Czy ktoś zna tę Mazdę z Otomoto/Allegro ?

PATRZ 1.POST. Tutaj pytamy o egzemplarze MX-5 z ogłoszeń w internecie

Forum główne a tematyką prowadzącą jest mx-5.

Moderator: Moderatorzy

Chmura
Posty: 2
Rejestracja: 23 lut 2016, 18:28
Model: Inny

23 lut 2016, 18:48

Obrazek

Ktoś może jakieś rzetelne info podać odnoście tej sztuki? Na 99% nie jest już w rękach użytkownika z forum który opisywał ją.
Wybieram się w sobotę ale nie do końca uśmiecha mi się jechać 300km w jedną pocałować klamkę. Wiem że cena nie jest jak za rodzynka ale też nie chciał bym dać 10k za hebla który nie jest wart 5k.
Awatar użytkownika
zawodnik
Posty: 317
Rejestracja: 29 maja 2014, 9:35
Model: NB
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:

23 lut 2016, 19:20

Chmura pisze:Obrazek

Ktoś może jakieś rzetelne info podać odnoście tej sztuki? Na 99% nie jest już w rękach użytkownika z forum który opisywał ją.
Wybieram się w sobotę ale nie do końca uśmiecha mi się jechać 300km w jedną pocałować klamkę. Wiem że cena nie jest jak za rodzynka ale też nie chciał bym dać 10k za hebla który nie jest wart 5k.



powtarzam jak koledzy wyrze poszukaj bo byly foty przed blacharka, i jak to wygladało pozniej, moim zdaniem strasnzie to wygladalo, zreszta zobacz ze same fele sa warte ok 2k, wiec pozostaje auto za 8 co kryje w sobie...
Ice
Posty: 32
Rejestracja: 23 lut 2016, 21:00
Model: NB FL

23 lut 2016, 21:10

Witam wszystkich serdecznie. Jako użytkownik daily RWD zaczynam poszukiwania czegoś na weekend. Generalnie auto typowo weekendowe i do użytkowania przez drugą połówkę, więc zależy mi na sensownym stanie - po prostu nie mam czasu na projekt i potem lepienie, a wychodzę z założenia że dobry egzemplarz, o który będzie się dbać odwdzięczy się bez jakiegoś wielkiego spadku wartości ;)

Od razu zaznaczam, w temacie MX'a jestem zielony. NB łatwiej chyba dopaść, ale NA niesamowicie mnie korci. Pytanie czy konstrukcyjnie (pomijając ofc wiek) są jakieś istotniejsze różnice?

Może ktoś coś wie na temat tego egzemplarza: http://olx.pl/oferta/mazda-mx-5-mazda-mx5-na-1-6-115km-przedlift-czerowna-CID5-IDe9vBD.html#8fd6d04fb2

Obrazek

Obrazek

Mazda MX5 NA - Rok 1990 przedlift
Przebieg 212 tyś

Silnik:
1.6 115KM

Kolor:
Czerwień

Wyposażenie :
El. szyby
Wspomaganie
Radio JVC+głośniki przód z tweeterami Pb+głośniki w półce.
Dorzucam do zamontowania alarm i centralny zamek
Kierownica ori momo

Zawieszeni:
Gwint TA Technix - 3000km przebiegu
Dodaje ori sprężyny i dwa przednie amorki

Body:
Frame Rails
Ori Bagażnik
Chromowany Stylebar

Koła:
Ori chromowane 15'

Auto mam od Lipca 2014 roku, sprzedaję tylko i wyłącznie z powodu zakupienia RX8. Nie mam dużego parcia na sprzedaż, ale z drugiej strony wiem że nie będę miał czasu by Nią w tym roku jeździć i szkoda by stała w garażu.
Miate nie robiłem z myślą o sprzedaży więc sporo czasu jej poświęciłem.

Wymieniłem troszkę części przez ten rok szykując auto pod siebie.
Poniżej pełna lista prac, które przy niej zrobiłem:

Filtry, oleje, płyn hamulcowy, płyn chłodniczy, itp.
Pompa paliwa i filtr paliwa - nowa
Sonda lambda - nowa
Czujnik temp. wody - nowy
Alarm i centralny - nowy czeka do zamontowania
Głośniki i radio
Lampy -Nowe
Skrzynia - kupiłem bo myślałem że moja chodzi źle, okazało się że wszystko z nią w porządku, aczkolwiek aktualna skrzynia
poci się i chyba będzie lepiej wymienić na nowszą z NB(100tyś przebiegu) którą dorzucam.
alternator - regeneracja
Akumulator - Nowy
Hamulce tył -nowe+regeneracja zacisków
Hamulce przód - nowe+regeneracja zacisków

Mazda znalazła się w kalendarzu forum MX-5 Klub Polska na rok 2015

Jest do zrobienia jeszcze uważam dwie rzeczy:
Wymienić skrzynie
Progi nie są idealne, trzeba by oddać to do blacharza i zrobić.

Dach jest w porządku, ma parę delikatnych przetarć ale nic nie przecieka. Zabezpieczony w zeszłym roku 4nano Seats & Convertible Protect, pozostało mi jeszcze pół butelki preparatu więc dorzucam.

Autem zrobiłem ponad 10 tyś km, zawiodło mnie tylko raz z powodu uszkodzonego czujnika temp. wody.
Każdy wie ile radości daje takie auto i szkoda mi go cholernie sprzedawać, ale tak jak pisałem wyżej szkoda też by stało
jak może dawać mam nadzieje równie dużą radość jak daje mi.

Auto w zimę garażowane, trzymane pod kocem ;)
Awatar użytkownika
Fifkers
Donator
Donator
Posty: 4681
Rejestracja: 10 cze 2009, 11:06
Model: NA
Lokalizacja: Białystok

23 lut 2016, 21:52

Właściciel tej NA jest na forum i nawet ogłoszenie jest w giełdzie.
Były: NB, NBFL, NC 2,0, NC 2,0 automat, NC swap 2,5 6b, ND 2,0.
Jest NA 1990r, ND 2,0.
Awatar użytkownika
HARNAS
Posty: 4
Rejestracja: 23 lut 2016, 21:59
Model: NB FL
Wersja: Unplugged
Lokalizacja: Gdynia/Kalisz

23 lut 2016, 22:14

mufasa pisze:Czy kojarzy ktoś może ten samochód? To świeży egzemplarz na sprzedaż, czy był już wcześniej wystawiony (wiosna/lato/jesień "15)? Zbyt krótko obserwuję nasz rynek MX5 i liczę na pomoc. ;)

http://otomoto.pl/oferta/mazda-mx-5-cabriolet-ID6y9VmP.html

Obrazek



Witam serdecznie Wszystkich forowiczów ;)

Oglądałęm ją ostatnio. Ogólnie Facet wydaje się szczery, załatwił wjazd na kanał żebym mógł sobie obejrzeć spód (oczywiście nic nie płaciłem), przejażdżka. Auto faktycznie wydaje się zastane, środek ma specyficzny zapach (myśle że pokłosie stania). Spód całkiem fajny jak na starą mx5, jedynie podłużnice od strony przodu ruszone rdzą, ale do ogarnięcia. Auto na nagrzanym silniku pracuje ładnie, na zimnym nie miałem okazji posłuchać. Z minusów brak ręcznego oraz dach w dst stanie, tzn nie przecieka raczej, ale przydałaby mu się przynajmniej jakaś konserwacja, a i sam mechanizm do sprawdzenia bo były jakieś kłopoty ze złożeniem. Progi i wnęki kół są ogarnięte, jak jakościowo to nie wypowiem się, ale nic się tam nie działo. Antenka wysuwa się, regulacja reflektorów sprawna, lusterek i szyb też. Na żywo prezentuje się bardzo ładnie. Przy hamowaniu nie ściąga, po puszczeniu kierownicy bardzo bardzo lekka tendencja do schodzenia w prawo, ale sama droga była też w srednim stanie. Skrzynia pracuje dobrze, most cichy (mam Poloneza, więc jestem wyczulony haha). Myślę że przy odpowiedniej negocjacji można rozważyć.

EDIT:

Chłodnica jest nowa, tamta chyba po wspomnianej kolizji poleciała, maska również podobno nowa.
rrutek
Donator
Donator
Posty: 1200
Rejestracja: 22 lip 2013, 21:20
Model: NA
Wersja: 1.6 '92
Lokalizacja: Warszawa

24 lut 2016, 7:50

HARNAS pisze:dach w dst stanie, tzn nie przecieka raczej, ale przydałaby mu się przynajmniej jakaś konserwacja, a i sam mechanizm do sprawdzenia bo były jakieś kłopoty ze złożeniem

Jak było wyczuwalnie chłodno - dach winylowy będzie na tyle napięty, że bez uprzedniego nagrzania, nie złożysz go do końca.
była: Mała aka MX-5 NB Twilight Blue '99 1.6 110KM
była: Babcia aka 323 BF Canal Blue Metallic '88 1.6 88KM
jest: Zygzak aka MX-5 NA Classic Red '92 1.6 115KM
strazak8
Donator
Donator
Posty: 108
Rejestracja: 17 sty 2015, 19:27
Model: NC FL
Wersja: 2.0 sport
Lokalizacja: Łódź gm.Aleksandrów

24 lut 2016, 16:22

Załączniki
Zrzut z ekranujpg.jpg
OGAR 200,WSK 125,WSK 175,WSK 250 TRIAL, KLE 500, CB600,SHERCO 250, GAS GAS TXT 250
FIAT 126p, FIAT 125p, SEICENTO, FOCUS 1.6,
FIESTA, JIMNY, MIATA, KURW... było coś na tor...
mufasa
Posty: 514
Rejestracja: 14 mar 2014, 18:49
Model: ND
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

24 lut 2016, 20:00

rrutek pisze:
HARNAS pisze:dach w dst stanie, tzn nie przecieka raczej, ale przydałaby mu się przynajmniej jakaś konserwacja, a i sam mechanizm do sprawdzenia bo były jakieś kłopoty ze złożeniem

Jak było wyczuwalnie chłodno - dach winylowy będzie na tyle napięty, że bez uprzedniego nagrzania, nie złożysz go do końca.


Mam zdjęcia dachowych fuckupów gdyby ktoś był zainteresowany. Nie cieknie, ale IMO przydałoby się wrzucić nowe poszycie. No chyba, że ktoś ma w nosie estetykę dachu i ma cały czas złożony. ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
manfredmaniek
Donator
Donator
Posty: 166
Rejestracja: 08 lut 2016, 20:57
Model: Inny
Wersja: Obecnie Bezmiatowy
Lokalizacja: KR

26 lut 2016, 21:51

Awatar użytkownika
Fifkers
Donator
Donator
Posty: 4681
Rejestracja: 10 cze 2009, 11:06
Model: NA
Lokalizacja: Białystok

26 lut 2016, 22:55

Była opisywana w wakacje, podobno ładna.
Były: NB, NBFL, NC 2,0, NC 2,0 automat, NC swap 2,5 6b, ND 2,0.
Jest NA 1990r, ND 2,0.
DEXTER
Posty: 4974
Rejestracja: 24 wrz 2011, 13:17
Model: NA
Lokalizacja: Poznań

27 lut 2016, 7:30

Moim skromnym zdaniem, od nbfl z 2002 roku, nawet jeśli to sportive w cenie 26 800 oczekiwałbym stanu "cymes" :mrgreen:

Pozdr.
DEX
bjorm
Donator
Donator
Posty: 3678
Rejestracja: 13 lis 2013, 14:16
Model: ND
Lokalizacja: NO/PL

27 lut 2016, 8:16

jesli realnie ma taki przebieg, nienaruszone wnetrze, zero oznak rdzy, lub rdze dobrze zrobiona - nic do szperania w aucie to dopiero mozna myslec o 23-24kzl. a gdzie 25 czy 26? mocne przesilenie wiosenne.
マツダ恋人 || ND 1.5 + NC 2.0 + NC 2.0T ||
Kiedyś: NC 2.5 FM + 20th A + 1.8 || NBFL Mem + Mem || będzie: ... RX-9 Genesis ||
KonradPLN
Donator
Donator
Posty: 496
Rejestracja: 05 paź 2013, 13:06
Model: NB
Lokalizacja: Warszawa

27 lut 2016, 10:15

PiotrB
Posty: 118
Rejestracja: 07 mar 2011, 18:52
Model: NB
Wersja: 10th Anniversary
Lokalizacja: Sosnowiec

27 lut 2016, 13:37

Aby mieć jakiś argument w negocjacjach cenowych, warto sprawdzić stan podłużnic przednich. Większość NB i NBfl ma z tym problem (taka konstrukcja).
Mały Książe
Posty: 2983
Rejestracja: 14 maja 2011, 15:02
Lokalizacja: Planeta B-612

27 lut 2016, 16:26

A dla wszystkich uważających, że to "za drogo" na dobrą NBFL - polecam przejrzeć ogłoszenia zza zachodniej granicy, to jest normalna cena za dobrą, bezwypadkową NB 98-00, a co dopiero NBFL 01-05... :)

Nic dziwnego, że trochę czasu się sprzedaje skoro "taką samą" można kupić za 10 tysięcy mniej... :lol:
HKz
Posty: 1
Rejestracja: 27 lut 2016, 22:36
Model: Inny

27 lut 2016, 22:41

Mały Książe pisze:A dla wszystkich uważających, że to "za drogo" na dobrą NBFL - polecam przejrzeć ogłoszenia zza zachodniej granicy, to jest normalna cena za dobrą, bezwypadkową NB 98-00, a co dopiero NBFL 01-05... :)

Nic dziwnego, że trochę czasu się sprzedaje skoro "taką samą" można kupić za 10 tysięcy mniej... :lol:


Od pół roku przeglądam forum, aż w końcu się zarejestrowałem. Siemano ;)
Co do posta to wydaje mi się to troszke śmieszne. Z Niemiec nie opłaca się w tej chwili sprowadzać samochodów, ze względu na kurs euro oraz opłaty. Jeżeli uważasz, że ceny na mobile.de powinny być wyznacznikami cen aut u nas to troszke przesadziłeś. Standard zarobkowy za naszą zachodnią granicą jest nieco inny, a w te ceny na mobile trzeba z tysiak-dwa wliczyć, żeby to auto ściągnąć + opłacić. Według mnie żadna NB (co dopiero NBFL 01-05... :) ) nie powinna kosztować 26 tysięcy, chyba że uturbiona. Jeżeli 26 tysięcy ma kosztować NB, to jak wytłumaczyć cenę dwulitrowej, wypasionej NC (35 tyś) na Roadsterach ?
Awatar użytkownika
Hookie
Donator
Donator
Posty: 3402
Rejestracja: 01 gru 2011, 19:22
Model: NB FL
Wersja: 1.8 Memories 2
Lokalizacja: Sosnowiec

27 lut 2016, 23:19

HKz pisze:dwulitrowej, wypasionej NC (35 tyś) na Roadsterach ?

Automatem, przebiegiem... ;) Tu jak ktoś słyszy mx-5 + automat to dostaje drgawek. :P A fajna ta Zoharkowa, długo się sprzedać nie może... ;)
PS czy uważasz, że NB powinno kosztować więcej niż NBfl, skoro piszesz "a co dopiero NBfl"?
2011-12: NB 1.8 '98 10th Anni 2260 - Miatulka
2013: NA 1.6 '90 - Babcia
2015 - 2017: NBfl 1.6 '04 - Furia
2019: NBfl 1.8 '01 - Hejka 2.0
2018 - 2022: ND 2.0 '16 Club - Kocur
Maj 2022: - obecnie: NBfl 1.8 '03 - Żaba
Awatar użytkownika
manfredmaniek
Donator
Donator
Posty: 166
Rejestracja: 08 lut 2016, 20:57
Model: Inny
Wersja: Obecnie Bezmiatowy
Lokalizacja: KR

28 lut 2016, 1:25

Na roadsterach jest też NA za 22k.

Chciałem bardziej się dowiedzieć: co sądzicie o wyposażeniu?

Jeśli chodzi o cenę to zawsze da się negocjować. No i poza tym jest to pierwszy egzemplarz 1.8+klima od kilku miesięcy, ktory wyglada nieźle, w dodatku jeśli nie ma rdzy to nie do końca się zgadzam z tym, że powinien kosztować tyle a tyle, bo jest dosyć unikatowy.
Awatar użytkownika
Fifkers
Donator
Donator
Posty: 4681
Rejestracja: 10 cze 2009, 11:06
Model: NA
Lokalizacja: Białystok

28 lut 2016, 1:47

manfredmaniek pisze:Chciałem bardziej się dowiedzieć: co sądzicie o wyposażeniu?

A co mamy sądzić? :) Jak na NBFL to jest to max co mogło być + parę dodatków jak niższe springi czy wydech ultera. Jak ma oryginalny lakier (=bezwypadkowa) i nie ma nigdzie rdzy to może znaleźć nabywcę za tą cenę.
Były: NB, NBFL, NC 2,0, NC 2,0 automat, NC swap 2,5 6b, ND 2,0.
Jest NA 1990r, ND 2,0.
Awatar użytkownika
MKubaM
Posty: 330
Rejestracja: 07 cze 2013, 22:28
Model: NC
Wersja: Niseko 2.0
Lokalizacja: POS

28 lut 2016, 6:57

HKz pisze:
Mały Książe pisze:A dla wszystkich uważających, że to "za drogo" na dobrą NBFL - polecam przejrzeć ogłoszenia zza zachodniej granicy, to jest normalna cena za dobrą, bezwypadkową NB 98-00, a co dopiero NBFL 01-05... :)


Co do posta to wydaje mi się to troszke śmieszne. Z Niemiec nie opłaca się w tej chwili sprowadzać samochodów, ze względu na kurs euro oraz opłaty. Jeżeli uważasz, że ceny na mobile.de powinny być wyznacznikami cen aut u nas to troszke przesadziłeś. Standard zarobkowy za naszą zachodnią granicą jest nieco inny, a w te ceny na mobile trzeba z tysiak-dwa wliczyć, żeby to auto ściągnąć + opłacić.

Prawda jest taka, że większość MX-ów na tym forum i ogółem w Polsce (wyprodukowanych powiedzmy do 2009 roku) pochodzi z Niemiec. Do 2008 roku Mazda nie miała w Polsce przedstawicielstwa, a i później sprzedaż była raczej śladowa. Niemcy byli tymczasem jednymi z największych odbiorców MX-ów na świecie. Tanio można kupić w DE Mazdę po wypadku, zgnitą, z zatartym silnikiem (zwłaszcza NC) lub z innych przyczyn wrośnietą w podwórko. To daje pogląd jaka jest przeszłość okazyjnie tanich samochodów oferowanych w Polsce :/ Może to dla Ciebie śmieszne, ale tak jest i musisz się z tym pogodzić. Jeśli ktoś szuka perełki, bezwypadkowej, z bardzo niskim przebiegiem, jeżdżonej tylko latem itp. to musi dać nawet o kilkadziesiąt procent ceny więcej niż u nas.
Tu masz przykład ile potrafi kosztować NBFL w zjawiskowym stanie:
http://www.mobile.de/pl/Samochod/Mazda- ... 19679.html
Pozdrawiam, Kuba

NB 1.8 Miracle, (...), NC 2.0 Niseko
rib1
Posty: 3
Rejestracja: 10 lip 2014, 15:47

28 lut 2016, 12:50

Cześć

czy oglądał ktos tę białą z Nowego Tomyśla? nie widziałem o niej nic w tym temacie.

Stoi już dość długo :/



Albo tę z Kielc?


dzięki za info!
Załączniki
mx5_ruda.png
mx5_bialy.png
Mały Książe
Posty: 2983
Rejestracja: 14 maja 2011, 15:02
Lokalizacja: Planeta B-612

28 lut 2016, 12:59

MKubaM pisze:
HKz pisze:
Mały Książe pisze:A dla wszystkich uważających, że to "za drogo" na dobrą NBFL - polecam przejrzeć ogłoszenia zza zachodniej granicy, to jest normalna cena za dobrą, bezwypadkową NB 98-00, a co dopiero NBFL 01-05... :)


Co do posta to wydaje mi się to troszke śmieszne. Z Niemiec nie opłaca się w tej chwili sprowadzać samochodów, ze względu na kurs euro oraz opłaty. Jeżeli uważasz, że ceny na mobile.de powinny być wyznacznikami cen aut u nas to troszke przesadziłeś. Standard zarobkowy za naszą zachodnią granicą jest nieco inny, a w te ceny na mobile trzeba z tysiak-dwa wliczyć, żeby to auto ściągnąć + opłacić.

Prawda jest taka, że większość MX-ów na tym forum i ogółem w Polsce (wyprodukowanych powiedzmy do 2009 roku) pochodzi z Niemiec. Do 2008 roku Mazda nie miała w Polsce przedstawicielstwa, a i później sprzedaż była raczej śladowa. Niemcy byli tymczasem jednymi z największych odbiorców MX-ów na świecie. Tanio można kupić w DE Mazdę po wypadku, zgnitą, z zatartym silnikiem (zwłaszcza NC) lub z innych przyczyn wrośnietą w podwórko. To daje pogląd jaka jest przeszłość okazyjnie tanich samochodów oferowanych w Polsce :/ Może to dla Ciebie śmieszne, ale tak jest i musisz się z tym pogodzić. Jeśli ktoś szuka perełki, bezwypadkowej, z bardzo niskim przebiegiem, jeżdżonej tylko latem itp. to musi dać nawet o kilkadziesiąt procent ceny więcej niż u nas.
Tu masz przykład ile potrafi kosztować NBFL w zjawiskowym stanie:
http://www.mobile.de/pl/Samochod/Mazda- ... 19679.html

DOKŁADNIE! :)
DEXTER
Posty: 4974
Rejestracja: 24 wrz 2011, 13:17
Model: NA
Lokalizacja: Poznań

28 lut 2016, 15:36

Ja bym tam przyjął zoharkowego automata bez drgawek, ale nikt nie chciał kupić mojej :P
Awatar użytkownika
Lsith
Donator
Donator
Posty: 330
Rejestracja: 18 kwie 2015, 16:38
Model: NC
Wersja: Sport
Lokalizacja: Olsztyn

28 lut 2016, 18:44

Mały Książe pisze:
MKubaM pisze:
HKz pisze:
Mały Książe pisze:A dla wszystkich uważających, że to "za drogo" na dobrą NBFL - polecam przejrzeć ogłoszenia zza zachodniej granicy, to jest normalna cena za dobrą, bezwypadkową NB 98-00, a co dopiero NBFL 01-05... :)



Co do posta to wydaje mi się to troszke śmieszne. Z Niemiec nie opłaca się w tej chwili sprowadzać samochodów, ze względu na kurs euro oraz opłaty. Jeżeli uważasz, że ceny na mobile.de powinny być wyznacznikami cen aut u nas to troszke przesadziłeś. Standard zarobkowy za naszą zachodnią granicą jest nieco inny, a w te ceny na mobile trzeba z tysiak-dwa wliczyć, żeby to auto ściągnąć + opłacić.

Prawda jest taka, że większość MX-ów na tym forum i ogółem w Polsce (wyprodukowanych powiedzmy do 2009 roku) pochodzi z Niemiec. Do 2008 roku Mazda nie miała w Polsce przedstawicielstwa, a i później sprzedaż była raczej śladowa. Niemcy byli tymczasem jednymi z największych odbiorców MX-ów na świecie. Tanio można kupić w DE Mazdę po wypadku, zgnitą, z zatartym silnikiem (zwłaszcza NC) lub z innych przyczyn wrośnietą w podwórko. To daje pogląd jaka jest przeszłość okazyjnie tanich samochodów oferowanych w Polsce :/ Może to dla Ciebie śmieszne, ale tak jest i musisz się z tym pogodzić. Jeśli ktoś szuka perełki, bezwypadkowej, z bardzo niskim przebiegiem, jeżdżonej tylko latem itp. to musi dać nawet o kilkadziesiąt procent ceny więcej niż u nas.
Tu masz przykład ile potrafi kosztować NBFL w zjawiskowym stanie:
http://www.mobile.de/pl/Samochod/Mazda- ... 19679.html

DOKŁADNIE! :)


Zgadzam sie z kolegami. Auto w dobrym stanie musi kosztować. Całą resztę czekaja progi i nadkola ktore tylko Heniek w szopie naprawi za 500zł i to z materialami :) Każdy kto kiedys robil porzadnie blacharke wie jakie sa to koszta! Wiec jesli ta czarna jest w super stanie to cena moze byc odpowiednia.. Do dalszych negocjacji oczywiscie :D
paulik38
Posty: 32
Rejestracja: 12 maja 2012, 23:09
Lokalizacja: Warszawa

28 lut 2016, 21:28

czesc,
zna ktoś prezentowane autko? Ładnie wygląda, a z opisu wynika, że funkiel nówka :)
madzia 1.jpg
Awatar użytkownika
Kazzimo
Posty: 138
Rejestracja: 29 paź 2014, 17:49
Model: NB
Wersja: x2
Lokalizacja: Kraków

28 lut 2016, 21:43

WItam! Chcialem zapytac czy ktos moze ogladal to autko lub wie cos na jego temat?

http://olx.pl/oferta/mazda-mx-5-CID5-ID ... e58fe6445e
Załączniki
Bez tytułu.png
Ostatnio zmieniony 29 lut 2016, 9:33 przez Kazzimo, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Fifkers
Donator
Donator
Posty: 4681
Rejestracja: 10 cze 2009, 11:06
Model: NA
Lokalizacja: Białystok

28 lut 2016, 22:14

Wstaw screen aukcji, żeby ktoś w przyszłości, jak link wygaśnie, wiedział o jaki samochód chodzi.
Były: NB, NBFL, NC 2,0, NC 2,0 automat, NC swap 2,5 6b, ND 2,0.
Jest NA 1990r, ND 2,0.
Awatar użytkownika
Kazzimo
Posty: 138
Rejestracja: 29 paź 2014, 17:49
Model: NB
Wersja: x2
Lokalizacja: Kraków

29 lut 2016, 17:46

Załączniki
Bez tytułu.png
Awatar użytkownika
Lex'u
Posty: 216
Rejestracja: 10 paź 2014, 15:40
Model: NA
Wersja: ZENDER
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

03 mar 2016, 19:09

http://olx.pl/i2/oferta/mazda-mx-5-na-1 ... eaHkz.html
Przepraszam za brak miniaturki . Komputer niedomaga a przez tel trudno wgrać na serwer
Ktos oglądał srebrna strzale ? :)
wojteks
Posty: 969
Rejestracja: 05 maja 2012, 19:54
Model: NA
Lokalizacja: Podkarpackie

03 mar 2016, 19:17

Lex'u pisze:Przepraszam za brak miniaturki .

To to ogłoszenie z forum viewtopic.php?f=29&t=19351
ODPOWIEDZ