Czy ktoś zna tę Mazdę z Otomoto/Allegro ?

PATRZ 1.POST. Tutaj pytamy o egzemplarze MX-5 z ogłoszeń w internecie

Forum główne a tematyką prowadzącą jest mx-5.

Moderator: Moderatorzy

Marcin_Z
Posty: 2
Rejestracja: 27 lut 2017, 14:36
Model: Inny

10 mar 2017, 12:03

Czy ktoś kojarzy może ten egzemplarz:

https://www.otomoto.pl/oferta/mazda-mx-5-oryginal-klimatyzacja-ID6yNFfB.html#2dce88423c

Obrazek

Chciałbym się w najbliższym czasie wybrać i obejrzeć, może podpowiecie na co zwrócić uwagę? :)
Awatar użytkownika
vodka
Posty: 694
Rejestracja: 31 lip 2016, 20:09
Model: ND
Wersja: RF AT
Lokalizacja: DW

12 mar 2017, 8:00

Na cenę, jest podejrzenie tania.
Mietek
Posty: 47
Rejestracja: 17 kwie 2016, 13:47
Model: Inny
Wersja: Sport
Lokalizacja: Gdańsk

14 mar 2017, 12:44

Jak na NC 1.8l z 2006 cena jest jak najbardziej okay. Za 2.0l sport z 2006 można dać 30tyś
Awatar użytkownika
Fifkers
Donator
Donator
Posty: 4681
Rejestracja: 10 cze 2009, 11:06
Model: NA
Lokalizacja: Białystok

14 mar 2017, 15:24

Mietek pisze:Jak na NC 1.8l z 2006 cena jest jak najbardziej okay. Za 2.0l sport z 2006 można dać 30tyś

Polecam przestać zaklinać rzeczywistość i przyjąć do wiadomości, że samochód jest wart tyle ile klient jest w stanie zapłacić i dobre egzemplarze kosztują ile kosztują. Byłby to ewenement gdyby za 22tys dało się kupić dobry egzemplarz NC i koniec kropka (oczywiście okazje się czasami zdarzają, ale to rzadkość). Widzę, że nie możesz się z tym pogodzić, że mx-5 kosztują tyle ile kosztują :)
Były: NB, NBFL, NC 2,0, NC 2,0 automat, NC swap 2,5 6b, ND 2,0.
Jest NA 1990r, ND 2,0.
Awatar użytkownika
waran
Donator
Donator
Posty: 738
Rejestracja: 04 lut 2017, 10:47
Model: NC FL
Wersja: Sport
Lokalizacja: Warszawa

14 mar 2017, 16:00

22 tys to kosztuje NBfl w niezłym stanie...
Ubi bene, ibi patria
Mietek
Posty: 47
Rejestracja: 17 kwie 2016, 13:47
Model: Inny
Wersja: Sport
Lokalizacja: Gdańsk

15 mar 2017, 13:55

Fifkers pisze:Polecam przestać zaklinać rzeczywistość i przyjąć do wiadomości, że samochód jest wart tyle ile klient jest w stanie zapłacić i dobre egzemplarze kosztują ile kosztują. Byłby to ewenement gdyby za 22tys dało się kupić dobry egzemplarz NC i koniec kropka (oczywiście okazje się czasami zdarzają, ale to rzadkość). Widzę, że nie możesz się z tym pogodzić, że mx-5 kosztują tyle ile kosztują :)


Szukam auta juź od 6 miesięcy więc mam już w miarę dobre rozeznanie cenowe. Dobra NBFL 1.8l będzie według mnie lepsza niż NC 1.8 z 2006 więc mnie nie dziwi jak oba auta będą w podobnej cenie. Teraz jest spory wysyp MX5 po zimie więc jest w czym wybierać ja za NC 2.0l z 2006 nie dałbym więcej niż 30tyś
jqb
Donator
Donator
Posty: 1174
Rejestracja: 03 wrz 2012, 17:14
Model: Inny
Wersja: Ikarus ;)
Lokalizacja: Warszawa

15 mar 2017, 15:14

Mietek pisze:Szukam auta juź od 6 miesięcy więc mam już w miarę dobre rozeznanie cenowe. Dobra NBFL 1.8l będzie według mnie lepsza niż NC 1.8 z 2006 więc mnie nie dziwi jak oba auta będą w podobnej cenie. Teraz jest spory wysyp MX5 po zimie więc jest w czym wybierać ja za NC 2.0l z 2006 nie dałbym więcej niż 30tyś

Powodzenia z takim podejściem :)
Awatar użytkownika
_Adi_
Donator
Donator
Posty: 562
Rejestracja: 19 gru 2015, 15:16
Model: NC
Wersja: 個体
Lokalizacja: Wrocław

15 mar 2017, 16:01

jqb pisze:
Mietek pisze:Szukam auta juź od 6 miesięcy więc mam już w miarę dobre rozeznanie cenowe. Dobra NBFL 1.8l będzie według mnie lepsza niż NC 1.8 z 2006 więc mnie nie dziwi jak oba auta będą w podobnej cenie. Teraz jest spory wysyp MX5 po zimie więc jest w czym wybierać ja za NC 2.0l z 2006 nie dałbym więcej niż 30tyś

Powodzenia z takim podejściem :)

+ 1 :kciuk:
Psychotulanek
Donator
Donator
Posty: 482
Rejestracja: 07 paź 2015, 7:28
Model: NB
Wersja: Robi się :-D
Lokalizacja: Kraków

15 mar 2017, 16:47

Mietek pisze:Szukam auta juź od 6 miesięcy


Jakoś mnie to nie dziwi :lol:.

Niemniej jednak życzę Ci z całego serca byś znalazł i zadziwił nas wszystkich ;-). Znam ten ból i też to przechodziłem, tylko w pewnym momencie zdałem sobie sprawę że czas który przeznaczam na szukanie powoduje wystąpienie tzw. "korzyści utraconych" ergo ostateczny koszt takich poszukiwań może okazać się grą nie wartą świeczki ;-). W efekcie pojechałem i kupiłem pierwszego nie pordzewiałego gruza jakiego miałem w okolicy (przepłaciłem jakieś 500 - 1000 zł :lol:) którego teraz powolutku i systematycznie doprowadzam do stanu jaki będzie mnie cieszył (ale śmigam nim i tak, więc w sumie już i tak cieszy :mrgreen:).

T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."
Mietek
Posty: 47
Rejestracja: 17 kwie 2016, 13:47
Model: Inny
Wersja: Sport
Lokalizacja: Gdańsk

15 mar 2017, 17:50

dzieki za złośliwe życzenia :kciuk: ale zima nie sprzyja kupowaniu mx5 teraz zaczyna być naprawdę ciekawie i można w ofetach wybierać.
MikeyMike
Donator
Donator
Posty: 353
Rejestracja: 24 sty 2016, 15:54
Model: Inny
Wersja: Bezmiatowy :(
Lokalizacja: Kielce

15 mar 2017, 18:06

Mietek pisze:ale zima nie sprzyja kupowaniu mx5 teraz zaczyna być naprawdę ciekawie i można w ofetach wybierać.
Mnie się wydaje, że właśnie jest odwrotnie - łatwiej i taniej można kupić MX-5 późną jesienią/zimą. Teraz ceny będą szły w górę, bo jak się zrobi ciepło to każdy Janusz będzie chciał kupić "KABREJOLET", a każdy Mietek handlarz będzie chciał mu ten "KABREJOLET" sprzedać za jak największą kasę. Chyba bardzo podobnie jest na rynku motocykli - taniej można kupić na koniec sezonu.

Być może ktoś mi powie, że za bardzo dopisuję do tego filozofię, ale wydaje mi się, że jest na tym wąskim przedziale rynku auto-moto taki "efekt pierwszego ciepłego dnia". Będzie taki jeden weekendowy dzień tej wiosny, gdy miaty i inne cuda bez dachu wyjadą na drogę i zobaczą ich inni ludzie i pomyślą "Też tak chcę!". A Mietki handlarze już będą zacierać ręce ;)

P.S. Dopiero teraz zauważyłem, że Twój nick to Mietek - oczywiście nie chciałem urazić mówiąc o Mietkach handlarzach - tak się mówi potocznie :)

EDIT: Aż sprawdziłem na olx.pl - jesienią był taki moment, że Mazd MX-5 było ponad 100 ofert - dziś jest tylko 59.
Ostatnio zmieniony 15 mar 2017, 18:10 przez MikeyMike, łącznie zmieniany 1 raz.
Psychotulanek
Donator
Donator
Posty: 482
Rejestracja: 07 paź 2015, 7:28
Model: NB
Wersja: Robi się :-D
Lokalizacja: Kraków

15 mar 2017, 18:07

Mietek pisze:dzieki za złośliwe życzenia :kciuk: ale zima nie sprzyja kupowaniu mx5 teraz zaczyna być naprawdę ciekawie i można w ofetach wybierać.


One nie były złośliwe Mietku ;-). 999 osobom się nie uda, a tej 1 w końcu tak i a nuż to będziesz Ty :kciuk:.

T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."
Psychotulanek
Donator
Donator
Posty: 482
Rejestracja: 07 paź 2015, 7:28
Model: NB
Wersja: Robi się :-D
Lokalizacja: Kraków

15 mar 2017, 18:09

MikeyMike pisze:
P.S. Dopiero teraz zauważyłem, że Twój nick to Mietek - oczywiście nie chciałem urazić mówiąc o Mietkach handlarzach - tak się mówi potocznie :)


Zabawna koincydencja :lol:. W sumie chyba zależy od rejonu Polski, bo u nas mówi się Mirek ;-).

T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."
mufasa
Posty: 514
Rejestracja: 14 mar 2014, 18:49
Model: ND
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

15 mar 2017, 19:21

_Adi_ pisze:
jqb pisze:
Mietek pisze:Szukam auta juź od 6 miesięcy więc mam już w miarę dobre rozeznanie cenowe. Dobra NBFL 1.8l będzie według mnie lepsza niż NC 1.8 z 2006 więc mnie nie dziwi jak oba auta będą w podobnej cenie. Teraz jest spory wysyp MX5 po zimie więc jest w czym wybierać ja za NC 2.0l z 2006 nie dałbym więcej niż 30tyś

Powodzenia z takim podejściem :)

+ 1 :kciuk:


Jest to jak najbardziej to ogarnięcia, ale wymaga cierpliwości i szczęścia. Rok temu o tej porze sprzedała się przytaczana tutaj konfiguracja w okolicy 22k PLN. Tylko była do opłata i trzeba było ją całą pomalować, żeby była przysłowiową "igłą". :)
Obrazek
Awatar użytkownika
meewosh
Posty: 1140
Rejestracja: 16 cze 2015, 20:52
Model: ND
Wersja: 2.0 '15
Lokalizacja: Ogrodzieniec

16 mar 2017, 10:23

Kiedyś sobie gdzieś skromnie rzuciłem, nie ma igieł. Pod każdą igłą kryje się mniej lub więcej jeszcze do poprawienia.

Przy okazji mam wrażenie że większość haseł nie da się/nie może tyle kosztować rzucają użytkownicy którzy sami dużo dali lub którzy sprzedając będą żądać dużo a rzeczywistość ich przygniecie bo w PL nie da się dobrze sprzedać auta - ludzie nie mają hajsu i szukają jak najtaniej. W myśl zasady jakoś to bedzie :D

Ja podobnie jak Psychotulanek kupiłem gruza za grosze (ale 1.8 z torsenem), powoli sobie rzeźbię i wiem że jakbym go teraz chciał sprzedać po kosztach to bym sprzedał i nie straciła a kupując igłę za >20 k, za parę lat raczej bym stracił a też pewnie do niej dokładał.

A najbardziej śmiać mi się chce jak ktoś odstrzela auto bo mialo coś malowane, albo niedaj Bóg było bite :mrgreen:
Ktoś kto to przywozi i liczy na zarobek musiał kupić uszkodzone mechanicznie lub blacharsko. Dla mnie ważne żeby było proste (geometria), żeby hamowało i żeby mialo poduchy na miejscu (nie miałem ale już mam i sprawne).
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Było sobie NB ... viewtopic.php?f=22&t=17700&hilit=meewosh

Jest sobie NA ... viewtopic.php?f=22&t=25585&p=450826&hilit=meewosh#p450826
Psychotulanek
Donator
Donator
Posty: 482
Rejestracja: 07 paź 2015, 7:28
Model: NB
Wersja: Robi się :-D
Lokalizacja: Kraków

16 mar 2017, 12:36

Ja tam właśnie będę wkładał 1,8 i Torsena :lol:. A jeśli chodzi o inwestycje poczynione w auto to nie spodziewam się odzyskać nawet 33% tego co włożyłem, dlatego robię je dla siebie- będzie takie jak sobie wymarzyłem i mam zamiar jeździć nim do u***nej śmierci :twisted:. Zapłaciłem w grudniu 2015 9500 zł za gołe, poobijane NB 1,6 (ale z HT) zaś koszt dostosowania go do moich oczekiwań oceniam na... ok. 20 - 22K :ryjezesmiechu:. Z logiką nie ma to nic wspólnego, ale to moja pierwsza MX5 i w związku z tym zostaje ze mną do końca, a jeśli uda się utrzymać w odpowiednim stanie córką będzie miała kozackie pierwsze auto, które już sobie zaklepała (ma 10 lat :lol:).

T.
Ostatnio zmieniony 16 mar 2017, 13:42 przez Psychotulanek, łącznie zmieniany 1 raz.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."
Awatar użytkownika
D4C
Posty: 419
Rejestracja: 05 mar 2016, 11:04
Model: NA
Lokalizacja: Sędziszów Młp

16 mar 2017, 13:01

Psychotulanek pisze:A jeśli chodzi o inwestycje poczynione w auto to nie spodziewam się odzyskać nawet 33% tego co włożyłem


Bardzo optymistycznie. Ja nawet na 5% nie liczę :lol:
No, ale obaj jesteśmy w takiej komfortowej sytuacji że nie ma się co tym przejmować, takie samochody zasługują na dożywocie.

Ale robi się tu trochę bałagan.
Władców tych ziem uprasza się o przerzucenie dyskusji o cenach do innego tematu.
MikeyMike
Donator
Donator
Posty: 353
Rejestracja: 24 sty 2016, 15:54
Model: Inny
Wersja: Bezmiatowy :(
Lokalizacja: Kielce

16 mar 2017, 13:10

Psychotulanek pisze:W sumie chyba zależy od rejonu Polski, bo u nas mówi się Mirek ;-).
Rzeczywiście Mirek był handlarz, Mietek to blacharz/lakiernik co wszystko wyklepie i wyprostuje :)

Z resztą już tak z tymi Miatami jest. Nie znam nikogo, kto kupiłby Miatę, a później tylko lał benzynę i jeździł. Nie mówię, że coś się w niej psuje - po prostu, jak nie mody, to poprawki + bajery. Także koniec końców offtopa - ile byś nie wydał na MX-5 zawsze później dołożysz kilka tys. Tylko jak kupisz gruza za 10000 to dołożysz 5000+, a jak takiego ogarniętego NBFL za 15000 to dołożysz 2000+., ale na bajery, a nie na cieknącą uszczelkę i dziurawą podłogę.

Teraz już właściwy temat, ostatnio trafiłem na coś takiego - czy to możliwe, że NC z PRHT będzie w takiej cenie? Wydaje mi się podejrzane. Koleś pisze, że samochód był obmalowany dookoła, ale tak samo jak kolega meewosh uważam, że jak ktoś tylko to porządnie zrobił, to w żadnym stopniu nie przekreśla auta:
https://www.otomoto.pl/oferta/mazda-mx- ... f7c1c57a86
Obrazek
Awatar użytkownika
Lucas Z
Donator
Donator
Posty: 1915
Rejestracja: 12 sie 2013, 9:10
Model: NB FL
Wersja: Silver Blues
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

16 mar 2017, 13:21

długo wisi już ten szary nc-ek
Awatar użytkownika
meewosh
Posty: 1140
Rejestracja: 16 cze 2015, 20:52
Model: ND
Wersja: 2.0 '15
Lokalizacja: Ogrodzieniec

16 mar 2017, 13:34

Psychotulanek pisze:Ja tam właśnie będę wkładał 1,8 i Torsena :lol:. A jeśli chodzi o inwestycje poczynione w auto to nie spodziewam się odzyskać nawet 33% tego co włożyłem, dlatego robię je dla siebie- będzie takie jak sobie wymarzyłem i mam zamiar jeździć nim do u***nej śmierci :twisted:. Zapłaciłem w grudniu 2016 9500 zł za gołe, poobijane NB 1,6 (ale z HT) zaś koszt dostosowania go do moich oczekiwań oceniam na... ok. 20 - 22K :ryjezesmiechu:. Z logiką nie ma to nic wspólnego, ale to moja pierwsza MX5 i w związku z tym zostaje ze mną do końca, a jeśli uda się utrzymać w odpowiednim stanie córką będzie miała kozackie pierwsze auto, które już sobie zaklepała (ma 10 lat :lol:).

T.


Myślałem że dla syna trzymasz :mrgreen:
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Było sobie NB ... viewtopic.php?f=22&t=17700&hilit=meewosh

Jest sobie NA ... viewtopic.php?f=22&t=25585&p=450826&hilit=meewosh#p450826
hanc
Donator
Donator
Posty: 56
Rejestracja: 16 mar 2017, 17:27
Model: NB FL
Wersja: Unplugged
Lokalizacja: Wrocław

16 mar 2017, 17:46

Witam!
Czy ktoś może miał okazje zobaczyć którąś z tych mx5?
https://www.otomoto.pl/oferta/mazda-mx-5-1-9-145km-sportive-nb-fl-klima-skora-stan-bdb-z-niemiec-ID6yOl5J.html
Obrazek

https://www.otomoto.pl/oferta/mazda-mx-5-nb-fl-gwint-mega-alu-rollbar-unikat-z-niemiec-ID6yJUth.html
Obrazek

Albo czy ktoś kojarzy tego sprzedawcę? Bo z tego co widzę na otomoto co jakiś czas pojawiają się oferty od niego z Kątów Wrocławskich.

Pomijając ten body-kit w pierwszej mx5 czy cena samochodu nie jest podejrzanie tania? W końcu to nbfl, 1.8 (czyli fabrycznie powinna mieć Torsen, prawda?), skóra, klima. Z tego co widziałem modele z takim wyposażeniem chodzą raczej powyżej 20k pln. Ta wersja powinna być 6-cio biegowa, prawda?
Jak ktoś coś widzi podejrzanego na zdjęciach to też prosiłbym o poradę na co mam zwrócić uwagę, czy coś jest nie tak. Niestety sam doświadczenia w mazdach mx5 nie posiadam jak na razie.
Z góry dziękuję za pomoc!
Awatar użytkownika
Enzis
Posty: 577
Rejestracja: 02 gru 2014, 8:55
Model: NB FL
Lokalizacja: Ostrzeszów\Wrocław

16 mar 2017, 18:36

Skąd szwaby biorą te cygańskie body to ja nie wiem :lol:

Pierwszy jeśli to serio sportiv to będzie miał skrzynie 6 i torsena. Cena chyba jeszcze wzrośnie o oplaty za auto sprowadzone.
Drugi raczej wiadomo jakie wyposażenie ;) do tego pewnie dojdą opłaty.

Generalnie jeśli nie są zardzewiałe, to raczej warte swojej ceny (bardziej 1.8 jeśli to sportiv), zależy też ile dojdzie za opłaty.

Na początku kwietnia będę w okolicach samochodem to raczej podjadę do niego zobaczyć co oferuje i dam znać (zależy czy znajdę czas) ;)
Awatar użytkownika
waran
Donator
Donator
Posty: 738
Rejestracja: 04 lut 2017, 10:47
Model: NC FL
Wersja: Sport
Lokalizacja: Warszawa

16 mar 2017, 19:16

straszny festyn i wioska to opaskudzanie auta tym badziewiem...:(...jak ja przeglądałem jakiś czas temu niemieckie mx 5 to w niezłym stanie po przeliczeniu wychodziły przynajmniej po dwadzieścia kilka tysięcy...(Nbfl oczywiście)
Ubi bene, ibi patria
Awatar użytkownika
waldi
Donator
Donator
Posty: 469
Rejestracja: 02 lip 2015, 18:07
Model: NB FL
Wersja: Silver Blues
Lokalizacja: Wrocław

17 mar 2017, 6:06

Sprzedawca zciąga mx ,bo mu idą :D , od niego braliśmy "pączka" .Przekazał przy sprzedaży że auto stało parę miesięcy nie nie odpalane , przy nas przyjechali Czesi po Silver Bluesa .Ktòrego wzięli Auta są do opłat .Czesi ,Ukraińcy i my są jego klientami .
Ja odniosłem wrażenie jak by był w kooperacji z kimś w Niemczech ,tamten szuka kupuje ,i transport leci .Auta różne ale i ceny też .
Zwróćcie uwagę że pojawia się ogłoszenie z samochodem jeszcze z miejsca postoju czyli zakładam w chwili zakupu ,dopiero pòźniej wpadają dodatkowe foty z " posesji" . Ktoś już też kupił od niego kilka miesięcy temu i też nie narzekał .Także .Jechać zobaczyć i dogadać się :D
Edit
Nie wiem czy w Niemczech funkcjonuje sprzedaż samochodów " z kartką na szybie " może takie zwożą , albo z jakiś lokalnych ogloszeń .
Awatar użytkownika
meewosh
Posty: 1140
Rejestracja: 16 cze 2015, 20:52
Model: ND
Wersja: 2.0 '15
Lokalizacja: Ogrodzieniec

17 mar 2017, 13:29

Albo dobrze cenę zbijają, oglądam co jakiś czas mobile i autoscouta i nie trafiłem na te egzemplarze które lądują u nas w zbliżonych lub niższych cenach 8-)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Było sobie NB ... viewtopic.php?f=22&t=17700&hilit=meewosh

Jest sobie NA ... viewtopic.php?f=22&t=25585&p=450826&hilit=meewosh#p450826
kicu13
Posty: 51
Rejestracja: 30 sty 2017, 22:33
Model: Inny
Wersja: Miracle
Lokalizacja: bot

21 mar 2017, 7:37

Witam, jestem nowy ponieważ dopiero zamierzam kupić MX-5 :D
Przeglądając oferty znalazłem jedną ofertę którą widziałem strone wczesniej w tym wątku ale nikt na nią nie odpowiedział. Kontaktowałem się też z grupą na FB i też mnie skierowali do tego wątku.
W związku z czym pisze do was z prośbą o ocenę oferty

ktoś widział / oglądał i może coś powiedzieć?

www.olx.pl/oferta/mazda-mx-5-nbfl-sport ... 6014822ad9

z góry dzięki za wszystkie sugestie :D
Załączniki
Bez tytułu.jpg
Awatar użytkownika
HDM
Posty: 183
Rejestracja: 01 cze 2015, 8:57
Model: NC FL
Wersja: 2.0
Lokalizacja: Leszno
Kontakt:

22 mar 2017, 11:02

MikeyMike pisze:
Psychotulanek pisze:W sumie chyba zależy od rejonu Polski, bo u nas mówi się Mirek ;-).
Rzeczywiście Mirek był handlarz, Mietek to blacharz/lakiernik co wszystko wyklepie i wyprostuje :)

Z resztą już tak z tymi Miatami jest. Nie znam nikogo, kto kupiłby Miatę, a później tylko lał benzynę i jeździł. Nie mówię, że coś się w niej psuje - po prostu, jak nie mody, to poprawki + bajery. Także koniec końców offtopa - ile byś nie wydał na MX-5 zawsze później dołożysz kilka tys. Tylko jak kupisz gruza za 10000 to dołożysz 5000+, a jak takiego ogarniętego NBFL za 15000 to dołożysz 2000+., ale na bajery, a nie na cieknącą uszczelkę i dziurawą podłogę.

Teraz już właściwy temat, ostatnio trafiłem na coś takiego - czy to możliwe, że NC z PRHT będzie w takiej cenie? Wydaje mi się podejrzane. Koleś pisze, że samochód był obmalowany dookoła, ale tak samo jak kolega meewosh uważam, że jak ktoś tylko to porządnie zrobił, to w żadnym stopniu nie przekreśla auta:
https://www.otomoto.pl/oferta/mazda-mx- ... f7c1c57a86
Obrazek


Najlepiej byłoby obejrzec co i jak to wygląda, ale cena jak na 1.8 przedlifta jest raczej normalna
kermit01
Posty: 1417
Rejestracja: 29 wrz 2012, 11:55
Model: Inny
Wersja: Japoński :P
Lokalizacja: Warszawa

22 mar 2017, 12:07

kicu13 pisze:Witam, jestem nowy ponieważ dopiero zamierzam kupić MX-5 :D
Przeglądając oferty znalazłem jedną ofertę którą widziałem strone wczesniej w tym wątku ale nikt na nią nie odpowiedział. Kontaktowałem się też z grupą na FB i też mnie skierowali do tego wątku.
W związku z czym pisze do was z prośbą o ocenę oferty

ktoś widział / oglądał i może coś powiedzieć?

http://www.olx.pl/oferta/mazda-mx-5-nbf ... 6014822ad9

z góry dzięki za wszystkie sugestie :D


Trochę moze offtop ale wyglada jak moja była mx5 ;) to znaczy: ma białe sportivy( raczej rzadkość), naklejkę mx5 klub na klapie, wydech ulter oraz dolot KN( choć bez ściany termicznej). Oczywiście moze to przypadek bo ja miałem NB 1,6 z 1998 ale kto wie :) zakładam, ze to jednak przypadek.
mike
Donator
Donator
Posty: 501
Rejestracja: 20 wrz 2016, 9:41
Model: NC
Wersja: 2.0 Sport
Lokalizacja: Katowice

24 mar 2017, 7:43

Panowie - oglądał może już ktoś? Całkiem świeże ogłoszenie i chociaż kupiłem już swoją to szybką podmianę na 1.8 z torsenem mógłbym zrobić ;)
https://www.otomoto.pl/oferta/mazda-mx-5-limitowana-wersja-sport-s-1-8-140km-torsen-ID6yP1W1.html
Obrazek

Czy jest jakaś dobra dusza z okolic Rzeszowa, która mogłaby rzucić okiem - zrekompensuję :)
Awatar użytkownika
Lucas Z
Donator
Donator
Posty: 1915
Rejestracja: 12 sie 2013, 9:10
Model: NB FL
Wersja: Silver Blues
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

24 mar 2017, 8:49

jak szukałem swojej 3-4 lata temu wisiała już kiedyś miatka z tymi zdjęciami więc zdjęcia w pewnością nie są up do date :mrgreen:
ODPOWIEDZ