta raczej nie czyściła odpływów z dachu ;)
Były: NB, NBFL, NC 2,0, NC 2,0 automat, NC swap 2,5 6b, ND 2,0.
Jest NA 1990r, ND 2,0.
damiano_5
Posty: 7
Rejestracja: 19 sie 2015, 17:44
Model: Inny
Lokalizacja: Warszawa

26 lis 2015, 13:31

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie? Warto za taką kasę?

http://otomoto.pl/oferta/mazda-mx-5-mazda-mx-5-unplagged-1-8-6b-torsen-ID6yaYfL.html#2c425f116e

Ok, dzisiaj ją oglądałem i zaliczyłem przejażdżkę.
Ocena człowieka, który jest nagrzany na kupno MX-5, a ponadto jest raczej laikiem w temacie samochodów i będzie to jego pierwsza MX-5, to wszystko zgadza się z opisem.
Także moja ocena nie jest wymierna.
Chcę nim trochę pojeździć więc nie chcę zaliczyć wpadki przez to że nie wykryłem czegoś co dało się zauważyć gołym okiem.
Dodatkowo cena przekracza trochę zakładany budżet i nie wiem czy warto się zapożyczać.
Jeśli ktoś bardziej doświadczony miał okazję oglądać lub mógłby obejrzeć tego MX-a to byłbym wdzięczny o bardziej fachową opinię.
Ostatnio zmieniony 28 lis 2015, 8:26 przez damiano_5, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Fifkers
Donator
Donator
Posty: 4678
Rejestracja: 10 cze 2009, 11:06
Model: NA
Lokalizacja: Białystok

26 lis 2015, 14:34

Jeśli wszystko co jest w ogłoszeniu się zgadza to po niewielkiej negocjacji może być warta kupna. Odpadają Ci koszty blacharki, jest dobre wyposażenie i silnik ze skrzynią 6 i szpera + elementy ze sportive'a. Szkoda, że nie ma klimy, ale ciężko znaleźć ładny egzemplarz ze wszystkim. Po treści ogłoszenia można wnioskować, że to jakiś forumowicz, albo ktoś kto czyta forum, może się ujawni.
Były: NB, NBFL, NC 2,0, NC 2,0 automat, NC swap 2,5 6b, ND 2,0.
Jest NA 1990r, ND 2,0.
Dagmara
Posty: 1
Rejestracja: 26 lis 2015, 22:29
Model: NB FL

26 lis 2015, 23:01

Witam,
Mam na imię Dagmara i jestem właścicielka opisywanej przez panów Mazdy ze Świnoujścia. Żeby panom odpowiedzieć musiałam się jeszcze raz zarejestrować ponieważ nie byłam tu od około 4 lat. Czy któryś z kolegów kupował auto z USA albo w USA ? oświecę słowo SALVAGE znaczy wszystko i nic. o SALVAGE decyduje właściciel pojazdu, wystarczy, że będzie miał zdarzenie drogowe w ubezpieczalni powie, że nie naprawia samochodu tylko chce pieniądze i jest SALVAGE. Auto jeśli się nadaje idzie dalej na aukcje do odsprzedaży. Auto po kradzieży które ma uszkodzony zamek drzwi i stacyjke tez może mieć SALVAGE, ja kupując swoja Mazde jechałam do Skierniewic po przeczytaniu na forum, że auto jest po powodzi i długo się zastanawiałam kto w tym miał interes żeby pisać brednie. Panowie auta w USA są o 20-30% tańsze jak w Europie i nikt ich tam nie naprawia chyba, że handlarze.
Odnośnie Mateusza - jak miałam zrobić zdjęcia progów skoro są na nich spojlery a zdjęcia nadkoli to miałam zdjąć koła ?
Panie Alan - odpływy są czyszczone dwa razy w roku na wiosnę i na jesień.
Zanim kupiłam Mazde około 6 miesięcy czytałam forum odnośnie eksploatacji i punktów wrażliwych Mazdy. Odnośnie wypadkowości mojej Mazdy, na przednich błotnikach, na pokrywie bagażnika i silnika na drzwiach są jeszcze ponaklejane hologramy. Panowie oczywiście wiedzą o czym to świadczy.
Panowie ja nie jestem mechanikiem a użytkownikiem samochodu z chęcią mogę porozmawiać o samochodach miałam ich w życiu 8 i były to moje samochody, nie męża, nie córki tylko moje. Mój mąż gustuje w autach o dużo większej mocy. Zastanawia mnie to jak Panowie chcecie kupić auto ze zdjęcia nie oglądając go na żywo. Ja po samochód jechałam już 900 km i wróciłam bez samochodu zawsze jest to loteria. Dlaczego nie poprosicie kogoś ze Szczecina żeby podjechał do Świnoujście i obejrzał auto bo prawdopodobnie chodzi o pieniądze a główne pytanie jakie słyszę w telefonie ile pani opuści z ceny ?
Panowie to ile mam opuścić? Mazde moja oglądało przed sprzedażą kilku kolegów z forum i każdy mówił, ze był to dobry zakup. Ja przez 5 lat zrobiłam Mazda około 7 tys kilometrów, oprócz Mazdy zawsze miałam jakiś inny samochód. Było to dla mnie auto typowo rekreacyjne i letnie. Panowie Świnoujście jest bardzo mały miastem taksówka przejedzie się za 10 złotych w poprzek.
Zygmus
Posty: 21
Rejestracja: 14 paź 2015, 13:52
Model: NB FL
Wersja: Phoenix
Lokalizacja: Toruń

27 lis 2015, 9:59

Podoba mi się to :D Brawo Pani Dagmaro. Szacunek i ukłony. .. eh kobieta z charakterem. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Michael456
Posty: 204
Rejestracja: 14 paź 2014, 20:39
Model: Inny
Lokalizacja: Kraków

28 lis 2015, 20:20

http://olx.pl/oferta/mazda-mx-5-mozliwa ... 8fd6d04fb2
Czy NCek za taką cenę może być w dobrym stanie ? :mrgreen:
wojteks
Posty: 969
Rejestracja: 05 maja 2012, 19:54
Model: NA
Lokalizacja: Podkarpackie

28 lis 2015, 20:46

Michael456 pisze:Czy NCek za taką cenę może być w dobrym stanie ?

To zależy od desperacji sprzedającego, ze zdjęć wiele się nie da powiedzieć. Trzeba oglądnąć, pomacać, przejechać się, to już właściwie 10 letnie autko.
2rec
Posty: 20
Rejestracja: 19 sie 2015, 21:49
Model: NB
Wersja: 10th ANNI

29 lis 2015, 11:19

Panowie, prośba o opinie. Czy ktoś to auto zna? Podobno jeździ od kilku ładnych lat w Polsce. Przymierzam sie do pierwszej miaty i ta właśnie wpadła mi w oko: 10 th ANNIVERSARY 5479

Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki.

Obrazek
TicoTorez
Posty: 11
Rejestracja: 07 paź 2015, 8:53
Model: Inny
Lokalizacja: Poznań

29 lis 2015, 12:02

Awatar użytkownika
Lucas Z
Donator
Donator
Posty: 1915
Rejestracja: 12 sie 2013, 9:10
Model: NB FL
Wersja: Silver Blues
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

29 lis 2015, 19:19

brak oc, pamiętaj by po kupnie od razu zawrzec ubezpieczenie bo UFG się dowali
tinuviel
Donator
Donator
Posty: 416
Rejestracja: 15 cze 2015, 22:42
Model: Inny
Wersja: MR2 ZZW30
Lokalizacja: Wrocław

30 lis 2015, 13:16

Pani Dagmaro, przecież to nic osobistego. Po prostu auto z US to statystycznie większa szansa na auto po przygodach, auto z US i z tytułem Salvage to jeszcze większa szansa na auto po przygodach, auto z US z tytułem Salvage i od sprzedającego który nie chce dosłać zdjęć znowu zwiększa prawdopodobieństwo że z autem jest coś nie tak. To nie są opinie tylko suche fakty. W praktyce auto może być ach i och a Pani mogła o nie dbać wyśmienicie ale tego nie wiemy.
Awatar użytkownika
czteryslonie
Posty: 107
Rejestracja: 16 lis 2015, 15:38
Model: NB
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa

30 lis 2015, 18:17

czteryslonie pisze:Cześć,
widział ktoś może lub dostrzega na zdjęciach?
http://olx.pl/oferta/mazda-mx-5-miata19 ... 0;promoted


Dzis oglądałem czerwoną.
Moje uwagi:
- pomalowana mało profesjonalnie, ale nie ma dramatu
- purchle przy/pod? chromowanymi nakładkami na progi, od spodu wyglądają na zdrowe, nadkola zdrowe
- w bagazniku przy aku stała woda
- akumulator - auto stało pare tygodni, potrzebowało pomocy przy odpaleniu
- dach ma jedną dziurkę i kilka przetarć
- Włożone kolorowe amortyzatory, z przodu siedzi nisko, z tyłu wysoko
- fotel kierowcy przetarty
- brak chromowanego koła na jednym nawiewie
- wydech bdb stan
- opony- średnie

Podsumowując - auto do dopieszczenie, nie jest źle- mnie odstrasza ewentualna blacharka. Autem nie jeździłem.

Niebieska- wizualnie do przemalowania, szpachla na nadkolu, klima podobno słabo dmucha. Tyle na szybko, nie oglądałem jej dokładniej.
Awatar użytkownika
seba1433
Posty: 903
Rejestracja: 28 kwie 2013, 23:23
Model: NB
Wersja: Modified :)
Lokalizacja: Pabianice

01 gru 2015, 10:56

czteryslonie pisze:Dzis oglądałem czerwoną.
Moje uwagi:
1. pomalowana mało profesjonalnie, ale nie ma dramatu
2. purchle przy/pod? chromowanymi nakładkami na progi, od spodu wyglądają na zdrowe, nadkola zdrowe
3. w bagazniku przy aku stała woda
4. akumulator - auto stało pare tygodni, potrzebowało pomocy przy odpaleniu
5. dach ma jedną dziurkę i kilka przetarć
6. Włożone kolorowe amortyzatory, z przodu siedzi nisko, z tyłu wysoko
7. fotel kierowcy przetarty
8. brak chromowanego koła na jednym nawiewie
9. wydech bdb stan
10. opony- średnie

Podsumowując - auto do dopieszczenie, nie jest źle- mnie odstrasza ewentualna blacharka. Autem nie jeździłem.

Niebieska- wizualnie do przemalowania, szpachla na nadkolu, klima podobno słabo dmucha. Tyle na szybko, nie oglądałem jej dokładniej.


Moje uwagi:
1. Trudno się nie zgodzić (nasz blacharz stwierdził, że można spróbować przepolerować papierem 2000-2500 na mokro i zrobi się gładziutko, ale ja tam się nie biorę za takie rzeczy)
2. Powiem szczerze, że nawet nie zauważyłem tego wcześniej i nie wiem czy nazwał bym to purchlami(może purcheleczki? :D ):
Obrazek
Obrazek
3. Jak w 80% NA. Po prostu kapie przez antenę.
4. No to raczej normalna rzecz. Nowy nie jest ;)
5. Problemy jedynie wizualne.
6. To są seryjne amory raczej, tylko ktoś miał ułańską fantazję. Za to pewnie są jakieś springi obniżające.
7. I to raczej nieopłacalny do odratowania. Ale niebieska ma ładne. Dopóki mam dwie można sobie wybrać z którymi się wróci :D
Obrazek
8. Nie są chromowane, tylko takie zwyczajnie srebrne. Mam brakujący. Jak ktoś weźmie bez targowania to nawet przykleję! :lol:
9. No działa ;)
10. To jest dziwny zwyczaj Holendrów, że kupują jakiś szajs. A to Ling-Long, a to Tyfoon... co Mazda to się dowiaduję o istnieniu nowych firm :lol:

No a niebieska to typowa baza pod odbudowę lub projekt. Trzeba jej dużo miłości :)
Kinio
Donator
Donator
Posty: 685
Rejestracja: 05 wrz 2011, 14:45
Model: NB FL
Lokalizacja: Warszawa

01 gru 2015, 13:35

http://otomoto.pl/oferta/mazda-mx-5-2-0 ... ed4817df64

Ktoś widział/zna/kojarzy? Coś wiemy więcej o tej wersji?
Załączniki
czerwona club.jpg
Awatar użytkownika
czteryslonie
Posty: 107
Rejestracja: 16 lis 2015, 15:38
Model: NB
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa

01 gru 2015, 14:28

seba1433 pisze:2. Powiem szczerze, że nawet nie zauważyłem tego wcześniej i nie wiem czy nazwał bym to purchlami(może purcheleczki? :D ):


możliwe, że purcheleczki:)
i fotel, i z tego co pamiętam rollbar do ewentualnego przełożenia z niebieskiej.

Posłałem Wam maila, jakbyście mieli jakąś NA do sprowadzenia w najbliższych miesiącach dawajcie proszę znać:)
Dzięki za poświęcony czas.
Awatar użytkownika
szy
Donator
Donator
Posty: 741
Rejestracja: 28 maja 2014, 9:39
Model: ND
Wersja: GT-S
Lokalizacja: San Diego

01 gru 2015, 16:08

Kinio pisze:http://otomoto.pl/oferta/mazda-mx-5-2-0-club-edition-okazja-ID6ycF8B.html#ed4817df64

Ktoś widział/zna/kojarzy? Coś wiemy więcej o tej wersji?
Niech mądrzejsi się wypowiedzą, ale Club to amerykański odpowiednik "Sport". Auto jest ze Stanów, poza nazwą wersji wskazują na to jeszcze licznik w milach i kilometrach i boczne odblaski... przed oględzinami sprawdź VIN i Carfax. Oczywiście widzisz, że cena jest ceną netto?
Kinio
Donator
Donator
Posty: 685
Rejestracja: 05 wrz 2011, 14:45
Model: NB FL
Lokalizacja: Warszawa

02 gru 2015, 1:10

Przyznam szczerze, że nie zwróciłem uwagi na samym początku, że cena netto aczkolwiek nadal nie wydaje mi się to taką złą ofertą. Ja odpuszczam bo raz, że się zrobiło za drogo a dwa dostałem zdjęcie od właściciela sprzed kolizji w Stanach. Wyglądało na coś grubszego. Mimo to właściciel nie ma problemu ze sprawdzeniem jej w serwisie i od razu sam wysłał foto gdy pytałem o bezwypadkowość, także może została dobrze naprawiona.
W każdym razie śliczna wersja.
ODPOWIEDZ