Miataspeed

Forum główne a tematyką prowadzącą jest mx-5.

Moderator: Moderatorzy

Hantkus
Donator
Donator
Posty: 2803
Rejestracja: 17 lut 2012, 17:59
Model: NB MSM
Wersja: Szarik
Lokalizacja: Poznań

27 sty 2013, 19:46

Obrazek
Chcielibyśmy Was serdecznie zaprosić do wzięcia udziału w naszym nowym projekcie - MIATASPEED. Ponieważ od dłuższego czasu w naszych głowach rodziła się myśl, chęć wizualizacji i opisania ciekawych projektów, nie tylko z obszaru naszego kraju, próbowaliśmy zdefiniować jakąś nową formę.
MIATASPEED będzie połączeniem blogu i fotoblogu, którego będą mogli redagować wszyscy - nie będzie ścisłej redakcji, która będzie redagowała dla Was treści. Każdy będzie mógł napisać swój tekst, opatrzyć go zdjęciami i opublikować. My zajmiemy się wyłącznie przefiltrowaniem treści i ich redakcyjną korektą. Oczywiście sami również dodamy od siebie sporo zawartości, ale będziemy się starali, aby nie zdominowała ona treści użytkowników.
Obrazek
Forma „bloga” będzie się pewnie dynamicznie zmieniała wraz z rozwojem, tak więc spodziewajcie się ciekawych fotorelacji, instrukcji „how to”, opisów projektów czy porażek, przy ich tworzeniu odniesionych. Nie będziemy ukrywać niczego.
Naszym wzorem na chwilę obecną jest portal SPEEDHUNTERS, jednak zawężony do tematyki powiązanej z roadsterem spod znaku Mazdy. Nie wykluczamy rozszerzenia kręgów naszych motoryzacyjnych zainteresowań, ale czas pokaże, co jeszcze się w tym projekcie „urodzi”. Niemniej nie ograniczymy się do zdjęć „fajnych MX-5”, postaramy się, aby treści były nie tylko „ładne” ale i praktycznie przydatne każdemu właścicielowi Miaty!
Obrazek
W tej chwili zapraszamy Was do polubienia i śledzenia naszego fejsbukowego konta ([URL=http://www.facebook.com/MIATASPEED]www.facebook.com/MIATASPEED[/URL] ), a już w lutym (obyśmy zdążyli - trzymajcie kciuki!) pokażemy Wam pierwszą odsłonę [URL=http://MIATASPEED.pl]MIATASPEED.pl[/URL].
Pozdrowienia!
Zespół MIATASPEED
PS W redakcji jest już kilka osób, jednak ciągle wysyłamy nowe „zaproszenia” do pisania na specyficzne tematy!
Rules are made to be broken
Awatar użytkownika
Dżunior
Donator
Donator
Posty: 4106
Rejestracja: 09 lis 2008, 13:42
Model: ND
Wersja: SkyFreedom Recaro
Lokalizacja: Calpe / NDM
Kontakt:

27 sty 2013, 20:00

Konkurencyjne forum części frakcji poznańskiej? Jeśli się mylę, wyprowadźcie mnie z błędu, ale na pierwszy rzut oka tak to wygląda...
Jeśli ma to być blog dotyczące wyłącznie ciekawie modyfikowanych aut z "selekcją", to: :kciuk:
Ostatnio zmieniony 27 sty 2013, 20:01 przez Dżunior, łącznie zmieniany 1 raz.
MX-5 ND SkyFreedom 8-)
Elise S2 111R '06 | Boxster 981 GTS '15 | Cayman 981 GT4 '16 | i3 120Ah '18 | Multivan T5 '15 #TriWóz | Taycan GTS Sport Turismo
CE 04 | RnineT
Awatar użytkownika
Kim Son San
Posty: 2018
Rejestracja: 13 lut 2009, 10:01
Model: ND
Wersja: 200+
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

27 sty 2013, 20:01

powodzenia! :smile:

dżunior, moim zdaniem raczej wydzielony dział "fajne zdjęcia miat"+powierzchownie liźnięty "nasze mazdy mx5".
ex-NA 1992 1.6 turbo Winning Blue
ex-NA 1994 1.6 turbo Brilliant Black
ND 2015 2.0
Hantkus
Donator
Donator
Posty: 2803
Rejestracja: 17 lut 2012, 17:59
Model: NB MSM
Wersja: Szarik
Lokalizacja: Poznań

27 sty 2013, 22:38

Konkurencyjne nie, po prostu inne.
Każdy będzie miał swoje zdanie wyrażane na swój unikalny sposób.
To jest dla nas istotne.
Rules are made to be broken
Awatar użytkownika
Hookie
Donator
Donator
Posty: 3402
Rejestracja: 01 gru 2011, 19:22
Model: NB FL
Wersja: 1.8 Memories 2
Lokalizacja: Sosnowiec

27 sty 2013, 23:18

Strona dla Polaków, a intro in lyngłydż ^^
2011-12: NB 1.8 '98 10th Anni 2260 - Miatulka
2013: NA 1.6 '90 - Babcia
2015 - 2017: NBfl 1.6 '04 - Furia
2019: NBfl 1.8 '01 - Hejka 2.0
2018 - 2022: ND 2.0 '16 Club - Kocur
Maj 2022: - obecnie: NBfl 1.8 '03 - Żaba
matpilch
Donator
Donator
Posty: 4239
Rejestracja: 10 lut 2010, 18:44
Model: Inny
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

28 sty 2013, 6:32

Ale skoro wy się na nas obraziliście to czemu my mamy was pokochać?
miata lov!
Mały Książe
Posty: 2983
Rejestracja: 14 maja 2011, 15:02
Lokalizacja: Planeta B-612

28 sty 2013, 7:04

Nie sądzisz chyba, że Michał próbuje robić konkurencje temu forum? Chodzi o artykuły na temat Miatek, oczywiście opisy poszczególnych egzemplarzy można znaleźć na tym forum, ale chodzi bardziej i formę artykułu na temat np. mydelniczki, czy szarika, anni z żóltymi kółkami, czy jakiejkolwiek nieseryjnej Miatki... Tak jak działają blogi, bądź portale o tematyce motoryzacyjnej, tylko na mniejszą skalę.

Np. Post 1: Kupujemy używaną NB do 18 tysięcy złotych, na co zwrócić uwagę, czym się nie przejmować itp. Na forum owszem znajdziesz każdą informację na temat tego samochodu, ale na blogu byłoby to w bardziej przejrzystej formie.

Post 2: Miata Dekstera (w tym miejscu jakakolwiek osoba, która swój samochód chciałaby tam zaprezentować) w poście kilka zdjęć i krótki opis auta i właściciela.

Post 3: Poznajmy wersję 10th Anniversary, krótki post na temat elementów charakterystcznych, kilka zdjęć. Oczywiście, że to wszystko już było, ale co z tego? Chyba nie przeszkadza to w niczym, prawda? Taki powiew świeżości...

Szkoda, bo niektórzy myślą sobie chyba, że Michał jest typem gościa, który obraził się, za przyznanie mu elektronicznego punktu ostrzeżenia na internetowym forum... Otóż nie, każdemu kto nie miał okazji go w normalnych warunkach poznać powiem tylko, że to świetny gość, który naprawdę jak sądzę nie rzuca się z motyką na słońce i nie próbuje ze swojej facebookowej stronki do polubienia zrobić forum mx-5 vol.2, no litości...

Szkoda, Michał, że tak a nie inaczej jest to przez niektórych odbierane, ale malkontenci znajdą się zawsze. Nie mniej jednak pomysł jest świetny, bez względu czy nazwie się to Miataspeed, Miatablog, Miatamaniacy, czy Blog Milosnikow Bajkowego Roadstera Bezgłowej Księżniczki...

Ze swojej strony, chętnie będę raz na jakiś czas pisał dla Ciebie jakiś artykuł, czy wrzutę, na tyle, na ile rzetelnej wiedzy w temacie Mazdy posiadam. W razie czego służę również sprzętem fotograficznym i swoimi skromnymi umiejętnościami...

Pozdrawiam,
Łukasz
matpilch
Donator
Donator
Posty: 4239
Rejestracja: 10 lut 2010, 18:44
Model: Inny
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

28 sty 2013, 7:20

Łukasz Kaszuba pisze:który obraził się, za przyznanie mu elektronicznego punktu ostrzeżenia na internetowym forum...


aa, no jak nie to spoko.
czekam (i nie tylko ja) w takim razie na update o Szariku :wink:
miata lov!
offthe
Posty: 1178
Rejestracja: 25 lut 2012, 23:47
Model: NA
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

28 sty 2013, 7:29

Mnie się pomysł podoba.. głównie ze względu na to, że na forum czasem ciężko conieco znaleźć.. Np po wątkach różnych miat są porozrzucane poradniki.. a przydałby się taki dział z poradnikami.. np jak zrobić podgrzewane lusterka w NA, albo jak wymienić różne eksploatacyjne rzeczy, które nie dla wszystkich mogą być takie oczywiste. To wszystko jest rozwalone po forum.. Tak prawdę mówiąc to powinno być zrobione na forum, ale pewnie na blogu powstanie to o wiele szybciej..
Różnice między wersjami też mogą być dla niektórych smakowitym kąskiem.. ja np dopiero po pokazaniu swojej miaty dowiedziałem się, że mam jakieś nietypowe felgi.. i wtedy uznałem, że ich się nie pozbędę, ani nie przemaluję, tylko kupie sobie inne ^

PS. Myślałem, że obrażanie zakończyło się w podstawówce....
I don't like being overtaken. It's a sign of weakness.
artur
Posty: 1930
Rejestracja: 06 maja 2009, 22:37
Model: Inny
Lokalizacja: wwa

28 sty 2013, 8:06

offthe, mijasz się z prawdą, od dłuższego czasu funkcjonuje spis treści działu technicznego forum i nawet te Twoje lusterka tam są ;)

Dział Tech
[url]http://forum.mx5klubpolska.pl/viewtopic.php?t=5537[/url]

Lusterka
[url]http://forum.mx5klubpolska.pl/viewtopic.php?t=3534[/url]

Fakt, że spora liczba osób ma problem ze znalezieniem wyeksponowanego na I stronie spisu treści to już inna sprawa, ale jakiś czas temu modzi wykonali kawał ogromnej roboty, żeby wszystko zebrać w jednym miejscu i tego typu zarzuty są po prostu niefajne

Mnie się podoba koncept miataspeed jako polskiego odpowiednika speedhunters o emixach - takiemu projektowi będę kibicował i myślę, że nie będę w tej kwestii odosobniony
Były NA, NB, NC, z ND się wstrzymam, bo na razie mnie nie zachwyciła ;) Obecnie jest Legacy H6
offthe
Posty: 1178
Rejestracja: 25 lut 2012, 23:47
Model: NA
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

28 sty 2013, 8:12

Widocznie źle się wyraziłem. Link który podesłałeś jest na wierzchu więc nie zarzucaj mi, że nie potrafię tego znaleźć. Jednak to nie jest wątek o tym czego na forum wg mnie brakuje, więc nie będę rozwijał swojej myśli.

Tak czy inaczej, ja kibicuję, jestem za, i bardzo fajnie że coś takiego powstaje ;)
I don't like being overtaken. It's a sign of weakness.
Awatar użytkownika
Hookie
Donator
Donator
Posty: 3402
Rejestracja: 01 gru 2011, 19:22
Model: NB FL
Wersja: 1.8 Memories 2
Lokalizacja: Sosnowiec

28 sty 2013, 8:16

I żeby nie było: mi się pomysł podoba. Jeśli wynikł zaś z wzajemnych animozji to po prostu szkoda. :(

Co do przejrzystości informacji na forum... Są w miarę poukładane - w porządku, ale jednak nawigacja po poszczególnych rzeczach na stronie dedykowanej wygląda o wiele lepiej. To nie jest głos krytyki. Na mx-5.pl jest to rozwiązane i tak najlepiej jak się da.

Czekam i zobaczymy co z pomysłu się wykluje. Nie wiem jakie są statystyki Analyticsa mx-5.pl, ale w ciemno zakładam, że musiałoby minąć kilka lat zanim inna strona o mx-5, nowa, mogła stać się konkurencyjną. Nie nazywajmy więc przedsięwzięcia konkurencyjnym. ;)
2011-12: NB 1.8 '98 10th Anni 2260 - Miatulka
2013: NA 1.6 '90 - Babcia
2015 - 2017: NBfl 1.6 '04 - Furia
2019: NBfl 1.8 '01 - Hejka 2.0
2018 - 2022: ND 2.0 '16 Club - Kocur
Maj 2022: - obecnie: NBfl 1.8 '03 - Żaba
irakleo
Posty: 3316
Rejestracja: 22 mar 2008, 13:59
Lokalizacja: 3-mia-100 / Szczecin

28 sty 2013, 8:38

Pomysł kompletnie bez sensu. Może wystarczy zrobić porządek na forum albo założyć nowy dział zamiast zakładać coś zupełnie nowego :bang:
Awatar użytkownika
Hookie
Donator
Donator
Posty: 3402
Rejestracja: 01 gru 2011, 19:22
Model: NB FL
Wersja: 1.8 Memories 2
Lokalizacja: Sosnowiec

28 sty 2013, 8:40

"Po co tworzyć Google, skoro mamy Yahoo."

Gdyby wszyscy tak rozumowali świat stałby w miejscu. :-)
2011-12: NB 1.8 '98 10th Anni 2260 - Miatulka
2013: NA 1.6 '90 - Babcia
2015 - 2017: NBfl 1.6 '04 - Furia
2019: NBfl 1.8 '01 - Hejka 2.0
2018 - 2022: ND 2.0 '16 Club - Kocur
Maj 2022: - obecnie: NBfl 1.8 '03 - Żaba
Hantkus
Donator
Donator
Posty: 2803
Rejestracja: 17 lut 2012, 17:59
Model: NB MSM
Wersja: Szarik
Lokalizacja: Poznań

28 sty 2013, 8:54

matpilch pisze:Ale skoro wy się na nas obraziliście to czemu my mamy was pokochać?


Nie wiem kogo dokładnie masz na myśli pisząc "wy", "my" lub "na nas".
Jeśli pisząc "my" czy "na nas", chcesz zasugerować że reprezentujesz wszystkich na tym forum, to jestem ciekaw czy wszyscy się pod Twoim zdaniem podpiszą.
Ja występuję jako ja, i jako ja wyrażam swoje zdanie. Nie wszystkim może się ono podobać, ale mieszkamy w wolnym kraju. Daj Bóg ludziom szczerości zamiast podejrzliwości.
Jeśli ktoś uważa, że dobry pomysł powstał i jest rozwijany bo ktoś się "obraził", to jego prawo. Ja tego nawet nie będę komentował. "my" również :wink:

Tak czy inaczej zapraszam wszystkich uczestników forum do zapoznania się z tym projektem, wszystkie sugestie mile widziane, szczere opinie mocno pożądane :kciuk:
Rules are made to be broken
solt
Posty: 445
Rejestracja: 16 paź 2011, 22:15
Lokalizacja: Poznań

28 sty 2013, 9:09

Poczekamy do lutego i zobaczymy :grraauu:

Ale ogolnie pomysl uwazam za OK. I trzymam kciuki za czytelnosc i przejrzystosc oraz superduper tresc. Oczywiscie moje foto tez do dyspozycji :kciuk:
Powstrzymać przyzwyczajenia i odłożyć gumówke na półkę...
profilone
Posty: 814
Rejestracja: 10 mar 2009, 22:20
Lokalizacja: Lublin

28 sty 2013, 18:11

Hantkus świety pomysł.
Myślę, że dzięki temu najfajniejsze miaty w PL mogą być zdecydowanie łatwiej zauważone we świecie.
Michał ja tylko czekam, żeby jak najszybciej blog przeszedł z FB na samodzielną stronę bo z pracy nie będę mógł oglądać, oraz na FB nie mam konta, więc jakoś nie potrafię się tam odnaleźć :bang:
Generalnie pomysł świetny! powodzenia! :kciuk:
majkel
Administrator
Administrator
Posty: 6890
Rejestracja: 26 mar 2007, 17:30
Model: Inny
Lokalizacja: Warszawa

28 sty 2013, 21:48

Hantkus pisze:W tej chwili zapraszamy Was do polubienia i śledzenia naszego fejsbukowego konta

Hantkus, przemyśl to co się na fejsbukowym koncie dzieje, zanim administracja fejsbuka to wyłuska.
Raz, masz w zdjęciu w tle adresy internetowe. A to jest niezgodne z ichniejszym regulaminem, bo traktują to jako zakamuflowaną reklamę, za którą nie mogą brać kasy.
Ale to jeszcze małe miki. Własne albumy ze zdjęciami masz napakowane zdjęciami do których nie masz żadnych praw, bo nie są Twoje. A udostepniając je na FB pod własną marką (nie jako linki do serwisów zewnętrznych) nie ma słowa o tym kto jest ich autorem czy też właścicielem. W cywilizowanym świecie to się dość konkretnie nazywa niestety i jak tą stronę upublicznisz poza naszą małą piaskownicę to się zapewne bardzo szybko znajdą właściciele tych fotografii...

Po
eM
chwilowo bezmiatowy :)
była: BlackBird (Ptaszyna) NBfl'03 1.8 Memories --> http://www.mx5klubpolska.pl/forum/viewtopic.php?t=1149
był: Ptaszor NA'96 1.8 (BP-Z3)--> http://www.mx5klubpolska.pl/forum/viewtopic.php?t=4852
jest: "Saabina" Saab96 V4 '76 --> http://www.mx5klubpolska.pl/forum/viewtopic.php?t=9196
jest: Hieronim.......
halski
Posty: 113
Rejestracja: 03 wrz 2009, 16:58
Model: NB
Lokalizacja: Świebodzin
Kontakt:

28 sty 2013, 23:05

majkel pisze:
Hantkus pisze:W tej chwili zapraszamy Was do polubienia i śledzenia naszego fejsbukowego konta

Ale to jeszcze małe miki. Własne albumy ze zdjęciami masz napakowane zdjęciami do których nie masz żadnych praw, bo nie są Twoje. A udostepniając je na FB pod własną marką (nie jako linki do serwisów zewnętrznych) nie ma słowa o tym kto jest ich autorem czy też właścicielem. W cywilizowanym świecie to się dość konkretnie nazywa niestety i jak tą stronę upublicznisz poza naszą małą piaskownicę to się zapewne bardzo szybko znajdą właściciele tych fotografii...

Po
eM



tak niestety jest... choć w świetle większości takich tematycznych profili na fb trochę się to wszystko pozacierało. ogólnie jak by nie było to jest trochę lipnie... a jedynym dobrym wyjściem będzie w opisie - informacjach profilu napisać parę słów, o tym, że profil jest tematyczny, a jako, że nie jesteś autorem wszystkich zebranych w profilu zdjęć załączasz listę stron źródeł, z których korzystasz... można także pod każdym zdjęciem podawać link do strony matczynej (i tak chyba by było najlepiej - działałbyś niemalże jak wójek googlegrafik) - ale link do strony głównej, a nie do konkretnego zdjęcia, żeby nie nastąpił ten deeplinking czy jak to 'oni' tam sobie nazywają ubolewając nad pomijaniem reklam itp. itd.. ALE takie linkowanie niby wtedy jest niezgodnie z regulaminem fb - bo niby reklama zakamuflowana, nie wiem, nie czytałem :mrgreen: w każdym bądź razie niestosowanie się do wewnętrznych regulaminów to tylko wykroczenie, a prawa autorskie to już przestępstwo... no i mamy taką sytuację tragiczną (i tak dupa i tak), którą chyba nikt za bardzo się nie przejmuje na fb :)
majkel
Administrator
Administrator
Posty: 6890
Rejestracja: 26 mar 2007, 17:30
Model: Inny
Lokalizacja: Warszawa

28 sty 2013, 23:31

halski pisze:którą chyba nikt za bardzo się nie przejmuje na fb

Różnie bywa. Jest kilka serwisów, które się zajmują wyłącznie publikowaniem zebranych zdjęć i pilnują tego bardzo. jeden z moich ulubionych http://www.facebook.com/AuroraChet.Apichet podpisuje większość nazwiskiem autora albo nickiem i podaje adres źródła, z którego zassali zdjęcie...

Bo jeśli się robi to tak po prostu, to cytując z innego wątku na podobny temat:

dmk pisze:
zoharek pisze:Ktoś sobie pożyczył fotkę? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
http://allegro.pl/klapa-tylna-mazda-mx-5-89-97-i2844713528.html

Dla mnie to zwykłe złodziejstwo. Na miejscu Pawła przeszedłbym się do notariusza i wyciągnął kasę od nieudacznika wystawiającego aukcję.


Po
eM
chwilowo bezmiatowy :)
była: BlackBird (Ptaszyna) NBfl'03 1.8 Memories --> http://www.mx5klubpolska.pl/forum/viewtopic.php?t=1149
był: Ptaszor NA'96 1.8 (BP-Z3)--> http://www.mx5klubpolska.pl/forum/viewtopic.php?t=4852
jest: "Saabina" Saab96 V4 '76 --> http://www.mx5klubpolska.pl/forum/viewtopic.php?t=9196
jest: Hieronim.......
halski
Posty: 113
Rejestracja: 03 wrz 2009, 16:58
Model: NB
Lokalizacja: Świebodzin
Kontakt:

29 sty 2013, 1:36

o, o właśnie, i tak by trzeba było robić za każdym razem w sumie... w miarę możliwości oczywiście, bo jednak nasza tematyka nieco trudniejsza do ogarnięcia jeśli chodzi o znalezienie autora. choć i tak, tak jak powiedziałem - 'i tak du.pa i tak' :D bo co z tego, że człowiek poda źródło, a nawet i autora skoro prawo do rozpowszechniania musiałby uzyskać bezpośrednio ze źródła. no cóż, trza wybrać lepsze zło, i w sposób taktowny działać dalej - a wtedy myślę, że nikt normalny się nie przyczepi ;)

ps. mi tam się ogólnie projekt podoba. :kciuk:
Hantkus
Donator
Donator
Posty: 2803
Rejestracja: 17 lut 2012, 17:59
Model: NB MSM
Wersja: Szarik
Lokalizacja: Poznań

29 sty 2013, 8:10

Dzięki za wszystkie za i przeciw :kciuk:
Kwestię którą poruszył Majkel przemyślę i może istotnie gdzieś w opisie podam strony skąd jest większość fotek.

Biorąc jednak pod uwagę moje doświadczenia na fb w kwestii podejścia i egzekwowania praw autorskich do zdjęć które można swobodnie pobrać z miliona stron a które użytkownicy/fanpage'e swobodnie wykorzystują, jak i obserwację choćby forumowego "Fotki Miat rożnych", myślę że nie taki wilk straszny jak go malują. Przy grubym globalnym i komercyjnym wykorzystaniu fotek, może np. Ci od Kinod photography etc. napisaliby maila że im to nie w smak, to jednak parafrazując pewnego polityka "Polska to dziki kraj" i wątpie aby ktoś zza kałuży chciał się w nasz wymiar sprawiedliwości ładować :lol:

Tak czy inaczej dyskusja jest zawsze na miejscu więc niech się toczy :wink:
Rules are made to be broken
Awatar użytkownika
Bardock
Posty: 1863
Rejestracja: 15 gru 2008, 14:37
Model: Inny
Wersja: S3 1.8T
Lokalizacja: Warszawa

29 sty 2013, 8:53

nikt do naszych sadów się pchał nie będzie. Po prostu wystawią Ci rachunek :)

Ale już tak poważnie to jednak z samej przyzwoitości należy uszanować prawa autora do jego zdjęć :)

Chociaż wiadomo jak jest. Mnóstwo fanpag'ów z gółymi laskami na masce auta i powrzucane to w galerie. Bardziej realnie chodzi mi o szacunek do forumowych autek gdzie nic nie stoi na przeszkodzie, kontakt ani bariera językowa. Napisać, spytac się "czy mogę?" i już :)
Agi
Posty: 1074
Rejestracja: 23 cze 2010, 15:05
Model: NC FL2
Wersja: Club
Lokalizacja: Warszawa URS

29 sty 2013, 9:14

A fotki rodzimych cukierków macie zamiar umieszczać czy tylko zagramaniczne?
2010-2011 NCFL Sport 2.0 PRHT '09 Papryka
2011-2016 NBFL MAZDASPEED Miata 1.8 Turbo '05 Filipek
2019 - ? NCFL Club 2.0 Powershift '13 Kolo
Hantkus
Donator
Donator
Posty: 2803
Rejestracja: 17 lut 2012, 17:59
Model: NB MSM
Wersja: Szarik
Lokalizacja: Poznań

29 sty 2013, 9:29

Bardock pełna zgoda i raczej strony źródłowe umieszczę, natomiast zasadnicza różnica jest w komercyjnym a nie komercyjnym wykorzystaniu zdjęć. Jeśli chodzi z kolei o gołe dziewoje to też jest to cięższy kaliber bo wykorzystujesz czyjś określony i namierzalny wizerunek. W przypadku aut których duża większość nie ma widocznej tablicy rejestracyjnej która w sposób bezdyskusyjny charakteryzuje auto jako TO konkretne, udowodnienie że np. czarna NA ze zdjęcia należy do Johna z LA a nie do Janusza z Lądka Zdroju może być zadaniem niełatwym.

Agi jasne że tak, nasze cukierki będą miały tam piedestał tylko jeszcze trochę cierpliwości :cool:
Jak mógłbym o Filipku zapomnieć no jak :razz:
Rules are made to be broken
Awatar użytkownika
Wojtek JDM
Posty: 2286
Rejestracja: 10 maja 2012, 14:28
Model: NB MSM
Wersja: Mazdaspeed
Lokalizacja: Bełchatów

29 sty 2013, 15:54

Pomysł jak najbardziej udany :kciuk: Przyznam się, że chodziło mi coś takiego po głowie :)
Black SUPERCHARGED Betty - NB 1.6 '00 - SOLD
MAZDASPEED❤ - OEM 2004 MSM Velocity Red
Awatar użytkownika
grzes
Posty: 3651
Rejestracja: 31 sty 2010, 10:00
Model: NA
Wersja: 93' LE
Lokalizacja: Ruda Śl.
Kontakt:

29 sty 2013, 17:40

fajny pomysł:) bardzo fajny, moda sie bardzo mocno zmienia, większość miatek idzie w tradycyjnym i konserwatywnym stylu, a ja jestem fanem modów wzdłuż i wszesz, więc miejsce gdzie mają takie grzebaniny swoje szczególne miejsce jest jak najbardziej na plus:P może dostana posta.... :P z moją byłą! Tylko żeby to tam miało wszystko ręce i nogi, działało zgodnie z wszystkim, a dyskusji o tym "czemu, co to, lubić, kochać, nie, obrażać" to zostawiam bez komentarza, żenada.
NA BRG 95'/ NA 93’/ 95' 1.8T/ Rx8 HP/ NC 1.8+/ Rx8 HP/NB Mazdaspeed 300+/ Rx8 40th /ND SkyFreedom / Rx8 R3/ ND Sky RF AT+
90’ Cosmo 20B/ 93' NA/ 80' RX7 FB/ 77'RX4/ 19' 6 GJ/ 22' i20N/ 22' i30N
https://www.facebook.com/machinedperformance
ODPOWIEDZ